سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
گزارش منتشر شده در مجله‌ی علمی Nature حاوی نتایج حاصل از بررسی‌های باستان شناسی در اردن است. این بررسی‌ها از سال ۲۰۰۵ آغاز شده و نتایج آن چند روز قبل در این مجله منتشر شد.
بررسی‌ها روی سه شهری انجام شده که حدود ۳۶۰۰ سال قبل به طور همزمان نابود شده‌اند. گزارش بسیار مفصل است. بررسی‌ها نشان دهنده این است که این سه شهر بر اثر حرارت بسیار زیاد سوخته و نابود شده‌اند. انفجاری در این نقاط رخ داده که قدرتی ۱۰۰۰ برابر بمب اتمی امریکا در ژاپن داشته است. تئوری‌های مختلفی برای وقوع آتش سوزی و علت آن مطرح شدند. از جمله آتش سوزی ناشی از جنگ افزارها و حمله نظامی، آتش سوزی خودبخودی یا عمدی در این سه شهر، زلزله، آتشفشان و .... نتایج به دست آمده نشان می‌دهند سنگ‌هایی که در این مناطق ذوب شده‌اند بر اثر حرارت بسیار بالا معادل ۳۶۰۰ درجه فارنهایت حدود ۱۰۰۰ درجه سلیوس بوده است. همچنین ذرات کوآرتز و الماس‌های پودر شده و بقایای پودر شده انسانی و حیوانی و گیاهان و .... بررسی‌های زیادی با میکروسکوپ الکترونیکی و عادی و بررسی‌های فتومتری و ... انجام شده‌است و در نهایت این موضوع مطرح شده که نابودی این سه شهر بر اثر حرارت ناشی از جسمی بوده که از فضا وارد جو زمین شده‌است. از طرفی با توجه به اینکه اثری از سقوط شهاب سنگ در منطقه وجود ندارد، به این نتیجه رسیده‌اند که شهاب سنگ در فاصله‌ای ۲/۵ مایلی بالای سر این شهرها منفجر شده و منجر به سوختن و نابودی تمام ساکنین آن شده است. بررسی ها بسیار دقیق هستند گزارش نزدیک ۶۴ صفحه است .... راست گفت خلیفه خداوند در زمین:

ای مردم مناطق مختلف جهان! بر خودتان شاهد باشید؛ ای انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور! در برابر مردم جهان شاهد هشدار خداوند باشید. من به کسانی که نسبت به قرآن عظیم کافرند و از آن رومی‌گردانند و هدایت را در جایی غیراز قرآن می‌جویند هشدار می‌دهم؛ به آنها بشارت بمب‌های هوشمند شهاب سنگ را می‌دهم که قبل از عبور سیاره عذاب سقر از راه می‌رسند. شما وارد دوران عذاب‌های بزرگ و بزرگتر شده‌اید از جمله آنها گردبادهای سهمگین و گردبادهای بنیان کن برخاسته از دریا[طوفانهای دریائی] که به سوی ساحل هجوم می‌آورند [اشاره به آیات کریمه سوره الطور: وَالْبَحْرِ الْمَسْجُورِ ﴿٦﴾ و سوره الحاقة :وَأَمَّا عَادٌ فَأُهْلِكُوا بِرِيحٍ صَرْصَرٍ عَاتِيَةٍ ﴿٦] و تکان‌های شدید بناها و سقف‌های بلند ناشی از زلزله‌های ویرانگر که ساختمانها را از پایه تکان داده و سقف‌های آنها را بر سرکسانی از شما که خدا بخواهد فرود می‌آورد . سیارک هشدار دهنده‌ای که بر اثر اصطکاک با جو زمین مشتعل شده و قابلیت انفجار دارد؛ طوری که وقتی برفراز آسمان برخی از شهرها رسید منفجر شده و بر سر اهالی آن می‌بارد شاید [مردم] نسبت به سخنان ملحدان که اینها را حوادث طبیعی می‌خوانند؛ کافر شوند. آیا فکر نمی‌کنید که آفریننده آسمانها و زمین بر همه چیز سیطره دارد؟ چطور اینها هزاران کیلومتر از غلاف جو عبور می‌کنند تا برخی از آنها به آسمان شهرهای شما برسند و خداوند تنها بعد از آن که بر فراز آسمان شهرهای شما رسیدند‌؛ آنها را منفجر می‌کند؟ و این تازه عذاب کمتر خداست...شاید به این ایمان بیاورید که خداوند بر ملکوت آسمانها و زمین سیطره دارد و درمورد عذاب شهاب سنگ بزرگ به شما هشدار بدهد. این شهاب سنگ قطران [آمیخته‌ای از مواد معدنی مختلف] بر اثر حرارت بالا ذوب نمی‌شود. حتی حرارت سیاره عذاب سقر که قادر است سنگ را ذوب کند؛ نمی‌تواند سیارک قطران را ذوب کند وحتی اگر داخل آن گذاشته شود در برابر حرارت سیاره عذاب مقاوم است و ترکیب این سیارک عذاب از قطران است که به دلیل سرعت چرخش غیر قابل تصورمار پیچی آن به دور خودش به شدت درهم فشرده است به طوری که ذرات آن به شدت در هم فرو رفته‌اند و وزن آن بالاست تا ضد اصطکاک باشد چون در کتاب، بعد از ذرات ساعت [قیامت ] این سیارک سریع‌ترین سیارک است.

https://mahdialumma.com/showthread.p...531#post296531