الإمام ناصر محمد اليماني
16 - محرم - 1438 هـ
17 - 10 - 2016 م

۲۶-مهر-۱۳۹۵ه.ش.
07:20 صبح
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـــة الأصليّة للبيـــان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=240052

ــــــــــــــــــــ

آب راز حیات است و از بین اجرام آسمانی تابان [منیر] و اجرام آسمانی درخشان حرارتی [ستاره‌ها]، تنها جرم آسمانی مرکزی [زمین] حاوی آب است...

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وجميع المؤمنين في الأوّلين وفي الأخرين إلى يوم الدين، أمّا بعد..

سلام و برکات و رحمت خداوند بر انصار پیشگام برگزیده‌ی عزیزم، می‌بینم بعضی از
شما در مورد توخالی [مجوف] بودن اجرام آسمانی مجادله می‌کنید تا ثابت کنید داخل زمین هم تونلی وجود دارد که حامل حیات است. پس امام مهدی ناصر محمد یمانی به شما پاسخ داده و می‌گوید: تشابه اجرام آسمانی [کواکب] از نظر روز و شب و کروی بودن مهم نیست؛ آن چه که برای ما حایز اهمیت است، وجود داشتن حیات است. اگر خداوند آب را از زمین شما ببرد، آیا امکان ادامه حیات وجود خواهد داشت؟ حتماً گیاهان از بین رفته و کره زمینی که آب نداشته باشد، فاقد حیات می‌شود، مانند سایر اجرام آسمانی که فاقد حیات هستند.

اجرام آسمانی [کواکب] به دو گروه تقسیم می‌شوند، اجرام آسمانی درخشان که خود منبع نورند [مضییء، ستارگان] و اجرام آسمانی تابان که نور را منعکس می‌کنند [منیرة] و با وجود اختلاف حجم و سرعت دوران، نحوه تکویر و چرخش آنها شبیه است. اما بین منبع نور بودن و تاباندن نور اختلاف زیادی وجود دارد؛ آیا با وجود تشابه در تکویر ( چرخش کروی )نور ماه و روشنایی خورشید یکسان است؟ خیر بین حجم و ماهیت اجرام آسمانی فرق زیادی وجود دارد؛ چون اجرام آسمانی درخشان، آتشین هستند ولی اجرام آسمانی تابان ( منیر ) ؛ روشنایی اجرام آسمانی درخشان منور را منعکس می‌کنند.
و در مورد دریاها و رودخانه‌ها؛هیچ یک از اجرام آسمانی تابان ( منیر) دریا و رودخانه ندارند؛ فقط کره زمین مادری دریا و رودخانه و چشمه دارد. بله ، اجرام آسمانی ( خورشید ) در حیات در زمین مادری مشارکت دارند ، به علت نزدیکی خورشید؛آب دریاها بخار شده و ابرهای سنگین تشکیل می‌شوند که انبوه و حاوی بخارند و این تراکم بخار تبدیل به آب سرد یا یخ می‌شود. این هم بستگی به سرعت باد دارد که ابرها را حرکت می‌دهد و ایجاد یخ به تراکم و سنگین وانبوه بودن ابر بستگی دارد. گاهی آب موجود در ابر تبدیل به کوه‌هایی از تگرگ می‌شود و به صورت عذابی در می‌آید که به خواست خداوند بر سر گروهی فرود آمده و از گروهی دیگر بازداشته می‌شود.{اشاره به آیه کریمه سوره نور: أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّـهَ يُزْجِي سَحَابًا ثُمَّ يُؤَلِّفُ بَيْنَهُ ثُمَّ يَجْعَلُهُ رُكَامًا فَتَرَى الْوَدْقَ يَخْرُجُ مِنْ خِلَالِهِ وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ جِبَالٍ فِيهَا مِنْ بَرَدٍ فَيُصِيبُ بِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَصْرِفُهُ عَنْ مَنْ يَشَاءُ ۖ يَكَادُ سَنَا بَرْقِهِ يَذْهَبُ بِالْأَبْصَارِ ﴿٤٣﴾} اما دانه های تگرگ برای بشر خطری ندارد ولی اگر باران تبدیل به کوهی از تگرگ شود؛ این عذابی کشنده است و تبدیل به بارانی سوء و کشنده می‌گردد؛ چون اگر رحمت خداوند به بندگان و مخلوقات ساکن خشکی نباشد؛این کوه‌ها(کوه های به وجود آمده در ابرها) مانند ترکش های تیز و کشنده به زمین اصابت می‌کنند.
در هر صورت؛ به خدا قسم من در کتاب خدا قرآن عظیم سیاره‌ای را پیدا نمی‌کنم که دارای آب شیرین وآب شور و رود و ابر و درخت باشد؛ مگر کوکب مادری زمین که مرکز کیهان است و تمام اجرام از آن جدا شده‌اند. سیاره‌ای که از آن اب و روییدنی خارج می‌شود و در روی سطح و درون آن حیات وجود دارد. اما اجرام آسمانی دیگر؛ دریاهای آب شور و شیرین در سطح خود ندارند؛ اثری از جنگل درختان در آنها پیدا نمی‌کنید وخبری از بشر و موجودات زنده‌ای که روی سطح اجرام آسمانی در فضاء حرکت کنند نیست؛ فقط در سیاره زمین مادری که مرکز کیهان است(حیات وجود دارد).
یقین ما به این حقیقت علمی؛ با توجه به رمز آب موجود در کره زمین مادری است که در کتاب-قرآن عظیم- آمده است. سیاره زمین که شما در ان زندگی می‌کنید؛ جرم آسمانی است که اجرام دیگر ازآن جدا شده‌اند(کوکب رتق). حتی در سطح همین زمین؛ در مناطقی که آب نباشد اثری از حیات و آبادانی پیدا نمی‌کنید؛ مثل صحراهایی شنی سنگلاخ که آب را در خود نگاه نمی‌دارند و هیچ چیز در آنها نمی‌روید. این امر به ناهمواری صحرا و قشر آن بازمی‌گردد؛ چون دربرخی از مناطق اگر باران ببارد هم گیاهان رشد می‌کنند و می‌بینید رویش درختان سبز در آنها از مناطق دره ای دوام بیشتری دارد است. علت این امر نزدیک بودن به آب نیست بلکه ناشی از فرو رفتن آب در زمین است و علت دوام پوشش گیاهی در این مناطق؛ باد است که خاک خشک با خود می‌آورد و این خاک خشک؛ طبقه ای بر روی خاک سبز بوجود می آورد که در مقایسه با دره ها و کوها زمان بیشتری آن را از تابش مستقیم آفتاب حفظ می کند ( طبقه خاک سبز که حاوی آب و رطوبت است از به وسیله طبقه خاک خشک از تابش آفتاب حفظ می شود و این رطوبت حفظ شده باعث می شود که عمر گیاهان در این مناطق دوام بیشتری داشته باشد ) و کسانی که در حاشیه صحراها زندگی می‌کنند و کوچ‌نشینان صحرانورد از این امر باخبرند.
در هر حال برای این که از موضوع خارج نشویم می‌گوییم: برهان؛ تو خالی بودن اجرام آسمانی نیست؛ بلکه آب برهان است. برای همین هم می‌بینید رنگ زمین مادری از فضا؛ آبی است. علت آن هم دریاهای بسیار بزرگ آن است ولی در سایر اجرام آسمانی دریا و رود وجود ندارد. علمای فضا که از ظن و گمان پیروی می‌کنند شما را گرفتار فتنه نکنند و از ذکر-قرآن- دور نشوید. اگر سخن حقی بزنند؛ در کتاب آن را پیدا می‌کنیم؛ مثل زمانی که از علومی سخن می‌گویند که حق و درست هستند. ولی اگر علمشان برخلاف قرآن باشد؛ باطل و سخنی از روی ظن و گمان است و ظن کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند. از قدیم دانشمندان فکر می‌کردند روی سطح ماه اب وجود دارد؛ تا این که به آن رسیدند و چیزی پیدا نکردند! در مورد مریخ هم همین طور است؛ تصور می‌کردند در مریخ دریا و رودخانه وجود دارد؛ ولی کاوشگرهای فضایی آنها چیزی در آن پیدا نکردند! رسیدن به حقیقت چقدر برایشان خرج برداشت؟ ملیاردها دلار!! اگر به سخن کسی که صاحب علم کتاب است گوش می‌کردند؛به اذن خدا، فتوای حق را به آنها می‌داد که هیچ شک و تردیدی هم در آن نیست، این سخنان تنها از روی ظن و گمان نیست که گمان کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند.
و اما مسلمانان؛ متأسفانه هنوز عده‌ای از آنان به خزعبلاتی عقیده دارند که مفسران؛ قرن‌ها پیش گفته‌اند( مفسران نسل‌های گذشته) آنها که ندانسته به خدا نسبت می‌دهند و فکر می‌کنند کره زمین روی شاخ گاو قرار دارد! باعث رسوایی خود و امتی شدند که کورکورانه از آنها پیروی می‌کنند و می‌گویند:" این سخن علمای پیشین ماست و انها بیشتر می‌دانستند و حکم‌شان درست تراست" آنها چهارپا هستند؛ حتی گمراه‌تر و عامل سرشکستگی و خجالت امتشان هستند و به خاطر نسبت‌هایی که نداسنته به خدا می‌دهند؛ مردم را از قرآن عظیم بازمی‌دارند. چون کافران تصور می‌کنند؛ اعتقاد آنها به این أمور به خاطر آن است که این مطالب در قرآن آمده است و بر کفرشان افزوده می‌شود؛ در حالی که این تفاسیر من درآوردی است و از فرموده پروردگار در قران عظیم گرفته نشده است و چه کسی راست‌گوتر از خداوند است؟
به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ تمام کافران و ملحدان نمی‌توانند مهدی منتظر را درموردعلم و منطقی که از آیات محکم قرآن عظیم برایشان استنباط می‌کنیم؛ عاجز و ناتوان کنند. اما با کمال تأسف؛ علمای مسلمین به تفاسیر و سخنان کسانی تکیه کرده و پای‌بند هستند که ندانسته به خدا نسبت داده‌اند و به این ترتیب هم خود و هم امت‌شان را گمراه کرده‌اند؛ چهارپایانی که از عقلشان استفاده نمی‌کنند و می‌گویند:" اگر علمای ما دانش ناصر محمد یمانی را تصدیق و به آن اعتراف کردند و تصدیق کردند که او مهدی منتظر است؛ما هم ناصر محمد یمانی را تصدیق و از اوپیروی می‌کنیم؛ و اگر آنها او را تکذیب کردند؛ ماهم تکذیبش می‌کنیم".
پس امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخشان می‌گوید: قسم به خدایی که با باد ابرها را حرکت می‌دهد-نه بر اساس تفاسیر کسانی که ندانسته به خدا افترا زده و می‌گویند ملایکه ابرها را جابجامی‌کنند- اگر مردم عالم از من پیروی کنند؛ علومی که خدا ایشان را از آنها آگاه کرده را به انان می‌گویم و دانش بیشتری در مورد آن چه که نمی‌دانند در اختیارشان می‌گذارم. ای جماعت مسلمانانی که مثل چهارپایان از دعوت امام حقی که پروردگارعالمیان برگزیده، رو می‌گردانید؛ علمایتان به هیچ کار شما نمی‌آیند. خداوند اختیار انتخاب خلیفه خود در زمین را به شما نسپرده اس
ت؛خدا به خاطر روگرداندنتان شما را بکشد برخی از شما فتنه برپا کرده و امت‌تان را دسته دسته کرده‌اید تا برخی گردن دیگران را بزنند؛ از دعوت به حکمیت بر اساس کتاب خدا قرآن عظیم و سنت حق رسولش رومی‌گردانید. به خدا قسم که آنها نه بر اساس کتاب خدا رفتار می‌کنند و نه بر اساس سنت حق رسولش؛ بلکه به سنت شیطان رجیم پایبند بوده وبا دندان به ان آویخته‌اند تا روزی که عذاب دردناک را ببینند و بگویند:
{رَّبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ ﴿١٢﴾}
صدق الله العظیم [الدخان]،
یا عذابی نزدیک‌تر( کمتر) به سراغشان بیاید ولی اکثرشان نمی‌دانند.
به خداوند قسم؛ در این قرآن اخبارشما و کسانی که قبل شما بودند و آنها که بعد از شما می‌آیند؛ آمده است. آیا نمی‌بینید امام مهدی ناصر محمد یمانی با آیات بینه؛ آیات مبین؛ ایات محکم و آیات مفصل؛ قبل از وقوع حوادث؛ خبر آن را برایتان می‌نویسد؟ من از خدا چیزهایی را می‌دانم که شما نمی‌دانید..... برای همین است که در بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی اخباری را قبل از وقوع و شنیدن آن از طریق شبه‌های خبری؛ می‌یابید.
اگر أحزاب و گروه‌ها به ناحق و ظالمانه نسبت طرفداری از گروهی را به من نمی‌دادند و یا خشمگین نشده و انصار را در نقاط مختلف عالم آزار نمی‌دادند؛ به اذن خداوند مطالب زیادی را به تفصیل برایتان بیان می‌کردم تا ببینید که انگار قرآن همین امروز به قلب‌های شما نازل شده است؛ با این که می‌دانید نزول قر
آن بیش از ۱۴۴۰پیش بوده است . ما با برهان مبین و آشکار حماقت و کور بودن علمای مسلمین که خود را عالم می‌دانند در حالی که تنها کورکورانه -از گذشتگان- پیروی می‌کنند را ثابت خواهیم کرد.
به خدا قسم؛ اگر شما در مسیر هدایت بودید؛ خداوند امام مهدی ناصر محمد یمانی را برنمی‌انگیخت تا بعد از گمراه شدن،هدایت‌تان کند؛ولی شما مهدی منتظری را می خواهید که پیروی امیال و خواسته‌های شما باشد هیهات هیهات! به پروردگارآسمان‌ها و زمین قسم ما به عقل‌های کوچک و کوتاه نظری شما ارفاق می‌کنیم و درمورد برخی مسایل ساکت می‌نشینیم تا فکر کنید در آن مورد پیروی شما هستیم؛ تا زمانش برسید و با اذن پروردگار عالمیان با آیات محکم قرآن عظیم آنها را درهم شکسته وبرباد دهیم. سبحان الله که من جز آنچه که پروردگارم - که بر صراط مستقیم است - به من آموخته نمی‌دانم؛ تا کسی که می‌خواهد به راه خداوند عزیز و حمید هدایت شود به آن بیاویزد و پایبند باشد؛ به بیان حق قرآن مجید؛ بیان حق قرآن با قرآن؛ نه با قرآنی جدید...
و خدا را به شهادت می‌گیرم که اگر ناصر محمد یمانی سخنی جدید گفت که خداوند در آیات محکم قران عظیم نگفته باشد؛ از او نپذیرید. ما صادقانه شرط می‌کنیم که برای علمای امت و عامه مردم قرآن را با خود قرآن به وضوح بیان کنیم؛ به وضوح خورشیدی که در آسمان است تا انکار کنندگان آن یا کور باشند و یا شیطان رجیم که با توجه به برهان علمی ملجم از آیات محکم قرآن عظیم،برایشان روشن می‌شود که حق است ولی غرور و تعصب آنها را به گناه می‌کشاند و جهنم او را بس است.
ای لعنت بر هر شیطان رجیمی که حق را می‌شناسد ولی از آن منحرف است و خدا هم قلبشان را از حق می‌گرداند و به خاطر کافر بودن نسبت به آن چه که به آن مؤمنند؛ لعنت‌شان می‌کند و عاقبت از آن متقیان است؛ کسانی که قصد برتری طلبی و فساد در زمین نداشته و نمی‌خواهند ظالمانه خونی بر زمین بریزند
بگو منتظر باشید که من هم با شما از منتظران هستم.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 240057 من موضوع الماء سرّ الحياة، وكوكب الأرض المركز فقط هو مَنْ يحمل الماء من بين الكواكب المنيرة والمضيئة الحراريّة ..

[ لمتابعة رابط المشاركـــة الأصليّة للبيـــان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=240052

الإمام ناصر محمد اليماني
16 - 01 - 1438 هـ
17 - 10 - 2016 مـ
07:20 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــ

الماء سرّ الحياة، وكوكب الأرض المركز فقط هو مَنْ يحمل الماء من بين الكواكب المنيرة والمضيئة الحراريّة ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وجميع المؤمنين في الأوّلين وفي الأخرين إلى يوم الدين، أمّا بعد..

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته أحبتي الأنصار السابقين الأخيار، وإنّي أرى بعضاً منكم يتجادلون في أنفاق الكواكب كي يثبتوا نفقاً في الأرض فيه حياةٌ، فمن ثمّ يرد عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول: لا يهمّ تشابه الكواكب في ليلها ونهارها وكرويّتها؛ بل يهمّنا وجود الحياة، فهل لو يُذهب الله الماء من أرضكم فهل ترون استمرار الحياة؟ فحتماً يموت النبات فتصبح الأرض التي ليس بها ماء ميّتةً كمثل الكواكب الأخرى ميّتةً من الحياة.

وتنقسم الكواكب إلى كواكب مضيئةٍ وكواكب منيرةٍ برغم تشابهها في التكوير والتدوير مع اختلاف حجمها وسرعة دورانها، ولكنّ الفرق كبيرٌ بين النور والضياء، فهل يستوي نور القمر وضياء الشمس برغم تشابههما في التكوير؟ ولكنّ الفرق كبيرٌ في الحجم وفي ذات الكوكب كون الكواكب المضيئة ناريّة والكواكب المنيرة عاكسةً لضوء الكواكب المضيئة.

وبالنسبة للبحار والأنهار فلا وجود لها في الكواكب المنيرة جميعاً عدا كوكب الأرض الأمّ التي تحمل البحار والأنهار والينابيع، ونعم توجد مشاركةٌ لوجود الحياة في الأرض الأمّ بسبب قرب الشمس التي تُبخّر البحر فتتكون السحب الثقال المليئة بالبخار ويتكثّف البخار إلى ماءٍ باردٍ أو ثلجيٍّ، ويعود ذلك لسرعة الرياح التي تسوق السحاب ويعود الثلج إلى كثافة السحب وتراكمها، فقد يتحوّل الماء فيها إلى جبالٍ من بَرَدٍ فيتحوّل إلى عذابٍ يُصيب به من يشاء ويَصرفه عمّن يشاء. ولكن حبيبات البَرَد لا خطر منها على البشر، ولكن إذا تحوّل الوَدْقُ إلى جبالٍ من بَرَد فهذا عذابٌ قاتلٌ ويصبح مطر سَوْءٍ قاتلٍ، كون الجبال سوف تصل إلى الأرض كشظايا كبيرةٍ قاتلةٍ لولا رحمة الله بعباده ومخلوقاته البريّة.

وعلى كل حالٍ، تالله لا أجد في كتاب الله القرآن العظيم أيَّ كوكبٍ يحمل الماء المالح والفُرات والمطر والشجر إلا كوكب الأرض الرتْق الأمّ مركز الكون الفضائيّ التي أخرج منها ماءها ومرعاها، وتوجد حياةٌ في ظاهرها وباطنها. وأمّا الكواكب الأًخَرْ فلا ترون بحار الماء المالح والعذب الفرات على سطحها، ولا ترون غابات الأشجار، ولا ترون بشراً ولا أيَّ مخلوقٍ حيٍّ يدأب على سطح أيّ كوكبٍ في الفضاء ما عدا الأرض الأمّ مركز الكون. ونعلم علم اليقين بهذه الحقيقة العلميّة من خلال رمز الماء لكوكب الأرض الأمّ في الكتاب ذلك كوكب الرتْق الذي تحيون عليه؛ بل حتى سطحه حيث لا وجود للماء لا تجدون الحياة والقصور كالصحارى الصَّلْد الرمليّة التي لا تُمسك ماءً ولا تُنبت كَلأً، ويعود ذلك لنوع تضاريس الصحراء وقشرتها كون منها ما تُنبت الكَلأ إذا ارتوت بالمطر فترونها تبطئ الأشجار المخضرة فيها أكثر من الوديان بالشعاب، وليس أنّ ذلك بسبب قرب الماء بل أصبح ماؤها غوراً، وإنما السبب في أنّ الشجر يُبطئ مخضراً بسبب أنّ الرياح تأتي بالتراب على اليابسة فيكوّن طبقةً ترابيّةً على التربة المخضرّة مما يحمي التربة المخضرّة من حرارة الشمس زمناً أطول من الوديان والجبال، ويعلم بذلك ساكني أطراف الصحارى وهم البدو الرُّحَّل.

وعلى كل حالٍ حتى لا نخرج عن الموضوع فنقول: ليس برهان الحياة وجود النفق بالكوكب؛ بل وجود الماء. ولذلك ترون لون الأرض الأمّ زرقاء من الفضاء بسبب بحارها العظمى ولكن الكواكب الأخر لا يوجد بها البحار والأنهار. فلا يفتنكم عن الذكر الذين يتّبعون الظنّ من علماء الفضاء فما نطقوا به من الحقّ نجده بالحقّ في الكتاب مثلما ينطقون به من العلم الحقّ، وما خالف القرآن من علمهم فهو باطلٌ وقولٌ بالظنّ من عند أنفسهم، والظنّ لا يغني من الحقّ شيئاً. فلكم زعموا بوجود ماءٍ بالقمر وعالم بالعهد القديم حتى إذا وصلوا إليه لم يجدوا فيه شيئاً! وكذلك المريخ زعموا أنّ فيه بحارٌ وأنهارٌ ثم لم تجد مسابرهم الفضائيّة فيه شيئاً! فكم يكلّفهم الوصول إلى معرفة تلك الحقيقة؟ مليارات الدولارات!! ولو أنّهم استمعوا إلى صاحب علم الكتاب لأفتاهم بالحقّ الحقيق على الواقع الحقيقي لا شكّ ولا ريب بإذن الله وليس مجرد قول بالظنّ الذي لا يغني من الحق شيئاً.

وأمّا المسلمون، فللأسف إذ لا يزال منهم من يعتقد بخزعبلات المفسرين في القرون من الذين يقولون على الله ما لا يعلمون أنّ الأرض على قرن ثورٍ! وفضحوا أنفسهم وأمّتهم من الذين يتّبعونهم اتّباع الأعمى، فيقول: "ذلك قول علمائنا الأولين، وهم أعلم وأحكم". أولئك كالأنعام؛ بل هم أضلّ سبيلاً وخزيٌّ وعارٌ على أمّتهم وَصَدُّوا عن القرآن العظيم بسبب قولهم على الله ما لا يعلمون، كون الكافرين يظنون أنّ هؤلاء يعتقدون بما قيل في القرآن فزاد الكفار بِه كفرا برغم أنّ تفاسيرهم من عند أنفسهم ولم يستنبطونه من قول ربهم في القرآن العظيم، ومن أصدق من الله قيلا؟

ألا والله الذي لا إله غيره لا يعجز كافةُ الكفار والملحدين المهديّ المنتظَر شيئاً بالعلم والمنطق نستنبطه لهم من محكم القرآن العظيم، ولكن للأسف علماء المسلمين المعتصمين بتفاسيرٍ وأقاويلَ الذين يقولون على الله ما لا يعلمون أضلّوا أنفسهم وأَضَلُّوا أمّتهم من الأَنْعَام الذين لا يتفكّرون بعقولهم بل يقولون: "إذا صدّق علماؤنا بعلم ناصر محمد اليماني واعترفوا بعلمه وصدّقوا أنّه المهديّ المنتظَر صدّقنا ناصر محمد اليماني واتّبعناه، وإن كذّبوا كذّبناه". فمن ثمّ يردّ عليهم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول:
أقسم بمن أجرى السحاب بالرياح -وليس أنه أجراها بالملائكة كما يزعم في تفاسيرهم المفترون على الله ما لا يعلمون- لو أنه يتّبعني العالمين لعلّمناهم بما قد أحاطهم الله به علماً ثم نزيدهم علماً كثيراً بما لم يكونوا يعلمون، فلن يغني عنكم علماؤكم يا معشر المسلمين الأنعام المعرضين عن دعوة الإمام الحقّ من ربهم المُصطفى من ربّ العالمين، وما جعلكم الله أن تصطفوا خليفته في الأرض من دونه، قاتلكم الله أنّى تؤفكون، فمنكم خرجت الفتنة وتفرّقت أمّتكم إلى أحزابٍ يضرب بعضهم رقاب بعضٍ، معرضين عن دعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم وسنّة رسوله الحقّ، ألا والله لا هم على كتاب الله ولا سنّة رسوله الحقّ؛ بل معتصمين بسنن الشيطان الرجيم وعضّوا عليها بالنواجذ حتى يَرَوْا العذاب الأليم، فيقولون: {
رَّبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ ﴿١٢﴾} [الدخان :12]، أو يأتيهم عذابٌ دون ذلك، ولكنّ أكثرهم لا يعلمون.

ألا والله إنّ في هذا القرآن خبركم وخبر مَنْ كان قبلكم ونبأ مَنْ بعدكم، ألا ترون أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يكتب لكم نشرات الأخبار من قبل الحدث بآياتٍ بيّناتٍ وآياتٍ مبيّناتٍ وآياتٍ محكماتٍ وآياتٍ مفصّلاتٍ؟ وأعلم من الله ما لا تعلمون ... ولذلك تجدون بيانات الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني نشرات أخبارٍ من قبل حدوثها على الواقع ومن قبل أن تسمعونها في قنوات الأخبار.
ولولا أن يتّهمني الأحزاب ظلماً وزوراً بالتّحيّز وأخرى تغضب فيؤذون الأنصار في مختلف الأقطار لفصّلت لكم بإذن الله كلّ شيءٍ تفصيلاً حتى تروا كأنّ هذا القرآن تنزّل اليوم على قلوبكم، برغم أنّكم تعلمون أنّه تنزّل قبل أكثر من ألف وأربعمائة وأربعين عاماً، ولسوف نثبت بالبرهان المبين غباءَ وعَمى علماءِ المسلمين الذين يحسبون أنفسهم علماء؛ بل أصحاب الاتّباع الأعمى.

ألا والله لو كُنتُم لا تزالون على الهدى لما بعث الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ليهديكم بعد ضلالكم ولكنكم تريدون مهديّاً منتظراً متبِعاً لأهوائكم، وهيهات هيهات! فوربّ الأرض والسماوات إنّنا نرفق بعقولكم الصغيرة ونظرتكم القصيرة وأسكت عن أشياء حتى تزعموا أنّي أتّبعكم فيها إلى حينٍ ثم ننسفها نسفاً بمحكم القرآن العظيم بإذن الله ربّ العالمين، سبحان ربي لا علم لي إلا ما علّمني إنّ ربّي على صراطٍ مستقيمٍ لمن أراد أن يهتدي إلى صراط العزيز الحميد فليعتصم بالبيان الحقّ للقرآن المجيد؛ بالبيان الحقّ للقرآن بالقرآن وليس بقرآنٍ جديدٍ.

وأُشهد الله أن لا تقبلوا من ناصر محمد اليماني قولاً جديداً لم يقلْه الله في محكم القرآن العظيم شرطاً علينا غير مكذوبٍ أن يكون البيان للقرآن بالقرآن واضحاً كوضوح الشمس في السماء لعلماء الأمّة وعامتهم لا ينكره إلا الأعمى أو شيطانٌ رجيمٌ تبيّن له أنّ الحقّ نظرا لسلطان العلم الملجم من محكم القرآن العظيم فأخذته العزّة بالإثم، فحسبه جهنم. ألا لعنة الله على كلّ شيطانٍ رجيمٍ عرف الحقّ فزاغ عنه ثم أَزَاغ الله قلوبهم ولعنهم بكفرهم بما هم به مؤمنون، والعاقبة للمتقين الذين لا يريدون علواً في الأرض ولا فساداً ولا سفكاً للدماء ظلماً.

قل انتظروا إني معكم من المنتظرين، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..