الإمام ناصِر محمد اليماني
25 - 07 - 1437 هـ
02 - 05 - 2016 مـ

1395-02-13ه.ش.
05:23 صباحاً
ــــــــــــــــــــ


بیانی بسیار مهم از مهدی منتظر ناصر محمد یمانی ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمد رسول الله وآله الطيبين الطاهرين وعلى جميع المؤمنين في الأولين وفي الآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أمّا بعد..

از امام مهدی ناصر محمد یمانی به تمامی رهبران أحزاب مذهبی و سیاسی در یمن و تمام پیروانشان؛ و به تمام مردم غیورعرب یمن و تمام رهبران مسلمین و ملت‌هایشان؛ السلام عليكم ورحمة الله وبركاته السلام علينا وعلى عباد الله الصالحين. آن گونه که شایسته خداوند است؛ از او پروا کنید و از دنیا نروید مگر آنکه مسلمان بوده و درموارد اختلاف تسلیم حکم خدا باشید. والله والله من فقط و فقط شما را به سوی خداوند دعوت می‌کنم تا حکم او را در موارد اختلافات برایتان بخوانم که این تنفیذ فرمان الهی در آیات محکم کتابش است و خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَمَا اخْتَلَفْتُمْ فِيهِ مِن شَيْءٍ فَحُكْمُهُ إِلَى اللَّهِ ۚ ذَٰلِكُمُ اللَّهُ رَبِّي عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ (10)} صدق الله العظيم [الشورى].
{در هر چیز اختلاف کنید، داوریش با خداست؛ این است خداوند، پروردگار من، بر او توکّل کرده‌ام و به سوی او بازمی‌گردم!}
و هم چنین اجرای امر خداوند به رسول و ائمه کتابش است که می‌فرماید:
{وَأَنِ احْكُم بَيْنَهُم بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ وَلَا تَتَّبِعْ أَهْوَاءَهُمْ وَاحْذَرْهُمْ أَن يَفْتِنُوكَ عَن بَعْضِ مَا أَنزَلَ اللَّهُ إِلَيْكَ ۖ فَإِن تَوَلَّوْا فَاعْلَمْ أَنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُصِيبَهُم بِبَعْضِ ذُنُوبِهِمْ ۗ وَإِنَّ كَثِيرًا مِّنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ (49) أَفَحُكْمَ الْجَاهِلِيَّةِ يَبْغُونَ ۚ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ حُكْمًا لِّقَوْمٍ يُوقِنُونَ (50)}صدق الله العظيم [المائدة].
{و در میان آنها طبق آنچه خداوند نازل کرده، داوری کن! و از هوسهای آنان پیروی مکن! و از آنها برحذر باش، مبادا تو را از بعض احکامی که خدا بر تو نازل کرده، منحرف سازند! و اگر آنها روی گردانند، بدان که خداوند می‌خواهد آنان را بخاطر پاره‌ای از گناهانشان مجازات کند؛ و بسیاری از مردم فاسقند. (۴۹) آیا آنها حکم جاهلیّت را می‌خواهند؟! و چه کسی بهتر از خدا، برای قومی که اهل یقین هستند، حکم می‌کند؟! (۵۰)}
پس اگر از کسی روبرگردانید که به حق از شما دعوت می‌کند تا به حکم خداوند در میان‌تان سرنهید؛ خداوند به خاطر برخی از گناهان‌تان حتما شما را گرفتار مصیبت خواهد کرد و عذاب خود را از بالای سر یا زیر پای‌تان برشما نازل خواهد کرد و لباس اختلاف برتنتان کرده و گروهی از شما را توسط گروهی دیگر گرفتار مصیبت نماید{ اشاره به آیه کریمه سوره البقرة: قُلْ هُوَ الْقَادِرُ‌ عَلَىٰ أَنْ يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عَذَابًا مِنْ فَوْقِكُمْ أَوْ مِنْ تَحْتِ أَرْ‌جُلِكُمْ أَوْ يَلْبِسَكُمْ شِيَعًا وَيُذِيقَ بَعْضَكُمْ بَأْسَ بَعْضٍ ۗ انْظُرْ‌ كَيْفَ نُصَرِّ‌فُ الْآيَاتِ لَعَلَّهُمْ يَفْقَهُونَ ﴿٦٥﴾}. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فإِن تَوَلَّوْا فَاعْلَمْ أَنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُصِيبَهُم بِبَعْضِ ذُنُوبِهِمْ ۗ وَإِنَّ كَثِيرًا مِّنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ (49) أَفَحُكْمَ الْجَاهِلِيَّةِ يَبْغُونَ ۚ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ حُكْمًا لِّقَوْمٍ يُوقِنُونَ (50)}صدق الله العظيم [المائدة].
{ و اگر آنها روی گردانند، بدان که خداوند می‌خواهد آنان را بخاطر پاره‌ای از گناهانشان مجازات کند؛ و بسیاری از مردم فاسقند. (۴۹) آیا آنها حکم جاهلیّت را می‌خواهند؟! و چه کسی بهتر از خدا، برای قومی که اهل یقین هستند، حکم می‌کند؟! (۵۰)}
متذکر تهدید و وعده پروردگار در آیات محکم کتاب باشید. خداوند تعالی می‌فرماید:
{فإِن تَوَلَّوْا فَاعْلَمْ أَنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُصِيبَهُم بِبَعْضِ ذُنُوبِهِمْ ۗ وَإِنَّ كَثِيرًا مِّنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ (49) أَفَحُكْمَ الْجَاهِلِيَّةِ يَبْغُونَ ۚ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ حُكْمًا لِّقَوْمٍ يُوقِنُونَ (50)}صدق الله العظيم [المائدة].
{ و اگر آنها روی گردانند، بدان که خداوند می‌خواهد آنان را بخاطر پاره‌ای از گناهانشان مجازات کند؛ و بسیاری از مردم فاسقند. (۴۹) آیا آنها حکم جاهلیّت را می‌خواهند؟! و چه کسی بهتر از خدا، برای قومی که اهل یقین هستند، حکم می‌کند؟! (۵۰)}
تصدیق فرموده خداوند تعالی: {قُلْ هُوَ الْقَادِرُ عَلَىٰ أَن يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عَذَابًا مِّن فَوْقِكُمْ أَوْ مِن تَحْتِ أَرْجُلِكُمْ أَوْ يَلْبِسَكُمْ شِيَعًا وَيُذِيقَ بَعْضَكُم بَأْسَ بَعْضٍ ۗ انظُرْ كَيْفَ نُصَرِّفُ الْآيَاتِ لَعَلَّهُمْ يَفْقَهُونَ (65)} صدق الله العظيم [الأنعام].
{بگو: «او قادر است که از بالا یا از زیر پای شما، عذابی بر شما بفرستد؛ یا بصورت دسته‌های پراکنده شما را با هم بیامیزد؛ و طعم سختی را به هر یک از شما بوسیله دیگری بچشاند.» ببین چگونه آیات گوناگون را بازگو می‌کنیم! شاید بفهمند}
عزیزان من؛ ای رهبران مسلمین؛ ای رهبران تمام کشورها؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم که مهدی منتظر خلیفه خداوند در زمین طمع رسیدن به ملک و حکومت شما را ندارد؛ اما می خواهم همه شما را از عذاب خداوند نجات دهم؛ عذابی که خدا درآیات محکم قرآن عظیم-رساله خداوند به تمامی انسان‌ها- به تمام جهانیانی که از حکم او روگردانند وعده داده است. شایسته نیست که امام مهدی منتظر حق پروردگارتان کتابی جدید بیاورد بلکه او بیان حق کتاب خداوند قرآن عظیم را آورده است و قرآن را که رساله خداوند برای تمام عالمیان است، به وسیله خود قرآن برایتان تبیین می‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَمَا هُوَ بِقَوْلِ شَيْطَانٍ رَّجِيمٍ (25) فَأَيْنَ تَذْهَبُونَ (26) إِنْ هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ (27) لِمَن شَاءَ مِنكُمْ أَن يَسْتَقِيمَ (28) وَمَا تَشَاءُونَ إِلَّا أَن يَشَاءَ اللَّهُ ربّ العالمين (29)} صدق الله العظيم [التكوير].
{ این (قرآن) گفته شیطان رجیم نیست! (۲۵) پس به کجا می‌روید؟! (۲۶) این قرآن چیزی جز تذکّری برای جهانیان نیست، (۲۷) برای کسی از شما که بخواهد راه مستقیم در پیش گیرد! (۲۸) و شما اراده نمی‌کنید مگر اینکه خداوند -پروردگار جهانیان- اراده کند و بخواهد! (۲۹)}
برای این که خدا بخواهد شما به صراط مستقیم هدایت شده و پیرو آن گردید؛ باید از پروردگارتان بخواهید تا قلب‌های‌تان را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت کند. بله هدایت؛ هدایت الهی وبه دست خداست ولی به شرط آن که شما به درگاه پروردگارتان انابه کنید وامید داشته باشید تا قلبتان را بصیر نماید و در قلب‌های‌تان نوری قراردهد تا بتوانید حق و باطل را از هم تشخیص دهید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَأَنِيبُوا إِلَىٰ رَبِّكُمْ وَأَسْلِمُوا لَهُ مِن قَبْلِ أَن يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ ثُمَّ لَا تُنصَرُونَ (54) وَاتَّبِعُوا أَحْسَنَ مَا أُنزِلَ إِلَيْكُم مِّن رَّبِّكُم مِّن قَبْلِ أَن يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ بَغْتَةً وَأَنتُمْ لَا تَشْعُرُونَ (55) أَن تَقُولَ نَفْسٌ يَا حَسْرَتَا عَلَىٰ مَا فَرَّطتُ فِي جَنبِ اللَّهِ وَإِن كُنتُ لَمِنَ السَّاخِرِينَ (56)أَوْ تَقُولَ لَوْ أَنَّ اللَّهَ هَدَانِي لَكُنتُ مِنَ الْمُتَّقِينَ (57) أَوْ تَقُولَ حِينَ تَرَى الْعَذَابَ لَوْ أَنَّ لِي كَرَّةً فَأَكُونَ مِنَ الْمُحْسِنِينَ (58) بَلَىٰ قَدْ جَاءَتْكَ آيَاتِي فَكَذَّبْتَ بِهَا وَاسْتَكْبَرْتَ وَكُنتَ مِنَ الْكَافِرِينَ (59)} صدق الله العظيم [الزمر].
به درگاه پروردگارتان بازگشته و انابه کنید و در برابر او تسلیم شوید، پیش از آنکه عذاب به سراغ شما آید، سپس از سوی هیچ کس یاری نشوید! (۵۴) و از بهترین دستورهائی که از سوی پروردگارتان بر شما نازل شده پیروی کنید پیش از آنکه عذاب ناگهان به سراغ شما آید در حالی که از آن خبر ندارید!» (۵۵) مبادا کسی روز قیامت بگوید: «افسوس بر من از کوتاهیهایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره‌کنندگان بودم!» (۵۶)یا بگوید: «اگر خداوند مرا هدایت می‌کرد، از پرهیزگاران بودم!» (۵۷) یا هنگامی که عذاب را می‌بیند بگوید: «ای کاش بار دیگر بازمی‌گشتم و از نیکوکاران بودم!» (۵۸) آری، آیات من به سراغ تو آمد، امّا آن را تکذیب کردی و تکبّر نمودی و از کافران بودی! (۵۹)}
بله هدایت به دست خداوند است و پروردگار بین انسان و قلبش حائل می‌شود وهرگونه که بخواهد درآن تصرف می‌نماید؛ اما خداوند در برابر کسانی که قلب‌شان را به سوی پیروی از حق آمده از نزد پروردگارهدایت نکرده است چه حجتی دارد؟ بی تردید حجت خداوند این است که آنها با انابه رو به خدا نکرده‌اند تا آنان را از پیروان دعوت حق پروردگارشان گرداند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{شَرَعَ لَكُم مِّنَ الدِّينِ مَا وَصَّىٰ بِهِ نُوحًا وَالَّذِي أَوْحَيْنَا إِلَيْكَ وَمَا وَصَّيْنَا بِهِ إِبْرَاهِيمَ وَمُوسَىٰ وَعِيسَىٰ ۖ أَنْ أَقِيمُوا الدِّينَ وَلَا تَتَفَرَّقُوا فِيهِ ۚ كَبُرَ عَلَى الْمُشْرِكِينَ مَا تَدْعُوهُمْ إِلَيْهِ ۚ اللَّهُ يَجْتَبِي إِلَيْهِ مَن يَشَاءُ وَيَهْدِي إِلَيْهِ مَن يُنِيبُ (13)} صدق الله العظيم [الشورى].
{دینی را برای شما تشریع کرد که به نوح توصیه کرده بود؛ و آنچه را بر تو وحی فرستادیم و به ابراهیم و موسی و عیسی سفارش کردیم این بود که: دین را برپا دارید و در آن تفرقه ایجاد نکنید! و بر مشرکان گران است آنچه شما آنان را به سویش دعوت می کنید! خداوند هر کس را بخواهد برمی‌گزیند، و کسی را که به سوی او بازگردد و انابه کند هدایت می‌کند.}
از فرموده خداوند تعالی پند بگیرید:
{وَيَهْدِي إِلَيْهِ مَن يُنِيبُ (13)} صدق الله العظيم.
{ و کسی را که به سوی او بازگردد و انابه کند هدایت می‌کند.}
چون اگر کسی روبه پروردگارش کرده و هدایت قلبی خود به سوی حق را طلب نماید - پس حق خداوند است- و برخداست که قلب بنده ای را که به دنبال حق است و می‌خواهد تابع آن گردد؛ هدایت نماید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَىٰ عَلَى اللَّهِ كَذِبًا أَوْ كَذَّبَ بالحقّ لَمَّا جَاءَهُ ۚ أَلَيْسَ فِي جَهَنَّمَ مَثْوًى لِّلْكَافِرِينَ (68) وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِينَ (69)} صدق الله العظيم [العنكبوت].
{چه کسی ستمکارتر از آن کس است که بر خدا دروغ بسته یا حق را پس از آنکه به سراغش آمده تکذیب نماید؟! آیا جایگاه کافران در دوزخ نیست؟! (۶۸) و آنها که در راه ما تلاش کنند، قطعاً به راه‌های خود، هدایتشان خواهیم کرد؛ و خداوند با نیکوکاران است. (۶۹)}
نور فرقان برای تشخیص حق و باطل تنها به قلب بندگانی عطا می‌شود که زود قضاوت نمی‌کنند وقبل از شنیدن سخنان کسی که آنها را به سوی خداوند دعوت می‌کند و قبل از تفکر در منطق دعوتش و قدرت علمی برهانش و اینکه آیا سخنش از نزد خداست؛ درباره او حکم نمی‌دهند که :او آشکارا گمراه است. خداوند تنها این دسته از بندگانش را هدایت می‌نماید؛ فرقی ندارد در عصر و دوران برانگیختن انبیا باشد یا در زمان و دوران برانگیختن ائمه کتاب. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَالَّذِينَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَن يَعْبُدُوهَا وَأَنَابُوا إِلَى اللَّهِ لَهُمُ الْبُشْرَىٰ ۚ فَبَشِّرْ عِبَادِ (17) الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَٰئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ ۖ وَأُولَٰئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ (18)} صدق الله العظيم [الزمر].
{ و کسانی که از عبادت طاغوت پرهیز کردند و به سوی خداوند بازگشتند، بشارت از آن آنهاست؛ پس بندگان مرا بشارت ده! (۱۷) همان کسانی که سخنان را می‌شنوند و از نیکوترین آنها پیروی می‌کنند؛ آنان کسانی هستند که خدا هدایتشان کرده، و آنها خردمندانند. (۱۸)}
و ای جماعت علمای مسلمین وای طوائف اسلامی که دین خود را فرقه فرقه کرده و همگی به داشته خود خرسندید؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ خداوند به شما بصیرت دیدن دعوت مهدی منتظر را عنایت نمی‌کند مگر اینکه از خدا بترسید و تقوا پیشه کنید و هریک از شما که خواهان هدایت است، بترسد که نکند گروه او در گمراهی آشکار باشد؛ و بخواهد تنها و تنها ازحق پیروی کند نه غیر آن؛ سپس عقلش را به کار گیرد و به دنبال حق بگردد. و بر خداست که به او فرقان عطا کند. فرقان نوری است که خداوند به قلب او می‌افکند تا جایی که به او بصیرت بخشد تا دعوت حق پروردگار را بشناسد و ببیند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَتَّقُوا اللَّهَ يَجْعَل لَّكُمْ فُرْقَانًا وَيُكَفِّرْ عَنكُمْ سَيِّئَاتِكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ (29)} صدق الله العظيم [الأنفال].
{ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر از خدا بپرهیزید، برای شما فرقان جهت جدا ساختن حق از باطل قرارمی‌دهد؛ و گناهانتان را می‌پوشاند؛ و شما را می‌آمرزد؛ و خداوند صاحب فضل و بخشش عظیم است!}
بی‌تردید تقوای الهی؛ آرزو و تمنای پیروی از حق است؛ اما کسانی که به علوم و داشته‌های خود خرسند هستند -آن هم در حالی که اکثر این علوم باطل وافتراست و خداوند در آیات محکم قرآنش برای آنها برهانی نازل نفرموده؛ بلکه برخلاف تمام احکام الهی است که در ایات محکم قرآن عظیم نازل شده است؛ با وجود این؛- آنها تصور می‌کنند این آنها هستند که در مسیر هدایتند! به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم؛ و این قسم مهدی منتظر است نه قسم یک کافر و یا بدکار: حتی اگر امام مهدی ناصر محمد یمانی با هزار آیه از آیات محکم و بینه قرآن عظیم برایتان حجت بیاورد؛ حق آمده از نزد پرورگار را ندیده و نسبت به آن بصیرت پیدا نمی‌کنید چرا که به خاطر نبودن نور فرقان در قلب‌تان؛ خداوند شما را از دین آنها ناتوان و کور کرده است. فرقان ندارید چون قلب‌تان به درگاه پروردگار انابه نکرده تا بصیرت نسبت به حق را به او عنایت کند. به پروردگارتان رو کرده و انابه کنید با این امید و آرزو که به قلب‌تان بصیرت پیروی از آیات محکم و بینه‌ای که محکمات قرآن هستند را عطا نماید. اگر به درگاه خدا بازنگشته و انابه نکنید تا قلب‌هایتان را هدایت کند؛ بدانید هرچقدر هم امام مهدی با تمام آیات بینه‌ای که در محکمات قرآن عظیم آمد‌ه‌اند برای شما حجت بیاورد؛ پیرو حق آمده از نزد پروردگارتان نخواهید شد؛ هرچقدر هم این آیات برای علمای مسلمین و عامه مسلمانان روشن باشند و با اینکه آنان قبل از برانگیخته شدن امام مهدی منتظر حق پروردگارشان، ایمان داشته‌اند که این آیات خداوند است و در محکمات قرآن عظیم آمده؛پیرو آن نخواهند شد. هرچقدر هم امام مهدی با آیات محکم کتاب برای ایشان حجت بیاورد؛ تابع آن نخواهند شد. بلکه از تفاسیر مخالف قرآن کسانی پیروی می‌کنند که ندانسته به خداوند نسبت می‌دهند و یا پیرو احادیثی می‌شوند که به دروغ به خدا و رسولش نسبت داده شده و مخالف آیات محکم کتابند. اینجاست که کسانی که خداوند قلب‌های‌شان را به نور بیان حق پروردگار روشن نموده می‌گویند:" ای عجب از علمای مسلمین و امتشان؛ چگونه علمای مسلمین و امتشان نمی‌بینند امام مهدی ناصر محمد یمانی با آیات محکم و بینه‌ای که از محکمات قرآن عظیم است دربرابر همه آنها حجت آورده است. آیاتی که تنها فاسقان از پیروی از آنها منحرف می‌شوند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَقَدْ أَنزَلْنَا إِلَيْكَ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۖ وَمَا يَكْفُرُ بِهَا إِلَّا الْفَاسِقُونَ (99)} صدق الله العظيم [البقرة].
{ما آیات روشنی برای تو فرستادیم؛ و جز فاسقان کسی به آنها کفر نمی‌ورزد.}
شاید یکی از علمای مسلمین و یا عامه مسلمانان بخواهد بگوید:" ناصر محمد یمانی؛ این آیات بینه برای مسلمانان و عامه کدام‌اند که تو با آن برای عالم و جاهل‌شان حجت آورده‌ای ولی آنها امر خدا را استجابت نمی‌کنند؟" امام مهدی حق پروردگارتان در پاسخ می‌گوید: مگرما همان فرمانی را به شما نمی‌دهیم که خداوند در آیات محکم کتابش برای نفی تعدد حزبی و مذهبی در دین خدا داده است؟ تا امر الهی در آیات محکم قرآن عظیم را اجرا کرده باشیم؟ مگر خداوند تعالی نفرموده است:
{{{{{{{{{{ أَنْ أَقِيمُوا الدِّينَ وَلَا تَتَفَرَّقُوا فِيهِ }}}}}}}}}}
صدق الله العظيم [الشورى:13]
{{{{{{{{دین را برپا دارید و در آن تفرقه ایجاد نکنید}}}}}}}}؟؟
آیا فکر می‌کنید این فرمان خداوند نیازمند تفسیر و تأویل است؟ به خدا قسم تمام علمای مسلمین و همه گروه‌ها آن را می‌فهمند؛ خداوند به آنان وعده داده که اگر دردین‌تان دچار تفرقه شده و گروه گروه شوید؛ عذاب بزرگی بر سرتان نازل خواهد کرد. خداوند تعالی می‌فرماید:
: {وَلَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ تَفَرَّقُوا وَاخْتَلَفُوا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ ۚ وَأُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (105)} صدق الله العظيم [آل عمران].
{و مانند کسانی نباشید که پراکنده شدند و اختلاف کردند؛ (آن هم) پس از آنکه نشانه‌های روشن به آنان رسید! و آنها عذاب عظیمی دارند.}
چون اختلافات دینی شما بلای بزرگی برای امت اسلامی است تا جایی که خون یکدیگر را ریختید و شکوه و قدرت‌تان از بین رفت ؛ چنان که امروز أحوال‌تان چنین شده است. چون هر گروهی پیرو امام خودش است و اکثر آنها خودشان؛ خودشان را به عنوان امام مردم انتخاب کرده‌اند و برای همین نمی‌توانند با برهان علمی خاموش کننده؛ بر سایر علمای هم عصر خود غالب شوند. هر امام خود خوانده؛ به نظر و رأی خود می‌چسبد و هر گروه پیرو امام خود است؛امامی که خودش، خودش را برای امامت آنها برگزیده. گروه‌های دیگر هم از افتراهایی که به خدا ورسولش و ائمه کتاب برگزیده خدا زده شده پیروی می‌کنند؛ و مؤمنان به جان یکدیگر افتاده و گروهی؛ گروه دیگر را می‌کشند و هر حزب به داشته خود خرسندند. پس حاصل آن چیزی جزشکست و پراکندگی و از بین رفتن شوکت‌تان نیست. ای جماعت مسلمین این حال و روز شماست. برای همین است که می‌بینید امام مهدی ناصر محمد یمانی از شما دعوت می‌کند تعدد حزبی در دین خدا را نفی کنید. آیا من دستوری غیر از فرمان خدا به شما می‌دهم؛ فرمانی که درآیات محکم کتاب خداوند عزیز و در این فرموده آمده است:
{{{{{{{{{{ أَنْ أَقِيمُوا الدِّينَ وَلَا تَتَفَرَّقُوا فِيهِ }}}}}}}}}}
صدق الله العظيم [الشورى:13]
{{{{{{{{دین را برپا دارید و در آن تفرقه ایجاد نکنید}}}}}}
آیا دستوری غیر از دستور محمد رسول الله را به شما داده ام ؟ محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم فرمودند :
[[[[[[ إن الله يأمركم أن تعبدوه ولا تشركوا به شيئاً وأن تعتصموا بحبل الله جميعاً ولا تفرقوا ]]]]]]
[[[[همانا که خداوند به شما فرمان می‌دهد او را عبادت کرده و برایش شریک نگیرید و به حبل الهی تمسک جسته و پراکنده نشوید]]]]]
صدق محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم.
فتوای حق خود درمورد علت تفرقه و چند دسته شدن شما را تکرار می‌کنیم. علت علمای شما هستند که خودشان را به عنوان ائمه (پیشوا) مردم انتخاب کرده‌اند در حالی که به هیچ وجه برگزیده خداوند نیستند و بدون آگاهی به خداوند نسبت می دهند. و سپس همگی می‌گویند:" اگر درست گفته باشم از خداست و اگر خطا کرده باشم از من و شیطان است"! چون آنها آیات قرآن عظیم را با اجتهاد شخصی تفسیر می‌کنند؛ در حالی که اجتهاد به معنای این است که تحقیق کنند تا حق را با برهان علمی روشنی که از نزد پروردگار عالمیان باشد؛ بیابند و سپس با برهان علمی از جانب پروردگار حق را به مردم یاد دهند . اما آنها از فرمان شیطان پیروی کردند و نمی‌دانند پیرو امر شیطان شده‌اند. ممکن است یکی از علمای مسلمین یا عامه مسلمانان بخواهد بگوید: "این فرمان شیطان چیست؟" جواب شما را مستقیماً به پروردگارتان می‌سپاریم که امر شیطان چیست. خداوند تعالی می‌فرماید:
{إِنَّمَا يَأْمُرُكُم بِالسُّوءِ وَالْفَحْشَاءِ وَأَن تَقُولُوا عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [البقرة:169].
{او شما را به بدى و زشتى فرمان مى‌دهد و اینکه آنچه را که نمی‌دانید، به خدا نسبت دهید..}
ولی خداوند ندانسته به او نسبت دادن را بر علمای مسلمین حرام کرده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{قُلْ إِنَّمَا حَرَّمَ رَبِّيَ الْفَوَاحِشَ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَمَا بَطَنَ وَالْإِثْمَ وَالْبَغْيَ بِغَيْرِ الحقّ وَأَن تُشْرِكُوا بِاللَّهِ مَا لَمْ يُنَزِّلْ بِهِ سُلْطَانًا وَأَن تَقُولُوا عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ (33)} صدق الله العظيم [الأعراف].
{بگو: خداوند،همانا اعمال زشت را، چه آشکار باشد چه پنهان، حرام کرده است؛ و (همچنین) گناه و ستم بناحق را؛ و اینکه چیزی را که خداوند دلیلی برای آن نازل نکرده، شریک او قرار دهید؛ و به خدا مطلبی نسبت دهید که نمی‌دانید}
و این علت هلاک امت‌های پیش از شما بوده است ؛ آن هم بعد از آن که خداوند در تمام امت‌ها انبیای خود را برانگیخت. مدتی بعد از فوت انبیا؛ کسانی آمده و خود را به عنوان ائمه وپیشوای مسلمانان در دین خدا منصوب کرده و ندانسته به خدا نسبت می‌دهند و هم خود را گمراه کردند و هم امت‌شان را. علت هلاکت امت‌ها این است که بعضی از سخنان خداوند را با رأی و نظر خود تفسیر و تبیین می‌کنند. در تفسیرهای خود دچار اختلاف شده و آیات متشابه را تأویل کرده و محکمات را رها کردند. برای همین محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم فرمودند:
[إنما هلك من قبلكم باختلافهم في الكتاب]
صدق محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم.
[ همانا که پیشینیان شما به خاطر اختلاف در کتاب هلاک شدند]
برای همین خداوند شما را از اختلافات دینی که حاصل ندانسته به خدا نسبت دادن است، بر حذر داشته است. خداوند به کسانی که بعد از آمدن آیات بینه گرفتار اختلاف دینی شوند؛ وعده عذاب شدید را می‌دهد. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ تَفَرَّقُوا وَاخْتَلَفُوا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ ۚ وَأُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (105)} صدق الله العظيم [آل عمران].
{و مانند کسانی نباشید که پراکنده شدند و اختلاف کردند؛ (آن هم) پس از آنکه آیات روشن به آنان رسید! و آنها عذاب عظیمی دارند}
اگر بین امت‌هایی که گرفتار اختلافات دینی شده بودند؛امامی برگزیده از سوی خداوند وجود داشت؛ با برهان‌های علمی قاطع و خاموش کننده ازآیات محکم کتاب بر آنان غالب می‌گردید و چون امام میان آنها نبود که برگزیده پروردگارشان باشد؛ کسانی که خود را به عنوان پیشوا انتخاب کرده بودند؛ قادر به غلبه بر دیگران نبودند و با برهان علمی قاطع غالب نمی‌شدند و هرکس با تفسیری که با رأی خود کرده بود می‌رفت و یا از احادیث فتنه برانگیز دروغ پیروی می‌کرد واین منجر به پراکندگی مسلمانان به گروه‌ها و طوائف دینی شد و هر گروه هم به داشته خود خرسندند.
حال این امام مهدی ناصر محمد یمانی است که خداوند در زمان مقدر شده در کتاب مسطور او را در میان شما برانگیخته است؛ در زمانی که بیش از هر زمانی و به شدت گرفتار اختلاف شده و گروهی خون گروهی دیگر از شما را می‌ریزند. من امام مهدی منتظر بوده و برگزیده پروردگارعالمیانم. اگر دروغگوی گستاخی بودم نه مهدی منتظر؛ حتما باید مانند امامانی که خودشان؛ خود را انتخاب کرده‌اند، نمی‌توانستم به تمام علمای گروه‌های مختلف دینی غالب شوم. ولی اگر ناصر محمد یمانی حقاُ امام مهدی منتظر باشد؛ قسم به خداوند بزرگ، پروردگارآسمان‌ها و زمین و آنچه که بین آنهاست و قسم به پروردگار عرش عظیم که اگر تمام علمای شما و ائمه‌ی (پیشوایان) گمراهی شما مرده و زنده جمع شوند؛ نمی‌توانند در برابر امام مهدی ناصر محمد یمانی از قرآن عظیم حجت بیاورند ولو اینکه به یاری هم شتافته و به هم کمک کنند.این گوی و این میدان؛ مبارزه من با شمشیر نیست؛ بلکه با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم است و شما شرطی بر ما دارید. آن شرط این است که حکم خدا را از آیات محکم و بینه‌ای برایتان استنباط کنیم که علمای مسلمین و عامه مسلمانانی که زبان عربی مبین را می‌دانند؛ آن را بفهمند. اگر خداوند مرا با برهان‌های علمی محکم و ملجم بر تمام علمای مسلمین و عامه مسلمانان مهیمن نفرماید؛ من مهدی منتظر ناصر محمد نیستم. به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ اگر تنها در یک مسئله با برهان علمی بر ناصر محمد غلبه کنید؛ من مهدی منتظر حق نیستم ولو اینکه در ۹۹۹ مورد از هزار مورد بر شما غلبه کرده باشم. من مهدی منتظرحق ناصر محمد نیستم مگر اینکه با برهان علمی محکم و ملجم هزار در هزار بر شما غلبه کنم و حجت‌هایم را از آیات محکم قرآن عظیم برایتان بیاورم؛ پس شاهدان این امر باشید؛ با این که من هیچ وقت یکی از علمای مسلمین نبوده و به عنوان خطیب بالای هیچ کدام از منبر مساجد شما نرفته‌ام. اما من از اینکه ندانسته به خداوند نسبت دهم می‌ترسم و پروردگارم در تصدیق وعده حق خود در آیات محکم قرآن عظیم - این دانش را- به من آموخت.خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَاتَّقُوا اللَّهَ ۖ وَيُعَلِّمُكُمُ اللَّهُ ۗ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ (282)} صدق الله العظيم [البقرة].
{از خدا بپرهیزید! و خداوند به شما تعلیم می‌دهد؛ خداوند به همه چیز داناست}
ای جماعت مسلمانان که در دین خود گرفتار تفرقه شده‌اید از خدا پروا کنید؛ به خدایی که خداوندی جز او نیست قسم؛ هرکس از شما که خداوند او را از دعوت امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی-در عصر گفتگو قبل از ظهور- آگاه کند و او بعد از اینکه برایش روشن شد ناصر محمد یمانی به حق سخن گفته و مردم را به صراط مستقیم دعوت می‌کند؛ از این دعوت کننده به سوی حق روگرداند و به حق آمده از نزد پروردگارش اعتراف نکرد؛ از عذاب شوندگان خواهد بود اینان کسانی هستند که عقل خود را بین من و خودشان حَکَم قرار دادند و دیدند این حق است ولی غرور و تکبر آنان را به گناه کشاند و قلب‌شان از پیروی از حق آمده از نزد پروردگارشان سرباز زد...ایا آنچه که بر سر مسلمانان آمده برای‌تان کافی نیست؛ قتل و خونریزی و آوراگی و این فساد بزرگ وظلم عظیم شما را بس نیست؟ هان که لعنت خداوند برکسانی باد که در برابر حق سکوت کرده‌اند ؛ علمای مسلمینی که برایشان روشن شده او حق است؛ واگر ناصر محمد یمانی مهدی منتظر ناصر محمد نباشد لعنت خدا بر او باد لعنت بزرگ خدا...
ممکن است کسی این سوال را مطرح کند:" هی تو را چه می‌شود که به مهدی منتظر نام ناصر محمد را می‌دهی؟" مهدی منتظر ناصر محمد در جواب می‌گوید: درمورد این فرموده خداوند تعالی چه نظری دارید:
{مَا كَانَ مُحَمَّدٌ أَبَا أَحَدٍ مِنْ رِجَالِكُمْ وَلَكِنْ رَسُولَ اللَّهِ وَخَاتَمَ النَّبِيِّينَ وَكَانَ اللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمًا} صدق الله العظيم [الأحزاب:40]؟
{محمّد پدر هیچ یک از مردان شما نبوده و نیست؛ ولی رسول خدا و خاتم الأنبیا و آخرین پیامبران است؛ و خداوند به همه چیز آگاه است!
چون بعد از خاتم الأنبياء محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم ؛ نبی جدید نخواهد بود؛ پس حتماً خداوند مهدی منتظر را به عنوان ناصر محمد برمی‌انگیزد؛ یعنی یاری کننده به آنچه که محمدٌ رسول الله خاتم الأنبياء والمرسلين با خود آورده است. برای همین ما از همه شما دعوت می‌کنیم از کتاب خداوند قرآن عظیم و سنت حق نبوی پیروی کنید. من وحی جدیدی از نزد خدا ندارم؛ بلکه یاری دهنده و ناصر آنچه که خاتم الأنبياء والمرسلين محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم. برایتان آورده ، هستم.
ممکن است تمام علمای مسلمین بخواهند بگویند:"تو که خود را مهدی منتظر ناصر محمد یمانی می‌نامی؛ اسمت چیست؟" در پاسخ آنان به حق می‌گویم: به خداوندی که خدا و معبودی غیر از او نیست قسم؛ نامی که پدرم از زمانی که کودکی در گهواره بودم مرا با آن خواند "ناصر محمد" است و او نمی‌دانست خداوند در زمان مقدر شده در کتاب مسطور مرا به عنوان مهدی منتظر ناصر محمد برخواهد گزید. برای همین محمد رسول الله درباره اسم "محمد" به شما فتوا داد و فرمود "محمد" همراه و هم‌پوشان نام مهدی منتظر ناصر محمد است۰ یعنی نام محمد همراه نام امام مهدی ناصر محمد خواهد بود چون خداوند می‌داند که محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، خاتم الأنبياء والمرسلين است و در این نام حکمت "تواطؤ"و همراهی نام محمد در نام امام مهدی ناصر محمد نهفته است. اما علمای شما به "تواطؤ" معنی تطابق را داده‌اند و دورغ می‌گویند! به خداوند بزرگ قسم که همگی می‌دانند معنای "تواطو" تطابق نیست بلکه معنی آن همراهی و توافق است؛ با اینکه می‌دانند مقصود از "تواطؤ"، تطابق نیست بلکه توافق و همراهی است؛ اما بصیرت آنها کور شده است. آیا می‌توانید انکار کنید نام محمد همراه نام من یعنی "ناصر محمد" است ؟ در هرصورت حتی اگر همه شما اقرار کنید که این نام حق است و باید نام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی باشد؛ به شما می‌گوییم: اگر پروردگارم با برهان علمی محکم و ملجم مرا یاری نکرده و برتمام علمای شما غالب نگرداند و عالمی نباشد که از قرآن با من مجادله کند مگر اینکه بر وی چیره شوم؛ اسم من ناصر محمد به کارم نخواهد آمد؟ تا کی می‌خواهید روبرگردانید؟ من می‌ترسم قارعه خداوند در نزدیکی دیارتان نازل شود و زمین زیر پایتان به لرزه درآید . این عذاب درجه دو خداوند است ای کسانی که خود را ازمکر خدا در امان می‌دانید.....اگر حیله و کیدی دارید به کار گیرید و منتظر نشوید؛ خداوند به هرکس که به حق او را یاری کند؛ یاری می‌رساند و بدانید خداوند با متقیان است؛ ایا خداوند برای بنده‌اش کافی نیست؟ سبحانه وتعالى علواً كبيراً، نعم المولى ونعم النصير!
ای مسلمانان؛ دعوت به پذیرش حکمیت قرآن عظیم را پذیرفته و به این ترتیب از راه راست-صراط مستقیم- پیروی کنید و اگر سرباز زدید؛ من عذاب روز عقیم بر شما بیمناک هستم؛ مگر فکر می‌کنید عذاب روز عقیم؛ برپایی ساعت و قیامت است؟ خیر این روزی است که خداوند در حالی که ناتوان و زبون شده‌اید در یک شب مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را بر شما غلبه خواهد داد؛ خداوند او را با عذاب یوم عقیم ظهور می‌دهد. عذاب یوم عقیم؛ عذاب قیامت نیست. اگر مؤمنن هستید بر اساس قرآن عظیم حکمیت می‌کنیم و خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا فِي مِرْيَةٍ مِّنْهُ حَتَّىٰ تَأْتِيَهُمُ السَّاعَةُ بَغْتَةً أَوْ يَأْتِيَهُمْ عَذَابُ يَوْمٍ عَقِيمٍ (55)} صدق الله العظيم [الحج].
{همواره كافران در آن شك مى‌كنند تا آنگاه كه قيامت ناگهان بر سرشان فرارسد يا به عذاب روز عقیم گرفتار آيند.}
این وعده محتوم خداوند؛ سیاره عذاب است؛ سیاره‌ای که حامل آتش است و از نزدیک زمین شما گذشته و از بالای سرتان سنگ‌های آتشین برسرتان می‌بارد؛ به کجا می‌روید (فأين تذهبون) ؟!
و اما درمورد "الرجفة"؛ این شهاب سنگ بزرگی است که خداوند به خاطر اعمال ظالمانه‌ای که در زمین مرتکب شده و فساد بزرگ و خونریزی که بپا کرده‌اید در جزیرة العرب فرود خواهد آورد؛ ولی این وعده‌ای حتمی نیست. واز خدا می‌خواهیم وامید داریم که چنین اتفاق برای آنان رخ ندهد که ما هدایت و نجات آنان را می‌خواهیم نه هلاکت‌شان را.
و اما سیاره عذاب در شب عبورش؛از سمت جنوب زمین از کنار شما خواهد گذشت و این وعده حتمی خداوند بر شماست چون خداوند با آن مهدی منتظر را بر همه مردم جهان غلبه داده و ظهور خواهد داد. چون خداوند او را خلیفه شما قرار داده ولی وی را استهزاء کرده و از او رومی‌گردانید؛ نزدیک است که خداوند به خاطر کتاب و بنده‌اش بر شما غضب کند به کجا می‌روید؟ همه شما ؛ پادشاهان و رؤسا و ملت‌ها؛ همگی ظالمید. برای همین هم خداون ظالمان را گرفتار ظالمان می‌کند. وظالمترین شما؛ بزرگان مجرم شما هستند که از خداوند پروردگار عالمیان هراسی ندارند، و تمام هم و غمشان رسیدن به قدرت و یا حفظ ان است حال هر چقدر هم خونریزی شود مهم نیست!
ما دریمن هم شاهد این جرم‌ها هستیم که در بین خود أحزاب و یا همسایه‌گان‌ رخ می‌دهد؛ این جرایمی که در حق مستضعفان زمین رخ می‌دهد بسیار عظیم است. آنان مردم بی‌گناه و زنان و کودکانی را می‌کشند که عضو هیچ حزبی نیستند! ای کسانی که مرتکب چنین اعمالی می‌شوید؛ آیا خود را از مکر خدا در امان می‌دانید؟ از خدا بترسید و دست از فساد روی زمین بردارید و به دعوت برای حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم پاسخ دهید. خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که من مهدی منتظر ناصر محمد کفر خود نسبت به تعدد مذهبی و دینی در دین خدا را اعلان می‌کنم و شما را به سوی خداوند دعوت می‌نمایم تا در مورد اختلافات دینیتان بر اساس حکم خداوند میانتان داوری کنیم و تعدد مذهبی و حزبی در دین خدا را نفی کرده و از شما امتی واحد بسازیم که درصراط مستقیم بوده و از کتاب خداوند قرآن عظیم و سنت حق نبوی پیروی می‌کند؛ سنتی که برخلاف آیات محم قرآن عظیم نباشد.
ای مردم؛ خطاب من به کافر و مسلمان است: به آنچه که مهدی منتظر ناصر محمد یمانی به شما می گوید گوش کنید:
به خداوند واحد قهار قسم؛ خداوندی که باران را پی در پی بر شما می‌فرستد و برایتان باغ آفریده و رود جاری می‌سازد؛ خداوندی که جن را از آتش و انسان را از گل سفال گونه آفرید؛ أحزاب و گروه‌ها از شرّ یک دیگر در امان نخواهند بود؛ مگر به دعوت کننده به سوی خداوند؛ عبد و خلیفه او امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی - که رحمت خداوند بر عالمیان است- پاسخ گویند.
ای أحزاب و گروه‌های یمنی؛ ای ملت یمن؛ آیا فکر می‌کنید اگر گروهی از أحزاب بر احزاب دیگر پیروز شوند؛ امنیت مستقر شده و خون ریزی رخ نخواهد داد هیهات هیهات!! به خدا قسم شما می‌دانید خونریزی ادامه خواهد یافت و أحزاب پیروز ؛ گروه‌های مغلوب را تعقیب خواهند کرد ولو اینکه وارد سوراخ موش شوند؛ وارد آن شده و خون‌شان را ریخته و گرفتارشان می‌کنند. خونریزی وجنگهای خیابانی ادامه یافته و فسادی بزرگ‌ترو سرکشی بیشتری نسبت به آن چه که گرفتار آن هستند برپا خواهد شد....
ما به اذن خداوند واحد قهارهمچنان به حق همه را به چالش کشیده و اعلان می‌کنیم راهی برای امنیت تمام گروه‌ها و طرف‌های درگیر وجود ندارد مگر اعتراف به شأن رحمت خداوند بر عالمیان امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ همان کسی که شما از قدر او آگاه نبوده و از سرّ او بی‌خبرید. و بدانید خداوند امر خود را کامل کرده و به منصه ظهور می‌رساند ولی اکثر مردم نمی‌دانند إنا لله وإنا إليه راجعون. خداوندا شاهد باش که من ابلاغ کردم؛ خدایا شاهد باشد. خدارا به شهادت می‌گیرم و شهادت خدا کافی است که من به هیچ یک از أحزاب و گروه‌های مذهبی و سیاسی شما تعلق نداشته و با هیچ یک کاری ندارم. من به خداوند و پروردگار عالمیان تمسک جسته و در تنفیذ فرمان خداوند در آیات محکم کتابش قرآن عظیم از همگی شما روگردانم .که خداوند تعالی فرموده است:
{إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَّسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ (159)} صدق الله العظيم [الأنعام]،
{تو را با آنها كه دين خويش فرقه‌فرقه كردند و دسته‌دسته شدند، كارى نيست. كار آنها با خداست. و خدا آنان را به كارهايى كه مى‌كردند آگاه مى‌سازد.}
شما از شاهدان این امر باشید...
اما به خاطر حماقت و جهالت‌تان؛ شما می‌خواهید خداوند مهدی منتظری را برانگیزد که از امیال شما پیروی کرده و به یکی از طوائف شما وابسته و متمایل باشد! در این صورت اگر آن گونه که شما می‌خواهید خداوند مهدی را حزبی و طائفی و سنی یا شیعه برانگیزد؛چگونه می‌تواند در موارد اختلاف؛ میان شما حکم کند؟سبحان الله العظيم که اگر حق پیرو امیال شما شود؛ فساد آسمان‌ها و زمین را فرا خواهد گرفت! تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَوِ اتَّبَعَ الحقّ أَهْوَاءَهُمْ لَفَسَدَتِ السَّمَاوَاتُ وَالْأَرْضُ وَمَن فِيهِنَّ ۚ بَلْ أَتَيْنَاهُم بِذِكْرِهِمْ فَهُمْ عَن ذِكْرِهِم مُّعْرِضُونَ (71)} صدق الله العظيم [المؤمنون].
{و اگر حق از هوسهای آنها پیروی کند، آسمانها و زمین و همه کسانی که در آنها هستند تباه می‌شوند! ولی ما قرآنی به آنها دادیم که مایه یادآوری (و عزّت و شرف) برای آنهاست، امّا آنان از (آنچه مایه) یادآوریشان (است) رویگردانند!}
و حکم از آن خداوند است که به حق قضاوت کرده و او خیرالفاصلین است؛ امرم را به خدا می‌سپارم إن الله بصيرٌ بالعباد، پس منتظر باشید که من هم همراه شما منتظرم .
ای جماعت انصار؛ این بیان را از راه اینترنت که وسیله دعوت جهانی است به اطلاع مردم برسانید؛ بیش از نود درصد مردم دنیا در اینترنت جهانی ،از واتس آپ و فیس‌بوک استفاده می‌کنند. پس با تمام توانی که دارید ازتمام وسایل علمی و فنی موجود استفاده کنید فرقی ندارد در پایگاه‌های اسلامی باشد یا سیاسی رفاهی مذهبی صفحات اجتماعی فیس بوک یوتیوب و سایر شبکه‌های اینترنتی ؛ عذاب نزدیک شده است ای خردمندان از خدا بترسید!!!
مکن است کسی سؤال کند:" آیا هنوز هم پرچم رهبری یمن را زعیم علی عبدالله صالح تسلیم تو خواهد کرد؟" امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید: من این را از نظر وابستگی حزبی نگفتم؛ مرا با با حزب علی عبدالله صالح هیچ کاری نیست؛ من از حوثی‌ها یا حزب اصلاح و طرفدارانشان هم نیستم؛ یهودی و مسیحی هم نیستم؛ با هیچ یک از احزاب شما که مفسدین فی الأرض هستید مرا کاری نیست. لکن من امام مهدی ناصر محمد یمانی مسلمان حنیفم و از مشرکان نیستم. در مورد فتوای تسلیم رهبری یمن از جانب علی عبدالله صالح به امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ این خبری از جانب خداوند واحد قهار است که از حدود یازده سال و چند ماه قبل داده شد و خداوند امر خود را به انجام می‌رساند؛ چه علی عبدالله صالح بخواهد وچه سرباز زند؛ چه حوثی‌ها بخواهند و با سرباز زنند؛ چه اصلاحییون و أحزاب‌شان بخواهند و چه سرباز زنند و یا چه کشور عربستان سعودی بخواهد با سرباز زند و چه دول خلیج بخواهند و چه سرباز زنند. من می‌دانم که به خداوند نسبت دروغ نداده‌ام. در بیش از هشت رؤیای پی درپی خداوند این را به من نشان داده است و رؤیای مرا به حق تصدیق خواهد کرد و فتحی مبین عنایت خواهد شد همان طور که خداوند رؤیای محمد رسول الله را را با فتحی مبین به حق تصدیق نمود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{لَّقَدْ صَدَقَ اللَّهُ رَسُولَهُ الرُّؤْيَا بالحقّ ۖ لَتَدْخُلُنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ إِن شَاءَ اللَّهُ آمِنِينَ مُحَلِّقِينَ رُءُوسَكُمْ وَمُقَصِّرِينَ لَا تَخَافُونَ} صدق الله العظيم [الفتح:27].
{خدا رؤياى پيامبرش را به صدق پيوست كه گفته بود:بطور قطع همه شما بخواست خدا وارد مسجد الحرام می‌شوید در نهایت امنیّت و در حالی که سرهای خود را تراشیده یا کوتاه کرده‌اید و از هیچ کس ترس و وحشتی ندارید}
ممکن است کسی این سؤال را مطرح کند:" ناصر محمد یمانی؛ آیا سیاست حکومت امام مهدی در یمن مبنی بر ساقط کردن أحزاب و کوتاه کردن دست آنها از حکومت است؟" امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ به تمام سؤال کنندگان می‌گوید: پناه برخدا که از جاهلان باشم. اگر أحزاب یمن به دعوت ما برای حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم پاسخ دهند؛ صفوف آنها را یکی کرده و پراکندگیشان را از بین می‌بریم و بعد از نفی تعدد مذهبی و حزبی؛ رهبران أحزاب را در حکومت مشارکت خواهیم داد و در امور عامه هیچ تصمیم کوچک یا بزرگی نخواهم گرفت مگر شاهد باشند و حکم حق شورا این است اگر که می‌دانستید...و بعد از مشورت؛ زمانی که تصمیمی اتخاذ کردیم با توکل به خداوند واحد قهار آن را عملی می‌کنیم نه با تصویبـ آن با رای گیری آن گونه که أحزاب دمخراتیک ( کنایه از ناقص بودن دمکراسی ) عمل می‌کنند-.
ممکن است یکی از کشورهای همجوار سؤال کند:" ناصر محمد یمانی؛ آیا بعد از تمکین در یمن؛ با کشورهای همجوار وارد جنگ خواهی شد؟" مهدی منتظر ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید: خداوند مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را برای فساد در زمین برنیانگیخته است تا بر سر حکومت و ملک با مردم بجنگد. به خدا قسم که اگر بزرگترین ارتش جهان را داشته باشم و تمام سلاح‌های نابود کننده دراختیارم باشد؛ دلیلی ندارد با کشورهای همجوار وارد جنگ شوم؛ مگر اینکه کشوری از کشورهای مسلمان یا کفار بعد از ظهور برعلیه مهدی منتظر اعلان جنگ کند. که در این صورت به اذن خداوند خواهد دید چقدر قوی و قدرتمند هستیم. مهدی منتظر لشکرش را برای جنگ با کشورهای مسلمان یا کافری که در دین خدا با ما سرجنگ ندارند؛ حرکت نخواهد داد؛ بلکه ما سپاه خود را برای جنگ با شیطان بزرگ مسیح کذاب آماده می‌کنیم که هزاران سال است لشکر خود را برای جنگ و محاربه بر علیه مهدی منتظر ناصر محمد یمانی آماده می‌کند. و خداوند به مهدی منتظرو وزیرش مسيح عيسى بن مريم حقّ -صلى الله عليه وعلى أمّه وأسلم تسليماً- و سپاهش نصرت عطا خواهد کرد؛ خداوند پیروزی عزیز و مقتدارانه‌ای را به ما عنایت خواهد کرد که لشکر آسمانها وزمین از آن خداست ولی اکثر مردم نمی‌دانند.
زمان خروج مسیح کذاب که خود را مسیح عیسی بن مریم خوانده و ادعا می‌کند پروردگار عالمیان است نزدیک شده است و مسیح کذاب نامیده می‌شود چون مسیح عیسی بن مریم حق چنین ادعایی نمی‌کند؛ بلکه او عبد و رسول خداست. حکمت بازگشت مسيح عيسى مريم حقّ -صلى الله عليه وعلى أمّه وأسلم تسليماً- هم همین است. حکمت بازگشت او به خاطر این است که مسیح کذاب می‌خواهد خود را مسیح عیسی بن مریم نشان دهد.
، ويمكرون ويمكر الله والله خير الماكرين.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله في الأرض المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني.


اقتباس المشاركة: 223601 من الموضوع: بيانٌ هام من المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني ..


[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصلية للبيـان ]
https://mahdialumma.com/showthread.php?p=223582

الإمام ناصِر محمد اليماني
25 - 07 - 1437 هـ
02 - 05 - 2016 مـ
05:23 صباحاً
ــــــــــــــــــــبيانٌ هام من المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني
..


بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وآله الطيبين الطاهرين وعلى جميع المؤمنين في الأولين وفي الآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أمّا بعد..

من الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى كافة قيادات الأحزاب المذهبيّة والسياسيّة في اليمن وأتباعهم أجمعين وإلى كافة الشعب اليماني الأبيّ العربيّ وجميع قادات المسلمين وشعوبهم أجمعين، السلام عليكم ورحمة الله وبركاته السلام علينا وعلى عباد الله الصالحين، فاتّقوا الله حقّ تُقاته ولا تموتنّ إلا وأنتم مسلِمون مستسلمون لحكم الله بينكم فيما كنتم فيه تختلفون، فوالله ثمّ والله لا أدعوكم إلا إلى الله لنتلوَ عليكم حكمه فيما كنتم فيه تختلفون تنفيذاً لأمر الله إليكم في محكم كتابه في قول الله تعالى:
{وَمَا اخْتَلَفْتُمْ فِيهِ مِن شَيْءٍ فَحُكْمُهُ إِلَى اللَّهِ ۚ ذَٰلِكُمُ اللَّهُ رَبِّي عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ (10)} صدق الله العظيم [الشورى].

وتنفيذاً لأمر الله إلى رسوله وأئمة الكتاب في قول الله تعالى:
{وَأَنِ احْكُم بَيْنَهُم بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ وَلَا تَتَّبِعْ أَهْوَاءَهُمْ وَاحْذَرْهُمْ أَن يَفْتِنُوكَ عَن بَعْضِ مَا أَنزَلَ اللَّهُ إِلَيْكَ ۖ فَإِن تَوَلَّوْا فَاعْلَمْ أَنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُصِيبَهُم بِبَعْضِ ذُنُوبِهِمْ ۗ وَإِنَّ كَثِيرًا مِّنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ (49) أَفَحُكْمَ الْجَاهِلِيَّةِ يَبْغُونَ ۚ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ حُكْمًا لِّقَوْمٍ يُوقِنُونَ (50)} صدق الله العظيم [المائدة].

فإن توليّتم عن الداعي الحقّ لحكم الله بينكم فحتماً يصِيبكم الله ببعض ذنوبكم فيُرسل عليكم عذاباً من فوقكم أو من تحت أرجلكم أو يُلبسكم شِيعاً فيُذيق بعضكم بأس بعضٍ. تصديقاً لقول الله تعالى:
{فَإِن تَوَلَّوْا فَاعْلَمْ أَنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُصِيبَهُم بِبَعْضِ ذُنُوبِهِمْ ۗ وَإِنَّ كَثِيرًا مِّنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ (49) أَفَحُكْمَ الْجَاهِلِيَّةِ يَبْغُونَ ۚ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ حُكْمًا لِّقَوْمٍ يُوقِنُونَ (50)} صدق الله العظيم [المائدة].

فتذكّروا تهديد ووعيد الربّ في محكم الكتاب في قول الله تعالى:
{فَإِن تَوَلَّوْا فَاعْلَمْ أَنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ أَن يُصِيبَهُم بِبَعْضِ ذُنُوبِهِمْ ۗ وَإِنَّ كَثِيرًا مِّنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ (49) أَفَحُكْمَ الْجَاهِلِيَّةِ يَبْغُونَ ۚ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ حُكْمًا لِّقَوْمٍ يُوقِنُونَ (50)} صدق الله العظيم.

وتصديقاً لقول الله تعالى:
{قُلْ هُوَ الْقَادِرُ عَلَىٰ أَن يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عَذَابًا مِّن فَوْقِكُمْ أَوْ مِن تَحْتِ أَرْجُلِكُمْ أَوْ يَلْبِسَكُمْ شِيَعًا وَيُذِيقَ بَعْضَكُم بَأْسَ بَعْضٍ ۗ انظُرْ كَيْفَ نُصَرِّفُ الْآيَاتِ لَعَلَّهُمْ يَفْقَهُونَ (65)} صدق الله العظيم [الأنعام].

ويا أحبّتي في الله جميع قادات المسلمين وقادات البشر أجمعين، والله الذي لا إله غيره لا يطمع المهديّ المنتظَر خليفة الله في الأرض لينال ملكَكم ولكن يطمع إلى هُداكم أجمعين لإنقاذكم من عذاب الله الذي وعد به المعرضين في العالمين عن حكمه في محكم القرآن العظيم رسالة الله إلى الناس كافةً، ولا ينبغي للإمام المهديّ المنتظَر الحقّ من ربكم أن يأتيكم بكتابٍ جديدٍ بغير البيان الحقّ لكتاب الله القرآن العظيم، ونبيّن القرآن بالقرآن رسالة الله إلى العالمين. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَمَا هُوَ بِقَوْلِ شَيْطَانٍ رَّجِيمٍ (25) فَأَيْنَ تَذْهَبُونَ (26) إِنْ هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ (27) لِمَن شَاءَ مِنكُمْ أَن يَسْتَقِيمَ (28) وَمَا تَشَاءُونَ إِلَّا أَن يَشَاءَ اللَّهُ ربّ العالمين (29)} صدق الله العظيم [التكوير].

وحتى يشاء الله لكم الهداية إلى اتّباع الصراط المستقيم فلا بدّ أن تشاءوا من ربّكم أن يهدي قلوبكم إلى صراط العزيز الحميد. ونعم إنّ الهدى هدى الله ولكن بشرط الإنابة منكم إلى ربِّكم راجين منه أن يُبصّر قلوبكم فيجعل في قلوبكم نوراً لتفرّقوا به بين الحقّ والباطل. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَأَنِيبُوا إِلَىٰ رَبِّكُمْ وَأَسْلِمُوا لَهُ مِن قَبْلِ أَن يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ ثُمَّ لَا تُنصَرُونَ (54) وَاتَّبِعُوا أَحْسَنَ مَا أُنزِلَ إِلَيْكُم مِّن رَّبِّكُم مِّن قَبْلِ أَن يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ بَغْتَةً وَأَنتُمْ لَا تَشْعُرُونَ (55) أَن تَقُولَ نَفْسٌ يَا حَسْرَتَا عَلَىٰ مَا فَرَّطتُ فِي جَنبِ اللَّهِ وَإِن كُنتُ لَمِنَ السَّاخِرِينَ (56)أَوْ تَقُولَ لَوْ أَنَّ اللَّهَ هَدَانِي لَكُنتُ مِنَ الْمُتَّقِينَ (57) أَوْ تَقُولَ حِينَ تَرَى الْعَذَابَ لَوْ أَنَّ لِي كَرَّةً فَأَكُونَ مِنَ الْمُحْسِنِينَ (58) بَلَىٰ قَدْ جَاءَتْكَ آيَاتِي فَكَذَّبْتَ بِهَا وَاسْتَكْبَرْتَ وَكُنتَ مِنَ الْكَافِرِينَ (59)} صدق الله العظيم [الزمر].

ونعم إنّ الهدى هدى الله يحول بين المرء وقلبه فيصرفه كيف يشاء، ولكن ما هي حجّة الله على الذين لم يهدِ الله قلوبهم إلى اتّباع الحقّ من ربِّهم؟ ألا وهي عدم الإنابة إلى ربهم ليهدي قلوبهم إلى اتّباع دعوة الحقّ من ربِّهم. تصديقاً لقول الله تعالى:
{شَرَعَ لَكُم مِّنَ الدِّينِ مَا وَصَّىٰ بِهِ نُوحًا وَالَّذِي أَوْحَيْنَا إِلَيْكَ وَمَا وَصَّيْنَا بِهِ إِبْرَاهِيمَ وَمُوسَىٰ وَعِيسَىٰ ۖ أَنْ أَقِيمُوا الدِّينَ وَلَا تَتَفَرَّقُوا فِيهِ ۚ كَبُرَ عَلَى الْمُشْرِكِينَ مَا تَدْعُوهُمْ إِلَيْهِ ۚ اللَّهُ يَجْتَبِي إِلَيْهِ مَن يَشَاءُ وَيَهْدِي إِلَيْهِ مَن يُنِيبُ (13)} صدق الله العظيم [الشورى].

فتذكّروا قول الله تعالى:
{وَيَهْدِي إِلَيْهِ مَن يُنِيبُ (13)} صدق الله العظيم. كون من أناب إلى ربّه ليهدي قلبه إلى الحقّ فالحقّ هو الله وحقٌّ على الله أن يهدي قلب عبده الذي يبحث عن الحقّ ويريد اتّباع الحقّ. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَىٰ عَلَى اللَّهِ كَذِبًا أَوْ كَذَّبَ بالحقّ لَمَّا جَاءَهُ ۚ أَلَيْسَ فِي جَهَنَّمَ مَثْوًى لِّلْكَافِرِينَ (68) وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِينَ (69)} صدق الله العظيم [العنكبوت].

ولا يؤيّد الله بنور الفرقان قلوبَ عباده ليميّزوا بين الحقّ والباطل إلا الذين لا يحكمون على الدّاعي الى الله أنّه على ضلالٍ مبينٍ حتى يستمعوا إلى قول الداعية فيتفكّروا في منطق دعوته وفي قوة سلطان علمه؛ هل من عند الله؟ وذلك من قبل أن يحكموا عليه أنّه على ضلالٍ. فأولئك فقط الذين هدى الله من عباده سواء في عصر بعث الأنبياء أو بعث أئمة الكتاب. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَالَّذِينَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَن يَعْبُدُوهَا وَأَنَابُوا إِلَى اللَّهِ لَهُمُ الْبُشْرَىٰ ۚ فَبَشِّرْ عِبَادِ (17) الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَٰئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ ۖ وَأُولَٰئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ (18)} صدق الله العظيم [الزمر].

ويا معشر علماء المسلمين وطوائفهم الذين فرّقوا دينهم شيعاً وأحزاباً وكلّ حزبٍ بما لديهم فرحون، والله الذي لا إله غيره لا يُبصّركم الله بدعوة المهديّ المنتظَر الحقّ من ربكم حتى تتّقوا الله ويخشى كلُّ من أراد الهدى منكم أن تكون طائفته على ضلالٍ مبينٍ وهو يريد اتّباع الحقّ ولا غير الحقّ ومن ثم يستخدم عقله للبحث عن الحقّ فحقٌّ على الله أن يجعل له فرقاناً وهو نورٌ يُلقيه الله في قلبه حتى يُبصّره الله بدعوة الحقّ من ربه. تصديقاً لقول الله تعالى:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَتَّقُوا اللَّهَ يَجْعَل لَّكُمْ فُرْقَانًا وَيُكَفِّرْ عَنكُمْ سَيِّئَاتِكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ (29)} صدق الله العظيم [الأنفال].

ألا وإنّ تقوى الله هو التمنّي لاتّباع الحقّ، ولكنّ الذين فرحوا بما عندهم من العلم وأكثره باطلٌ مفترى ما أنزل الله به من سلطان في محكم القرآن؛ بل يخالف لكافة أحكام الله في محكم القرآن العظيم ورغم ذلك يحسبون أنّهم هم الذين على الهدى! وأقسم بالله الواحد القهّار قَسَمَ المهديّ المنتظَر وليس قَسَم كافرٍ ولا فاجرٍ: لا ولن تبصروا الحقّ من ربّكم حتى ولو أقام عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني الحجّة بألفٍ من الآيات المحكمات البيّنات في محكم القرآن العظيم لجعلها الله عليكم عمًى بسبب عدم وجود نور الفرقان في قلوبكم؛ بسبب عدم إنابة القلب إلى الربّ ليبصّره بالحقّ. فأنيبوا إلى ربكم راجين من الله أن يُبصّر قلوبكم لتتّبعوا آيات الكتاب المحكمات البيّنات في محكم القرآن العظيم، ما لم تنيبوا إلى الله ليهدي قلوبكم فاعلموا أنّه مهما أقام الإمام المهديّ عليكم الحجّة بجميع آيات الكتاب البيّنات في محكم القرآن العظيم فلن تتّبعوا الحقّ من ربّكم، فمهما كانت الآيات بيّنات لعلماء المسلمين وعامتهم فإنّهم لن يتّبعوها برغم أنّهم مؤمنون بأنّها من عند الله في محكم القرآن العظيم من قبل أن يبعث الله الإمام المهديّ المنتظَر الحقّ من ربهم، فمهما أقام الإمام المهديّ عليهم الحجّة بآيات الكتاب المحكمات فإنّهم لن يتّبعوها؛ بل يتّبعوا لِما يخالفها من تفاسير قومٍ يقولون على الله ما لا يعلمون أو يتّبعوا ما يخالف لمحكم الكتاب من حديثٍ مفترًى على الله ورسوله، فهنا يتعجب الذين بصّر الله قلوبهم بنور البيان الحقّ من ربهم فيقولون: "يا للعجب من علماء المسلمين وأمّتهم كيف لا يُبصرون أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني حتماً أقام عليهم الحجّة جميعاً بآياتٍ محكماتٍ بيّناتٍ في محكم القرآن العظيم لعلماء الأمّة وعامة المسلمين لا يزيغ عن اتّباعها إلا الفاسقون. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَلَقَدْ أَنزَلْنَا إِلَيْكَ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۖ وَمَا يَكْفُرُ بِهَا إِلَّا الْفَاسِقُونَ (99)} صدق الله العظيم [البقرة].

وربّما يودّ أحد علماء المسلمين وعامتهم أن يقولوا: "يا ناصر محمد اليماني، وما هي هذه الآيات البيّنات لعلماء المسلمين وعامتهم التي أقمت الحجّة بها على عالِمِهم وعامتِهم فأبوا أن يستجيبوا لأمر الله؟" فمن ثمّ يردّ عليكم الإمام المهديّ الحقّ من ربكم وأقول: ألم نأمركم بما أمركم الله به في محكم كتابه بنفي التعدديّة الحزبيّة والمذهبيّة في دين الله تنفيذاً لأمر الله إليكم في محكم كتابه القرآن العظيم في قول الله تعالى:
{{{{{{{{{{ أَنْ أَقِيمُوا الدِّينَ وَلَا تَتَفَرَّقُوا فِيهِ }}}}}}}}}}
صدق الله العظيم [الشورى:13] ؟؟

فهل هذا الأمر إليكم من ربِّكم ترونه يحتاج لتفسيرٍ وتأويلٍ؟ ألا والله إنّه ليفقهه ويعلمه جميعُ علماء المسلمين وكافة طوائفهم؛ بل وعدكم الله بعذابٍ عظيمٍ لئن فّرقتم دينكم إلى شيعٍ وأحزابٍ. وقال الله تعالى:
{وَلَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ تَفَرَّقُوا وَاخْتَلَفُوا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ ۚ وَأُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (105)} صدق الله العظيم [آل عمران]. كون اختلافكم في الدين طامةٌ كبرى على أمّة المسلمين حتى سفكوا دماء بعضهم بعضاً وذهبت ريحكم كما هو حالكم اليوم، كون كلّ طائفةٍ تتّبع إماماً، ومعظمهم اصطفى نفسه للناس إماماً ولذلك لا يستطيع أن يُهيمن على العلماء الآخرين في عصره بسلطان العلم المُلجم، وكلّ إمام يصطفي نفسه تمسّك برأيه، وكلّ طائفة تبعت إمامها وهو من اصطفى نفسه لهم إماماً، وطوائف أخرى تبعت الافتراء على الله ورسوله وأئمة الكتاب المُصطفين، فتناحر المؤمنون فيقتلون بعضهم بعضاً، وكلّ حزبٍ بما لديهم فرحون، ففشلتم وذهبت ريحكم كما هو حالكم اليوم يا معشر المسلمين، ولذلك تجدون أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يدعوكم إلى نفي تعدد الأحزاب المذهبيّة في دين الله، فهل أمرتكم بغير ما أمركم الله به في محكم كتابه العزيز في قول الله تعالى:
{{{{{{{{{{ أَنْ أَقِيمُوا الدِّينَ وَلَا تَتَفَرَّقُوا فِيهِ }}}}}}}}}}
صدق الله العظيم؟.

وهل أمرتكم بغير ما أمركم به محمدٌ رسول الله؟ وقال محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم:
[[[[[[ إن الله يأمركم أن تعبدوه ولا تشركوا به شيئاً وأن تعتصموا بحبل الله جميعاً ولا تفرقوا ]]]]]]
صدق محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم.

ونُكرِّر الفتوى لكم بالحقّ عن سبب تفرقكم إلى شيعٍ وأحزابٍ فإنّما هو بسبب علماءٍ يصطفون أنفسهم أئمةً للناس ولم يصطفِهم الله شيئاً وقالوا على الله ما لا يعلمون، فمن ثم يقول كلٌّ منهم:
"فإن أصبتُ من الله وإن أخطأتُ فمن نفسي والشيطان"! كونهم يفسّرون آياتٍ في القرآن العظيم اجتهاداً من عند أنفسهم. بل الاجتهاد هو البحث عن الحقّ بسلطان العلم المبين من ربّ العالمين فمن ثمّ يعلِّم الناس بسلطان العلم الحقّ من ربهم، ولكنهم اتّبعوا أمر الشيطان وهم لا يعلمون أنّهم اتّبعوا أمر الشيطان. وربّما يودّ أحد علماء المسلمين وعامتهم أن يقول: "وما هو أمر الشيطان؟". ثم نترك الجواب عليكم من ربكم مباشرةً عن أمر الشيطان. قال الله تعالى: {إِنَّمَا يَأْمُرُكُم بِالسُّوءِ وَالْفَحْشَاءِ وَأَن تَقُولُوا عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [البقرة:169].

ولكنّ الله حرَّم على علماء المسلمين أن يقولوا على الله ما لا يعلمون. تصديقاً لقول الله تعالى:
{قُلْ إِنَّمَا حَرَّمَ رَبِّيَ الْفَوَاحِشَ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَمَا بَطَنَ وَالْإِثْمَ وَالْبَغْيَ بِغَيْرِ الحقّ وَأَن تُشْرِكُوا بِاللَّهِ مَا لَمْ يُنَزِّلْ بِهِ سُلْطَانًا وَأَن تَقُولُوا عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ (33)} صدق الله العظيم [الأعراف].

وذلك هو سبب ضلال وهلاك من كان قبلكم من الأمم من بعد بعث أنبياء الله إليهم في كل أمّة، فمن بعد موت أنبيائهم بفترةٍ زمنيّةٍ يأتي أناسٌ يُنصّبون أنفسهم أئمةً للمسلمين في الدين فيقولون على الله ما لا يعلمون، فأضلوّا أنفسهم وأضلّوا أمّتهم، وكان ذلك سبب هلاك الأمم بسبب تبيان بعض كلام الله برأيهم من عند أنفسهم، فاختلفوا في تفسيره وتأويل متشابهه وتركوا محكمه. ولذلك قال محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم:
[إنما هلك من قبلكم باختلافهم في الكتاب] صدق محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم. ولذلك حذّركم الله من الاختلاف في دينكم بسبب قولكم على الله ما لا تعلمون، ووعد المختلفين في الدّين من بعدِ في آياته البيّنات بعذابٍ شديدٍ. وقال الله تعالى: {وَلَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ تَفَرَّقُوا وَاخْتَلَفُوا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ ۚ وَأُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (105)} صدق الله العظيم [آل عمران].

ولو وُجد إمامٌ مصطفًى بين الأئمة المختلفين في الدين لهيمن عليهم بسلطان العلم الملجم من محكم الكتاب، ولعدم وجود الإمام المصطفى لهم من ربِّهم فلن يهيّمن الأئمة الذين اصطفوا أنفسهم على الآخرين؛ فلن يهيّمنوا بسلطان العلم الملجم، فكلٌّ منهم ذهب بتفسيره حسب ما يراه برأيه أو اتّبع أحاديث الفتنة المفتراة فتفرّق المسلمون إلى شيعٍ وأحزابٍ وكلّ حزبٍ بما لديهم فرحين.

وها هو الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بعثه الله إليكم بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المسطور في زمن اشتدّ فيه اختلافكم وسفك دماء بعضكم بعضاً، وبما أنّي الإمام المهديّ المنتظَر مصطفى من ربّ العالمين، فإذا كنت كذاباً أشِراً ولست المهديّ المنتظَر فحتماً سوف أكون كمثل أئمتكم الذين اصطفوا أنفسهم فلن أستطيع أن أهيّمن على كافة علماء المسلمين المختلفين في الدين، ولكن إذا كان الإمام المهديّ المنتظَر هو حقاً ناصر محمد اليماني فأقسم بالله العظيم ربّ السماوات والأرض وما بينهما وربّ العرش العظيم لو اجتمع كافة علمائكم وأئمة الضلال منكم الأحياء والأموات أجمعين فإنّهم لن يستطيعوا أن يقيموا الحجّة من القرآن العظيم على الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ولو كان بعضهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً. وهذه الفرس وهذا الميدان ولن أبارزكم بالسيف؛ بل بسلطان العلم المحكم في القرآن العظيم، ولكم شرطٌ علينا أن نستنبط لكم حكم الله بينكم من آيات الكتاب المحكمات البيّنات لعلماء المسلمين وعامّتهم يفقههن كلّ ذي لسانٍ عربيٍّ مبينٍ، وإذا لم يجعلني الله المهيمن على كافة علماء المسلمين وعامتهم بسلطان العلم الملجم فلست المهديّ المنتظَر ناصر محمد، ألا والله الذي لا إله غيره لو هيّمنتم على ناصر محمد بسلطان العلم حتى في مسألةٍ واحدة ٍفقط فلست المهديّ المنتظَر ناصر محمد حتى ولو هيمنت عليكم بنسبة تسعمائة وتسعة وتسعين بالألف فلست المهديّ المنتظَر ناصر محمد الحقّ حتى أهيّمن عليكم بنسبة ألفٍ في الألف بسلطان العلم الملجم نأتيكم به من محكم القرآن العظيم، فكونوا على ذلك من الشاهدين، برغم أنّي لم أكن يوماً من أحد علماء المسلمين وما قط صعدت على منابر مساجدهم خطيباً، ولكني أتّقي ربّي أن أقول عليه ما لا أعلم، فعلّمني ربي تصديقاً لوعده الحقّ في محكم كتابه القرآن العظيم في قوله تعالى:
{وَاتَّقُوا اللَّهَ ۖ وَيُعَلِّمُكُمُ اللَّهُ ۗ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ (282)} صدق الله العظيم [البقرة].

ويا معشر المسلمين المختلفين في دينهم اتّقوا الله! فوالله الذي لا إله غيره إنّ من أظهره الله منكم على دعوة الإمام المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني في عصر الحوار من قبل الظهور فأعرض عن داعي الحقّ من بعد ما تبيّن له أنّ ناصر محمد اليماني ينطق بالحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيمٍ ولم يعترف بالحقّ من ربه فإنّه لمن المعذبين، أولئك حَكَمَتْ عقولهم بيني وبينهم أنّه الحقّ وأخذتهم العزّة بالإثم تكبراً وغروراً فأبت قلوبهم اتّباع الحقّ من ربهم، ألا يكفيكم ما قد حدث لكثيرٍ من المسلمين من قتلٍ وسفك دماءٍ وتشريدٍ وفسادٍ كبيرٍ وظلمٍ عظيمٍ؟ ألا لعنة الله على الساكتين عن الحقّ من علماء المسلمين من بعد ما تبيّن لهم أنه الحقّ، أو لعنة الله على ناصر محمد اليماني لعناً كبيراً إن لم يكِن هو المهديّ المنتظَر ناصر محمد.

وربّما يودّ أحد السائلين أن يقول: "فما خطبك يا هذا تسمي المهديّ المنتظَر ناصر محمد؟". فمن ثمّ يردّ عليه المهديّ المنتظَر ناصر محمد وأقول: فما ظنّك بقول الله تعالى:
{مَا كَانَ مُحَمَّدٌ أَبَا أَحَدٍ مِنْ رِجَالِكُمْ وَلَكِنْ رَسُولَ اللَّهِ وَخَاتَمَ النَّبِيِّينَ وَكَانَ اللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمًا} صدق الله العظيم [الأحزاب:40]؟ وبما أنّه لا نبيٌّ جديدٌ من بعد خاتم الأنبياء محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم إذاً فحتماً إنّما يبعث الله المهديّ المنتظَر ناصر محمد أي ناصراً لما جاء به محمدٌ رسول الله خاتم الأنبياء والمرسلين، ولذلك ندعوكم إلى اتّباع كتاب الله القرآن العظيم والسّنة النبويّة الحقّ، وما عندي وحيٌ جديدٌ من الله؛ بل ناصراً لما جاءكم به خاتم الأنبياء والمرسلين محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم.

وربّما يودّ كافة علماء المسلمين أن يقولوا: "وما اسمك أنت يا من يدّعي أنه المهديّ المنتظَر ناصر محمد؟". فمن ثم نردّ عليهم بالحقّ وأقول: والله الذي لا إله غيره ولا معبودَ سواه، إنّ اسمي الذي سمّاني به أبي منذ أن كنت في المهد صبيّاً أنه قد سمّاني
(ناصر محمد) وهو لا يعلم بأنّ الله سوف يصطفيني المهديّ المنتظَر ناصر محمد، ولكن ذلك بقدرٍ من الله مقدورٍ في الكتاب المسطور، ولذلك أفتاكم محمدٌ رسول الله عن الاسم (محمد) أنّه يواطئ في اسم المهديّ المنتظَر ناصر محمد، أي يأتي الاسم محمد يوافق في اسم الإمام المهديّ ناصر محمد كون الله يعلم أنّ خاتم الأنبياء والمرسلين هو محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، وفي ذلك الاسم تكمن حكمة التواطؤ للاسم محمد في اسم الإمام المهديّ ناصر محمد، ولكن علماءكم جعلوا التواطؤ أنّه يقصد به التطابق، وإنّهم لكاذبون! وأقسم بالله العظيم أنّهم جميعاً ليعلمون أنّ التواطؤ لغةً لا يقصد به التطابق؛ بل يقصد به التوافق، ولكنّ الله أعمى بصيرتهم برغم علمهم أنّ التواطؤ لا يقصد به التطابق؛ بل يقصد به التوافق. فهل تستطيعون أن تنكروا أنّ الاسم محمد لا يوافق في اسمي (ناصر محمد)؟ وحتى ولو أقررتم بالاسم جميعاً أنه حقاً لا بدّ أن يكون اسم الإمام المهديّ المنتظَر ناصر محمدٍ فمن ثم نقول: وماذا يُغني عنّي اسمي ناصر محمد إذا لم يؤيّدني ربي بسلطان العلم الملجم لكافة علمائكم فلا يجادلني عالمٌ من القرآن العظيم إلا غلبته؟ فإلى متى الإعراض؟ وأخشى عليكم قارعةً من الله تصيبكم وأن تحلّ قريباً من دياركم فتزلزل الأرض من تحت أرجلكم، وذلكم من عذاب الدرجة الثانية يا من تأمنون مكر الله، فإن كان لكم كيدٌ فكيدوني ثم لا تُنظروني، ولينصرنّ الله من ينصره بالحقّ، واعلموا أنّ الله مع المتقين، أليس الله بكافٍ عبده؟ سبحانه وتعالى علواً كبيراً، نعم المولى ونعم النصير!

ويا معشر المسلمين اتّبعوا الصراط المستقيم بدعوة الاحتكام إلى القرآن العظيم فإن أبيتُم فإنّي أخاف عليكم عذاب يومٍ عقيمٍ، أم تظنون أنّ عذاب يومٍ عقيمٍ هو قيام الساعة؟ بل ذلك يوم يظهر الله عليكم المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني في ليلةٍ واحدةٍ وأنتم صاغرون، ويظهره الله بعذاب يومٍ عقيمٍ، وليس عذاب يومٍ عقيمٍ هو عذاب الساعة، فلنحتكم إلى القرآن العظيم إن كنتم به مؤمنين. وقال الله تعالى:
{وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا فِي مِرْيَةٍ مِّنْهُ حَتَّىٰ تَأْتِيَهُمُ السَّاعَةُ بَغْتَةً أَوْ يَأْتِيَهُمْ عَذَابُ يَوْمٍ عَقِيمٍ (55)} صدق الله العظيم [الحج].. وذلك وعدٌ محتومٌ ذلكم عذاب كوكب العذاب؛ كوكبٌ يحمل النار يمرّ بجناب أرضكم على مقربةٍ من فوقكم فيمطر على رؤوسكم بأحجار نارٍ. فأين تذهبون؟

وأما بالنسبة للرجفة، فهو نيزكٌ ضخمٌ يوقعه الله في جزيرة العرب بما يفعلون من ظلمٍ في الأرض وسفك دماء بعضهم بعضاً وفسادٍ كبيرٍ، وليس وعداً حتمياً، ونرجو من الله أن لا يقع عليهم فنحن نريد لكم الهدى والنجاة وليس الهلاك.

وأما كوكب العذاب الذي سوف يمرّ عليكم من جنوب الأرض ليلة مروره فذلكم وعدٌ حتميٌّ كون الله سوف يُظهر به المهديّ المنتظَر على كافة البشر لأنّ الله جعله خليفةً عليكم وأنتم عنه تستكبرون وتستهزِئون، ويوشك الله أن يغضب لكتابه وعبده، فأين تذهبون؟ وجميعكم ظالمون ملوكاً ورؤساء وشعوبكم، فكذلك يولّي الله الظالمين بعضهم بعضاً، وأظلمكم كبراؤكم المجرمون الذين لا يخافون الله ربّ العالمين وكلّ همهم البلوغ إلى السلطة أو البقاء فيها مهما سفكوا من دماءٍ! فكذلك نرى إجراماً في اليمن من بعضهم بعضاً بين الأحزاب ومن جيرانهم؛ بل جرائم كبرى على المستضعفين في الأرض ويقتلون أناساً أبرياء ونساءً وأطفالاً وليسوا من الأحزاب في شيء! فهل تأمنون مكر الله يا من تفعلون ذلك؟ فاتّقوا الله ويكفي فساداً في الأرض واستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم.

وأشهد الله الواحد القهار وكفى بالله شهيداً أني المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني أعلن الكفر بالتعدديّة المذهبيّة والحزبيّة في دين الله وأدعوكم إلى الله ليحكم بينكم فيما كنتم فيه تختلفون في دينكم حتى ننفي التعدديّة الحزبيّة والمذهبيّة في دين الله فنجعلكم أمّةً واحدةً على صراطٍ مستقيمٍ متّبعين كتاب الله القرآن العظيم والسنة النبويّة الحقّ التي لا تخالف لمحكم القرآن العظيم.

ويا معشر البشر أجمعين كافرهم والمسلمين، فاسمعوا ما سوف يقول لكم المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني:
أقسم بالله الواحد القهار الذي يُرسل السماء عليكم مِدراراً ويجعل لكم جنّاتٍ ويجعل لكم أنهاراً الذي خلق الجانّ من نارٍ وخلق الإنسان من صلصالٍ كالفخار، لا أمان للأحزاب من شرّ بعضهم بعضاً إلا بالاستجابة لداعي الله عبد الله وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني الذي بعثه الله رحمةً للعالمين.

ويا معشر الأحزاب في اليمن والشعب اليماني، فهل ترون لو انتصر أحزابٌ على أحزابٍ فإنّه سوف يستقر الأمن وتحقن الدماء؟ وهيهات هيهات!! فوالله إنّكم لتعلمون أنه سوف يستمرّ سفك الدماء ومطاردة الأحزاب المنتصرة للأحزاب المهزومة، فلو دخلوا جحر ضبٍّ لدخلوا وراءهم ليسفكوا دماءهم وليقضوا عليهم، وتستمر حرب شوارعٍ وفسادٍ أكبر على ما هم عليه وأطغى.

ولا نزال نعلن التحدّي بالحقّ بإذن الله الواحد القهار أنّهم لن يجدوا حلاً آمناً لجميع الأطراف لكافة الأحزاب إلا بالاعتراف برحمة الله للعالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني الذي تجهلون قدره ولا تحيطون بسره، واعلموا أنّ الله بالغٌ أمره، ولكن أكثر الناس لا يعلمون، إنّا لله وإنا إليه راجعون، اللهم قد بلّغتُ اللهم فاشهد، وأُشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّي لستُ في أحزابكم المذهبيّة والسياسيّة في شيء؛ بل معتصم بالله ربّ العالمين ومُعرِض عنكم أجمعين تنفيذاً لأمر الله لعبده في محكم كتابه القرآن العظيم:
{إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَّسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ (159)} صدق الله العظيم [الأنعام]، فكونوا على ذلك من الشاهدين.

ولكنّكم من غبائكم وجهلكم تريدون مهديّاً منتظراً يبعثه الله متّبِعاً لأهوائكم ومتحزِّباً لإحدى طوائفكم! إذا فكيف يحكم بينكم فيما كنتم فيه تختلفون لو يبعثه الله حسب أهوائكم مهديّاً حزبيّاً طائفيّاً سنيّاً أو شيعيّاً؟ فسبحان الله العظيم فلو يتبع الحقّ أهواءكم لفسدت السماوات والأرض! تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَلَوِ اتَّبَعَ الحقّ أَهْوَاءَهُمْ لَفَسَدَتِ السَّمَاوَاتُ وَالْأَرْضُ وَمَن فِيهِنَّ ۚ بَلْ أَتَيْنَاهُم بِذِكْرِهِمْ فَهُمْ عَن ذِكْرِهِم مُّعْرِضُونَ (71)} صدق الله العظيم [المؤمنون]. والحكم لله يقضي بالحقّ وهو خير الفاصلين، وأفوّض أمري إلى الله إن الله بصيرٌ بالعباد، فارتقبوا إنّي معكم رقيبٌ.

فبلّغوا بياني هذا يا معشر الأنصار عبر الإنترنت العالميّة وسيلة الدعوة العالميّة فقد صار الناس أكثر من تسعين في المائة في عالم الواتساب والفيسبوك في الإنترنت العالميّة، واستخدموا جميع الوسائل التقنية ما استطعتم سواء في التبليغ في المواقع الإسلاميّة والترفيهيّة والسياسيّة والمذهبيّة والصفحات الاجتماعية والفيسبوك واليوتيوب وقنوات الإنترنت العالميّة فقد اقترب العذاب فاتّقوا الله يا أولي الألباب.

وربّما يودّ أحد السائلين أن يقول: "وهل لا يزال من سوف يسلمك قيادة اليمن هو الزعيم علي عبد الله صالح؟". فمن ثمّ يردّ عليه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول: إنّي لم أفتِكم بذلك من باب الحزبيّة فلست من حزب علي عبد الله صالح في شيء ولستُ من حزب الحوثيّين في شيء ولستُ من حزب الإصلاحيين وشيعتهم في شيء ولا يهوديّاً ولا نصرانيّاً ولا أنتمي لأيٍّ من أحزابكم المفسدين في الأرض؛ بل إنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني حنيفٌ مسلمٌ وما أنا من المشركين.. وبالنسبة لفتوى تسليم قيادة اليمن من علي عبد الله صالح إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فهكذا الخبر من الله الواحد القهار من قبل إحدى عشر عاماً وبضعة أشهر، والله بالغٌ أمره شاء علي عبد الله صالح أم أبى أو شاء الحوثيون أم أبوا أو شاء الإصلاحيون وأحزابهم أم أبوا أو شاءت المملكة العربيّة السعوديّة أم أبتْ أو شاءت دول الخليج أم أبتْ، فأنا أعلم أنّي لم أكذب على الله في أكثر من ثماني رؤى من الله تترى، ولسوف يصدُقني ربّي الرؤى بالحقّ فتكون فتحاً مبيناً كما أصدق محمداً رسول الله رؤياه بالحقّ فكان تصديق الرؤيا فتحاً مبيناً. تصديقاً لقول الله تعالى:
{لَّقَدْ صَدَقَ اللَّهُ رَسُولَهُ الرُّؤْيَا بالحقّ ۖ لَتَدْخُلُنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ إِن شَاءَ اللَّهُ آمِنِينَ مُحَلِّقِينَ رُءُوسَكُمْ وَمُقَصِّرِينَ لَا تَخَافُونَ} صدق الله العظيم [الفتح:27].

وربّما يودّ أحد السائلين أن يقول: "يا ناصر محمد اليماني فهل سياسة حكومة الإمام المهديّ في اليمن سوف تكون سياسيةَ استقصائيّة للأحزاب من الحكم؟". فمن ثم يردّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني على كافة السائلين وأقول: أعوذ بالله أن أكون من الجاهلين، فإذا استجاب الأحزاب في اليمن لدعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم فسوف نوحّد صفّهم ونجمع شملهم ونشرك قادة الأحزاب في الحكم من بعد نفي التعدديّة الحزبيّة والمذهبيّة، فلا أقطع في صغيرةٍ ولا كبيرةٍ في الشؤون العامة حتى يشهدوا، فذلكم حكم الشورى الحقّ لو كنتم تعلمون. فإذا عزمتُ على اتّخاذ القرار من بعد الشورى توكّلتُ على الله الواحد القهار وليس بالتصويت كما تفعل أحزاب الديمخراطية.

وربما يودّ أحد السائلين من دول الجوار أن يقول: "وهل سوف تحارب إحدى دول الجوار يا ناصر محمد اليماني من بعد التمكين في اليمن؟". فمن ثم يردّ المهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني وأقول: لم يبعث الله المهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني مفسداً في الأرض يقاتل الناس على ملكهم، فوالله لو امتلكت أكبر جيشٍ في البشر وكافة أسلحة الدمار لما غزوت دول الجوار إلا من أعلن الحرب على المهديّ المنتظر من بعد الظهور من دول المسلمين أو الكفار، فلسوف يجدوننا أشدّ بأساً بإذن الله الواحد القهار. ولا ولن يُعدّ المهديّ المنتظر الجيوش لمحاربة دول المسلمين أو الكفار الذين لم يحاربوننا في دين الإسلام؛ بل سوف نعدّ الجيوش لمحاربة الشيطان الأكبر ذلكم المسيح الكذاب الذي يعدّ الجيوش منذ آلاف السنين استعداداً لمحاربة المهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني، ولسوف ينصر الله المهديّ المنتظر ووزيره المسيح عيسى ابن مريم الحقّ صلى الله عليه وعلى أمّه وأسلم تسليماً وجيوشنا الأنصار؛ فينصرنا الله نصراً عزيزاً مقتدراً، ولله جنود السماوات والأرض ولكن أكثر الناس لا يعلمون.

واقترب خروج المسيح الكذاب الذي يريد أن يقول أنّه المسيح عيسى ابن مريم، ويقول إنّه الله ربّ العالمين. ولذلك يُسمى المسيح الكذاب، وما كان للمسيح عيسى ابن مريم الحقّ أن يقول ذلك؛ بل عبد الله ورسوله، ولذلك اقتضت الحكمة في عودة المسيح عيسى ابن مريم صلى الله عليه وعلى أمّه وأسلم تسليماً، كون الحكمة من عودته لأنّ المسيح الكذّاب يريد أن ينتحل شخصيّة المسيح عيسى ابن مريم، ويمكرون ويمكر الله والله خير الماكرين.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله في الأرض المهديّ المنتظَر؛ ناصر محمد اليماني.
_____________