الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
03- رمضان - 1442 هـ
15 - 04 - 2021 مـ
۲۶- فروردین -۱۴۰۰ه.ش.
11:02 صبح
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

ملاحظه‌ای مهم در مورد بیان حاویِ «دعای شفا یافتن» که در ۲۶ رمضان ۱۴۴۱ [منطبق با ۱۳۹۹ه.ش.] صادر شده بود

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر تمام انبیا و رسولان الهی، از اولین تا آخرینشان، محمد رسول الله صلی الله علیه، بر همه آنان سلام فرستاده و تسلیم آنها هستیم و میان هیچ‌یک از رسولان خداوند فرقی نگذاشته و مسلمانیم و اما بعد...
ای کسانی که در مورد بیانی سؤال می‌کنید که دعای شفای کرونا در آن آمده‌است، دعایی که هیچ اسباب و وسیله‌ای در آن راه ندارد؛ نه واکسن و نه دارو؛ این معجزه شفا یافتن از کرونا برای کسانی است که قلبشان خاشع شود و توبه و انابه کنند، چون این دعایی مشروط است چرا که - کرونا - عذاب سینه‌هاست و تنها یک ابتلا یا آزمونی سخت نیست..
اما سایر بیماری‌‌ها: آنها راهی برای آزمودن ایمان شماست، برای همین همراه دعا، از اسباب و وسایل دیگری برای شفا یافتن، مثل عسل اصل و داروهای دیگر استفاده می‌کنید که به اذن خداوند اثر خواهند کرد. چون کسی که دعا می‌کند، می‌داند که این داروها نفعی ندارند مگر خدا بخواهد و اگر خداوند نخواهد، این اسباب هر چقدر هم زیاد باشند، به کاری نمی‌آیند. این عقیده انسان مؤمن است.
اما در مورد عذاب کرونا، هیچ وسیله و اسبابی در کنار دعا وجود ندارد و این فتوای خداوند در این بیان است، بعد از اینکه آن را نوشته و تمام کردم، از روی دلسوزی و رحمت به مردم، فکر کردم که شرط دعا را از بیان حذف کنم، مبادا به‌خاطر شرط دعا، مغرور شوند. اما احساس کردم به شدت خوابم می‌آید. روزه بودم و ساعت ۱۱ قبل از ظهر در ۲۶ رمضان ۱۴۴۱ سال گذشته بود، سپس دستگاهم [لپ تاپم] را کنار تخت گذاشتم و بلافاصله خوابیدم و درست قبل از اینکه از خواب بیدار شوم صدایی را شنیدم که مرا مورد خطاب قرار داده و گفت:
در بیانی که امروز نوشتی، شفای آن گرفتاری است که در سینه‌هاست..
خدا مرا بیدار کرد، درحالی‌که ساعت ۵ عصر بود؛ به دست‌شویی رفته و وضو گرفتم و نماز ظهر و عصر را به صورت جمع تأخیر خواندم و دانستم حق ندارم شرط دعا را حذف کنم، پس بعد از آن رؤیا بیان را مرور کرده و بدون اینکه کلمه‌ای به آن اضافه کنم، در زمان نماز مغرب آن را منتشر کردم.
لذا کسانی که شفا پیدا کرده‌اند، هنوز بهبودیشان کامل نیست؛ همانا که خداوند به آنها بهبودی نسبی می‌دهد تا از دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی باخبر شوند. اگر شکرگزار باشند، شفای بیشتری به آنان می دهد و اگر ناسپاسی کرده و کافر شوند، بیماری با شدتی فزون‌تر همراه با عذابی شدیدتر و دردناک‌تر بازمی‌گردد و درخواهند یافت که من راست می‌گویم.
وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
خليفةُ الله وعبده الإمامُ المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ
https://nasser-alyamani.org/showthread.p...076#post347076
اقتباس المشاركة :
الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
03- رمضان - 1442 هـ
15 - 04 - 2021 مـ
11:02 صباحًا
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

ملاحظة هامّة عن بيان دعاء الشّفاء الذي صَدر بتاريخ ستّة وعشرين رمضان 1441 ..

بسم الله الرحمن الرحيم والصّلاة والسّلام على كافّة الأنبياء والمُرسَلين من أوّلهم إلى خاتمهم محمّد رسول الله صلى الله عليه وعليهم وأسلّم تسليمًا لا نفرّق بين أحدٍ من رسله ونحن له مسلمون ثمّ أمّا بعد..

ويامعشر السائلين عن بيان دُعاء الشّفاء من كورونا، (دعاء فقط من غير سببِ لقاحٍ ولا دواء) فهذا مُعجزة الشفاء من كورونا لِمَن خَشع قلبه وتاب وأناب كونه دعاءٌ مشروط، كونه عذابُ الصُّدور وليس مُجرّد ابتلاء وتمحيص.

وأمّا الأمراضُ الأخرى: فهي تمحيص إيمانكم فكذلك تدعون بالدُّعاء مع أخذ أسباب الشّفاء كالعسل الأصلىّ أو غَيره من الدّواء النّافع بإذن الله كون الدّاعي يعلم أنّ العلاجات لا تنفع إلاّ أن يشاء الله وإذا لم يشأ الله فلا قيمة للأسباب مهما كَثُرت، فهكذا عقيدةُ المؤمن، وأمّا عذاب كورونا فلا يُرفَق أيّ سببٍ مع الدُّعاء فتلك فَتوى من الله في ذلك البيان بعد أن كتبتُه وأتمَمت البيان فكّرتُ أن أنزع شرط الدُّعاء من البيان رحمةً بالناس خشية أن يتكبّروا بسبب الشّرط في الدّعاء، ولكنّه داهمني نُعاسٌ شديد السّاعة الحادية عشرة قبل الظُهر وأنا صَائم في (ستة وعشرين رمضان للعام الماضي 1441) ثم رَكنت جهازي جانبَ السّرير فنمتُ مباشرةً وقُبيلَ أن أفيقَ من منامي سمعت صوتًا يُناديني فيقول:
إنّ البيانَ الذي كتبتَه اليوم فيهِ شفاءٌ لما في الصُّدور..
وأفاقني الله مباشرةً وإذا السّاعةُ الخامسة عصرًا، فانطلقتُ دورةَ المياهِ فتوضّأتُ وعُدتُ فصليّت ظهرًا وعصرًا جَمع تأخير وعَلمتُ أنّه لا يحقُّ لي نَزعُ شرطِ الدُّعاء، ثم راجعتُ البيان دونما إضافة كلمة واحدة من بعد الرؤيا، فأصدرتُه حين النّداء لصلاة المغرب.

إذًا الذين شُفوا لم يشفوا بَعد وإنّما خفّف الله عنهم حتى يَطّلعوا على دعوةِ الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ، فإن شكروا الله زادهم شفاءً وإن كفروا فسوف يعود إليهم بقوّة؛ أشدّ عذابًا وأشدّ تنكيلًا ولسوفَ يعلمون إنّا لصادقون..

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
خليفةُ الله وعبده الإمامُ المهديّ
ناصر محمّد اليمانيّ.
انتهى الاقتباس