صفحة 1 من 2 12 الأخيرةالأخيرة
النتائج 1 إلى 10 من 18

الموضوع: مجموعه بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره راز ویروس کرونا و بعوضة مخفی و نامریی

 1. افتراضي مجموعه بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره راز ویروس کرونا و بعوضة مخفی و نامریی

  ـ1ـ
  الإمام ناصر محمد اليماني
  10 - رجب - 1441 هـ
  05 - 03 - 2020 مـ
  ۱۵-اسفند-۱۳۹۸ه.ش.
  12:51 مساءًا
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324206
  _______

  ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند...


  بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات خداوند بر انبیا و اولیای الهی در هر زمان و مکان، از عذاب خدا بر آنان ترسی نیست و محزون نمی‌شوند. چقدر به صورت خاص به تصمیم‌گیران و رهبران مسلمین و به صورت عام به‌ کافران و روگردانان نصیحت کردیم؛ ولی شما نصیحت‌کنندگان را دوست ندارید. در هر صورت هم مشرکان و هم ملحدان و مسلمانان؛ حدیث خداوند را تکذیب کردند، مگر کسی که پروردگارم به او رحم کرده و از ایمانش خیری به دست آورده باشد. شما را به خداوند واحد قهار واگذار کردم؛ خداوندی که مرا خلیفه خود بر عالمیان قرار داد تا با حول و قوت خود مرا بر شما غلبه دهد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظیم [ سورة القلم]
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند] ؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  و اينك خداوند با کوچک‌ترین لشکريانش که نمی‌توان با چشم غیر مسلح آن را دید، شما را به تحدی کشیده است. دولت‌های بزرگ و کوچک به شدت به لرزه افتاده‌اند و این تنها یک ویروس انسانی است [مترجم: مقصود این است که این ویروس، انسان را بیمار می‌کند و ربطی به حیوانات ندارد] و شما در باره آن هیچ چیزی نمی‌دانید و هم‌چنین از اینکه خداوند از کجا آن را به جنگ شما فرستاده استِ آگاه نیستید. خداوند با این ویروس، تمام دانشمندان پزشکی بشریت را به چالش کشیده است وآنها نتوانسته و نمی‌توانند برایش واکسن یا دارویی پیدا کنند؛ هر چه که اعلان کنند، والله دروغ می‌گویند؛ با اینکه این موجود زنده‌ یکی از سپاهیان کوچک و مخفی خداوند است، ولی اگر تمام پزشکان جهان جمع شوند و به یاری و کمک یکدیگر بشتابند؛ به اذن خدا قادر نخواهند بود [درمانی برای آن بیایند] تا بدانید، نمی‌توانید به علوم خدا دست یابید، مگر خداوند سبحان بخواهد ولی شما مردمی ملحدید و مکر این سپاه خداوند «ویروس ناشناس و خفه‌کننده کرونا» را به صورتی خواهید دید که تصورش را هم نمی‌کردید و خداوند از راه ابتلای هوشمند و مخفیانه‌ی این ویروس، به‌ تدریج شما را مبتلا خواهد کرد تا برخی از بزرگانتان را که بخواهد؛ از راهی که نمی‌دانند مبتلا ‌کند. می‌بینم سازمان بهداشت جهانی این بیماری را بیماری واگیر جهانی [پاندمی] نمی‌دانند چون گمانشان این است که آن را کنترل خواهند کرد، ولی دروغ می‌گویند؛ چگونه می‌خواهند بر عذاب خدا غالب شوند؟! اما من امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه‌ی خدا بر جهانیان به حقّ به شما فتوا می‌دهم که این تنها یک بیماری واگیر جهانی نیست؛ بلکه عذابی جهانی است و چون از دسته عذاب‌های خفیف‌تر است که قبل از عذاب بزرگ رخ می‌دهند [تا شاید بازگردید]، حتماً در اوایل تعداد فوتی‌ها کم خواهد بود؛ ولی در حال حاضر میلیون‌ها نفر مبتلا شده‌اند، ولی از ابتلای خود بی‌خبرند و این از مکر خداوند است، تا افراد دیگری را مبتلا کنند، که خود را ازعذاب خداوند که باعث خفقان و تنگی‌نفس می‌شود در امان می‌دانند، به‌ طوری که فرد به‌ تدریج احساس کمبود هوا می‌کند، طوری که انگار دارد در آسمان بالا می‌رود [که اکسیژن آن کم است] تا جایی که به‌ تدریج به علت التهاب و ورم دستگاه و راه‌های تنفسی، نفس کشیدن برایش مشکل شده و خفه می‌شود؛ چگونه خداوند برخی از مستکبرانی را که می‌خواهد، گرفتار و مبتلا نکند، که آنان برای این گرفتاری سزاوارترند. آنها کسانی هستند که از ذکر پروردگارشان رومی‌گردانند [و گرفتار می‌شوند] شاید بازگردند و خداوند هر یک از آنها را که بخواهد هلاک می‌کند تا پندی برای عالمیان باشد، تا شاید با تضرع و دعا به سوی پروردگارشان رو کنند که عذاب را از آنان بردارد و به خدا وعده بدهند که از کتابش قرآن عظیم پیروی خواهند کرد و از خداوندی که میان آنان و قلبشان حایل می‌شود، درخواست کنند تا ایشان را در این امر استوار و ثابت قدم نگاه دارد و امیدوار باشند که خداوند قلبشان را بر وفای به این عهد که بسته‌اند [یعنی اگرعذاب را از آنان دور کرده و بردارد از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کنند و از هدایت شدگان باشند]، ثابت قدم نگاه دارد.
  آنچه که می‌خواهم با آن این بیان را به آخر برسانم؛ ندای خداوند در آیات محکم کتابش است که در اثنای موعظه‌اش درباره عذابی که باعث بیماری سینه می‌گردد آمده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٧﴾} صدق الله العظیم [ سورة یونس]
  { ای مردم! اندرزی از سوی پروردگارتان برای شما آمده است؛ و درمانی برای آنچه در سینه‌هاست؛ و هدایت و رحمتی است برای مؤمنان!}
  این موعظه‌ی عذاب؛ موعظه‌ای برای متقیان است.
  و می‌دانم این عذاب بسیاری از ملت‌ها را ترسانده و به هراس انداخته است، تا شاید توبه کرده و تنها خداوند یکتا و بی‌شریک را عبادت کنند و از گناهان بزرگ و ظلم‌های آشکار و اعمال زشت چه آنها که فاش و آشکارند و چه آنها که پنهانی در خفا انجام شده؛ از پنهان و آشکار آن توبه کنند و وضوی کامل گرفته و خدا را بدون شریک و به یگانگی عبادت کنند و هیچ احدی را همراه خدا نخوانند و به‌ یقین بدانید این عذاب مخفیّ جهانی؛ مکر خداوند واحد قهار است و آن طور که گمان می‌کنید، تنها یک بیماری مسری و واگیر نیست. هیهات هیهات؛ در آینده -حقیقت- را درخواهید یافت. پس از [عذاب خدا] به‌سوی خدا بگریزید که من آشکارا به شما هشدار می‌دهم. درهای خانه‌های خدا را بر روی کسانی که به سوی پروردگارشان می‌گریزند تا برای پروردگار یگانه و بی‌شریک خود نماز برپا دارند نبندید. مساجد از آن خداوند است، پس هیچ‌کس را با خدا نخوانند، هرکس که برای عبادت پروردگارش وارد خانه‌های خدا گردد؛ از ویروس خفقان‌آور در امان است، حتی اگر همراه او مبتلایانی وارد مساجد شوند که به سوی خدا گریخته‌اند. نمازگزاران صالحی که ایمان آورده و به خداوند توکل دارند؛ مبتلا نمی‌شوند؛ پس به خدا توکل کنید اگر مؤمن هستید.
  و بدانید این ویروس کرونا عذابی جدید و بسیار قوی و شدید است و به‌ تدریج و آرام آرام سینه را درگیر می‌کند تا جایی که نفسِ کسانی که خداوند اراده کند؛ قطع شود و هر کس که شفا می‌یابد بداند، به دلیل درمان پزشکان نیست؛ بلکه به خاطر دعای او به درگاه پروردگار ارحم الراحمین است و‌ آنها نمی‌توانند برای عذاب خدا علاجی پیدا کنند؛ چون این ابتلایی برای آشکار شدن آنچه که در سینه‌ها پنهان است و برای خالص کردن دل‌های شما، نیست. بلکه عذابی است که به سینه برخی از روگردانان شما که خداوند بخواهد وارد می‌شود، شاید بازگردند و برخی از شما با عذاب خفه شدن [از این بیماری] که ویروس کرونا می‌نامید از دنیا می‌روند و این تنها عذاب خفیف‌تر برای عده زیادی از مردم است، شاید که بازگردند و به درگاه خدا تضرع کنند، تا شرّ این عذاب را از آنان بردارد و از کتاب حقِّ پروردگارشان قرآن عظیم پیروی کنند.
  خداوند این عذاب را از کسانی که بر آنچه که تربت حسین می‌نامند سجده می‌کنند، برنداشته و بر نخواهد داشت؛ چیزی که خداوند برای آن برهانی نازل نفرموده‌است، نه در قرآن و نه در سنت بیان حق پروردگارشان؛ بلکه این بدعتی از نزد خودشان است. خداوند این عذاب را از کسانی که به درگاه اهل قبور دعا می‌کنند تا سختی و بدی را از آنان دور کنند برنداشته و برنخواهد داشت. آنها دعاهای اینان را نمی‌شنوند و اگر بشنوند؛ استجابت نمی‌کنند و روز قیامت نسبت به شرک آنان کافر بوده و از ایشان تبری می‌جویند و بر علیه‌شان خواهند بود. چقدر به شما هشدار دادیم، چقدر شما را برحذر داشتیم و نصیحت کردیم که هیچ‌کس را با خدا نخوانید ولی متأسفانه اکثرشان ایمان نمی‌آورند مگر آلوده به شرک. و هم چنین [به ظالمان
  به صورت عام]؛ به بزرگانشان هشدار می‌دهیم و هم چنین به مسئولانِ رده‌های بعد در کشورهای اسلامی و تمام عالم؛ درمورد عذاب نزدیک خداوند و نشانه‌های عذاب دیگر هشدار می‌دهیم تا اینکه عذاب اکبر آنان را در بر گیرد؛ کسانی که در کشورها طغیان کرده و به ملت‌هایشان به ناحق ظلم می‌کنند و باعث بیشتر شدن فساد در زمین می‌شوند. همانا که پروردگارت در کمین است.
  و هم چنین به آنها در مورد سیارک عذاب الراجفة هشدار می‌دهیم که در آن سوی اقیانوس اطلس در غرب آن در ایالات متحده امریکا فرود خواهد آمد و‌ آن را خواهد لرزاند و خاک زمینشان را به هوا می‌پراکند و آسمان عالم از خاک آن زمین، آکنده خواهد شد و موج اصابت آن به تمام نقاط این عالم خواهد رسید و خواهید دانست که به اذن خداوند و پروردگار عالمیان من از راست گویانم و اگر سیارک عذاب باعث تذکر شما نشود؛ سیاره سقر بعد از این خواهد بود پس ای خردمندان از خدا بترسید.
  موعد فساد اکبر موعود در زمین مبارک مسجد الاقصی که اولین قبله از دو قبله است، فرا رسیده‌است. ای کسانی که بیت الله المعظم را فروختید؛ همانا که نزد خداوند حرمت مسجد الاقصی مانند حرمت مسجد الحرام است و من در برابر عذاب خدا نه یاوری برایتان می‌یابم ونه پناهی... و دنیا و آخرت خود را از دست خواهید داد و این خسرانی آشکار است و من ناصح امین شما هستم و مرگ به سراغتان آمده ولی شما غافلانه رومی‌گردانید. خدایا ابلاغ کردم ...خدایا شاهد باش. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.

  اقتباس المشاركة: 324226 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..


  - 1 -

  الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  10 - رجب - 1441 هـ
  05 - 03 - 2020 مـ
  12:51 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324206
  ________


  فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون ..


  بسم الله الرحمن الرحيم، وصلوات الله على أنبيائهِ وأوليائهِ في كلِّ زمانٍ ومكانٍ لا خوفٌ عليهم من عذابه ولا هم يحزنون، فلَكَم نصحنا صُنّاع القرار قيادات المسلمين خاصةً والكفار عامّة والمُعرضين ولكن لا يحبّون الناصحين، وعلى كلّ حال لقد كذّب المكذّبون بحديث الله سواءٌ الملحِدون أو المشركون أو المسلمون إلا مَن رِحم ربّي منهم وكسب في إيمانه خيراً، وتركتُكُم لله الواحد القهّار الذي جعلني خليفته على العالمين ليُظهرني عليكم بحولهِ وقوّتهِ، تصديقاً لقول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].

  وها هو تحدّاكم بأصغر جنوده لا يُرى بالعين المجرّدة فزلزلَ دول العالم الكبرى والصغرى زلزالاً عظيماً وهو مجرّد فايروسٍ بشريٍّ لا تحيطون بعلمه من أين غزاكم الله به مُتحدّياً الله به كافة علماء الطب البشريّ، فلا ولن يستطيعوا أن يجدوا له لقاحاً مضادّاً كما يزعمون مهما أعلنوا فلا يفتنوكم! فواللهِ إنّهم لكاذبون (برغم أنّه كائنٌ حيٌّ صغيرٌ من جنود الله الخفيّة) ولو اجتمع له كافّة أطباء البشر؛ ولو كان بعضُهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً فلا ولن يستطيعوا بإذن الله كي تعلموا أنّكم لا تحيطون بشيءٍ من علمهِ إلا بما شاء سبحانه، ولكنّكم قومٌ ملحِدون ولسوف ترون مِن مكر جنديّ الله المجهول (فايروس كورونا) الخانق ما لم تكونوا تحتسبون، ويستدرِجكم الله بطريقة إصابته الذكيّة والخفيّة ليصِل إلى من يشاء الله من كبرائكم من حيث لا يعلمون، وأرى منظمة الصحة العالمية لا يعتبرونه وباءً عالميّاً بعد! كونهم بزعمهم سوف يسيطرون عليه وإنّهم لكاذبون، فكيف يسيطرون على عذاب الله؟! ولكنّي الإمام المهديّ ناصر محمدٍ اليمانيّ خليفة الله على العالمين أفتيكم بالحق أنّه ليس مجرّد وباءٍ عالميٍّ بل عذابٌ عالميٌّ، وبما أنّه من صنف العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلكم ترجعون فحتماً الوفيّات قليلٌ بادئ الأمر ولكنّ الإصابات الآن بالملايين وكثيرٌ منهم لا يعلمون أنّهم مصابون وذلك مكرٌ من الله حتى يصيبوا قوماً آخرين يظنّون أنفسهم في مأمنٍ من عذاب الله الخانق للجهاز التنفسيّ فيضيق عليه تنفّس الهواء شيئاً فشيئاً كأنّما يصّعّد في السماء حتى يختنق بسبب التصاق الجهاز التنفسيّ وقناته، فكيف لا يصيب الله المستكبرين مَن يشاء الله منهم وهم أولى به صِليّاً؟ أولئك المعرضون عن ذكر ربّهم لعلهم يرجعون ويُهلك به الله من يشاء منهم موعظةً للعالمين لعلهم يرجعون إلى ربّهم الحق بالتضرّع والدّعاء أن يكشف عنهم عذابه ويعِدون الله أن يتّبعون كتابه القرآن العظيم ويسألوا الله التثبيت الذي يحول بينهم وبين قلوبهم فيرجون من الله أن يثبّت قلوبهم على الوفاء بما وعدوه أن يجنّبهم عذابه فيكشفَه عنهم ليتّبعوا كتابه القرآن العظيم ليكونوا من المهتدين.

  وما أريد أن أختم به بياني هذا هو النداء من الله في محكم كتابه في أثناء موعظة عذابه بمرض الصدور، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ
  ﴿٥٧﴾ } صدق الله العظيم [يونس].. فتلك موعظة عذابٍ موعظة للمتقين.

  وأعلم أنّ ذلك عذابٌ ووجعٌ وهلعٌ كبيرٌ للشعوب لعلّهم يتوبون فيعبدون الله وحده لا شريك له، ويتوبون من كبائر الإثم والظلم والفواحش ما ظهر منها وما بطن سرّاً وجهراً ويتوضّأون الوضوء الكامل ليعبدوا الله وحده لا شريك له فلا يدعون مع الله أحداً، واعلموا علم اليقين أنّه عذابٌ عالميٌّ خفيّ المكر من الله الواحد القهار وليس مجرّد وباءٍ كما تزعمون، هيهات هيهات ولسوف تعلمون، ففِرّوا من الله إليه إنّي لكم منه نذيرٌ مبينُ، ولا تغلقوا بيوته عن الفارّين إلى ربّهم ليقيموا الصلاة لربّهم وحده لا شريك له، وأنّ المساجد لله فلا يدعون مع الله أحداً، ومن دخل بيوت الله لعبادة ربّه كان آمناً من فايروس الاختناق حتى ولو دخل معه مُصابون فارّون إلى الله فلن يُصيبَ المصلّين الصالحين الذين آمنوا وعلى ربّهم يتوكلون، فتوكّلوا على الله إن كنتم مؤمنين.

  واعلموا أنّ فايروس كورونا عذابٌ جديدٌ ذو بأسٍ شديدٍ داءُ الصّدور شيئاً فشيئاً حتى يقطع نَفَسَ مَن يشاء الله، ومن شُفيَ منه فليعلم أنّه ليس بسبب علاج الأطباء بل بسبب دعائه لله أرحم الراحمين، فلا ينبغى لهم أن يجدوا لعذاب الله علاجاً كونه ليس ابتلاءً لتمحيص ما في صدوركم بل عذابٌ يصيب صدور من يشاء الله من المعرضين منكم لعلّهم يرجعون، ومنكم من يتوفّاه الموت بعذاب الاختناق ذلكم ما تسمّونه (فايروس كورونا) وليس إلا من العذاب الأدنى لكثيرٍ من الناس لعلهم يرجعون ولربّهم يتضرّعون فيكشف عنهم سوء العذاب ويتّبعوا الكتاب الحق من ربّهم القرآن العظيم.

  ولا ولن يكشف عن أصحاب السّجود على ما يسمونه تراب الحسين! فما أنزل الله بذلك من سلطان لا في القرآن ولا في سُنّة البيان الحق من ربّهم بل ابتدعوها من عند أنفسهم، ولا ولن يكشف عن أصحاب دعاءِ مَن في القبور ليكشفوا عن السوء! فلا يسمعون دعاءهم ولو سمعوا لما استجابوا لهم ويوم القيامة يكفرون بشركهم ويتبرّأون منهم ويكونون عليهم ضِدّاً، فلكم حذّرناكم ونصحناكُم أن لا تدعوا مع الله أحداً ولكن للأسف! وما يؤمن أكثرهم بالله إلا وهم مشركون، وكذلك نحذّر (الظالمين بشكلٍ عامٍ) كُبراءهم ومن يليهم في بلاد المسلمين والعالمين من عذاب الله الأدنى وعذاب آياتٍ أُخر حتى يظلّهم العذاب الأكبر للذين طغَوا في البلاد وظلموا شعوبهم بغير الحق فأكثروا في الأرض الفساد، إنّ ربّك لهم لبالمرصاد.

  ونحذّرهم كذلك من عذاب كويكب العذاب الراجفة ترجف وراء المحيط الأطلسي إلى الغرب منه في الولايات المتحدة الأمريكية فيثير نقع تراب أرضهم فيملأ بتراب أرضهم فضاء العالم وموجة ضاربة تنتشر بأصقاع هذا العالم بأسره ولسوف تعلمون إنّا لصادقون بإذن الله ربّ العالمين، وكوكب سقر من بعد ذلك اذا لم يُحدث لكم كويكب العذاب ذكرى، فاتّقوا الله يا أولي الألباب.

  وجاء الفساد الأكبر الموعود في أرض المسجد الأقصى المبارك أولى القبلتين، ألا وإنّ حرمة المسجد الأقصى عند الله كحرمة المسجد الحرام يا من بِعتُم بيت الله المعظّم، فلن تجدوا لكم مِنَ الله مِنْ وليٍّ ولا واقٍ من عذابه ولسوف تخسرون الدّنيا والآخرة، ذلك هو الخسران المبين إنّي لكم ناصحٌ أمينٌ، وجاءكم الموت وأنتم في غفلة معرضون، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهدْ، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

  خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.
  _____________


 2. افتراضي انصار عزیزم ارتش جهانی الکترونیک؛ از خدا پروا کنید...

  -2-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  25 - رجب - 1441 هـ
  20 - 03 - 2020 مـ
  ۱-فروردین-۱۳۹۹ه.ش.
  06:45 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  ________

  انصار عزیزم ارتش جهانی الکترونیک؛ از خدا پروا کنید...

  بسم الله لا قوة الا بالله..
  انصار پیشگام برگزیده عزیزم از خدا پروا کنید؛ در امر دعوت و تبلیغ برای نجات بشریت از توفان بسیار شدید و ویران کننده‌ی ویروس کرونا سستی نکرده و آرام نگیرید؛ این ویروس بسیار بسیار توفنده است؛ ما هیچ‌ آیه‌ای به آنان نشان نمی‌‌دهیم مگر اینکه از آیت دیگر بزرگتر بود[اشاره به آیه کریمه سوره الزخرف: وَمَا نُرِيهِم مِّنْ آيَةٍ إِلَّا هِيَ أَكْبَرُ مِنْ أُخْتِهَا ۖ وَأَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ ﴿٤٨﴾]. پس بر انتشار بیان «ویروس کرونا عذاب خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ شاید که بازگردند» تمرکز کنید. با گذاشتن آن بیان؛ مسئولیت از گردن من ساقط شده است و حال بر دوش شاهدان تبلیغ بر مردم جهان است که به صورت گسترده و وسیع
  ( به صورت copy&paste) آن را در اینترنت و یوتیوب منتشر کنند. دقت کنید تا تاریخ روزی که بیان به قلم امام مهدی ناصر محمد نوشته شده یا همان روز صدور بیان را حتماً ذکر کنید؛ در یوتیوب هم همین طور در حد توانتان تلاش کنید. و هم چنان لشکر کوچک خداوند از هر طرفی به شدت و با قدرت به روگردانان از کتاب خداوند قرآن عظیم؛ چه کافر و چه مسلمان هجوم می‌برد. همه‌ی آنها از پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم رومی‌گردانند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند و بزرگان ظالم مسلمین گمان نکنند از عذاب رسته‌اند؛ در حالی که خودشان می‌دانند ستم‌کارند.
  هم چنان فتوا می‌دهیم این-ویروس- موجود زنده‌ی متشابه است [کائن حی متشابه] که هیچ اطلاعی از آن ندارند؛ دانشمندان مکری از آن خواهند دید که باعث دهشت عقلها خواهد شد چرا که این ویروس به فرمان خداوند واحد قهار و خیرالماکرین مسیری مشخص شده دارد تا بدانند واقعاً عذابی از نزد پروردگار است و افراد را به صورت تصادفی و کورکورانه گرفتار نمی‌کند! این عذاب؛ منجر به عذاب‌های رنگارنگ [و گوناگون] می‌شود؛ درد و رنج و مرگ کسانی که تقدیرشان فرا رسیده و وحشت بزرگ و ضربه‌ی بزرگ اقتصادی به جهان و به خصوص به کشورهای بزرگ؛ و آنچه که در راه است برای گزافه گویان دروغگوی نخست، بزرگ‌تر است و خواهند دانست وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهد.
  و اجازه می‌دهیم این بیان را در قسمت دانش‌نامه بیانات قرار دهید تا عاملی باشد برای شتاب در انتشار بیان اول در مورد ویروس خفه کننده کرونا؛ شاید تقوا کنند و بدانند این عذاب پروردگار عالمیان است و به سوی او بازگردند.
  به سوی خدا بگریزید که من از جانب او به شما آشکارا هشدار می‌دهم؛ با توبه و تضرع و دعا رو به پروردگار کنید و با پیروی از کتابش قرآن عظیم، خود را از عذاب او حفظ کنید. راه فرار از عذاب خداوند بستن در مساجد بر روی نمازگزاران و کسانی که به سوی خدا می‌گریزند، نیست! آیا فکر نمی‌کنید؟ اگر نه، تنها بیشتر عذاب خواهید شد. ای خردمندان از خدا پروا کنید.
  خليفةُ الله وعبدُه الٳمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ

  اقتباس المشاركة: 324834 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 2 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  25 - رجب - 1441 هـ
  20 - 03 - 2020 مـ
  06:45 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324814
  ________


  اتّقوا الله أحبّتي الٲنصار الجيش الإلكترونيّ العالميّ ..

  بسم الله لا قوة الا بالله..
  فاتّقوا الله أحبّتي في الله الٲنصار السابقين الٲخيار، فلا تهِنوا ولا تستكينوا في الدّعوة والتبليغ لٳنقاذ البشر من فايروس كورونا العاصف والٲشدّ فتكاً؛ فايروس كورونا القاصف أكس أكس لارج، وما نُريهم من آيةٍ ٳلا وهي ٲكبر من ٲختها، فركّزوا على نشر البيان الذي بعنوان: (فايروس كورونا من العذاب الٲدنى دون العذاب الٲكبر لعلهم يرجعون..)
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324226)

  وبرِئت ذمّتي بتنزيل البيان ويتحمّل شهداءُ التبليغ للعالمين بشكلٍ كثيفٍ باكتساحٍ شديدٍ في الانترنت ( نسخاً ولصقاً ) واليوتيوب في الانترنت العالميّة، واحرصوا على نسخ تأريخه يوم تمّ تنزيله بقلم الإمام المهديّ (ناصر محمدٍ) يوم تأريخ صدور البيان وكذلك في اليوتيوب ما استطعتم، ولا تزال جنود الله الصغرى تشنّ الهجوم الشرّس على المُعرضين عن كتاب الله القرآن العظيم على حدٍّ سواء كافرٍ ومسلمٍ، فكلَيهما مُعرِضَيَن عن اتّباع كتاب الله القرآن العظيم ٳلا مَن رحِم ربّي، فلا يحسبنّ الظّلَمة الكِبار في المسلمين ٲنّهم بمفازةٍ من العذاب وهم يعلمون ٲنّهم ظالمون!

  ولا نزال نفتي ٲنّه كائنٌ حيٌّ متشابهٌ لا يحيطون به عِلماً، ولسوف يرى العلماء مِن مَكرهِ ما يُدهِش الٲبصار كونه مُسيّرٌ بٲمر الله الواحد القهّار خير الماكرين وذلك حتى يعلموا ٲنّه حقاً عذابٌ من الربّ وليس خبطَ عشواءٍ من يُصيب! وذلكم عذابٌ يسبّب ٲلواناً من العذاب؛ وجَعٌ وموتٌ لِمن جاء قدَرُه وفزعٌ ٲكبر وضربة اقتصاديّة عالميّة كبرى وبالذات الدول العظمى، والقادم ٲعظم للمتشدّقين الٲوّلين الكاذبين ولسوف يعلمون، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهد.

  ونسمح بتنزيل هذا البيان في الموسوعة للحثّ على تكثيف النشر للبيان الٲوّل بشٲن فايروس كورونا الخانق لعلهم يتّقون ويعلمون أنّه عذابٌ من ربّ العالمين ليرجِعوا إلى ربّهم، ففِروا إلى الله ٳنّي لكم منهُ نذيرٌ مبينٌ بالتوبة والتضرّع والدعاء، وقوا ٲنفسكم من عذابه باتّباع كتابه القرآن العظيم وليس الفرار من عذاب الله ٲن تُغلِقوا مساجدَ الله في وجهِ المُصلّين والفارّين من الله إليه! أفلا تعقلون؟ ٳذاً فلن يزيدكم ٳلا عذاباً، فاتّقوا اللهَ يا ٲولي الٲلباب.

  خليفةُ الله وعبدُه الٳمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.
  ____________


 3. افتراضي ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

  -3-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 - رمضان - 1441 هـ
  19 - 05 - 2020 مـ
  ۳۰-اردیبهشت-۱۳۹۹ه.ش.
  06:37 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=329915

  ـــــــــــــــــــــــــــــــ

  ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

  بسم الله الواحد الغفار العزيز القهار و صلوات و سلام بر نبیّ مختار محمد رسول‌الله که با ذکر-قرآن- به‌سوی تمام مردم فرستاده شد..
  ای تصمیم‌گیرندگان و رهبران بشریت! ای ملت‌های جهان در نقاط مختلف عالم! همانا شما را تنها به‌ یک چیز اندرز می‌دهم، و آن اینکه: دو نفر دو نفر یا یک نفر یک نفر برای خدا قیام کنید، سپس بیندیشید؛ خداوند تحدیِ حقِّ چه کسی را درباره‌ی آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، درعالم واقعیات و حقایق، تصدیق کرد؟ تحدی[ و مبارزه‌طلبی] تمام پزشکان بشریت را یا تحدی مهدی منتظر عبد و خلیفه‌ی خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی را...
  این برای آن است که به‌ یقین بدانید، شما از علم خداوند هیچ‌چیز نمی‌دانید، مگر آنچه را که خداوند بخواهد، خداوندی که از شرک و الحاد شما منزه است و این به‌ دلیل مغرور شدن شما به‌ دانش‌های نوینی است که به‌ آنها دست‌یافته‌اید، دانشی که گذشتگان دراختیار نداشتند. شما به‌ علم فناوری‌ اطلاعات و علومی که در رشته‌های گوناگون در اختیارتان قرار گرفته‌است، مغرور شده‌اید و برای همین با امری به‌ تحدی کشیده‌ شدید که هیچ‌چیزی در باره آن نمی‌دانید؛ آن‌هم با کوچک‌ترین سپاه خدا، تا معلومات و دانش شما به صفر سمت چپ [هیچ] تبدیل شود؛ ای کسانی‌ که به دانش خود خرسند بودید و گمان می‌کردید، قادرید هرکاری انجام دهید؛ پس خداوند با کوچک‌ترین عضو از سپاه آفریدگانش [که به‌ علت کوچکی نمی‌توان آن را باچشم غیر مسلح دید]، قدرت شما را تحقیر کرد و عظمت‌تان را به‌ ذلت و خواری کشاند و غرورتان را از بین برد؛ تا حد و اندازه‌ی خود را بدانید و همچنین به‌ یقین دریابید، هیچ‌کس جز خداوند نمی‌تواند این بیماری خفقان‌آوری که عذاب الهی است و شما آن را ویروس کرونا می‌نامید، از سرتان بردارد. تا از گناهان کبیره و زشتی‌های بزرگ و ظلم بر انسان و ظلم «شرک» توبه کنند و بگویند:
  "{رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنفُسَنَا وَإِن لَّمْ تَغْفِرْ لَنَا وَتَرْحَمْنَا لَنَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ }
  {پروردگارا! ما به خویشتن ستم کردیم و اگر ما را نبخشى و بر ما رحم نکنى، از زیان‌کاران خواهیم بود}
  و بعد از توبه بگویند:

  «خداوندا! من بنده‌ات به‌حق «لا اله الا انت» و به‌ حق رحمتی که بر خود فرض نمودی و به‌ حق بزرگی و عظمت رضوان نفست که از نعیم بهشت تو، بسیار بزرگتر است، از تو درخواست می‌کنم که مرا از عذاب کرونا شفا دهی و آن را از سر من برداری که من به دعوت‌کننده حقّی که از نزد تو آمده است، ایمان آوردم.
  خدایا عذاب خود را، از هر دری که بر ما وارد شود، از ما بردار تا راه حقّ تو را درپیش‌گیریم و ما را در وفای به وعده‌ای که به‌ تو دادیم، ثابت نگاه‌دار؛ ای خدایی که بین انسان و قلبش حائل می‌شوی؛ ما چیزی جز رحمتی که تو بر خود فرض نموده‌ای نداریم؛ پس اگر ما را نبخشی و بر ما رحم نکنی، از زیان‌کاران خواهیم بود. خداوندا تو در آیات محکم کتابت فرمودی:
  { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } [غافر: من الآية ٦٠]
  {و پروردگار شما گفته است: «مرا بخوانید تا (دعای) شما را بپذیرم! و اجابت کنم!}
  پس از من دعا و انابه، و از تو اجابت؛ همانا که تو از وعده‌ای که به‌ ما دادی، تخلف نمی‌کنی. پروردگارا پاک و منزهی تو و وعده‌‌ی تو حق است و تو ارحم الراحمینی. خداوندا! ما را در وفای به وعده‌ای که به‌ تو دادیم ثابت‌قدم و استوار نگاه‌دار. ما وعده دادیم که از دعوتگر الهی و جهانی، خلیفه‌ی خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی، پیروی کنیم. خدایا برانگیخته‌شدن او را برای ما نعمت قرار ده، نه اینکه به‌‌خاطر روگرداندن از دعوت حق امام مهدی ناصر محمد یمانی، بدل به نقمت و عقوبتی برایمان گردد.»
  [[[ متن دعا به زبان عربی: «
  اللهم إنّي عبدك أسألك بحق لا إله إلا أنت وبحق رحمتك التي كتبت على نفسك وبحق عظيم نعيم رضوان نفسك الأكبر من نعيم جنّتك أن تشفيني من عذاب كورونا أو تصرفه عنّي فإنّا مؤمنون بداعي الحقّ من عندك، اللهم اكشف عنّا عذابك من كل باب لنتّبع سبيل الحق من عندك وإن تُثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به يا من تحول بين المرء وقلبه، فليس لنا إلا رحمتك التي كتبت على نفسك، فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين، اللهم إنّك قلت في محكم كتابك: { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } [غافر: من الآية ٦٠]، فمِنّي الدعاء والإنابة ومنك الاستجابة إنّك لا تُخلف وعدك، ربّنا سبحانك فوعدك الحق وأنت أرحم الراحمين، اللهم ثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به أن نتّبع داعيَ الله العالميّ خليفة الله في الأرض الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، اللهم اجعل بَعثهُ نِعمةً علينا لا نقمة علينا بسبب إعراضنا عن دعوة الحق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ».]]]
  و هرکس حاضر نشود این دعا را بگوید، حتماً گرفتار عذابی خواهند شد که به‌ نام ویروس کرونا می‌خوانند. و آیا جز این است که خداوند نشانه‌ی ویروس کرونا را تنها به‌ عنوان نشانه‌ای برای تصدیق بیانی قرار داده‌است که امام مهدی ناصر محمد یمانی در تاریخ ۱۰ رجب /۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ با این عنوان نوشت:
  «ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل ازعذاب بزرگ است، شاید بازگردند» و با آن جهانیان را به تحدی کشید؟ ما درمان و راه حل را در عنوانِ بیان آوردیم و حکمت عذاب خفیف‌تر[خداوند] ویروس کرونا و راه شفا یافتن ازعذاب در آن آورده شده، باشد که مردم به‌سوی خدا بازگشته و آن طور که باید و شاید به‌ درگاه او توبه کنند و از دعوتگر به‌سوی کتاب خدا، بنده و خلیفه‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی نمایند. ای جماعت انصار! بدانید که اگر مستکبران از این دعا روبرگردانند، خداوند دعای شما را برای رفع عذاب خفقان‌آور از مجرمان عالم، هرگز اجابت نکرده و نخواهد کرد. این براساس آگاهی و اطلاع من از کتاب خداوند است؛ چون اگر از روی رحمت خود، این عذاب را از سر آنان بردارد، بدون اینکه مردم عالم بدانند این عذاب، نشانه و آیه ‌تصدیق کسی است که خداوند او را به‌عنوان امام و خلیفه و بنده خود بر آنان برگزیده؛ بازهم تکرار می‌کنم اگر این عذاب را از آنان بردارد، بدون اینکه دریابند این از نشانه‌های تصدیق خلیفه‌‌‌ی او مهدی ناصر محمد یمانی است؛ در طغیانشان لجاجت ورزیده و سرگردان خواهند ماند ! و به روگرداندن از پیروی از دعوتگر الهی و خلیفه او ناصر محمد یمانی ادامه خواهند داد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾} صدق الله العظیم [ سورة المؤمنون]
  {و اگر به آنان رحم کنیم و گرفتاری‌ها و مشکلاتشان را برطرف سازیم، در طغیانشان لجاجت می‌ورزند و سرگردان می‌مانند! (۷۵)}
  آنچه‌ که دراین بیانم آمده‌، شرطی برای دعوت این دعوتگر است. هریک از تصمیم‌گیرندگانی که نپذیرند، عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود، نشانه و آیه تصدیق بیانیه‌ی جهانی است که در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱ /۱۵ اسفند ۱۳۹۸ه.ش. صادر شد و در برابر آن استکبار ورزند، پس رهایشان کنید تا اگر راست می‌گویند؛ بر آنچه‌ که ویروس کرونا می‌نامند، چیره و غالب گردند!
  و[یمن]، اگر ویروس کرونا واقعاً بعد از چند ماهی که خداوند آن را از آنان بازداشته‌بود، تا شاید شکرگزار گردند، وارد یمن شده‌ باشد؛ والله، والله، تا زمانی که در برابر دعوتگر الهی و خلیفه او امام مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار ورزند؛ تمام عالم هرگز نمی‌توانند بر آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، چیره شده و آن را تحت سیطره خود درآورند. همگان باید بدانند، عذابی که آن را ویروس کرونا می‌نامند، عذاب خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ باشد که بعد از اینکه دریافتند امام مهدی ناصر محمد یمانی، به‌حق خلیفه‌ی خدا بر عالمیان است؛ به‌ درگاه پروردگارشان تضرع کرده و از او بخواهند، با رحمت خود عذاب را از سر آنان بردارد تا از دعوتگر حقّ پروردگارشان، پیروی کرده و در برابر او کاملاً تسلیم گردند. چون برداشتن عذاب خدا سودی ندارد درحالی‌که آنها با لجاجت، کوردلانه به طغیان خود ادامه دهند و سپس خداوند با عذابی بسیار بزرگتر از آنچه بدان گرفتار شده‌اند، هلاکشان کند. به فرموده خداوند گوش سپارید و به آن توجه کنید؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾ وَلَقَدْ أَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ فَمَا اسْتَكَانُوا لِرَبِّهِمْ وَمَا يَتَضَرَّعُونَ ﴿٧٦﴾ حَتَّىٰ إِذَا فَتَحْنَا عَلَيْهِم بَابًا ذَا عَذَابٍ شَدِيدٍ إِذَا هُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ ﴿٧٧﴾ } صدق الله العظيم [ المؤمنون ].
  {و اگر به آنان رحم کنیم و گرفتاری‌ها و مشکلاتشان را برطرف سازیم، در طغیانشان لجاجت می‌ورزند و سرگردان می‌مانند! (۷۵) ما آنها را به عذاب و بلا گرفتار ساختیم ، امّا آنان نه در برابر پروردگارشان تواضع کردند، و نه به درگاهش تضرّع می‌کنند! (۷۶) تا زمانی که دری از عذاب شدید به روی آنان بگشاییم، ناگهان بکلّی مأیوس گردند. (۷۷)}

  تصمیم‌گیرندگان در دولت‌های مختلف جهان باید از بیانی که در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱/ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ه.ش. با عنوان
  "ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است، شاید بازگردند" نوشته‌ شد و در آن تمام عالم را به تحدی کشیده بودم، باخبر شوند و سپس به نکات به‌حقْ چالش‌برانگیز آن بیان قدیمی که در ۱۰ رجب ۱۴۴۱ نوشته شده‌بود؛ نگاهی بیندازند. ما در آن بیان قدیمی، همه را به تحدی کشیده و چند چالش مطرح کردیم، که آنها را به‌ صورت خلاصه در ادامه می‌آوریم:
  ۱- این یک عذاب جهانی از سوی خداوند است، نه اینکه تنها یک بیماری واگیر جهانی باشد.
  ۲- تمام پزشکان جهان هرگز قادر نخواهند بود دریابند، ویروس کرونا چگونه عمل خواهد کرد.
  ۳- تمام پزشکان جهان هرگز قادر نخواهند شد، برآن چیره شده و آن را تحت سیطره درآورند. چگونه می‌توانند بر عذاب خداوند، چیره شوند؟ پاک و منزه است او...
  ۴-تمام پزشکان جهان [چه مسلمان و چه کافر] حتی با یاری و کمک یکدیگر هرگز قادرنخواهند بود برای آن درمان یا واکسنی پیدا کنند.
  ۵- آنها از آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، مکرهایی خواهند دید که در تصورشان هم نمی‌گنجید.
  بیانی که در آن از چندین چالش یاد کردیم، در تاریخ ۱۰ رجب صادر شده‌ بود؛ در حالی‌که تا آن زمان، آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، تنها چین و ایران را درنوردیده‌بود. اما تمام کشورهای عالم، قبل از اینکه مورد تهاجم آن قرار گیرند، به‌شدت به لرزه افتادند و سؤالی که مطرح می‌شود این است: آیا خداوند، حقیقتاً، تحدی بنده و خلیفه‌ی خود را در عالم واقعیات و حقایق؛ تصدیق نکرد؟ تا تمام تصمیم‌گیرندگان دولت‌ها در تمام جهان و ملت‌هایشان بدانند من راست می‌گویم و امام مهدی ناصر محمد یمانی به‌حق از نزد خدا از اموری آگاه‌است، که تمام بشریت از آن‌ها بی‌خبرند؛ چون خداوند علم کتاب خود قرآن عظیم را به‌ او عطا نموده‌است. ای مردم عالم! من دیوانه و مجنون نیستم که قبل از اینکه چنین ناتوان و عاجز شوید، از نزد خود با گزافه‌گویی شما را به تحدی کشیده و چنین چالش‌هایی را اعلان کنم. هیهات هیهات... به پروردگار زمین و آسمان‌ها قسم، من اینها را از کتاب خدا قرآن عظیم می‌دانم؛ و همانا که به‌خاطر تسهیل جستجو در اینترنت آن را به آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ نامیدم .
  و به تمام عالم بشارت آیاتِ عذابی را می‌دهم که از راه هوا و زمین و دریا در پیش‌اند و به عذاب ویروس کرونا که برای آنان فراهم می‌کند‌، اضافه خواهند شد، تا در برابر خلیفه برگزیده‌ی خداوند [امام مهدی ناصر محمد یمانی] خضوع کرده و کاملاً تسلیم او گردند. آیا ما برای علمای مسلمین جهان و تمام مردمی که در دین خود گرفتار اختلاف شده‌اند، شرطی جز این قائل شدیم که خداوند را به‌ عنوان داور و حَکَم اختلافات دینی خود بپذیرند؟ تنها چیزی که بر عهده‌ی خلیفه‌ی خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی است، استنباط حکم الهی از آیات محکم کتاب خداوند قرآن عظیم درمورد مسائل مطروحه است و آنان در برابر خلیفه‌ی خدا و کتابش قرآن عظیم استکبار ورزیدند؛ کتابی که از پیروی از آن روگردانده و حاضر به ترک گفتن آنچه که برخلاف آن است، نیستند. من پانزده سال است که از آنها و مردم عالم دعوت می‌کنم، ولی روگردانده و در برابر خلیفه‌ی خدا استکبار ورزیدند تا اینکه خداوند به‌خاطر کتابش خشمگین شد، و راهی برای برطرف شدن عذاب الهی برایشان نمی‌یابم، مگر اینکه به درگاه خدا بازگشته و با توبه و انابه از او بخواهند، قلب‌هایشان را هدایت فرماید تا از دعوتگر حق پروردگارشان، خلیفه‌ی خدا و عبدش در زمین ، امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی کرده و کاملاً تسلیم او گردند. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  اقتباس المشاركة: 329951 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 3 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  26 - رمضان - 1441 هـ
  19 - 05 - 2020 مـ
  06:37 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=329915
  ___________


  فايروس كورونا والبيان الفصل وماهو بالهزل ..

  بسم الله الواحد الغفّار العزيز القهّار والصلاة والسلام على النبيّ المُختار محمدٍ رسول الله بالذّكر للناس كافة..
  ويا معشر صنّاع القرار قادات البشر وشعوبهم أجمعين في مختلف الأقطار، إنّما أعظكم بواحدة أن تقوموا لله مثانيَ وفُرادى ثم تتفكّروا مَن أصدقه الله التحدّي بالحقّ على الواقع الحقيقي في شأن ما يسمّونه فايروس كورونا؟ فهل تحدّي كافة أطباء البشر أم تحدّي المهديّ المنتظر عبد الله وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ؟..

  وذلك لكي تعلموا علم اليقين أنّكم لا ولن تحيطوا بشيءٍ من علم الله إلا بما شاء سبحانه عمّا تشركون وتلحدون بسبب ما غرّكم بما عندكم من العلم الحديث وأحاطكم بما لم يكن لدى الأوّلين، ثمّ غرّكم بما لديكم من علم تقنيّة المعلومات والعلم في مختلف المجالات، ولذلك تحدّاكم بما لا تحيطون به علماً ومِن أصغر جنود الله حتى جعل معلوماتكم صفراً على الشمال يا معشر الذين فرحوا بما عندهم من العلم وظنّوا أنّهم لقادرون على كل شيءٍ فأهان الله قدرتكم وأذلّ كبرياءكم وأذهب غروركم بأصغر جنديٍّ مِن خلقه لا يُرى بالعين المُجرّدة لصغر حجمه وذلك لكي تعلموا قَدر أنفسكم، وكذلك لكي تعلموا علم اليقين أنّ داء عذاب الله الخانق ما تسمّونه فايروس كورونا لن يكشفه عنكم غير الله وحده، فليتوبوا من كبائر الإثم والفواحش وظلم الناس وظلم الشرك ويقولوا:
  "ربّنا ظلمنا أنفسنا فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين"، ومن بعد التوبة فليقولوا: " اللهم إنّي عبدك أسألك بحق لا إله إلا أنت وبحق رحمتك التي كتبت على نفسك وبحق عظيم نعيم رضوان نفسك الأكبر من نعيم جنّتك أن تشفيني من عذاب كورونا أو تصرفه عنّي فإنّا مؤمنون بداعي الحقّ من عندك، اللهم اكشف عنّا عذابك من كل باب لنتّبع سبيل الحق من عندك وأن تُثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به يا من تحول بين المرء وقلبه، فليس لنا إلا رحمتك التي كتبت على نفسك، فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين، اللهم إنّك قلت في محكم كتابك: { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } [غافر: من الآية ٦٠]، فمِنّي الدعاء والإنابة ومنك الاستجابة إنّك لا تُخلف وعدك، ربّنا سبحانك فوعدك الحق وأنت أرحم الراحمين، اللهم ثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به أن نتّبع داعيَ الله العالميّ خليفة الله في الأرض الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، اللهم اجعل بَعثهُ نِعمةً علينا لا نقمة علينا بسبب إعراضنا عن دعوة الحق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ".

  ومن رفض هذا الدعاء فحتماً سوف يُصيبهم عذاب ما يسمّونه فايروس كورونا، وهل جعل الله آية فايروس كورونا إلا آية تصديق بيان تحدّي الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ في بيانه بتأريخ عشرة رجب بعنوان: "
  فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324226)

  وجعلنا الدواء والحل هو في عنوان البيان وهي الحكمة من عذاب فايروس كورونا الأدنى والحكمة للشفاء من عذابه هو لعلهم يرجعون إلى الله فيتوبون إلى الله متاباً فيتّبعون داعيَ كتاب الله عبده وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ، فإن أعرضَ المستكبرون عن هذا الدعاء فاعلموا يا معشر الأنصار أنّ الله لا ولن يُجيب دعاءكم برفع عذاب الله الخانق عن المُجرمين في العالمين، وذلك حسب علمي في الكتاب أن لو يرفعه الله عن العالم برحمته دونما يعلمون أنّه آية تصديقٍ لِمن اصطفاه الله للناس إماماً خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد؛ وأُكرّر وأُذكّر أن لو يكشفه دونما يعلمون أنّه من آيات التصديق لخليفته المهديّ ناصر محمد اليمانيّ بأنّهم سوف يلِجّوا في طغيانهم يعمهون، فيستمرّوا في الإعراض عن اتّباع داعيَ الله وخليفته ناصر محمد، تصديقًا لقول الله تعالى:
  { ۞ وَلَوۡ رَحِمۡنَـٰهُمۡ وَكَشَفۡنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا۟ فِی طُغۡیَـٰنِهِمۡ یَعۡمَهُونَ }[سورة المؤمنون 75].

  وما جاء في بياني هذا شرطٌ في دعوة الدّاعي، ومن استنكف واستكبر من صُنّاع القرار أن يكون عذاب ما يسمّونه فايروس كورونا هو آية تصديق البيان العالميّ الذي صدر في تأريخ عشره رجب 1441، فذَروهم يسيطرون على ما يسمّونه فايروس كورونا إن كانوا صادقين! وإن كان فايروس كورونا حقاً وصل إلى اليمن بعد أن حجزه الله عنهم شهوراً لعلّهم يشكرون، فوالله ثم والله لا ولن يستطيعون السيطرة على ما يسمّونه فايروس كورونا العالم بأسره وهم مستكبرون عن داعيَ الله وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ، فلا بدّ أن يعلم الجميع أنّ عذاب ما يسمّونه فايروس كورونا هو من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلّهم يتضرّعون إلى ربّهم ليكشفَ عنهم عذابه برحمته ليتّبعوا داعي الحق من ربّهم ويسلّموا تسليماً بعد أن علِموا أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ هو حقاً خليفة الله على العالمين كونه لا فائدة من رفع عذاب الله ثم يستمرون في طغيانهم يعمهون ثم يهلكهم الله بعذابٍ أكبر ممّا أصابهم، فاسمعوا وعُوا قول الله تعالى:
  { وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾ وَلَقَدْ أَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ فَمَا اسْتَكَانُوا لِرَبِّهِمْ وَمَا يَتَضَرَّعُونَ ﴿٧٦﴾ حَتَّىٰ إِذَا فَتَحْنَا عَلَيْهِم بَابًا ذَا عَذَابٍ شَدِيدٍ إِذَا هُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ ﴿٧٧﴾ } صدق الله العظيم [ المؤمنون ].

  فلا بدَّ أن يطّلع صُنّاع القرار في مختلف دول البشر على بيان التحدّي العالميّ والذي كتبناه في تأريخ عشرة رجب 1441 بعنوان: "
  فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلّهم يرجعون "
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324226)

  فمِن ثمّ ينظروا إلى نقاط التحدّي بالحقّ في ذلك البيان القديم في تأريخ عشرة رجب 1441، ووضعنا في ذلك البيان القديم نقاط التحدّي نُلخّصها كما يلي:

  1- إنّه عذابٌ عالميٌّ من الله وليس مجرّد وباءٍ عالميٍّ.
  2- إنّهم لا ولن يستطيعوا كافّة أطباء البشر أن يعلموا كيف تَكَوَّن فايروس كورونا.
  3- إنّ كافّة أطباء البشر لا ولن يستطيعوا أن يسيطروا عليه، فكيف يسيطرون على عذاب الله سبحانه؟
  4- إنّ كافة أطباء البشر مسلمهم والكافر لا ولن يستطيعوا أن يجدوا له علاجاً أو لقاحاً ولو كان بعضهم لبعض ظهيراً ونصيراً.
  5- إنّهم سوف يجدون من مكر ما يسمّونه فايروس كورونا ما لم يكونوا يحتسبون.

  وهذا البيان الذي ذكرنا فيه نقاط التحدّي صدرَ بتأريخ عشرة رجب، وما يسمّونه فايروس كورونا كان لم يَجتَحْ بعدُ إلا الصين وإيران، وأمّا دول العالم بأسرهِ فزلزلهم زلزالاً عظيماً من قبل أن يأتيهم فيجتاحهم، والسؤال الذي يطرح نفسه: فهل حقاً أصدق الله عبده وخليفته بالتحدّي بالحقّ على الواقع الحقيقيّ؟ وذلك لكي يعلموا كافّة صُنّاع القرار في كافة دول البشر وشعوبهم إنّا لصادقون وأنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ حقاً يعلم من الله ما لا يعلمه كافة البشر كون الله آتاه عِلم الكتاب القرآن العظيم، ولستُ بمجنون يا معشر العالمين أن أُعلِن نقاط التحدّي من قبل عجزكم هذا جُزافاً من عند نفسي، هيهات هيهات.. فَوَربِّ الأرض والسماوات إنّي أعلم ذلك في كتاب الله القرآن العظيم، وإنّما أسمّيه بما تسمّونه فايروس كورونا من أجل كلمة البحث في الإنترنت العالمية.

  وأبشّر العالم بأسره بآيات عذابٍ مقْبِلات جوّاً وبرّاً وبحراً إضافة إلى ما يُملي لهم من عذاب فايروس كورونا حتى يخضعوا لخليفة الله المُصطَفى الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ ويسلّموا تسليماً، فهل اشترطنا على علماء المسلمين في العالمين وجميع المختلفين في الدين من الناس أجمعين إلا أن يقبلوا الله حكَماً بينهم في جميع ما كانوا فيه يختلفون في دينهم؟ وأن ليس على خليفة الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ إلا أن يستنبط لهم حُكم الله في المسألة من محكم كتاب الله القرآن العظيم؟ فاستكبروا على خليفة الله وكتابه القرآن العظيم الذي أعرضوا عن اتّباعه وترك ما يخالفه، وأنا أدعوهم والعالمين منذ خمسة عشر عاماً فأعرضوا واستكبروا على خليفة الله حتى غضب الله لكتابه، ولن يجدوا لهم من عذاب الله مصرفاً إلا التوبة إلى الله والإنابة ليهديَ قلوبهم ليتّبعوا داعيَ الحقّ من ربّهم خليفة الله في الأرض وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ ويسلّموا تسليماً، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

  خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  ______________

  للتذكير:

  فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون..

  10 رجب 1441 هـ الموافق لــ 05 - 03 - 2020 مـ
  12:51 مساءً ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324226)


 4. افتراضي از خلیفه‌ی خدا بر عالمیان به «شی جین» رئیس جمهور چین

  -4-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  29 - رمضان - 1441 هـ
  22 - 05 - 2020 مـ
  ۲-خرداد-۱۳۹۹ه.ش.
  12:20 مساءً

  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  ___________

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?t=40185

  ________

  از خلیفه‌ی خدا بر عالمیان به «شی جین» رئیس جمهور چین

  بسم الله الرحمن الرحيم وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين اما بعد...
  انصار پیشگام برگزیده‌ی عزیزم در کشورهای مختلف جهان! گوش داده و توجه و دقت کنید؛ برای هر رویدادی سخنی است [لكل حادث حديث] ، پس فقط بر انتشار بیانات کرونا تمرکز کنید و در این روزها تمرکز [بیشتر] روی بیانی باشد که با این عنوان نوشته شد:
  «ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!»
  پایان عنوان بیان.
  یقین داشته باشید که در این بیان، شفای آنچه که در سینه‌هاست آمده و هدایت و رحمت بر مؤمنان است و خداوند شاهد [گواه] و وکیل سخنی است که می‌گویم؛ مگر کسی که بعد از روشن شدن حقّ، سرباز زده و استکبار ورزد؛ پس برای قوم مجرم و مستکبر، تأسف نخورید. نابود باد [از رحمت خدا دور باد] اقوام ظالمی که با وجود اینکه راه حقّ به‌سوی پروردگار برایشان روشن می‌گردد، ولی از روی استکبار و غرور آن را در پیش نمی‌گیرند. پس به‌زودی خواهند گفت «ما را امان دهید و [عذاب را از ما] دور کنید و سپس فریاد خواهند زد که وای برما هلاک شدیم. »[ اشاره به آیه کریمه سوره فرقان: وَيَقُولُونَ حِجْرًا مَّحْجُورًا ﴿٢٢﴾ و آیه کریمه سوره الإنشقاق: فَسَوْفَ يَدْعُو ثُبُورًا ﴿١١﴾].
  و اینان جز خداوند ولیّ و یاوری نمی‌یابند تا عذابش را از آنان دور کند، درحالی‌که از دعوتگر الهی که تمام جهان را به‌سوی کتاب خداوند قرآن عظیم، می‌خواند، رو می‌گردانند. این رحمتی برای عالمیان است و هرکس به‌خاطر استکبار نسبت به [بزرگ‌ترین خلیفه‌ی خدا در کتاب]، خلیفه‌‌ی خدا و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی، از رحمت خدا روگرداند؛ گرفتار شدیدترین عذاب خدا خواهد شد. چگونه در برابر خلیفه‌ی خدا استکبار می‌ورزند؟ پس نصیبشان از عذاب را خواهند گرفت؛ آنها که به‌ بزرگی و ریاست خود مغرور شده‌اند؛ درحالی‌که در پیشگاه خداوند کوچک و بی‌مقدارند و وزنی ندارند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَوَمَن كَانَ مَيْتًا فَأَحْيَيْنَاهُ وَجَعَلْنَا لَهُ نُورًا يَمْشِي بِهِ فِي النَّاسِ كَمَن مَّثَلُهُ فِي الظُّلُمَاتِ لَيْسَ بِخَارِجٍ مِّنْهَا ۚ كَذَٰلِكَ زُيِّنَ لِلْكَافِرِينَ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ ﴿١٢٢﴾ وَكَذَٰلِكَ جَعَلْنَا فِي كُلِّ قَرْيَةٍ أَكَابِرَ مُجْرِمِيهَا لِيَمْكُرُوا فِيهَا ۖ وَمَا يَمْكُرُونَ إِلَّا بِأَنفُسِهِمْ وَمَا يَشْعُرُونَ ﴿١٢٣﴾ وَإِذَا جَاءَتْهُمْ آيَةٌ قَالُوا لَن نُّؤْمِنَ حَتَّىٰ نُؤْتَىٰ مِثْلَ مَا أُوتِيَ رُسُلُ اللَّـهِ ۘ اللَّـهُ أَعْلَمُ حَيْثُ يَجْعَلُ رِسَالَتَهُ ۗ سَيُصِيبُ الَّذِينَ أَجْرَمُوا صَغَارٌ عِندَ اللَّـهِ وَعَذَابٌ شَدِيدٌ بِمَا كَانُوا يَمْكُرُونَ ﴿١٢٤﴾} صدق الله العظیم[ الأنعام]
  {آیا کسی که مرده بود، سپس او را زنده کردیم، و نوری برایش قرار دادیم که با آن در میان مردم راه برود، همانند کسی است که در ظلمت‌ها باشد و از آن خارج نگردد؟! این گونه برای کافران، اعمالی که انجام می‌دادند، زینت داده‌ شده‌است (۱۲۲) و این گونه در هر شهر و آبادی، بزرگان گنه‌کاری قرار دادیم؛ و سرانجام کارشان این شد که به مکر پرداختند؛ ولی تنها خودشان را فریب می‌دهند و نمی‌فهمند! (۱۲۳) و هنگامی که آیه‌ای برای آنها بیاید، می‌گویند: «ما هرگز ایمان نمی‌آوریم، مگر اینکه همانند چیزی که به پیامبران خدا داده شده، به ما هم داده شود!» خداوند آگاه‌تر است که رسالت خویش را کجا قرار دهد! به آنها که گناه کردند، به سزاى آن مکر و نیرنگ‌ها که مى‌کردند، خوارى و عذاب سخت از نزد خداوند خواهد رسید.. (۱۲۴)}
  سپاهیِ مخفی خداوند؛ همچنان به‌ صورت شبانه‌روزی و در طول ۲۴ ساعت بدون استراحت؛ به هجوم و جنگ جهانی خود ادامه می‌دهد و سستی نمی‌کند. این سپاهیِ مخفی که به‌ علت کوچک بودن اندازه‌اش، با چشم قابل دیدن نیست؛ این ویروسی که به‌ نام ویروس کرونا خوانده می‌شود؛ از [گروه] کروناها نیست. در ابتدای کار و پیش از آنکه این ویروس را بشناسند، شباهت شکل ظاهری آن با ویروس‌های معروف و شناخته‌شده‌ قبلیشان، آنها را فریب داد؛ اما این ویروس از نظر ژنتیکی و رفتاری کاملاً متفاوت است. ولی براساس گمانی که داشتند؛ در اول کار نام کرونا به‌ آن داده شد و از طریق تمام وسایل ارتباطی و خبری و برزبان تمام مردم عالم با این نام [کرونا] شناخته شد؛ با اینکه این ویروس به‌ کلی با تمام ویروس‌ها متفاوت است. در ابتدای امر از نظر شکل شبیه آنها بود، ولی از نظر ژنتیکی متفاوت است. بلکه به خداوند واحد قهار که جز او خدایی نیست قسم؛ این موجود زنده‌ای مُنفَطِر و مُنشَطِر است [از راه دونیمه شدن تکثیر می‌شود] و آنچه که درپیش است، هولناک‌تر و تلخ‌تر و شرّ و عذابش گسترده‌تر است و تمام پزشکان جامعه‌ی بشری، از مقابل آن فرار خواهند کرد.
  همچنین این ویروس برای بشریت؛ موجود زنده‌ی جدیدی است که تمام فیزیک پزشکی جهان را درهم می‌شکند و دانش بشری در رشته‌ی فیزیک پزشکی را به صفری در سمت چپ [هیچ] تبدیل خواهد کرد؛ چون آنها هیچ‌گونه آگاهی و شناختی نسبت به‌آن ندارند.
  ولی ویروس متین که در راه است [فايروس المتين القادم]؛ از نظر شدت عذاب، بسیار قوی‌تر و قدرتمندتراست و باعث ناامیدی کامل آنان خواهد شد و تنها به‌ درگیر کردن دستگاه تنفسی بسنده نخواهد کرد؛ بلکه به‌ هیچ‌وجه نمی‌توان ویروس قدرتمندی که در راه است را با ویروس کووید ۱۹ مقایسه کرد؛ جناب شی جین رئیس جمهور چین! ای کسانی که می‌پندارند عذاب پروردگارعالمیان، خداوند سبحان و تعالی را کنترل کرده‌اند؛ ولی خودشان هم می‌دانند دروغ می‌گویند.
  به ملحدان در چین و تمام رهبران مجرم جامعه‌ی بشری که مانند آنها هستند و به‌ تمام مفسدان ظالم بشارت می‌دهم که ویروسی از گونه جدید در راه است؛ ویروس قدرتمند و توفنده‌ای [الفايروس القاصف المَتين ] که شیرترین ویروس‌هاست و بسیار قدرتمندتر و سخت‌کیفرتر است؛ بلکه اصلاً قابل قیاس با ویروسی که کووید ۱۹ نامیده‌اید، نیست. این ویروسی است که تمامی لشکر پزشکان تا نفر آخر، از آن شکست‌خورده و به‌ آن پشت کرده و فرار می‌کنند و سازمان جهانی بهداشت؛ از هم‌پاشیده و فرومی‌ریزد و در برابر عذاب خدا به‌ هیچ‌کارشان نمی‌آید؛ بلکه آنها نه به‌ خود و نه به‌ شما کمکی نمی‌توانند بکنند.
  به‌ آنچه که می‌خواهم به‌ شما بگویم گوش فراداده و توجه کرده و در آن بیندیشید: این ویروس‌‌های نوین، فرمانده و رهبر بسیار بزرگی دارند که شما در قدّ و قواره او نبوده و هم‌سنگ او نیستید. سپاهیان کوچکش، اوامر و دستورها را به صورت مستقیم با وحی از خداوند گرفته و براساس فرامین صادر شده از فرمانده عالی خود، عمل می‌کنند؛ این پروردگار بلندمرتبه شما در ملکوت است که به‌ صورت مستقیم به‌ سپاهیان کوچکش فرمان می‌دهد که چه کنند و آنها نیز طبق فرمان او عمل می‌کنند و خداوند سبحان با کلمات قدرت خود، با آنهاست. این پروردگار عالمیان و خداوند شماست؛ همان خداوندی که تو جناب رئیس جمهور چین «شی جین» نسبت به‌او ملحدی. کسی که به‌ خداوند و دین و قرآنش و مسلمانان چین اعلان جنگ کرده و به‌ صورت آشکار و در روز روشن با مسلمانان در چین می‌جنگد و خانه‌های خدا [مساجد] چین را بسته و حتی مانع نماز گزاردن مسلمانان در خانه‌هایشان شده و کتاب خدا قرآن عظیم را با زور و دشمنی، گرفت و سوزاند .
  پس به چیزی که می‌خواهم به حقّ به او بگویم، گوش داده و دقت کنید: رئیس جمهور چین جناب «شی جین»! به‌ خداوند بزرگ قسم می‌خورم، شما با خفت و خواری؛ خانه‌‌های خدا را باز خواهید کرد و تمام کسانی که به‌ خود ظلم کرده و به‌ بهانه رعایت احتیاط‌ها، خانه‌های خدا را بسته‌اند؛ حتماً آنها را باز کرده و به‌سوی آنها می‌گریزند. من از راست‌گویانم و خواهید دانست...
  در هر صورت؛ ای جماعت انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف [جهان]؛ فقط بر انتشار سه بیان؛ و در درجه اول بیانی که با این عنوان نوشتیم:
  «ويروس كرونا و بیان جدا کننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!»
  تمرکز کنید و یقین داشته باشید که در این بیان، شفای آنچه که در سینه‌هاست آمده و هدایت و رحمت بر مؤمنان است ؛ وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
  عبدُ الله وخليفتهُ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

  اقتباس المشاركة: 330284 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 4 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

  29 - رمضان - 1441 هـ
  22 - 05 - 2020 مـ
  12:20 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=330253
  ____________


  من خليفة الله على العالمين إلى رئيس الصين شي جين..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين، أمّا بعد..
  ويا أحبّتي الأنصار السابقين الأخيار في مختلف أقطار دول البشر، اسمعوا وَعُوا أنّ لكلِّ حادث حديث، فليتمّ التركيز حصريّاً فقط على بيانات كورونا ويتم التركيز بشكل مركّز هذه الأيام على نشر البيان والذي كتبناه بعنوان: ( فايروس كورونا والبيان الفصل وماهو بالهزل.. ) اِنتهى عنوان البيان.
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=329951)

  واعلموا علم اليقين أنّ فيه شفاءً لِما في الصّدور وهدًى ورحمة للمؤمنين والله على ما أقول شهيدٌ ووكيل، إلا مَن أبى واستكبر من بعد ما تبيَّن له الحق فلا تأسوا على القوم المجرمين المستكبرين، ألا بُعداً للقوم الظالمين الذين إن تبيّن لهم سبيل الحق إلى ربّهم لا يتَّخذونه سبيلاً استكباراً وغروراً فلسوف يقولون عمّا قريب حِجراً محجوراً ثمّ يَدعونَ ثُبوراً، ولا ولن يَجِدوا لهم مِن دون الله وليّاً ولا نصيراً ليصرِف عنهم عذابه وهم مستكبرين عن داعي الله العالميّ إلى اتِّباع كتابه القرآن العظيم الرحمة للعالمين، فمن أبى رحمة الله بسبب الاِستكبار على خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ خليفة الله الأكبر في الكتاب فله أشدّ العذاب مِن الله؛ فكيف على خليفة الله يستكبرون؟ أولئك سوف ينالهم نصيبهم من العذاب، المغرورين بكبريائهم وهُم صغار عند الله ليس لهم وزناً، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { أَوَمَن كَانَ مَيْتًا فَأَحْيَيْنَاهُ وَجَعَلْنَا لَهُ نُورًا يَمْشِي بِهِ فِي النَّاسِ كَمَن مَّثَلُهُ فِي الظُّلُمَاتِ لَيْسَ بِخَارِجٍ مِّنْهَا ۚ كَذَٰلِكَ زُيِّنَ لِلْكَافِرِينَ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ ﴿١٢٢﴾ وَكَذَٰلِكَ جَعَلْنَا فِي كُلِّ قَرْيَةٍ أَكَابِرَ مُجْرِمِيهَا لِيَمْكُرُوا فِيهَا ۖ وَمَا يَمْكُرُونَ إِلَّا بِأَنفُسِهِمْ وَمَا يَشْعُرُونَ ﴿١٢٣﴾ وَإِذَا جَاءَتْهُمْ آيَةٌ قَالُوا لَن نُّؤْمِنَ حَتَّىٰ نُؤْتَىٰ مِثْلَ مَا أُوتِيَ رُسُلُ اللَّهِ ۘ اللَّهُ أَعْلَمُ حَيْثُ يَجْعَلُ رِسَالَتَهُ ۗ سَيُصِيبُ الَّذِينَ أَجْرَمُوا صَغَارٌ عِندَ اللَّهِ وَعَذَابٌ شَدِيدٌ بِمَا كَانُوا يَمْكُرُونَ ﴿١٢٤﴾ } صدق الله العظيم [ الأنعام ].

  فلا تزال جنود الله الخفيّة تشُنّ حربها العالميّة مستمرة ليلاً ونهاراً على مدار أربع وعشرين ساعة دون استراحة وهي لا تَهِن؛ وهي من جنوده الخفيّة غير المرئيَة بالعين المُجرّدة لِصِغَر حجمها، وهي بما يُسمّونَه فايروس كورونا وما هو بكورونا، وإنّما غرّهم بادئ الأمر التشابه الشكليّ الظاهريّ للفايروسات مع التي يعرفونها مِن قَبل، ولكنّه مُختلف في جيناته وتصرُّفاته جملةً وتفصيلاً، ولكنّ اسمه الأول كورونا كما ظنّوه بادئ الأمر تصدَّر في كافّة وسائل الإعلام وعلى ألسِنة العالم (كورونا) برغم أنّه مُختلف جملةً وتفصيلاً عن كافة الفايروسات، وإنّما تَشَابَه معها شكليّاً بادئ الأمر واختلف جينيّاً، بل والله الذي لا إلَه غيره الواحد القهّار أنّه كائن حيٌّ مُنفَطِر ومُنشَطِر، والقادم هو الأدهى والأمرّ وشرٌّ مُستَطير ولسوف يولّون الدُّبُر كافّة أطباء البشر؛ وهو كذلك كائن حيٌّ جديد على البشر ومُحَطِّمٌ لكافّة فيزياء الطب العلميّة، ولسوف يجعل علم البشر فيما يخص علوم الطب الفيزيائية (٠) صفراً على الشمال كونهم أصلاً لا يُحيطون به علماً.

  ولكنّ الفايروس المتين القادم هو الأشدّ قوّة وبطشاً في العذاب المتين، فإذا هم فيه يائسون، وليس على مستوى الجهاز التنفّسيّ فحسب بل لا مجال للمقارنة بين فايروسات كوفيد 19 والفايروس المتين القادم يا ( شي جين ) رئيس الصين! يا من يزعمون أنّهم سيطروا على عذاب الله ربّ العالمين سبحانه وتعالى علوّاً كبيراً وهم يعلمون أنّهم لكاذبون.

  وأُبشّر المُلحدين في الصين وقادات البشر المجرمين مثلهم أجمعين (وكافّة الظالمين المفسدين) بفصائل فايروس جديد هو الفايروس القاصف المَتين أُسُود الفايروسات الأشدّ بطشاً وأشدّ تنكيلاً؛ بل لا مجال للمقارنة بينه وبين ما تسمونه بكوفيد 19، فهو الذي سوف يولّي مِنه علماء الطب مُدبرين ولم يعقّبوا مهزومين جيش أطباء البشر عن بَكْرَة أبيهم فَتَخرّ منظمة الصحّة العالميّة خاوية على عروشها، فلن يُغنوا عنكم من عذاب الله شيئاً، بل لا ولن يستطيعوا نصركم ولا لِأنفسهم ينتصرون.

  فاسمعوا وَعُوا واعقلوا ما سوف نقوله لكم، إنّ لهذه الفايروسات المستجدّة قائداً عظيماً لستم بقدّه ولستم كُفؤاً له، وجنوده الصغرى تَتَلقّى الأوامر مباشرةً بوحي من الله فيفعلون ما يؤمرون من مصدر العمليّات للقائد الأعلى، ذلكم ربّكم الأعلى في الملكوت يوحي مباشرةً إلى جيوشه الصغرى ماذا تفعل فيفعلون ما يؤمرون وهو معها بكلمات قدرته سبحانه، ذَلِكُم الله ربّ العالمين الذي أنتم به تُلحِدون يا أيّها الرئيس الصيني (شي جين) الذي أعلن الحرب على الله ودينه وقرآنه والمسلمين الصينيّين جهاراً نهاراً على المسلمين في الصين وأغلق بيوت الله في الصين، بل مَنَع المسلمين أن يُصلّوا حتى في بيوتهم وأخَذ كتاب الله القرآن العظيم وقام بإحراق كتاب الله القرآن العظيم عدواناً وظلماً.

  فاسمعوا وعوا ما سوف أقوله بالحق يا أيّها الرئيس الصينيّ (شي جين)، أُقسمُ بالله العظيم لَتفتحوا بيوت الله وأنتم مِن الصّاغرين وكافّة الذين أغلقوا بيوت الله ظلموا أنفسهم بحجّة الاحترازات حتماً سيفتحوها وإليها يهربون وإنّا لصادقون ولسوف تعلمون.

  وعلى كل حال يا معشر الأنصار السابقين الأخيار من مختلف الاقطار فليتمّ التركيز حصريّاً على نشر ثلاثة بيانات؛ بالدرجة الأولى البيان الذي كتبناه بعنوانه التالي: ( فايروس كورونا والبيان الفصل وماهو بالهزل.. ) اِنتهى عنوان البيان.
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=329951)

  واعلموا علم اليقين أنّ فيهِ شفاءً لِما في الصدور وهدًى ورحمة للمؤمنين، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

  عبدُ الله وخليفتُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
  _____________ 5. افتراضي پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

  -5-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  10 - شوال - 1441 هـ
  02 - 06 - 2020 مـ
  ۱۳-خرداد-۱۳۹۹ه.ش.
  09:20 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=330849
  _________


  پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

  بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر محمدٍ رسولِ‌الله و تمام مؤمنان در هر زمان و مکان تا یوم الدین، أمّا بعد...
  وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته به حبیب من در راه خدا استاد فرهیخته و محترم "نجيب أحمد الحداد"، خداوند توبه شما را بپذیرد و از شما درگذرد و ما عذرخواهی شما را قبول کردیم و خداوند بهترین بخشندگان و عفوکنندگان است. خداوند از شما و تمام مسلمانانی که نمی‌دانند امام مهدی ناصر محمد یمانی، واقعاً و به حق امام مهدی خلیفه‌ی خدا بر مردم عالم است، درگذرد. امیدوارم خداوند بصیرت دیدن حق را به آنان عنایت فرماید و نورشان را کامل کرده و شرح صدر به آنان عطا کند، تمام آن کسانی‌ که خدا می‌داند، اگر از حقّ آمده از نزد پروردگارشان باخبر شوند؛ از آن پیروی کرده و بعد از آنکه برایشان روشن شد، حق آمده از نزد پروردگار کدام است، غرور و تعصب آنها را به گناه نمی‌کشاند.
  حبیب من در راه خدا! خبر شایعه‌ی دروغِ افترا زنندگان که به دروغ مدعی شده بودند ناصر محمد یمانی کرونا گرفته‌است، به من رسید. این دروغِ شایعه‌پراکنان روگردان است که از روی مکر خبر بی‌اساس منتشر می‌کنند تا باعث تزلزل [مردم] گردند! من از دروغ آنها خنده‌ام گرفت؛ چون می‌دانم ویروس کرونا آمده‌ تا کسانی را گرفتار کند که از دعوت دعوتگر الهی" امام مهدی ناصر محمد یمانی" رومی‌گردانند؛ کسی که از آنان دعوت می‌کند از ذکری که برای عالمیان نازل شده، یعنی قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم آن باشد، کافر شوند؛ پاک و منزه است خداوند بزرگ، از اینکه خلیفه و عبدش مهدی ناصر محمد یمانی را به آن مبتلا کند!
  به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! اگر تمام بشریت ویروس کرونا بگیرند، خلیفه خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، مبتلا نخواهد شد و اگر خداوند مرا به عذاب کرونا مبتلا کند؛ نشانه‌ی تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی باطل می‌شود. چگونه ممکن است نشانه‌ای که پروردگار برای موعظه کردنِ روگردانان از کتاب خدا قرآن عظیم [و به دلیل روگرداندن آنها از کتاب خدا قرآن عظیم] نازل نموده؛ کسی را مبتلا کند که پانزده سال است مردم را به سوی آن دعوت می‌کند؟! پس بعد از گذشت پانزده سال، عذاب جهانی خداوند آغاز و وارد مرحله‌ی عذاب‌های سنگین و بعد از آن عذاب‌های فوق‌سنگین شد. [فکر می‌کنید] چگونه من اعلان کردم آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، عذابی جهانی و از دسته‌ی عذاب‌های کمتر و خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ شاید که بازگردند و چطور یک هفته قبل از اینکه سازمان جهانی بهداشت در اعلامیه‌ای رسمی، همه‌گیری را اعلان کند، خبر دادم که تمام کشورهای عربی و غیرعربی گرفتار آن خواهند شد؟ و همچنین در چند مورد دانشمندان طب را به چالش کشیدم و گفتم نمی‌توانند منبع ویروس را پیدا کنند و از آن به عنوان بیماری واگیر جهانی یاد نکردیم؛ بلکه آن را عذاب جهانی از دسته‌ی عذاب‌های کمتر قبل از عذاب بزرگ‌تر خواندیم.
  من همچنین علمای طب را به چالش کشیدم و گفتم اگر همگی با هم جمع شوند و به یاری هم بشتابند، نمی‌توانند برای آن درمان یا واکسن پیدا کنند. همچنین اعلان کردم به هیچ وجه قادر نبوده و نیستند که بر بیماری واگیری که ویروس کرونا می‌نامند، تسلط یابند و از مکر آنچه که ویروس کرونا می‌نامند؛ چیزهایی خواهند دید که در تصور دانشمندان فیزیک پزشکی نمی‌گنجد و مسایلی بسیار غیرعادی را شاهد خواهند بود. این را متخصصان علم پزشکی درک می‌کنند؛ کسانی که شاهد موضوعات بسیار عحیبی خواهند بود و درمی‌یابند این سرباز مخفی، تحت امر خداوند حکیم و علیم است.
  و سؤالی که مطرح می‌شود این است: از آنجا که تمام مواردی که امام ناصر محمد یمانی به عنوان تحدی اعلان کرده بود، در عالم واقعیات به صورت حقیقی به وقوع پیوست و آنچه که در راه است، بسیار بزرگ‌تر است؛ سؤال این است: ناصر محمد یمانی از کجا می‌دانست؛ آیا ناصر محمد یمانی دکترای ویروس‌شناسی داشته و پروفسور است؟ و جواب: حبیب من در راه خدا! من پزشک نیستم ولی علم کتاب خدا قرآن عظیم نزد من است و از خدا درمورد حقیقت آنچه که ویروس کرونا می‌نامید و موعظه‌ی عذاب سینه‌ها در آیات محکم ذکر است، چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید. من آیات مفصلی درباره‌ی آن دارم که هنوز نگفته ام ؛ آیاتی که با نهایت دقت در محکمات کتاب خدا قرآن عظیم درباره این موضوع آمده است و خداوند با آگاهی [از وقوعشان] آنها را در علم غیب کتاب خود آورده‌است وهمچنین می‌دانم به زودی زود، موعظه‌ی بسیار بزرگ‌تری از جانب پروردگارشان در راه است که از دسته موعظه‌ی عذاب‌های بسیار بزرگ است و بازهم درگیری اصلی در سینه‌هاست و همچنین بقیه قسمت‌ها را بیمار می‌کند... و این کید متین و استوار پروردگار عالمیان است که برای ظالمان شدّتش بیشتر است.
  نزدیک است که نام آن را ویروس تصمیم‌گیرندگان مرفه و ظالم جهان بگذاریم و درمرتبه بعد مستکبران روگردان از خلیفه‌ی خدا و دعوتگر حقّ پروردگار، ‌را مبتلا خواهد کرد و خواهند دانست... وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  اقتباس المشاركة: 330853 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..


  - 5 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  10 - شوال - 1441 هـ
  02 - 06 - 2020 مـ
  09:20 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=330849

  _________  ردّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ على المفترين بإصابتهِ بكورونا ..


  بسم الله الرحمن الرحيم، والصّلاة والسّلام على محمدٍ رسولِ الله والمؤمنين في كلِّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..
  وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته حبيبي في الله الأستاذ الفاضل ( نجيب أحمد الحداد ) المحترم، تقبّل الله توبتكم وعفى الله عنكم وقَبِلنا اعتذاركم والله خير الغافرين، وعفى الله عنكم وعن جميع المسلمين الذين لا يعلمون أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ هو حقّاً الإمام المهديّ خليفة الله على العالمين، ورجوتُ من الله أن يبصّرَهم بالحقّ ويهدي قلوبهم لاتّباعه ويتمّ لهم نورهم ويشرح صدورهم؛ كلُّ مَن عَلِم الله أنّهم لو علِموا الحقّ من ربِّهم لاتّبعوه ولَما أخذتهم العزّة بالإثم من بعد ما تبيّن لهم أنّه الحقّ من ربِّهم.

  ويا حبيبي في الله، لقد بلغني إشاعة إفك المفترين وزورهم على فايروس كورونا أنّه أصاب ناصر محمد اليمانيّ من افتراء المُرجفين الصادّين وهو مكرٌ منهم! فتبسّمتُ ضاحكاً من إفكهم كوني أعلم أنّ فايروس كورونا جاء ليصيبَ المُعرضين عن اتّباع الداعي إلى الله الإمام المهديّ ناصر محمد الذي يدعوهم لاتّباع ذِكر العالمين القرآن العظيم والكفر بما يخالف لمحكم القرآن العظيم، ويا سبحان الله العظيم أن يُصيب به خليفة الله وعبده المهديّ ناصر محمد اليمانيّ!
  ألا والله الذي لا إله غيره لو يصيب كافّة البشر بفايروس كورونا لَما أصاب الله به خليفته على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، فكن على ذلك من الشاهدين، ولَئِن أصابني الله بعذاب كورونا فقد بطُلت آية التصديق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ، فكيف يكون آية موعظةٍ للمُعرضين عن كتاب الله القرآن العظيم من ربّهم بسبب إعراضهم عن كتاب الله القرآن العظيم ثم يُصيب الذي يدعو البشر على مدار خمسة عشر عاماً؟ ثمّ بدأ العذاب العالميّ يدخل في العيار الثقيل بعد انقضاء خمسة عشر عاماً ومن عيارٍ ثقيلٍ إلى أثقل منه، فكيف إنّي أعلنتُ ما يسمّونه فايروس كورونا عذاباً عالميّاً من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون، وأعلنتُ أنّه سوف يُصيبُ كافّة الدول الأعجميّة والعربيّة من قبل أن تُعلن به منظّمة الصحّة العالميّة في بيانها الرسميّ بأسبوع تقريباً؟ ووضعتُ نقاط التحدّي لعلماء الطبّ أنّهم لن يستطيعوا معرفة مصدر فايروس كورونا وكذلك لم نعلنه مجرّد وباءٍ عالميٍّ بل عذاب عالميّ من صنف العذاب الأدنى لعلّهم يرجعون.

  وكذلك تحدّيتُ علماء الطبّ أن يجدوا له لُقاحاً أو علاجاً ولو اجتمعوا له؛ ولو كان بعضهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً، وكذلك أعلنتُ أنّهم لا ولن يسيطروا على وباء ما يسمّونه فايروس كورونا، وكذلك أعلنتُ أنّهم سوف يجدوا من مكر ما يسمّونه فايروس كورونا ما لم يكونوا يحتسبون خارقاً لفيزياء الطبّ، ويدرك ذلك علماء الطبّ المتخصّصون الذين سوف يشاهدون عَجَبَ العُجاب فيعلمون أنّ هذا جنديٌّ خفيٌّ مسيّرٌ من لدُن حكيمٍ عليمٍ.

  والسؤال الذي يطرح نفسه: بما أنّها تحقّقت كلّ تحدّيات الإمام ناصر محمد اليمانيّ والقادم أعظم على الواقع الحقيقيّ؛ فالسؤال هو: فما يُدري ناصر محمد اليمانيّ بذلك، فهل ناصر محمد اليمانيّ دكتور بروفسور في علم الفايروسات؟ والجواب: لستُ طبيباً يا حبيبي في الله، ولكن عندي علم كتاب الله القرآن العظيم وأعلم من الله ما لا يعلمون عن حقيقة ما يسمّونه فايروس كورونا موعظة عذاب الصدور في مُحكم الذِّكر، ولديَّ الآيات المُفصّلات لم نقُلها بعدُ في شأنه بمنتهى الدّقة في محكم كتاب الله القرآن العظيم الذي أنزله الله على علمٍ منه في علوم الغيب، وأعلم أنّه كذلك سوف تأتي قريباً جداً موعظة أكبر ( من ربّهم ) كذلك من موعظة عذاب أكبر، كذلك إصابته المركزيّة يصيب الصّدور وغيرها وكيدٌ متينٌ من ربّ العالمين أشدّ بأساً للظالمين،
  ونكاد أن نُسمّيه فايروس المترفين الظالمين من صنّاع القرار في العالمين، ويليهم المُعرضون المستكبرون على خليفة الله وداعيَ الحقّ من ربّهم ولسوف يعلمون، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..

  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
  ____________
 6. افتراضي بیانی مهم و عمومی خطاب به تمام مردم عالم؛ برای تمام بشریت چه مسلمان و چه کافر...

  -6-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  07 - ذو القعدة - 1441 هـ
  28 - 06 - 2020 مـ
  ۸-تیر-۱۳۹۹ه.ش.
  1:27 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=331845

  ___________


  بیانی مهم و عمومی خطاب به تمام مردم عالم؛ برای تمام بشریت چه مسلمان و چه کافر...

  بسم الله الرحمن الرحيم، پروردگار آسمان‌ها و زمین و مابین آنها و پروردگار عرش عظیم؛ خداوندی که ملائکه را از نور و جنّیان را از آتش و انسان را از گل خشکیده سفالگون آفرید؛ خداوندی که حرکت خورشید و ماه به دست اوست و باران را نازل کرده و درختان را می‌رویاند؛ پروردگار تمام مخلوقاتی که روی زمین حرکت می‌کنند یا در پروازند مثل «بعوضه» و مافوق آن. [آری] این است خداوند واحد قهار و پروردگار انبیا از اولین تا آخرینشان محمد رسول‌الله و پروردگار مهدی منتظر خلیفه و عبد خدا ناصر محمد...
  صلوات خدا بر تمام آنان که به خداوند بی‌شریک ایمان دارند؛ بندگان او در ملکوت الهی از اولین اقوام تا آخرینشان و در ملاء اعلی تا یوم الدین و اما بعد...
  ای مردم جهان! از خداوند واحد قهار بترسید و از فرمان او در آیات محکم ذکر، قرآن عظیم که رساله خداوند برای تمام عالمیان از جنّ و انس است؛ اطاعت کنید. کتابی که دانشنامه و دائرة المعارف تمام کتب رسولان الهیِ دین اسلام، پروردگار عالمیان است و هرکس غیر از اسلام دینی اختیار کند؛ از او پذیرفته نمی‌شود و در آخرت از زیان‌کاران خواهد بود. پس به سوی خداوندی که پروردگار من و شماست توبه کنید و تسلیم او شوید و خداوند را بدون گرفتن شریک، به یگانگی عبادت نمایید. به خدا و رسولانش ایمان آورده و از او و آنچه که بر آخرین نبیّ و رسولش نبیّ امیّ محمد رسول‌الله نازل نموده؛ پیروی کنید. در برابر خلیفه خدا و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی سر خضوع فرو آورید؛ قبل از آنکه درهای عذاب شدیدتر خود را اضافه بر آنچه که تاکنون برسرتان آمده، باز کند؛ عذابی مانند عذاب «بعوضه»
  مجهز
  [المسومة*]
  و مخفی و نامرئی [برای چشم غیرمسلح] که در آیات محکم قرآن عظیم به عنوان کوچک‌ترین سپاه هوشمند خدا نامیده شده است و این تحدی خداوند در آیات کتابش و مثالی جدید در قرآن مجید درباره کوچک‌ترین سپاهی خداوند در کتاب است. این یک تحدی از نزد خداوند شدید العقاب است که قدرت مقابله با آن را ندارید درحالی‌که از کوچک‌ترین سپاهیان خدا در کتابش است و شما از آن بی‌خبرید و اطلاعاتی درباره‌اش ندارید.
  ای مردم عالم! آیا نمی‌دانید که خداوند در آسمان‌ها و زمین لشکریانی دارد از «بعوضه» مخفی کوچکی گرفته که از رده بعوضه‌های زیرک و هوشمند است تا بالاتر از آن ؟.... خداوندی که او را آفرید، به وی فرمان داده است مردم عالم را وادار به خضوع کند تا از فرمان عبد و خلیفه خدا بر عالمیان امام مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنند؛ سزاوار نیست جز حق به خدا نسبت دهم و این تصدیق وعده خداوند در آیات محکم کتابش در این فرموده خداوند است:
  { إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّـهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّـهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَـٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّـهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].
  { خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد! (۲۶) فاسقان کسانی هستند که پیمان خدا را، پس از محکم ساختن آن، می‌شکنند؛ و پیوندهایی را که خدا دستور داده برقرار سازند، قطع نموده، و در روی زمین فساد می‌کنند؛ اینها زیان‌کارانند. (۲۷) چگونه به خداوند کافر می‌شوید؟! در حالی که شما مرده بودید، و او شما را زنده کرد؛ سپس شما را می‌میراند؛ و بار دیگر شما را زنده می‌کند؛ سپس به سوی او بازگردانده می‌شوید. (۲۸)}
  و تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { قَالُوا رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ فَاعْتَرَفْنَا بِذُنُوبِنَا فَهَلْ إِلَىٰ خُرُوجٍ مِّن سَبِيلٍ ﴿١١﴾ ذَٰلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّـهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ ۖ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا ۚ فَالْحُكْمُ لِلَّـهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [غافر].
  {آنها می‌گویند: «پروردگارا! ما را دو بار میراندی و دو بار زنده کردی؛ اکنون به گناهان خود معترفیم؛ آیا راهی برای خارج شدن، وجود دارد؟» (۱۱) این به‌خاطر آن است که وقتی خداوند به یگانگی خوانده می‌شد انکار می‌کردید، و اگر برای او همتایی می‌پنداشتند ایمان می‌آوردید؛ اکنون داوری مخصوص خداوند بلندمرتبه و بزرگ است (۱۲)}
  ای مردم عالم! آیا نمی‌دانید که لشکریان آسمانها و زمین تنها از آن خداست؟ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَلِلَّـهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَكَانَ اللَّـهُ عَزِيزًا حَكِيمًا ﴿٧﴾} صدق الله العظيم [الفتح].
  {لشکریان آسمان‌ها و زمین تنها از آن خداست؛ و خداوند شکست‌ناپذیر و حکیم است.!}
  و دلیل اینکه خداوند با کوچک‌ترین مخلوقِ مامور به عذاب‌های کمترش، شما را به تحدی کشیده، روگردانی و تکبر ورزیدن گروهی از شما دشمنان خداوند است که در زمین در اوج قدرت و دشمنی با دین خدا و کتابش قرآن عظیم هستند. آنها گمان می‌کردند قدرتشان قابل مهار نیست و کسی قادر به چیره شدن بر آنان نیست و می‌خواهند نور خداوند را خاموش سازند. پس خداوند در ابتدای کار، آنان را با کوچک‌ترین سپاهی مجهزش [المسومة] در کتاب که به علت کوچکی ابعادش، مخفی و [برای چشم غیر مسلح] نادیدنی است، به چالش کشید. موجودی که با معجزه‌ خداوند قادر است در مناطق مختلف آب و هوایی، در سرما و گرمای شدید وهمچنین در مناطق معتدل زندگی کند. در تمام فصول و در تمام سال قادر به حیات است؛ مخلوقی جاندار و جدید؛ نمونه‌ای جدید از رده بعوضه‌ها؛ بلکه از کوچک‌ترین آنها؛ «بعوضه خون» ای فرزندان آدم ! این از دسته عذاب‌هایی است که در کتاب به عنوان«رجز» از آن یاد می‌شود، عذاب‌هایی که خداوند با آنها فرعون و سپاهیانش را وادار به خضوع کرد؛ موجودی که گرچه کوچک است اما قدرت کشندگی بالایی دارد؛ بلکه ضرر آن بسیار بیشتر از طوفان سیل و ملخ و شپش و قورباغه‌هاست، این بیماری خونی است که مستقیم فرزندان آدم را گرفتار می‌کند و از دسته عذاب‌های خفیف‌تر برای روگردانان از کتاب است. ما هیچ آیه [و نشانه‌ای] به آنان نشان نمی‌دهیم، مگر اینکه از دیگری بزرگتر باشد و این نشانه‌های متشابه و با شدت ابتلا و اصابت مختلف است که خداوند با آنها تمام انبیائش را یاری می‌کند و قوم انبیا را با عذاب خفیف قبل از عذاب بزرگ، گرفتار می‌نماید؛ شاید بازگشته و خداوند را به یگانگی و بدون شریک بخوانند. و اگر استکبار ورزند، با بیشتر کردن مبتلایان و مرگ کسانی که خدا اراده نماید؛ دایره بر آنان تنگ‌تر شده و بر حزن و اندوهشان افزوده می‌گردد تا اینکه [بالاخره] از روی ناتوانی و ذلت در برابر خدا خاشع شده و با تضرع رو به خدا کرده و تنها او را بخوانند و به پروردگارشان وعده ‌دهند که اگر عذاب و مصیبت‌هایی که به آنان رسیده را برطرف سازد؛ از دعوتگر الهی پیروی می‌کنند. پس خداوند دعایشان را اجابت کرده و بلا را رفع نموده و به سپاهیان خود که در سرزمین آنان مقیم شده بودند، فرمان می‌دهد از زمینشان خارج شوند و شفایشان می‌دهد ولی متأسفانه... بعد از اینکه از مصیبت رهایی یافته و درمان شدند می‌گویند این تنها بلا و بیماری بود که قبلاً پدرانمان به آن مبتلا شدند و شفا یافتند. خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَمَا أَرْسَلْنَا فِي قَرْيَةٍ مِّن نَّبِيٍّ إِلَّا أَخَذْنَا أَهْلَهَا بِالْبَأْسَاءِ وَالضَّرَّاءِ لَعَلَّهُمْ يَضَّرَّعُونَ ﴿٩٤﴾ ثُمَّ بَدَّلْنَا مَكَانَ السَّيِّئَةِ الْحَسَنَةَ حَتَّىٰ عَفَوا وَّقَالُوا قَدْ مَسَّ آبَاءَنَا الضَّرَّاءُ وَالسَّرَّاءُ فَأَخَذْنَاهُم بَغْتَةً وَهُمْ لَا يَشْعُرُونَ ﴿٩٥﴾} صدق الله العظيم [الأعراف].
  {و ما در هیچ شهر و آبادی پیامبری نفرستادیم مگر اینکه اهل آن را به ناراحتی‌ها و خسارت‌ها گرفتار ساختیم؛ شاید بازگردند و تضرع کنند! (۹۴) سپس آن سختی‌ها را [در پی تضرع و عهد آنان برای پیروی از حق] به آسایش و خوشی مبدّل کردیم تا شفا یافتند [اما به سرعت عهد خود را فراموش کرده و به کفر خود بازگشتند] و گفتند: « به پدران ما نیز ناراحتی‌های جسمی و مالی رسید [و اینها جز بلایای طبیعی که گاه گاه رخ می دهند نیست]» چون چنین شد، آنها را ناگهان گرفتیم [و مجازات کردیم]، در حالی که نمی‌فهمیدند. (۹۵)}
  در صورتی که این از نظر شدت، جزو عذاب‌های خفیف خداوند است و برای هرکس بر اساس اعمالش، درجاتی از آن هست ولی اکثر مردم نمی‌دانند؛ مگر نه اینکه خداوند آنها را به این عذاب مبتلا می‌کند تا به آنان هشدار بدهد تا کار به جایی نکشد که همگی را، در حالی که کافرند؛ با عذاب بسیار بزرگ خود هلاک کند؟ ولی متأسفانه.. بعد از تضرع و خشوع و گریه در درگاه پروردگار و درخواست اینکه به آنان رحم نماید و گرفتاری را از آنان بردارد؛ به عقب برگشته و بعد از تضرع و خشوع؛ باز قلبشان قسی و سخت می‌گردد. خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا إِلَىٰ أُمَمٍ مِّن قَبْلِكَ فَأَخَذْنَاهُم بِالْبَأْسَاءِ وَالضَّرَّاءِ لَعَلَّهُمْ يَتَضَرَّعُونَ ﴿٤٢﴾ فَلَوْلَا إِذْ جَاءَهُم بَأْسُنَا تَضَرَّعُوا وَلَـٰكِن قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ ﴿٤٣﴾ فَلَمَّا نَسُوا مَا ذُكِّرُوا بِهِ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ أَبْوَابَ كُلِّ شَيْءٍ حَتَّىٰ إِذَا فَرِحُوا بِمَا أُوتُوا أَخَذْنَاهُم بَغْتَةً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُونَ ﴿٤٤﴾ } صدق الله العظيم [الأنعام].
  { ما به سوی امت‌هایی که پیش از تو بودند، [پیامبرانی] فرستادیم؛ آنها را با شدّت و رنج و ناراحتی مواجه ساختیم؛ شاید خضوع کنند و تسلیم گردند! (۴۲) چرا هنگامی که مجازات ما به آنان رسید، تسلیم نشدند؟! بلکه دل‌های آنها قساوت پیدا کرد؛ و شیطان، هر کاری را که می‌کردند، در نظرشان زینت داد! (۴۳) هنگامی که آنچه را به آنها یادآوری شده بود فراموش کردند، درهای همه چیز [از نعمت‌ها] را به روی آنها گشودیم؛ تا خوشحال شدند ؛ ناگهان آنها را گرفتیم [و سخت مجازات کردیم]؛ در این هنگام، همگی مأیوس شدند؛ (۴۴)}
  و برخی از آنان را با توفان و گردباد دریایی عذاب می‌کند و زمانی که در دریا هستند؛ امواج از هر سو و از چهار طرف به آنان هجوم می‌آورد، طوری که گمان می‌کنند توفان بر آنان غالب شده و بی شک‌وتردید غرق خواهند شد؛ آن‌گاه به یاد دعوت نبیّ خود می‌افتند که از آنان دعوت می‌کرد خداوند یکتا را بدون شریک بخوانند؛ پس خداوند را به یگانگی و بدون شریک خوانده و می‌گویند اگر از این وضع نجاتشان دهد، از شکرگزاران بوده و از دعوتگر الهی پیروی خواهند کرد، چون برخی از آنها در زمانی که نبیّ به سویشان فرستاده شده بود؛ در حین سفر دریایی گرفتار عذاب شده و در خطر غرق شدن قرار می‌گرفتند و از ترس قلب‌هایشان به گلو می‌رسید. خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّـهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ﴿٢١﴾ هُوَ الَّذِي يُسَيِّرُكُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ ۖ حَتَّىٰ إِذَا كُنتُمْ فِي الْفُلْكِ وَجَرَيْنَ بِهِم بِرِيحٍ طَيِّبَةٍ وَفَرِحُوا بِهَا جَاءَتْهَا رِيحٌ عَاصِفٌ وَجَاءَهُمُ الْمَوْجُ مِن كُلِّ مَكَانٍ وَظَنُّوا أَنَّهُمْ أُحِيطَ بِهِمْ ۙ دَعَوُا اللَّـهَ مُخْلِصِينَ لَهُ الدِّينَ لَئِنْ أَنجَيْتَنَا مِنْ هَـٰذِهِ لَنَكُونَنَّ مِنَ الشَّاكِرِينَ ﴿٢٢﴾ فَلَمَّا أَنجَاهُمْ إِذَا هُمْ يَبْغُونَ فِي الْأَرْضِ بِغَيْرِ الْحَقِّ ۗ يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّمَا بَغْيُكُمْ عَلَىٰ أَنفُسِكُم ۖ مَّتَاعَ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا ۖ ثُمَّ إِلَيْنَا مَرْجِعُكُمْ فَنُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ ﴿٢٣﴾} صدق الله العظیم [يونس].
  {هنگامی که به مردم، پس از ناراحتی که به آنها رسیده است، رحمتی بچشانیم، در آیات ما نیرنگ می‌کنند ؛ بگو: «خداوند سریعتر از شما مکر می‌کند؛ و فرشتگان ما، آنچه نیرنگ می‌کنید می‌نویسند!» (۲۱) او کسی است که شما را در خشکی و دریا سیر می‌دهد؛ زمانی که در کشتی قرارمی‌گیرید، و بادهای موافق آنان را حرکت میدهد و خوشحال می‌شوند، ناگهان طوفان شدیدی می‌وزد؛ و امواج از هر سو به سراغ آنها می‌آید؛ و گمان می‌کنند هلاک خواهند شد؛ در آن هنگام، خدا را از روی اخلاص می‌خوانند که: «اگر ما را از این گرفتاری نجات دهی، حتماً از سپاسگزاران خواهیم بود!» (۲۲) امّا هنگامی که خدا آنها را رهایی بخشید، به ناحق، در زمین ستم می‌کنند. ای مردم! ستم‌های شما، به زیان خود شماست! این متاع دنیاست، سپس بازگشت شما به‌سوی ماست؛ و ما، شما را به آنچه عمل می‌کردید، خبر می‌دهیم! (۲۳)}
  و سؤالی که مطرح می‌شود این است: چه کسی در ابتدای کار، باد موافق را به‌سوی آنان می‌فرستد و بعد شدت آن را زیاد می‌کند تا تبدیل به توفان و گردباد گردد؟ و بعد از آنکه به درگاه خداوند دعا کردند که نجاتشان دهد، چه کسی گردباد و توفان دریایی را به باد موافق بدل می‌کند و توفان به باد موافقی بدل می‌شود که کشتی بادبانی آنان را به حرکت درمی‌آورد؟ اگر خدا بخواهد؛ باد را متوقف می‌کند و کشتی شما در میان دریا مدت‌های طولانی بی‌حرکت می‌ماند و از گرسنگی می‌میرید. خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَمِنْ آيَاتِهِ الْجَوَارِ فِي الْبَحْرِ كَالْأَعْلَامِ ﴿٣٢﴾ إِن يَشَأْ يُسْكِنِ الرِّيحَ فَيَظْلَلْنَ رَوَاكِدَ عَلَىٰ ظَهْرِهِ ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ ﴿٣٣﴾ أَوْ يُوبِقْهُنَّ بِمَا كَسَبُوا وَيَعْفُ عَن كَثِيرٍ ﴿٣٤﴾ وَيَعْلَمَ الَّذِينَ يُجَادِلُونَ فِي آيَاتِنَا مَا لَهُم مِّن مَّحِيصٍ ﴿٣٥﴾} صدق الله العظیم[الشورى].
  {از نشانه‌های او کشتی‌هایی است که در دریا همچون کوه‌ها به نظر می‌رسند! (۳۲) اگر او اراده کند، باد را ساکن می‌سازد تا آنها بر پشت دریا بی‌حرکت بمانند؛ در این نشانه‌هایی است برای هر صبرکننده شکرگزار! (۳۳) یا اگر بخواهد آنها را به‌خاطر اعمالی که سرنشینانش مرتکب شده‌اند نابود می‌سازد؛ و در عین حال بسیاری را می‌بخشد. (۳۴) کسانی که در آیات ما مجادله می‌کنند بدانند هیچ گریزگاهی ندارند! (۳۵)}
  ممکن است یکی از پرسشگران بخواهد بگوید: «ناصر محمد یمانی! ولی ما مردمی هستیم که کشتی‌های بزرگی می‌سازیم که برای حرکت در دریا نیازی به باد ندارند، بلکه موتورهای آنها با سوخت فسیلی کار می‌کند و از آنجا که شما می‌گویید اخبار ما و اخبار گذشتگان ما در این قرآن آمده است؛ آیا خداوند [در قرآن] خبر کشتی‌هایی که بشر در این دوران می‌سازد را داده است؟ چون این کشتی‌ها بادبانی نیستند که به باد متکی باشند، بلکه با موتورهایی که سوخت فسیلی دارند؛ کار می‌کنند». پس امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ پرسشگران می‌گوید: سبحان الله العظیم! مگر شما آن کشتی‌ها را با استفاده از آنچه که خدا آفریده است؛ نمی‌سازید؟ همچنین این خداوند سبحان است که سوخت آن را برایتان آفریده و دانش اکتشاف آن از دل زمین را به شما عطا نموده است. خداوند از کشتی‌های بزرگ شما که بادبانی نیست و با موتور حرکت می‌کند؛ باخبر است و به شما یادآوری می‌فرماید که نعمت‌های او را به یاد داشته و از خدا پروا کرده و شاکر باشید. همچنین به شما هشدار می‌دهد، هرچقدر هم کشتی‌هایی ساخته باشید که دربرابر امواج مقاوم باشند، مغرور نشوید؛ چون هیچ پناه‌گاهی دربرابر مکر خدا وجود ندارد و اگر بخواهد شما را غرق کند؛ فریادرسی نخواهید داشت. خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَآيَةٌ لَّهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتَهُمْ فِي الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ ﴿٤١﴾ وَخَلَقْنَا لَهُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ ﴿٤٢﴾ وَإِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لَهُمْ وَلَا هُمْ يُنقَذُونَ ﴿٤٣﴾ إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَمَتَاعًا إِلَىٰ حِينٍ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [يس].
  {نشانه‌ای [دیگر]برای آنان، این است که ما فرزندانشان را در کشتی‌هایی پر حمل کردیم. (۴۱) و برای آنها مرکب‌های دیگری همانند آن آفریدیم. (۴۲) و اگر بخواهیم آنها را غرق می‌کنیم به‌طوری که نه فریادرسی داشته باشند و نه نجات داده شوند! (۴۳) مگر اینکه رحمت ما شامل حال آنان شود، و تا زمان معیّنی از این زندگی بهره گیرند! (۴۴)}
  ممکن است یکی از کسانی که گویا نمی‌خواهند متوجه گردند؛ بخواهد بگوید: « این کشتی‌هایی که با باد حرکت نمی‌کنند بلکه با موتور و سوخت حرکت می‌کنند؛ کجا[ی قرآن] آمده است؟» . پس امام مهدی در پاسخ به پرسشگران می‌گوید: مگر خداوند خبر کشتی‌های دیگری مثل اینها را به شما نداده است؛ کشتی‌های دریای غیربادبانی؟ و مگر هشدار نداده است که مغرور نشوید چرا که اگر بخواهد، غرقتان می‌کند؟ خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَآيَةٌ لَّهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتَهُمْ فِي الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ ﴿٤١﴾ وَخَلَقْنَا لَهُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ ﴿٤٢﴾ وَإِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لَهُمْ وَلَا هُمْ يُنقَذُونَ ﴿٤٣﴾ إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَمَتَاعًا إِلَىٰ حِينٍ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [يس].
  {نشانه‌ای [دیگر]برای آنان، این است که ما فرزندانشان را در کشتی‌هایی پر حمل کردیم. (۴۱) و برای آنها مرکب‌های دیگری همانند آن آفریدیم. (۴۲) و اگر بخواهیم آنها را غرق می‌کنیم به‌طوری که نه فریادرسی داشته باشند و نه نجات داده شوند! (۴۳) مگر اینکه رحمت ما شامل حال آنان شود، و تا زمان معیّنی از این زندگی بهره گیرند! (۴۴)}
  همین‌طور وسایل نقلیه غیر از شتر و اسب‌ها و استران و الاغ و همین‌طور وسایل حمل و نقلی که با استفاده از مواد استخراج شده از معادن زمین که همگی توسط خدا آفریده شده‌اند؛ می‌سازید. همچنین این خداوند است که مشتقات نفتی که در دل زمین هستند را ایجاد کرده است، یا اگر راست می‌گویید،آیا شما معادن و سوخت‌های فسیلی را ساخته‌اید؛ یا خداوند سبحان؟ شما بدون خواست و اذن خدا، از هیچ‌یک از علومی که نزد خداوند است؛ آگاه نمی‌شوید. خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَتَحْمِلُ أَثْقَالَكُمْ إِلَىٰ بَلَدٍ لَّمْ تَكُونُوا بَالِغِيهِ إِلَّا بِشِقِّ الْأَنفُسِ ۚ إِنَّ رَبَّكُمْ لَرَءُوفٌ رَّحِيمٌ ﴿٧﴾ وَالْخَيْلَ وَالْبِغَالَ وَالْحَمِيرَ لِتَرْكَبُوهَا وَزِينَةً ۚ وَيَخْلُقُ مَا لَا تَعْلَمُونَ ﴿٨﴾ وَعَلَى اللَّـهِ قَصْدُ السَّبِيلِ وَمِنْهَا جَائِرٌ ۚ وَلَوْ شَاءَ لَهَدَاكُمْ أَجْمَعِينَ ﴿٩﴾} صدق الله العظيم [النحل]
  {آنها بارهای سنگین شما را به شهری حمل می‌کنند که جز با مشقّت زیاد، به آن نمی‌رسیدید؛ پروردگارتان رئوف و رحیم است (۷) همچنین اسب‌ها و استرها و الاغ‌ها را آفرید؛ تا بر آنها سوار شوید و زینت شما باشد، و چیزهایی می‌آفریند که نمی‌دانید. (۸)
  و بر خداست قصد راه و بعضی اسباب سفر را جائر [با واسطه] خلق می کند و اگر خدا بخواهد، همه شما را هدایت می‌کند (۹)}..
  وقتی خداوند می‌فرماید: «و چیزهایی می‌آفریند که نمی‌دانید» این خطاب به کسانی که اسب و شتر و استر و الاغ داشتند و این خداوند است که احاطه علمی آن را، به شما امت آخرالزمان عنایت کرده است؛ آیا شکرگزاری نمی‌کنید؟
  درهرصورت... ای جماعت مسلمانان و کافران! نشانه کیهانی تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی را باور و تصدیق کنید؛ نشانه رحمت و هشدار در مورد شرّی که فراگیرتر و سخت‌تر و ناگوارتر است؛ باور و تصدیق کنید که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است. برای همین خواهید دید اولین شب بدر در غروب روز شنبه/شب یکشنبه رخ خواهد داد. این شب پانزدهم و شب نیمه ماه ذی‌القعده امسال [۱۴۴۱هجری منطبق با ۱۳۹۹ ه.ش.] است؛ سالی که به دلیل عذاب کرونا؛ حجّ متوقف شده‌است؛ عذابی که به‌خاطر روگردانی کشورهای مسلمان و کافر از دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی در دوران قبل از ظهور و تمکین رخ داده‌است، و تمکین بر طبق وعده الهی، یک‌شبه رخ خواهد داد درحالی‌که شما ناتوان و خوار شده‌اید؛ تمام تصمیم‌گیرندگان و علمایی که بعد از روشن شدن اینکه امام مهدی ناصر محمد یمانی، همان مهدی است؛ از این دعوتگر حقّ الهی روگردانده و دربرابرش استکبار ورزیدند... برخی از آنان استکبار ورزیدند و برخی سکوت کردند و حاضر نشدند بشارت برانگیخته شدن خلیفه خدا مهدی را بدهند. اما به دلیل استکبار و سکوتشان؛ این آنها هستند که باعث گمراهی ملت‌هایشان شدند، چون بدون آنکه عقاید گذشتگان خود را به آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم عرضه کنند، کورکورانه از آنان پیروی کردند. هرچیزی را برخلاف آیات محکم قرآن عظیم یافتید، دروغ و باطل است و از نزد خدا و رسولش نبوده و در لابلای سنت نبوی؛ جاسازی شده‌است. ای جماعت مسلمین! از خدا بترسید، چگونه است که خداوند به شما فتوا می‌دهد که قرآن عظیم از تحریف محفوظ و مهیمن بر تورات و انجیل است و آنچه که در آنها برخلاف[قرآن] برایتان آورده شود از طرف کسانی است که دانسته به خدا نسبت دروغ می‌دهند؛ اینان گروهی از اهل کتاب هستند که کلام خداوند در تورات و انجیل را بعد از تعقل[ آگاهانه] تحریف می‌کنند؛ برای همین خداوند قرآن عظیم محفوظ از تحریف را مهیمن بر آن کتب گردانیده‌ تا بر اساس آن حکم شود. هرچه که در این دو کتاب برخلاف آیات محکم قرآن باشد، دروغ و باطل است. پس چطور ممکن است خداوند قرآن عظیم را مرجع و مهیمن برای حل اختلافات علمای حدیث در سنت نبوی قرار ندهد؛ آیا فکر نمی‌کنید؟ ای جماعت روگردانان از دعوتگر الهی و بنده و خلیفه‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی! آیا عذابی که کرونا نامیده‌اید؛ چیزی جز هشداری از نزد خداوند است؟
  من بیش از پانزده سال است که شما را به امری واحد دعوت می‌کنم؛ سزاوار نیست دعوت امام مهدی ناصر محمد حقّ پروردگارتان، در دوران گفتگو قبل از ظهور و بعد از ظهور و تمکین [با فتحی آشکار بر جهانیان در طی یک شب]؛ با هم فرق داشته باشد؛ فتحی که با امر الهی با عذابی دردناک رخ خواهد داد، درحالی‌که مستکبران خوار و ذلیل‌ می‌گردند. ای جماعتی که از کسی رو می‌گردانید که شما را به پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم و کافر شدن نسبت به هرچه که برخلاف آیات محکم آن است [چه در تورات و انجیل باشد یا در احادیث بیان در سنت نبوی] فرا می‌خواند! [ بدانید] که امام مهدی ناصر محمد یمانی به دانشی که نزد شماست؛ نیازی ندارد. تنها بخش کوچکی از آنها درست و حقّ است و قسمت اعظم آن باطل؛ لذا ما از شما دعوت می‌کنیم، آنچه که دارید را به آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم عرضه کنید. هرچه که برخلاف محکمات قرآن باشد، دروغ و باطل است. پس از ذکر محفوظ از تحریف قران عظیم پیروی کنید؛ اگر به آن ایمان دارید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { انَّمَا تُنذِرُ مَنِ اتَّبَعَ الذِّكْرَ وَخَشِيَ الرَّحْمَـٰنَ بِالْغَيْبِ ۖ فَبَشِّرْهُ بِمَغْفِرَةٍ وَأَجْرٍ كَرِيمٍ ﴿١١﴾ } صدق الله العظيم [يس].
  {تو فقط کسی را انذار می‌کنی که از این ذکر [الهی] پیروی کند و از خداوند رحمان در نهان بترسد؛ چنین کسی را به آمرزش و پاداشی پرارزش بشارت ده!}
  به ریسمان الهی قرآن عظیم تمسک جویید و هرچه مخالف آن باشد رها کنید؛ در این صورت هدایت خواهید شد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَكُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكُمْ نُورًا مُّبِينًا ﴿١٧٤﴾ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا بِاللَّـهِ وَاعْتَصَمُوا بِهِ فَسَيُدْخِلُهُمْ فِي رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَيَهْدِيهِمْ إِلَيْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا ﴿١٧٥﴾} صدق الله العظيم [النساء].
  {ای مردم! دلیل روشن از طرف پروردگارتان برای شما آمد؛ و نور آشکاری به سوی شما نازل کردیم. (۱۷۴) امّا آنها که به خدا ایمان آوردند و به [آن کتاب آسمانی] چنگ زدند، بزودی همه را در رحمت و فضل خود، وارد خواهد ساخت؛ و در راه راستی، به سوی خودش هدایت می‌کند. (۱۷۵)}
  کسی که از دعوت به حکمیت براساس کتاب خداوند قرآن عظیم سرباز زند، از مسلمانان نیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ ۖ إِنَّكَ عَلَى الْحَقِّ الْمُبِينِ ﴿٧٩﴾ إِنَّكَ لَا تُسْمِعُ الْمَوْتَىٰ وَلَا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعَاءَ إِذَا وَلَّوْا مُدْبِرِينَ ﴿٨٠﴾ وَمَا أَنتَ بِهَادِي الْعُمْيِ عَن ضَلَالَتِهِمْ ۖ إِن تُسْمِعُ إِلَّا مَن يُؤْمِنُ بِآيَاتِنَا فَهُم مُّسْلِمُونَ ﴿٨١﴾} صدق الله العظيم [النمل].
  {پس بر خدا توکّل کن، که تو بر حقّ آشکار هستی! (۷۹) مسلّماً تو نمی‌توانی سخنت را به گوش مردگان برسانی، و نمی‌توانی کران را هنگامی که روی برمی‌گردانند و پشت می‌کنند فراخوانی! (۸۰) و نیز نمی‌توانی کوران را از گمراهیشان برهانی؛ تو فقط می‌توانی سخن خود را به گوش کسانی برسانی که آماده پذیرش ایمان به آیات ما هستند و در برابر حق تسلیمند! (۸۱)}
  سپاهیان کوچک خداوند مثل بعوضه مخفی که نسبت به آن علم و دانشی ندارید، همچنان به جنگ خود با کشورهای بزرگ ادامه می‌دهد؛ خداوند دقیقاً کسانی که گمان می‌کردند قدرتی دارند که کسی توان غلبه بر آن را ندارد؛ با کوچک‌ترین مخلوق کتاب [که ذکر خردمندان است] به هزیمت کشاند. کشورهای کوچک هم همین‌طور؛ آنها هم به اندازه خود نصیبی از این عذاب دارند و مستکبران به هیچ‌کارشان نمی‌آیند؛ آنها در برابر عذاب الهی نه برای خود می‌توانند کاری بکنند و نه برای دیگران. تصیدق فرموده خداوند تعالی:
  { وَالَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَكُمْ وَلَا أَنفُسَهُمْ يَنصُرُونَ ﴿١٩٧﴾ } صدق الله العظيم [الأعراف].
  {و آنهایی را که جز او می‌خوانید، نمی‌توانند یاریتان کنند، و نه (حتی) خودشان را یاری دهند؛}
  و بلاهای سخت و کوبنده همچنان ادامه دارند تا زمان وعده الهی فرا رسد و خداوند خلیفه خود را در یک شب بر مستکبرانی که خوار و ناتوان شده‌اند، چیره گرداند. ای جماعت مسلمانان! خودتان را نجات دهید؛ چه کسی شما را از عذاب خداوند پناه خواهد داد؟ نسبت به دعوت برای حکمیت براساس قرآن عظیم که ذکر شما و تمام مردم جهان است، کافر نشوید. امام مهدی ناصر محمد همچنان طبق فرمان خداوند که به او امر نموده منتظر باشد؛ پای خود را روی پای دیگرش انداخته و این خداوند است که با حول و قوت خود متولی امر ظهور و تمکین [قدرت گرفتن] او بر عالمیان است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {خَاشِعَةً أَبْصَارُهُمْ تَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ ۖ وَقَدْ كَانُوا يُدْعَوْنَ إِلَى السُّجُودِ وَهُمْ سَالِمُونَ ﴿٤٣﴾ فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].
  {این در حالی است که چشم‌هایشان به زیر افتاده، و ذلّت و خواری وجودشان را فراگرفته؛ آنها پیش از این دعوت به سجود می‌شدند در حالی که سالم بودند (۴۳) اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴)و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند] ؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  خدایا به حق ابلاغ کردم؛ خدایا شاهد باش... وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفةُ اللهِ وعبدهُ الإمام المهديّ ناصرُمحمدٍ اليمانيّ
  ـــــــــــــــــ

  توضیح بیشتر از امام مهدی در پاسخ به دکتر عبدالإله الاضرعی به نقل از انصاری عبدالجبار محمد:
  سؤال:
  السلام عليكم ورحمة الله وبركاته وعظيم نعيم رضوانه؛ سؤالی دارم و خواهش می‌کنم امام خودشان به آن پاسخ دهند. سؤالم این است: آیا مقصود امام علیه السلام از بعوضه این است که:
  ۱- پشه کوچکی وجود دارد که ویروس کرونا را مثل برخی بیماری‌ها که توسط پشه منتقل می‌شوند؛ انتقال می‌دهد (مثل بیماری‌های ویروسی و باکتریایی و انگلی ازقبیل تب دنگو و مالاریا و غیره) ؟
  ۲- یا ویروس کرونا خودش بعوضة است؟
  جواب:
  وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه حبیب من در راه خدا دکتر عبدالإله! برشماست بدانید که مثال بزرگ موعود در کتاب، آفرینش بعوضه‌ای است که خداوند آن را [برای انجام مأموریتش] آماده و مجهز کرده‌است تا به اذن خدا همگان را به چالش کشد و به عنوان نشانه و آیتی الهی، جنگ جهانی خود را آغاز کند تا جایی که دانشمندان علم پزشکی مکرهایی از آن خواهند دید که به هیچ‌وجه تصورش را نمی‌کردند. آگاهی آن از ارگان‌های بدن انسان به اندازه‌ای است که انگار خودش انسان را آفریده‌است و دانشمندان طب عجایبی را از آن خواهند دید و درس‌هایی در علم پزشکی از آن خواهند آموخت [که گمانش را هم نمی‌کردند] ، چون اوامر خود را از خداوند و پروردگار عالمیان که خالق انسان است، دریافت می‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ ﴿۱۴﴾} [الملك]. صدق الله العظيم،
  {آيا كسى كه آفريده است، نمى‌داند؟ حال آن كه او باريك‌بين آگاه است}
  حبیبان من در راه خدا! یقین داشته باشید من هیچ‌چیز را اعلان نمی‌کنم، مگر اینکه به اذن خدا تفاصیل آن را از قرآن عظیم بدانم و هر چیزی به وقتش، پس از چیزهایی سؤال نکنید که اگر روشن شود؛ برایتان ناخوشایند خواهد بود [ اشاره به آیه کریمه سوره المائدة: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ(۱۰۱)] چون در ابتدای کار عقلتان آن را نمی‌پذیرد چرا که عقل دشمن چیزی است که از نظر علمی و فیزیکی از آن آگاهی ندارد. و شما اصلا نمی‌دانید الآن چه چیزی در حال رخ دادن است، این «بعوضة» از هر نظر، نسبت به گونه خود، جدید و نشانه‌ای خارق العاده است. این تحدی خداوند با کلماتی است [کن فیکون] که قدرت آفرینشش هیچ محدودیتی ندارد و هرچه که بخواهد را با آن می‌آفریند. من از به فتنه افتادن برخی از انصار می‌ترسم چون بسیاری از آنان در ابتدای کار به اطلاعات طبی پزشکان بشر اتکا خواهند کرد درحالی‌که هنوز این رخداد، خارج از دانش آنهاست و همچنان بر اساس دانش فیزیک پزشکی به دنبال منبع این ویروس غیرعادی هستند و به محض اینکه یکی از پزشکان غیر متخصص و کوچک بگوید این از نظر علمی صحیح نیست؛ گروهی از انصار به فتنه می‌افتند. درحالی‌که این تحدی الهی، از نظر علمی شگرف و غیرعادی است حتی برای متخصصین ویروس‌شناسی و هنوز در مورد آن متحیر و سرگردانند. پس هرچیز به وقتش و ما با مردم بر اساس درکشان سخن می‌گوییم. من برای مردمی که از انصار نیستند نگرانی ندارم، بلکه تنها برای انصار می‌ترسم. و اما استهزاکنندگان؛ بالاخره برای مردم جهان روشن می‌شود این حقّ است پس صبر جمیل پیشه کنید و آنچه که نوشتیم را بدون اینکه یک کلمه از خودتان اضافه کنید به مردم ابلاغ نمایید. و سلام علی المرسلین و الحمدلله رب العالمین اخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
  ــــــــــــــ
  پی‌نوشت:
  * المسومة به معنی مجهز بودن با توانایی‌هایی است که خداوند به مخلوق خود داده است تا مأموریت خود را انجام دهد.

  اقتباس المشاركة: 331874 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..


  - 6 -

  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  07 - ذو القعدة - 1441 هـ
  28 - 06 - 2020 مـ
  1:27 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=331845

  ___________  عامٌّ وهامٌّ لكافّة العالم؛ لكلِّ البَشَر المُسلم والكافر ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، ربِّ السّماوات والأرض وما بينهما وربّ العرش العظيم الذي خلق الملائكة من نورٍ وخلق الجانّ من نارٍ وخلق الإنسان من صَلصالٍ كالفخّار الذي بيدهِ جريان الشمس والقمر وأنزل المطر وأنبت الشجر؛ ربّ ما يدأب أو يطير من البعوضة فما فوقها؛ ذلكم الله الواحد القهار ربّ الأنبياء من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله؛ وربّ المهديّ المنتظر خليفة الله وعبده ناصر محمد، صلواتُ الله على كلِّ مَن آمن بالله وحده لا شريك له في كافّة عبيده في ملكوت الله في الأوّلين وفي الآخرين وفي الملأِ الأعلى إلى يوم الدين، أمّا بعد..

  يا معشر البشر، اتّقوا الله الواحد القهّار وأطيعوا أمره في مُحكم ذِكره القرآن العظيم رسالة الله إلى العالمين الإنس والجنِّ أجمعين؛ موسوعة كتب كافّة رسل الله بدين الإسلام لله ربِّ العالمين، ومن ابتغى غير الإسلام ديناً فلن يُقبَل منه وهو في الآخرة من الخاسرين، فتوبوا إلى الله ربّي وربّكم وأسلِموا له واعبدوهُ وحدهُ لا شريك له وآمنوا بالله ورُسله وأطيعوا الله واتّبِعوا ما أنزَل الله على خاتَم رُسله وأنبيائه النبيّ الأمّيّ محمّدٍ رسول الله، واخضعوا لخليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ من قبل أن يفتح الله عليكم باباً ذا عذابٍ شديدٍ إضافة إلى ما يُملي عليكم من عذابٍ مثل البعوضة الخفيّة غير المرئيّة المُسَوّمة أصغر جنود الله في مُحكم القرآن العظيم تحدّياً من الله ومَثَلٌ جديد في القرآن المجيد من أصغر جنود الله في الكتاب؛ تحدّياً من الله شديد العقاب لا قِبَلَ لكم بها وهي من أصغر جنود الله في الكتاب ولا تُحيطون بها علماً.

  يا معشر العالمين، ألا تعلمون أنّ للهِ جنود السّماوات والأرض من البعوضة الخفيّة أصغر فصائل البعوض الذكيّة فما فوقها؟ أَمَرَها الله الذي خلقها أن تُخْضِعَ العالمين حتى يُطيعوا أمر عبد الله وخليفته على العالمين الإمام المهديّ ناصرَ محمدٍ اليمانيّ، حقيقٌ لا أقول على الله إلا الحقّ، تصديقاً لوعد الله في محكم القرآن العظيم في قول الله تعالى:
  { ۞ إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ‎﴿٢٦﴾‏ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ‎﴿٢٧﴾‏ كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ‎﴿٢٨﴾ } صدق الله العظيم [ البقرة ].

  { قَالُوا رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ فَاعْتَرَفْنَا بِذُنُوبِنَا فَهَلْ إِلَىٰ خُرُوجٍ مِّن سَبِيلٍ ‎﴿١١﴾‏ ذَٰلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ ۖ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا ۚ فَالْحُكْمُ لِلَّهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ‎﴿١٢﴾ }صدق الله العظيم [ غافر ].

  ويا معشر البشر، أفلا تعلمون أنّ للهِ جنودُ السّماوات والأرض؟ تصديقاً لقول الله تعالى: { وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَكَانَ اللَّهُ عَزِيزًا حَكِيمًا ‎﴿٧﴾ }صدق الله العظيم [ الفتح ].

  وسبب أنّ الله تحدّاكم بأصغر مخلوقاته من العذاب الأدنى وذلك بسبب إعراضِكم و تكبّر أعداء الله منكم الذين هم في عِزّةٍ في الأرض وشِقاقٍ لدينِ الله وكتابه القرآن العظيم، فظنّوا أنّهم القوة التي لا تُقهَر ويريدون أن يُطفئِوا نور الله فتحدّاهم بادِئ الأمر بأصغر جنوده الخفيّة غير المرئيّة لصِغَر حجمها المُسَوّمة في الكتاب، تعيش في مختلف المناخات؛ في البرد الشّديد وفي الحرّ الشّديد وفي المناخ المعتدل معجزةً من الله؛ تحيا في كلّ فصول الأرض عرضاً وطولاً؛ كائنٌ حيٌّ جديدٌ ومَثَلٌ جديدٌ من فصائل البعوض، بل من أصغرها حجماً بعوضة الدّم يا بني آدم؛ ذلكم من عذاب الرِّجز في الكتاب التي أخضع الله بها فرعون وجنوده، صُغرى في حجمها كُبرى في فتكِها، بل هي أشدّ ضَرراً من فيضان الطُّوفان والجراد والقُمَّل والضفادع؛ بل هي الدّم مرضٌ مباشِرٌ يُصيب بني آدم من العذاب الأدنى للمُعرضين عن الكتاب، وما نُريهم من آيةٍ إلا وهي أكبر من أختها وهي آياتٌ متشابهاتٌ مختلفاتٌ في الفتك والإصابات أيّد الله بها كلّ نبيٍّ فأصاب أقوامهم من العذاب الأدنى، فقال لهم أنبياء الله لقد وقع عليكم رِجزٌ من عذاب ربّكم وهو من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلّكم ترجِعون فتدعون الله وحده لا شريك له، فاستكبروا حتى اشتدّ عليهم الكَربُ في كُثرة الإصابات وما يشاء الله من الوفيّات ثم دَعَوا الله وحدَهُ مُتضرّعين خاشعين من الذّلِّ فوعدوا ربّهم أن يتّبعوا داعيَ الحقِّ من ربّهم إنْ كشفَ عنهم عذاب ما أصابهم من الضُّرِّ، فأجابهم الله وكشفَ ما بهم من الضُّرِّ فأمر جنوده المُقيمة عليهم في أرضهم بمغادرة أرضهم فشفاهم الله، ولكن للأسف.. فبعد أن تَعافَوا ممّا أصابهم قالوا إنّه إلا مجرّد وباءٍ قد أصاب آباءنا من قبل وشُفُوا منه من قبلنا، وقال الله تعالى:
  { وَمَا أَرْسَلْنَا فِي قَرْيَةٍ مِّن نَّبِيٍّ إِلَّا أَخَذْنَا أَهْلَهَا بِالْبَأْسَاءِ وَالضَّرَّاءِ لَعَلَّهُمْ يَضَّرَّعُونَ ‎﴿٩٤﴾‏ ثُمَّ بَدَّلْنَا مَكَانَ السَّيِّئَةِ الْحَسَنَةَ حَتَّىٰ عَفَوا وَّقَالُوا قَدْ مَسَّ آبَاءَنَا الضَّرَّاءُ وَالسَّرَّاءُ فَأَخَذْنَاهُم بَغْتَةً وَهُمْ لَا يَشْعُرُونَ ‎﴿٩٥﴾‏ } صدق الله العظيم [ الأعراف ].

  بل هو من العذاب الأدنى درجاتٍ، فلكلٍّ درجاتٍ ممّا عمِلوا ولكنّ أكثرَ النّاس لا يعلمون، وهل يُصيبهم الله بذلك إلا إنذاراً لهم حتى لا يُهلكهم الله بالعذاب الأكبر جميعاً وهم كافرون؟ ولكن للأسف.. فبعد أن تضرّعوا إلى ربّهم خاشعون يبكون رَحمَهم فكشفَ ما بِهم فإذا هم ينكثون وقست قلوبهم من بعد التضرّع والخُشوع! وقال الله تعالى:
  { وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا إِلَىٰ أُمَمٍ مِّن قَبْلِكَ فَأَخَذْنَاهُم بِالْبَأْسَاءِ وَالضَّرَّاءِ لَعَلَّهُمْ يَتَضَرَّعُونَ ‎﴿٤٢﴾‏ فَلَوْلَا إِذْ جَاءَهُم بَأْسُنَا تَضَرَّعُوا وَلَٰكِن قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ ‎﴿٤٣﴾‏ فَلَمَّا نَسُوا مَا ذُكِّرُوا بِهِ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ أَبْوَابَ كُلِّ شَيْءٍ حَتَّىٰ إِذَا فَرِحُوا بِمَا أُوتُوا أَخَذْنَاهُم بَغْتَةً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ } صدق الله العظيم [ الأنعام ].

  ومنهم من يُعذِّبهم بعاصفِ إعصارٍ بحريٍّ وهم في البحر فيأتيهم الموج من كلِّ مكانٍ من الجهات الأربع فظنّوا أنّه أُحيط بِهم وأنّهم مُغرَقُون لا شكّ ولا ريب، فتذكّروا دعوة نبيّهم أن يَدْعوا اللهَ وحدَه لا شريك له فدَعَوا الله وحده لا شريك له لئِن أنجيتنا من هذا لنكونَنَّ من الشاكرين التابعين لداعيَ الله، كون منهم من يُعذّبهم بفزع الغرق في البحر في السّفر فتبلغ القلوب الحناجر أثناء بعثِ نبيٍّ لهم، وقال الله تعالى:
  { وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ‎﴿٢١﴾‏ هُوَ الَّذِي يُسَيِّرُكُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ ۖ حَتَّىٰ إِذَا كُنتُمْ فِي الْفُلْكِ وَجَرَيْنَ بِهِم بِرِيحٍ طَيِّبَةٍ وَفَرِحُوا بِهَا جَاءَتْهَا رِيحٌ عَاصِفٌ وَجَاءَهُمُ الْمَوْجُ مِن كُلِّ مَكَانٍ وَظَنُّوا أَنَّهُمْ أُحِيطَ بِهِمْ ۙ دَعَوُا اللَّهَ مُخْلِصِينَ لَهُ الدِّينَ لَئِنْ أَنجَيْتَنَا مِنْ هَٰذِهِ لَنَكُونَنَّ مِنَ الشَّاكِرِينَ ‎﴿٢٢﴾‏ فَلَمَّا أَنجَاهُمْ إِذَا هُمْ يَبْغُونَ فِي الْأَرْضِ بِغَيْرِ الْحَقِّ ۗ يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّمَا بَغْيُكُمْ عَلَىٰ أَنفُسِكُم ۖ مَّتَاعَ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا ۖ ثُمَّ إِلَيْنَا مَرْجِعُكُمْ فَنُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ ‎﴿٢٣﴾ } [ يونس ].

  والسؤال الذي يطرح نفسه: فمَن الذي أرسلَ عليهم ريحاً طيّبة بادئ الأمر ثم رفع درجتها إلى عاصف الإعصار؟ ومَن الذي أعاد الإعصار إلى ريحٍ طيّبة بعد أن دعَوا الله أن يُنجيهم؟ فعاد الإعصار إلى ريحٍ طيّبةً لتجري بسفنهم الشراعيّة؟ فلو يشاء الله لأسكن الريح فظلَلْنَ سُفُنهم رواكدَ وسط البحر زمناً طويلاً فيموتون جوعاً، وقال الله تعالى:
  { وَمِنْ آيَاتِهِ الْجَوَارِ فِي الْبَحْرِ كَالْأَعْلَامِ ‎﴿٣٢﴾‏ إِن يَشَأْ يُسْكِنِ الرِّيحَ فَيَظْلَلْنَ رَوَاكِدَ عَلَىٰ ظَهْرِهِ ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ ‎﴿٣٣﴾‏ أَوْ يُوبِقْهُنَّ بِمَا كَسَبُوا وَيَعْفُ عَن كَثِيرٍ ‎﴿٣٤﴾‏ وَيَعْلَمَ الَّذِينَ يُجَادِلُونَ فِي آيَاتِنَا مَا لَهُم مِّن مَّحِيصٍ ‎﴿٣٥﴾ } [ الشورى ].

  وربَما يودّ أحد السائلين أن يقول: "يا ناصر محمد اليمانيّ، ولكنّنا أمّة نصنع سفناً كُبرى ولا تحتاج إلى رياحٍ تجري بها في البحر بل تجري بمُحرّكات وقودٍ نفطيّة، وبما أنّك تقول إنّ في هذا القرآن خبرنا وخبر مَن كان قبلنا، فهل أخبر الله بسُفُن البشر المصنوعة اليوم؟ كونها ليست شراعيّة تعتمد على الريح بل سفنٌ تعتمد على مُحرّكات ذات مُستَخْرَجٍ من مشتقّات النفط" فمِن ثمّ يردّ على السائلين الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ وأقول: "سبحان الله العظيم! فهل صنعتموها إلا مِن خلق الله؟ وكذلك هو سبحانه الذي خلق وقودهنّ فأحاطكم بعلمهِ تكتشفوه باطن أرضكم، ويعلم الله بسُفنكم الكُبرى التي ليست شراعيّة بل على مُحرِّكات، ويُذكّركم الله بنعمتهِ عليكم وأن تتّقوا الله وتشكروه، ويُحذّركم أنّكم مهما صنعتم سُفُناً تقاوم أمواج البحر فلا تغرّكم فإنّها ليست في مأمنٍ من مكر الله، إن يشَأ يُغرقها فلا صريخ لكم!" وقال الله تعالى:
  { وَآيَةٌ لَّهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتَهُمْ فِي الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ ‎﴿٤١﴾‏ وَخَلَقْنَا لَهُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ ‎﴿٤٢﴾‏ وَإِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لَهُمْ وَلَا هُمْ يُنقَذُونَ ‎﴿٤٣﴾‏ إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَمَتَاعًا إِلَىٰ حِينٍ ‎﴿٤٤﴾ } [ يس ].

  وربَما يودّ مِن الذين لا يكادونَ أن يفقهوا أن يقول: "وأين السّفُن التي ليست تمشي بواسطة الرياح بل بمُحَرِّكات الوقود؟" فمِن ثمّ يردّ على السائلين الإمام المهديّ وأقول: "ألم يُخبركم الله بسُفنٍ أخرى مِن مثلها، سفنٌ بحريّة غير شراعيّة؟ وأنذركم الله أن لا تغرّكم وإن يَشَأ يُغرقها"، ولذلك قال الله تعالى:
  { وَآيَةٌ لَّهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتَهُمْ فِي الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ ‎﴿٤١﴾‏ وَخَلَقْنَا لَهُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ ‎﴿٤٢﴾‏ وَإِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لَهُمْ وَلَا هُمْ يُنقَذُونَ ‎﴿٤٣﴾‏ إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَمَتَاعًا إِلَىٰ حِينٍ ‎﴿٤٤﴾ } صدق الله العظيم [ يس ].

  وكذلك مواصلاتٌ غير الإبل و الخيول والبِغال والحَمير، فكذلك بل مواصلات سفرٍ أخرى تصنعونها من خلق الله مِن معادن الأرض، وكذلك الله أوجد مُشتقّاتها النفطيّة باطن أرضكم، أم أنّكم مَنْ خلقتُم معادنها ووقودها في المشتقّات النفطيّة إن كنتم صادقين، أم الله سبحانه؟ ولا تحيطون بشيءٍ من عِلمهِ إلا بما شاء، وقال الله تعالى:
  { وَتَحْمِلُ أَثْقَالَكُمْ إِلَىٰ بَلَدٍ لَّمْ تَكُونُوا بَالِغِيهِ إِلَّا بِشِقِّ الْأَنفُسِ ۚ إِنَّ رَبَّكُمْ لَرَءُوفٌ رَّحِيمٌ ‎﴿٧﴾‏ وَالْخَيْلَ وَالْبِغَالَ وَالْحَمِيرَ لِتَرْكَبُوهَا وَزِينَةً ۚ وَيَخْلُقُ مَا لَا تَعْلَمُونَ ‎﴿٨﴾‏ وَعَلَى اللَّهِ قَصْدُ السَّبِيلِ وَمِنْهَا جَائِرٌ ۚ وَلَوْ شَاءَ لَهَدَاكُمْ أَجْمَعِينَ ‎﴿٩﴾ } صدق الله العظيم [ النحل ].. فأصحاب الإبل والخيل والبغال والحمير يخاطبهم هُمْ بقوله سبحانه: { وَيَخْلُقُ مَا لَا تَعْلَمُونَ }؛ وهو بما أحاطكم أنتم به يا أمّة آخر الزمان، أفلا تشكرون؟

  وعلى كلِّ حالٍ.. يا معشر المسلمين والكافرين صَدِّقوا بآية التصديق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ الكونيّة؛ آيةُ رحمةٍ ونذيرٍ من شرٍّ مُستطيرٍ أدهى وأمَر، فصَدّقوا أنّ الشمس أدركت القمر فوُلِد الهلالُ من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً، ولذلك سوف تجدون ليلة البدر الأوّل مساء يوم السبت ليلة الأحد؛ ذلكم ليلة الخامس عشر ليلة النصف من ذي القعدة لعامكم هذا ١٤٤١ الذي انقطع فيه الحجّ والسبب عذاب كورونا الذي أصاب العالَمين بسبب إعراض دول المسلمين والكافرين عن الاستجابة لدعوة الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ في عصر الحوار من قبل الظهور والتمكين بوعدٍ من الله في ليلةٍ وأنتم صاغرون؛ مَن أبى واستكبرَ مِن صُنّاع القرار وعلمائِهم الذين استكبروا عن داعي الحقّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ مِن بعد ما تبيّن لهم أنّه هو المهديّ، فمِنهم من استكبرَ ومِنهم من سكت عن إعلان البُشرى ببعث خليفة الله المهديّ، ولكن بسبب استكبارهم وصمتهم فهم الذين أضلّوا شعوبهم بسبب اتِّباع أسلافهم اتِّباع الأعمى دونما يَعرضوا ما وجدوا عليه أسلافهم على مُحكم كتاب الله القرآن العظيم، وما وجدوه جاء مخالفاً لمُحكم كتاب الله القرآن العظيم فهو باطلٌ مفترى جاءكم من عند غير الله ورسوله مدسوسٌ في السُّنّة النبويّة، فاتّقوا الله يا معشر المسلمين، فكيف أنّ الله أفتاكم أنّ القرآن العظيم محفوظٌ من التحريف ومهيمنٌ على التوراة والإنجيل وما جاءكم مخالفٌ فيهما؟! فذلك من قول الذين يقولون على الله الكَذِب وهم يعلمون ( مِن أهل الكتاب ) مِن الذين يُحرِّفون كلام الله في التوراة والإنجيل عن مواضعه في التوراة والإنجيل من بعد ما عقلوه، ولذلك جعل الله القرآن العظيم المحفوظ من التحريف هو المُهيمِن بالحكم، فما خالف لمُحكمِه فيهما فهو باطلٌ مفترى، فكيف لا يجعل الله القرآن العظيم هو المُهيمن فيما اختلف فيه علماء الحديث في السُّنّة النبويّة، أفلا تعقلون؟ وهل عذاب ما تسمّونه بكورونا إلا تحذيرٌ لكم من الله يا معشر المُعرضين عن داعي الله وعبده وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ؟

  فأنا أدعوكم منذ ما يزيد عن خمسة عشر عاماً دعوةً واحدةً لم تختلف، ولا ينبغي لدعوة الإمام المهديّ ناصر محمدٍ الحقّ من ربّكم أن تختلف دعوته لا في عصر الحوار من قبل الظهور ولا من بعد الظهور والتمكين بالفتح المُبين على العالمين في ليلةٍ والمستكبرون من الصاغرين بأمرٍ من الله بعذابٍ أليمٍ يا معشر المُعرضين عن داعي الله إلى اتّباع كتابه القرآن العظيم والكفر بما يخالف لمُحكم الذّكر القرآن العظيم سواء يكون في التوراة والإنجيل وفي أحاديث البيان في السُّنّة النبويّة، فلا يحتاج الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ إلى ما عندكم من العلم، فقليلٌ منه حقٌّ ومعظمهُ باطلٌ، بل ندعوكم لعرض ما عندكم على مُحكم كتاب الله القرآن العظيم، فما خالف لمُحكَم القرآن فهو باطلٌ مفترى، فاتّبعوا الذِّكر المحفوظ من التحريف القرآن العظيم إن كنتم به مؤمنين، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { إِنَّمَا تُنذِرُ مَنِ اتَّبَعَ الذِّكْرَ وَخَشِيَ الرَّحْمَٰنَ بِالْغَيْبِ ۖ فَبَشِّرْهُ بِمَغْفِرَةٍ وَأَجْرٍ كَرِيمٍ ‎﴿١١﴾‏ } صدق الله العظيم [ يس ].

  واعتصِموا بحبلِ الله القرآن العظيم وذَروا ما يُخالفه تهتدوا، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَكُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكُمْ نُورًا مُّبِينًا ‎﴿١٧٤﴾‏ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا بِاللَّهِ وَاعْتَصَمُوا بِهِ فَسَيُدْخِلُهُمْ فِي رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَيَهْدِيهِمْ إِلَيْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا ‎﴿١٧٥﴾‏ } صدق الله العظيم [ النساء ].

  وليس من المسلمين من أبى دعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ ۖ إِنَّكَ عَلَى الْحَقِّ الْمُبِينِ ‎﴿٧٩﴾‏ إِنَّكَ لَا تُسْمِعُ الْمَوْتَىٰ وَلَا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعَاءَ إِذَا وَلَّوْا مُدْبِرِينَ ‎﴿٨٠﴾‏ وَمَا أَنتَ بِهَادِي الْعُمْيِ عَن ضَلَالَتِهِمْ ۖ إِن تُسْمِعُ إِلَّا مَن يُؤْمِنُ بِآيَاتِنَا فَهُم مُّسْلِمُونَ ‎﴿٨١﴾ } صدق الله العظيم [ النمل ].

  ولا تزال جنود الله الصغرى مثل البعوضة الخفيّة التي لا تُحيطون بها علماً تشنّ حربَها على الدّول الكبرى؛ بالذات الذين كانوا يظنّون أنفسهم القوّة التي لا تُقهر فهزمهم بأصغر مخلوقاته في الكتاب ذكرى لأولي الألباب، وكذلك الدّول الصّغرى لهم نصيبهم على قدَرهم فلن يُغني عنهم المُستكبِرون شيئاً ولا يستطيعون نصرهم من عذاب الله ولا أنفسهم ينصرون، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { وَالَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَكُمْ وَلَا أَنفُسَهُمْ يَنصُرُونَ ‎﴿١٩٧﴾ } صدق الله العظيم [ الأعراف ].

  ولا تزالُ قوارع العذاب مُستمرّة حتى يأتيَ وعد الله بإظهار خليفته على المُستكبرين في ليلةٍ وهم صاغرون، فأنقِذوا أنفسَكم يا معشر المُسلمين، فمَن يُجِركُم من عذاب الله؟ فلا تكفروا بدعوة الاحتكام إلى القرآن العظيم ذِكرِكم وذِكر العالمين كافّةً، ولا يزال الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ طارِحاً رِجْلاً على رِجْلٍ كما أمره الله بالانتظار وأنّه مَن سوف يتولّى ظهوره وتمكينه على العالمين بحولهِ وقوّتهِ، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { خَاشِعَةً أَبْصَارُهُمْ تَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ ۖ وَقَدْ كَانُوا يُدْعَوْنَ إِلَى السُّجُودِ وَهُمْ سَالِمُونَ ‎﴿٤٣﴾‏ فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [ القلم ].

  اللهم قد بلّغتُ بالحقِّ.. اللهم فاشهد، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفةُ اللهِ وعبدهُ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.
  _____________
 7. افتراضي ویروس کرونا... در حالی که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء ؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

  -7-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  17 - ذو القعدة - 1441 هـ
  08 - 07 - 2020 مـ
  ۱۸-تیر-۱۳۹۹ه.ش.
  09:17 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=332393
  ________

  ویروس کرونا... در حالی که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء ؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه أحبّتي الأنصار السابقين الأخيار، از خدا بترسید و در انتشار بیانات مربوط به آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود سستی و کوتاهی نکنید و در تشریح آن برای حق‌جویان عجله نکرده و مطلبی که نگفته باشیم را نقل نکنید! من ویروسی که در راه است را به عنوان «أُسُودِ الفايروسات» شیران ویروس‌ها وصف کردم که مفرد آن «أسد» است و مقصودم قدرت و توان بسیار بالای آن است و منظور دیگری ندارم!
  انصار عزیزم! همانا که اشتباه شما برگردن خودتان است و به امام مهدی ناصر محمد یمانی ربطی ندارد، چون من در بیاناتی که درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامند می‌آورم، چیزی جز آنچه که به یقین از کتاب خداوند قرآن عظیم دریافته‌ام؛ بیان نکرده و نخواهم کرد. اما شما عجله می‌کنید و شاید فکر کرده باشید مقصود من از « بعوضة» همان حشره‌ای است که بشر به عنوان پشه ناقل و گزنده می‌شناسد ولی دراشتباه هستید. شایسته امام مهدی ناصر محمد نیست که فتوای حقّ خود را نقض کند؛ چون من جز حق به خدا نسبت نداده و از روی ظن و گمان سخن نمی‌گویم و پناه بر خدا که از جاهلان باشم.
  قبلاً به حقّ فتوا داده بودیم که منبع و مصدر آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، در آیات قرآن عظیم؛ مجهول نیست. مخلوقی جدید « بعوضة ما» که از آن اطلاعی ندارید و کلمه «ما» به ناشناخته بودن آنچه که در راه است اشاره دارد و اکنون زمان تصدیق «مثل» تحدی‌جویانه‌ای که خداوند در کتاب وعده آن را داده بود، فرا رسیده‌است. همچنین انواعی از ویروس‌ که برای بشریت جدید است؛ عمر طولانی داشته و قادر است در آب و خشکی و در زمستان و تابستان زندگی کند؛ هم خودش و هم مصدر و منبعش تجهیز و آماده شده‌اند.
  معجزه الهی که توانایی زندگی در تمام آب و هواها را دارد تا بتواند عذابی جهانی را رقم زند. این مانند ویروس‌های واگیر شناخته شده برای بشریت نیست؛ بلکه عمرش طولانی است در بدن انسان زندگی می‌کند و فقط از انسان به انسان منتقل شده و بعد از خروج از بدن انسان؛ در هوای آزاد زندگی می‌کند و همچنین بدون نیاز به بدن انسان تا زمانی که خدا بخواهد، در این حال می‌ماند تا دیگران را مبتلا کند. حرکت آن تحت فرمان پروردگارش است و با آن هرکه را بخواهد مبتلا کرده و آن را از هرکس که بخواهد بازمی‌دارد و منبع و مصدر آن [ یعنی بعوضه جدید] نقش زیادی[در بیماری‌زایی] دارد که آن را با سرعتی زیاد به انجام می‌رساند، و این همان « بعوضة ما» است که چشم شما قادر به دیدن آن نیست؛ این مخلوقی جدید و تحدی خداوند است؛ این مخلوق جدید « بعوضة ما» مانند هواپیمای جنگی عمل می‌کند؛ بلکه سرعت آن از هواپیماهای جنگی و موشک‌های زمینی و هوایی و فضایی شما بسیار بسیار بیشتر است و حرکت و جابجایی آن تحت فرمان و با کلمات خداوند سبحان صورت می‌گیرد و مأموریت آن وارد شدن به داخل قفسه سینه انسان است تا تخم خود را با سرعت بسیار زیاد در سینه انسان بیفشاند، لذا با سرعت زیاد تخم خود را در سینه انسان می‌گذارد تا به این ترتیب بتواند ذریّه ویروسی خود را از انسان به انسان منتقل کند و این بعد از آن است که تخم‌ها باز شده و تکثیر پیدا کردند و به سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد؛ در تمام بدن منتشر می‌شوند و سپس از انسان به انسان منتقل می‌گردند. حیوانات یا پرندگان به آن مبتلا نمی‌شوند؛ هرچقدر دروغ بگویند، برهان و دلیل آشکار علمی برای این امر ارائه نکرده‌اند و همچنین پشه‌هایی که قابل رؤیت هستند نیز به هیچ‌وجه مبتلا نمی‌شوند؛ بلکه منشاء و منبع آن مخفی است: « بعوضة نامرئی» و این مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون» است. خداوند این آفریده جدید را بدون داشتن پدر و مادر[جنس مذکر و مؤنث] خلق نموده‌است؛ این «بعوضة» یک تحدی از نزد خدا و گونه‌ای جدید از رده «بعوضة‌»هاست. خداوند این «بعوضة» را با کلمه «کن فیکون» آفریده‌است و از گروه حشرات گزنده و یا ناقلین بیماری‌ها و از رده «بعوضة»های شناخته‌شده در نزد شما نیست. حاشالله؛ بلکه از گروه « الذاریات ذرواً» است که سرعت بسیار زیاد و خارق‌العاده وقدرت نفوذ بالا دارد و از سینه انسان‌هایی که به آنها حمله می‌کند به عنوان آشیانه تخم خود [و سکوی پرتاب] استفاده می‌کند و با سرعت زیاد تخم‌های خود را گذاشته و سپس بعد از گذاشتن تخم خود در داخل سینه انسان، با سرعت بسیار زیاد بدن را ترک می‌کند. تخم ‌دوره کمون و نهفتگی را در بدن انسان گذرانده و باز می‌شود و تعداد بسیار زیادی ویروس از آن خارج شده و در بدن انسان تکثیر می‌شوند و مرکز آن در قفسه سینه [ریه] است اما سازنده تخم، «بعوضة ربانیّ»، بلافاصله بدن انسان را ترک می‌کند و همانا که از انسان به عنوان محلی برای گذراندن دوره نهفتگی و کمون تخمش استفاده می‌کند تا از تخم خارج شوند و با سرعتی زیاد مانند سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد؛ در تمام بدن منتشر شوند. تمرکز آن در سینه [ریه] است تا تخم هایش که از سینه خارج می شود فرد را مبتلا کند و روش ابتلا از فردی به فرد دیگر از طریق هوای آزاد صورت می‌گیرد؛ اینها زنده و در هوا شناورند و در آن زنده می‌مانند و این تنها یک بیماری واگیر اپیدمیک نیست. هرکس می‌خواهد بخواهد و هرکس نمی‌خواهد، نخواهد... چون اپیدمی و طغیان بیماری واگیر فروکش می‌کند و می‌رود ولی هیهات هیهات؛ من برای مردم جهان، آن را به عنوان اپیدمی یک بیماری واگیر معرفی نکردم؛ بلکه گفتم این عذابی است که به فرمان خداوند واحد قهار به صورت شبانه‌روزی در کشورهای مختلف جهان استمرار داشته و شدت آن در افراد با هم فرق داشته وبراساس اعمالی است که انجام داده‌اند؛ گاهی به عنوان هشدار عمل می‌کند و گاهی شرّ و عذابش فراگیر و دردناک است. بلکه این " بعوضه مادر جدید" قارعه‌ای جهانی از نوع عذاب‌های خفیف‌تر است؛ شاید با فروتنی به درگاه پروردگارتان رو کرده و با تضرع توبه و انابه کنید تا شما را مورد رحمت خود قرار داده و عذاب را از شما بردارد تا از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و از خداوند و خلیفه او برجهان و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنید.
  در برابر خلیفه خدا استکبار نورزید، در غیر این صورت، شما را هم مانند شیطان که حاضر نشد در برابر آدم [ انسانی که اولین خلیفه خدا از جنس انسان‌ها بود] سجده کند؛ به شدت لعنت خواهد کرد. ..گمان نکنید امام مهدی نادان است؛ بلکه زیرک و باهوش است. من می‌دانم چه می‌گویم و همچنان اصرار دارم که آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ موجود زنده‌ای مُنفَطِر و مُنشَطِر است یعنی در بدن انسان‌ها تکثیر می‌شود. این ویروس از انواع ویروس‌های حیوانی نیست و در بدن خوک، الاغ، گاو، شتر یا سایر چهارپایان یافت نمی‌شود. حیوانات و پرندگان در این عذاب جهانی که به صورت شبانه‌روزی در مناطق مختلف آب‌وهوایی جهان ادامه دارد؛ نقشی ندارند.
  خدا را گواه می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که این مانند ویروس‌های عادی که برای پزشکان متخصص ویروس‌شناسی شناخته‌شده‌اند و به تنها قادر به زندگی در جسم هستند؛ نیست. شما قادر نیستید این ویروس و منبع آن « بعوضة نامرئی» را با هیچ حشره‌کشی از بین ببرید. بلکه قادر است در داخل بدنتان یا خارج از آن در هوا و دریا و خشکی به زندگی خود ادامه دهد؛ همچنین قادر است در تمام مناطق آب‌وهوایی زنده بماند؛ چه بخواهید و چه نخواهید. اما این امر ابدی نیست و فقط تا زمانی که در برابر خلیفه خدا خاضع نشده باشید ادامه خواهد داشت؛ پس خاضع شده و از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم باشد کافر گردید؛ من ناصح امین شما هستم؛ پیش از آنکه بر قلب‌ها پرده کشیده شده و به عقب بازگردانده شوید یا مانند«اصحاب سبت» مورد لعنت شدید خدا واقع گردید...که این در صورتی است که موعظه عذاب «بعوضة» که از تخم‌های آن صادر می‌شود؛ در شما کارگر نیفتد. [بعوضهّ] همچنان تقسیم شده و تکثیر می‌شود ؛ عذابی است در سینه‌ها؛ و هریک باز تقسیم و تکثیر می‌شوند، باشد که ایمان بیاورید. در این مورد مثالی برایتان می‌آورم: یک دانه یا بذر هفت خوشه برویاند؛ که در هر خوشه، یکصد دانه است؛ پس به این دانه‌هایی که می‌خورید بنگرید. تقسیم و تکثیر شده و از یک دانه اصلی، اول صدها دانه تولید می‌شود. این مثال برای این بود که معنی « انفطار» و «انشطار» [روش تکثیر] را بفهمید و من کلمات و لغات را از روی سرگرمی و یا نثر به‌کار نمی‌برم؛ پس از خداوند واحد قهار بترسید...
  همچنین تمام شما مستکبران را ازعذابی هولناک‌تر و تلخ‌تر برحذر می‌دارم . و مردمی که به قرآن عظیم ایمان دارند؛ می‌دانند که من راست می‌گویم و جز حقّ بر زبان نمی‌آورم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ } صدق الله العظيم [البقرة: من الآية ۲۶].
  { خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛}
  اما مشکل در اظهارنظرهای شخصی انصار است و گویا قبل از اینکه مهدی منتظر از [آیات] محکم ذکر، مطلب را بیان کند؛ می‌خواهند خبر را برای مردم عالم تشریح کنند. درحالی‌که آنچه که شرح می‌دهند، از اطلاعاتی است که از پزشکان بشر به دست آورده‌اند و امام ناصر محمد آن را نگفته‌است. ای عجب از جماعت انصار!!!. چگونه است که خلیفه خدا از تحدی پروردگار واحد قهار سخن می‌گوید که همگان را با عذابی به تحدی می‌کشد که مخفی و پنهان است و از راهی وارد می‌شود که از آن خبر ندارند؟ لذا دانشمندان بشریت از آن بی‌اطلاع هستند چون از راهی وارد می‌شود که نمی‌دانند. و من امام مهدی می‌دانم و آگاهم که چه می‌گویم و چیزی را که از آن یقین نداشته باشم به خداوند نسبت نمی‌دهم. من اشتباه و سراسیمه فتوا نمی‌دهم، بلکه آنها گیج و آشفته‌اند و علت اشتباه و گیج شدنشان این است که هنوز اطلاعی از آن ندارند.
  ما همچنان از آیات محکم تنزیل در قرآن عظیم، توضیحات و تفاصیل زیادی داریم، ولی هر چیز به وقتش و آنها را در طغیانشان، سرگردان رها می‌کنیم چون هنوز اعتراف نکرده‌اند این عذاب رجز دردناکی است که پروردگار عالمیان بر آنان نازل کرده و رهایشان نمی‌کند [رجز الیم مقیم علیهم]؛ حتی مسلمانان هم همین‌طورند؛ انگار که ملحدند! پس رهایشان می‌کنیم تا یا به «حقّ» آمده از نزد پروردگارشان اعتراف کنند یا خداوند بر عذاب خود بیفزاید و دروازه عذاب بسیار شدید خود را بر روی آنان بگشاید؛ چون مردمی ملحدند و در برابر پروردگارشان، نه فروتنى کردند و نه زارى مى‌کنند و خواهند دانست که سپاهیان مخفی و هوشمند و زیرک خداوند؛ به اذن خالقشان غالب و مسلط و پیروز‌اند؛ این خداوند است که آنها را آفریده و فرستاده و به آنان یاد داده چگونه عمل و مکر کنند؛ و خداوند خیرالماکرین است و این خداوند و پروردگار عالم است؛ پس [هوشیار باشید تا] دانشمندان دروغگو و تکذیب کننده در دولت‌های جهان، شما را به فتنه نیندازند.
  همچنان قارعه عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود در زمین جهانیان ادامه دارد و خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است، آنچه که به عنوان ویروس کرونا نامیده می‌شود؛ آن طور که گمان می‌کنند [جنگ] بیولوژیک نیست و نمی‌تواند ساخته دست بشر باشد. والله اگر همگان جمع شوند، قادر به آفریدن هیچ چیزی نه پشه و نه مگس هم نیستند؛ آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، موجودی زنده و از مخلوقات خداوند است. ای جماعت ملحدان نسبت به خداوند و پروردگار عالمیان! به من مخلوقی را نشان دهید که خدا خالقش نباشد و کسی غیر از خدا آن را آفریده باشد. شما همچنان درگیر عذاب خفیف هستید که به عذاب‌های بزرگ‌تر و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌انجامد. خداوند اعلان جنگ کرده‌است و به عقب بازنمی‌گردد؛ پاک و منزه است او... تا زمان وعده الهی فرا رسد و خداوند خلف وعده نمی‌کند و نور خود را کامل گرداند ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند.
  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  اقتباس المشاركة: 332426 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 7 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  17 - ذو القعدة - 1441 هـ
  08 - 07 - 2020 مـ
  09:17 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=332393
  __________  فايروس كورونا.. وما هو بكورونا بل رجزٌ ذو شركاء، تحالفٌ فايروسيٌّ ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه أحبّتي الأنصار السابقين الأخيار، فاتّقوا الله الواحدَ القهّار ولا تهِنوا في نشر بيانات ما يُسمّونه فايروس كورونا ولا تستعجلوا بالشّرح للباحثين عن الحقّ من البشر بما لم نقُلهُ! بل وصفتُ الفايروس القادم بأُسُودِ الفايروسات ومفرده أَسَد؛ وأقصد في قوّته وشدّة بطشهِ ولم أقصد غير ذلك!

  ويا أحبّتي الأنصار، إنّ أخطاءكم تخصّكم ولا تخصّ الإمام المهديّ ناصر اليمانيّ كوني لا ولن أنطقَ في بياناتي عن ما يُسمّونه فايروس كورونا إلا بما أعلمُهُ عِلم اليقين في كتاب الله القرآن العظيم، ولكنّكم تستعجلون وربَما كذلك تفكّرون أنّي أقصد بالبعوضة أنّها بعوضةٌ من التي يعرفها البشر من النّاقلات اللادِغات وإنّكم لخاطئِون، فلا ينبغي للإمام المهديّ ناصر محمد أن يُناقض فتواه بالحقّ كوني لا أقول على الله إلا الحقّ وليس قولاً بالظنِّ وأعوذُ بالله أن أكون من الجاهلين.

  وسبقت فتوانا بالحقِّ أنّ ما يُسمّونه فايروس كورونا له مصدرٌ ليس مجهولاً في مُحكم القرآن العظيم؛ مخلوقٌ جديدٌ ( بعوضةٌ ما ) ولا يُحيطون بها علماً وكلمة ( ما ) مبنيٌّ للقادم المجهول، وها هو قد جاء أوان تصديق ضرب مثل التّحدّي الموعود من الله في الكتاب، وكذلك نوعيّات الفايروسات جديدة على البشر طويلة العمر برمائيّة جويّة شتائيّة صيفيّة مُجهّزةٌ هي ومصدرها؛ معجزةٌ من الله لتعيش في كلّ المناخات حتى تكونَ عذاباً عالميّاً وليست كالفايروسات الوبائيّة التي يعرفها البشر؛ بل طويلة العُمر تحيا في جسد الإنسان وتمكُر من الإنسان بالإنسان حصريّاً ثم تعيش في الهواء الطَلق بعد خروجها من الجسد فتعيش كذلك بدون جسد إلى ما يشاء الله حتى تصيب آخرين؛ مسيّرة بأمر ربّها يصيب بها من يشاء ويصرفها عمّن يشاء، والمصدر له دور كبير يؤدّي دوره بسرعة فائقة، وهي ( بعوضةٌ ما ) ولا تراها أعينكم؛ مزيدٌ في الخلقِ وتحدٍّ من الله، خلقٌ جديدٌ ( بعوضةٌ ما ) كأنّها طائرةٌ حربيّةٌ؛ بل أسرع من طائراتِكم الحربيّة وصواريخكم الأرضيّة والجويّة والفضائيّة بفارقٍ عظيمٍ تتنقّل بكلمات الله سبحانه، ومهمّتها الدخول إلى صدر الإنسان لتذرو بويضاتها في الصدور ذرواً بسرعة فائقة تلقي بويضاتها داخل صدر الإنسان وذلك حتى تكون ذريّاتها الفيروسيّة تنتقِل من البشر إلى البشر بعد أن تفقِس البويضات فتتكاثر وتنشطِر داخل جسم الإنسان كانتِشار النار في الهشيم فتنتقل من الإنسان إلى الإنسان، ولا ولن تصيب الحيوان ولا الطيور مهما كَذَبوا عليكم فلا ولن يأتوا بالبرهان العلميّ المُبين، ولا ولن تصيب البعوضة المرئيّة على الإطلاق بل مصدرها الخفيّ ( البعوضة الخفيّة ) وهي ضرب مثل في الخلقِ بكن فيكون وليس لها ذَكَر خلقها الله منه، وليس لها أُمٌّ أنثى باضَتها؛ بل بعوضة التَّحدّي مَثَلٌ جديد في أممِ البعوض، وهي بعوضة خلقها الله بكلمات قدرته كن فيكون وليست من اللّادغات ولا الناقلات لأمراضكم من فصائل البعوض المعروفة لديكم حاشا لله؛ بل من الذّاريات ذروَاً ذات سرعة فائقة خارقة تتّخذ مَن تقتحمهُ من البشر إلى صدره فتتَّخذه مَربضاً لبيضِها فتذرو بويضاتها ذرواً بسرعة فائقة، فمِن ثمّ تغادر الجسم منطلقة بسرعة فائقة تاركة بيضها داخل صدر الإنسان فيفقِس خلال حضانته فتنفطِر منه فايروسات فتتكاثر في جسم الإنسان إلى فايروساتٍ وبؤرتها صدر الإنسان، وبالنسبة لمصنع البويضات للبعوضة الربّانية فتُغادِر الجسم مباشرةً، وإنّما تجعل الإنسان كحضّانة لبيضها حتى يفقس فينتشر في الجسم انتشار النار في الهشيم، وبؤرتها في الصدر حتى تصيب بذرور بيضها الذي يخرج منه فكذلك طريقة الإصابات لقومٍ آخرين من الإنسان الى الإنسان عبر الهواء الطَلق؛ سابحات هوائيّة؛ فتظل كائنات حيّة في الهواء وليس مجرّد وباءٍ عارض ( شاء من شاء وأبَى مَن أبَى ) كون الوباء العارض غَيمَة وتزول، هيهات هيهات ولم أعلنه للبشر مجرّد وباء عالميّ عارض؛ بل أعلنته عذاباً عالميّاً مستمراً الليل والنهار بأمر الله الواحد القهار في مختلف دول العالمين بدرجاتٍ متفاوتة من شخصٍ إلى آخر، فلكلٍّ درجاتٌ ممّا عمِلوا، ومنها نذير ومنها شرٌّ مستطير؛ بل البعوضة الأمّ الجديدة قارعةٌ عالميةٌ من العذابِ الأدنى لعلّكم تَستَكينون إلى ربّكم وتتضرعون إليه تائبين مُنيبين إليه أن يرحمكم فيكشف عنكم عذابه لتتَّبِعوا كتابه القرآن العظيم فتطيعوا الله وخليفته على العالمين؛ عبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

  فلا تستكبروا على خليفة الله فيلعنكم لعناً كبيراً كما لعن الشيطان الذي استكبر عن السجود لآدم؛ الإنسان خليفة الله الأول من جنس الإنسان، فلا تحسبوا الإمام المهديّ غبيٌّ بل ذكيٌّ وأعي ما أقول، فلا أزال مُصِرّاً أنّ ما تُسمّونه فايروس كورونا كائن حيٌّ مُنفَطِر ومُنشَطِر في أجسام البشر؛ وليس من نوعه فايروس في أجسام الخنازير ولا الحَمير ولا البقر ولا البَعير ولا في كافّة الأنعام، وكافّة الحيوانات والطيور بَراء من هذا العذاب العالميّ المستمرّ الليل والنّهار وفي مختلف المناخات في العالمين.

  وأُشهِد الله وكفى بالله شهيداً أنّها ليست كالفايروسات العالة التي يعرفها أطبّاءُ البشر المتخصّصين في علم الفايروسات التي لا تستطيع العيش إلا في الأجسام، بل هي ومصدرها البعوضة الخفيّة لا تستطيعون أن تهلكوها بكافّة مبيداتكم الحشريّة؛ بل سوف تَظل حيّة سواء في أجسادكم أو في الهواء أو البحر أو البر، وكذلك في مختلف المناخات تعيش شئتم أم أبيتم وليست للأبد؛ بل مستمرّة حتى تخضعوا لخليفة الله فتتَّبعوا كتاب الله القرآن العظيم وتكفروا بما يخالف لمحكم كتاب الله القرآن العظيم إنّي لكم ناصحٌ أمينٌ من قبل أن يطمِس وجوهاً فيردّها على أدبارها أو يلعنهم كما لعَن أصحاب السبت لعناً كبيراً إن يشأ إذا لم ينفع معكم موعظة عذاب البعوضة الصادر من بويضاتها، كذلك تنفطر وتنشطر عذاب ما في الصدور، فكلٌّ منفطر ومنشطر لعلّكم تؤمنون، وأضرب لكم على ذلك مثلاً: حبّةٌ واحدةٌ أنبتت سبعَ سنابلَ في كل سنبلةٍ مائةُ حبةٍ، فانظروا إلى هذه الحبّة التي تأكلون؛ انفَطَرت وانشَطَرت إلى مِئات الحبوب من أصل حبّة واحدة. وإنّما هذا المثل لتعلموا القصد من الانفطار والانشطار، ولا أقول لكم الكلمات لعباً ونثراً فاتَّقوا الله الواحد القهار.

  وكذلك نُحذّركم يا معشر المستكبرين من عذابٍ أدهى وأمرّ، ولسوف يعلم قومٌ يؤمنون بالقرآن العظيم إنّا لصادقون لا أنطقُ إلا بالحقّ، تصديقاً لقول الله تعالى: { إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ } صدق الله العظيم [البقرة: من الآية 26].

  ولكنّ المُشكلة هي في تعليقات الأنصار من عند أنفسهم في بياناتِهم الخاصة بهم؛ يشرحون للعالمين تفصيل الخبر من قبل تفصيل المهديّ المنتظر من مُحكم الذّكر؛ بل يشرحون لهم من معلومات أطبّاء البشر بما لم يقلهُ الإمام ناصر محمد! فيا للعجب يا معشر الأنصار.. فكيف أنّ خليفة الله يُعلن التحدّي من الله الواحد القهّار بعذابٍ خفيٍّ من حيث لا يعلمون؟ إذ لا يُحيطون به علماً أطبّاء البشر كونه من حيث لا يعلمون، وإنّي الإمام المهديّ أعي ما أقولُ ولا أقول على الله ما لا أعلم علم اليقين، ولن أتخبّط في فتواي بالحقّ وهم يتخبّطون؛ وسبب تخبّطهم كونهم لا يُحيطون به علماً بعدُ.


  ولا يزال لدينا التفصيل من مُحكم التّنزيل في القرآن العظيم، وكلّ شيءٍ في أوانه ونَذَرُهُم في طُغيانهم يعمهون كونهم لم يعترفوا بعد أنّه عذابٌ من رجزٍ أليمٍ مُقيم عليهم من ربّ العالمين؛ حتى المسلمين فكأنّهم مُلحِدون! فسوف أذرُهم حتى يعترفوا بالحقّ من ربّهم أو يزيدهم الله عذاباً فيفتح عليهم باباً ذا عذاب شديد كونهم قوماً مُلحدين ما استكانوا لربّهم وما يتضرّعون ولسوف يعلمون أنّ جنود الله الخفيّة والذكيّة لَهُم الغالبون وهم المُسيطرون والمُنتصرون بإذن الذي خلقهم وأرسلهم وعَلّمهم كيف يمكرون؛ الله خيرُ الماكرين ذلكم الله ربّ العالمين، فلا يفتِنكم الكاذبون المُكذّبون من دول العالمين العلمانيّون.

  وما تزال قارعة ما يُسمّونه فايروس كورونا مُستمرّةٌ في أرض العالمين، وأُشهد الله وكفى بالله شهيداً ما ينبغي لمِمّا يُسمّونه فايروس كورونا أن يكون من صنع البشر كما يزعمون أنّه بايولوجيّ وإنّهم لكاذبون، فوالله لا يستطيعون أن يخلقوا شيئاً لا بعوضاً ولا ذباباً ولو اجتمعوا له، بل ما يُسمّونه فايروس كورونا هو كائنٌ حيٌّ من خلق الله، فأروني ماذا خلق الذين من دونه إن كنتم صادقين يا معشر المُلحدين بالله ربّ العالمين؟ فلا تزالون في العذاب الأدنى ومِن أكبر إلى أكبر إلى الأكبر، فقد تأذّن الله بالحرب فلا رجعة للوراء سبحانه حتى يأتيَ وعدُ الله إنّ الله لا يُخلف الميعاد، فيُتِمّ نورَه ولو كرِه المُجرمون ظهوره.

  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
  _____________
 8. افتراضي زمان وقوع عذاب دردناک و برانگیخته شدن اصحاب کهف و «الرقیم» عیسی‌بن مریم نزدیک شده است...

  -8-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  04 - ذو الحجة - 1441 هـ
  25 - 07 - 2020 مـ
  ۴-مرداد-۱۳۹۹ه.ش.
  12:17 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]

  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=333512

  _____________

  زمان وقوع عذاب دردناک و برانگیخته شدن اصحاب کهف و «الرقیم» عیسی‌بن مریم نزدیک شده است...

  بسم الله الرحمن الرحيم
  { الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠﴾ فَضَرَبْنَا عَلَىٰ آذَانِهِمْ فِي الْكَهْفِ سِنِينَ عَدَدًا ﴿١١﴾ ثُمَّ بَعَثْنَاهُمْ لِنَعْلَمَ أَيُّ الْحِزْبَيْنِ أَحْصَىٰ لِمَا لَبِثُوا أَمَدًا ﴿١٢﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].
  {ستایش مخصوص خدایى است كه كتاب بر بنده‌ى خود نازل كرد و براى آن هیچ‌گونه انحرافى قرار نداد. (۱) [كتابى] استوار، تا از عذاب شدیدى كه از سوى اوست، بترساند و به مؤمنانى كه كارهاى شایسته انجام مى‌دهند، بشارت دهد كه براى آنان پاداشى نیكوست. (۲) براى همیشه در آن [بهشت] ماندگارند. (۳) و تا بیم دهد به آنان كه گفتند: «خداوند براى خود فرزندى گرفته است!» (۴)نه آنان به یقین و دانشى دارند و نه پدرانشان. این سخنى که از دهانشان بیرون مى‌آید، تهمت بزرگى است و جز دروغ نمى‌گویند. (۵) پس [اى پیامبر!] بیم آن مى‌رود که اگر به این سخن [الهی] ایمان نیاورند، تو در پى آنان خود را از شدت اندوه هلاک کنى! (۶) همانا ما آنچه را روى زمین است، زینت براى آن قرار دادیم تا آنان را بیازماییم که کدامشان بهتر و نیکوتر عمل مى‌کنند. (۷) و ما آنچه را روى آن است، به صورت خاک، و زمینى بى‌گیاه قرار مى‌دهیم. (۸) آیا گمان کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند؟! (۹) زمانی که آن جوانان به غار پناه بردند، و گفتند: «پروردگارا! ما را از سوی خودت رحمتی عطا کن، و راه نجاتی برای ما فراهم ساز!» (۱۰) ما (پرده خواب را) در غار بر گوششان زدیم، و سالها در خواب فرو رفتند. (۱۱) سپس آنان را برانگيختيم تا بدانيم (و اين امر آشکار گردد که) کدام يک از دو گروه، مدت خواب آنها را حساب کرده‌ است(۱۲)}
  مدت اقامت اول آنها به این شرح است: سیصد سال بر اساس سال قمری [محاسبات زمان در کره ماه]؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَلَبِثُوا فِي كَهْفِهِمْ ثَلَاثَ مِائَةٍ سِنِينَ وَازْدَادُوا تِسْعًا﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].
  { آنها درغارشان سیصد سال، نه سال هم افزون درنگ کردند (۲۵) بگو: «خداوند از مدّت توقفشان آگاهتر است؛ غیب آسمانها و زمین از آن اوست! راستی چه بینا و شنواست! آنها هیچ ولیّ و سرپرستی جز او ندارند! و او هیچ کس را در حکم خود شرکت نمی‌دهد!» (۲۶)}
  و اما مدت اقامت [خواب] اول اصحاب کهف، سیصد سال قمری بر اساس محاسبات زمان در خود کره ماه است که مدت آن بر اساس حساب ایام و ماه‌ها و سال شما ؛ دقیقاً برابر ۹ هزار سال شما و اما مدت اقامت [خواب] دوم برابر ۹ سال خورشیدی [براساس محاسبات زمان در خورشید] است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].
  {نه سال هم افزون درنگ کردند (۲۵) بگو: «خداوند از مدّت توقفشان آگاهتر است؛ غیب آسمانها و زمین از آن اوست! راستی چه بینا و شنواست! آنها هیچ ولیّ و سرپرستی جز او ندارند! و او هیچ کس را در حکم خود شرکت نمی‌دهد!» (۲۶)}
  همانا که مدت اقامت دوم اصحاب کهف، ۹ سال خورشیدی بر اساس محاسبات زمان در خود خورشید است که یک ماه آن برابر هزار ماه و یک سال آن برابر دوازده هزار ماه است. یعنی یک سال خورشیدی در خود خورشید برابر هزار سال شماست. پس ۹ سال خورشیدی براساس ایام و ماه و سال شما، معادل ۹ هزار سال می‌شود. یعنی مدت اقامت اول آنها بر اساس «ایّام الله» در محاسبات کتاب، ۹ روز است و مدت اقامت دوم آنها هم بر اساس «ایّام الله» در محاسبات کتاب ۹ روز. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ ﴿٤٧﴾ وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ ﴿٤٨﴾ } صدق الله العظيم [ الحج ].
  { آنان از تو تقاضای شتاب در عذاب می‌کنند؛ درحالی‌که خداوند هرگز از وعده خود تخلّف نخواهد کرد! و یک روز نزد پروردگارت، همانند هزار سال از سال‌هایی است که شما می‌شمرید! (۴۷) و چه بسیار شهرها و آبادی‌هایی که به آنها مهلت دادم، در حالی که ستمگر بودند؛ سپس آنها را مجازات کردم؛ و بازگشت، تنها بسوی من است! (۴۸)}
  نزدیک است فرمان عذاب دررسد و سیارک عذاب علاوه بر بیماری واگیری که کرونا می‌نامید بر سرتان نازل شود. آنچه که شما کرونا می‌نامید؛ عذابی است که از یک «بعوضه» منفرد صادر شده و خداوند آن را از دو زوج [از یک موجود مذکر و یک موجود مؤنث به عنوان والد] خلق نکرده است. بلکه این نمونه و مثلی جدید از قدرت الهی است و خداوند سبحان آن را بدون اینکه والد مذکر و مؤنثی داشته باشد؛ خلق کرده است. بلکه مثالی از آفرینشی جدید در آیات محکم قرآن عظیم است؛ این «بعوضه مّا» منفرد [یکی] است و دومی ندارد؛ همان که خداوند با آن تکذیب‌کنندگان ذکرش [کفار و مسلمانان روگردان از] قرآن عظیم را به تحدی کشیده است. وهمچنان این «بعوضه» جدید [که کوچک‌ترین موجود زنده‌ی نامرئی است که در کتاب، از آفرینش آن یاد شده است] برای بدترین موجودات دونالد ترامپ و یارانش؛ یک تحدی است. کسانی که گمان می‌کنند قدرتی دارند که کسی یارای غلبه بر آنان را ندارد. اما خداوند با کوچک‌ترین موجود زنده‌ای که در کتاب از آن یاد شده است؛ آنان را مقهور کرده‌است. «بعوضه»ای که دانشی درمورد آن ندارید. و برای خدا شهادت می‌دهم که این تنها یک «بعوضه» منفرد و واحد است که همچنان به جنگ جهانی خود بر علیه کافران نسبت به قرآن عظیم و دشمنان قرآن عظیم و بر ضد مسلمانانی که از ذکر پروردگارشان قرآن عظیم رومی‌گردانند؛ ادامه می‌دهد. مسلمانانی که خود را مؤمن به قرآن عظیم می‌دانند و مانند کسانی هستند که گفتند شنیدیم و سرپیچی و عصیان می‌کنیم و حاضر نشدند دعوت عبد و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی را برای حکمیت بر اساس آنچه که خداوند در کتابش نازل فرموده است را بپذیرند. حتی مسلمانان از حکم خدا در کتابش روگرداندند و لذا خداوند برای کتابش خشمگین شده است؛ پس چه کسی شما را از عذاب او نجات خواهد داد اگر راست می‌گویید...
  در هر صورت، ای جماعت کافران و مسلمانان روگردان! خداوند به خاطر کتابش خشمگین شده‌است، پس چه کسی شما را از عذاب او نجات خواهد داد اگر راست می‌گویید؟ از کسانی که به جای خدا می‌خوانید، بخواهید آسیب و سختی [ضرّ] عذاب «بعوضه تحدی» را از سرتان بردارند. این «بعوضه» مذکر نیست، بلکه مؤنث است و تخم‌گذاری می‌کند و خداوند از «سائل» تخمش، موجودی جدید خلق می‌کند که همانی است که ویروس کرونا می‌نامید. همچنین موجودی جدید که از تخم نشأت می‌گیرد و خداوند آن را از «زلال» [سفیده] تخم‌های «بعوضه مّا» منفرد می‌آفریند؛ که خلقت متشابه و در عین حال متکاثر دارند، خداوند آن را با کن فیکون آفریده است. موجود زنده جدیدی که قادر است بدون نیاز به بدن، به صورت مستقل در خشکی و دریا و هوا زندگی کند. شاهد هستید که من از همان اولین بیان، اصرار داستم آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده جدیدی است که بدون نیاز به بدن [انسان] زنده می‌ماند و در داخل بدن و خون زندگی می‌کند.
  ای فرزندان آدم! از خدا بترسید. توان جنگیدن با خدا را ندارید؛ ای کسانی که خود را از مکر خدا در امان می‌پنداشتید؛ شما به پروردگارتان اعلان جنگ کردید و می‌خواهید نور خدا را خاموش کنید اما شکست خوردید و خداوند نور خود را کامل خواهد کرد؛ ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند. هم‌چنان چیزی درمورد «بعوضه مّا» کتاب نمی‌دانید، این مانند «بعوضه»‌های مرئی که می‌شناسید، نیست. چون آنچه که شما می‌شناسید جنس مذکر دارد که قبل از تخم‌گذاری؛ با آن لقاح می‌کند و بعد تخم‌هایی می‌گذارد که با ذریه «بعوضه» مذکر بارور شده‌است. اما خداوند «بعوضه‌ی تحدی» را بدون داشتن والد مذکر و مؤنث و با قدرت کن فیکون آفریده است و این نمونه و مثالی جدید در خلقت است که شما قادر به دیدن آن نیستید! او هم‌چنان به حملات جنگی خود در قاره‌ها و اقیانوس و دریاها و قطب‌ها ادامه می‌دهد و با کلمات خداوند؛ پرواز کرده و به حرکت در آمده و تخم خود را که بدون ذریه است، می‌گذارد و خداوند از «زلال» [سفیده] تخمش؛ موجودات زنده ویروسی متشابه و متفاوت را می‌آفریند و خداوند همه‌ی آن را با حرف کاف و نون می‌آفریند و می‌فرماید: «کن فیکون» تا بدانید که خداوند بر هر کاری قادر است اما اکثر مردم نمی‌دانند.
  من در کتاب این «بعوضه‌ی تحدی» را جز یک موجود منفرد نمی‌شناسم و لا غیر و اما درمورد ویروس‌های تخم آن، کسی جز خداوند، از سپاه خدا خبر ندارد، [این بعوضه] وارد سینه‌ها می‌شود و در آسمانِ خشکی‌ها و دریاها پرواز می‌کند؛ همچنین در آسمانِ قطب‌ها و به قومی دیگر حمله می‌برد. همانا که او دشمنِ دشمنان خداست، هرجا که باشند؛ با اذن خدا از جنگیدن با آنان عاجز نمی‌شود تا کافران و بدکاران دو جنس [جن و انس=ثقلین] بدانند قدرت آنها در برابر قدرت خداوند؛ چقدر است! چیزی نیست که مساوی قدرت این «بعوضه» مکرم و مجهزی باشد که با کلمات الهی یاری می‌شود؛ در تمام شرایط آب‌وهوایی مختلف قادر است زندگی کند؛ در مناطق با برودت یا گرمای شدید و مناطق معتدل. هم‌چنان در تمام عالم می‌چرخد، از شرق و غرب تا شمال و جنوب تا کانون‌های مرکزی را تشکیل دهد، بلکه هم در سطح زمین و هم در باطن آن [زمین مفروشه] می‌گردد و اندوه و گرفتاری ناشی از جنگ جهانی آن تشدید خواهد شد و این تنها عذاب کمتر و خفیف‌تر است؛ فقط اینکه درجه عذاب آن متفاوت است، جایی برای تذهیب است و جایی برای تأدیب و جایی برای عذاب است و جایی شرّی فراگیر و عذابی بسیار سخت. قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی به کارتان نمی‌آید، به شما خواهد رسید و گرفتار عذاب خواهید شد تا اینکه ملائکه را ببینید که هنگام مرگ برای گرفتن جانتان بر چهره و پشتتان می‌زنند، مرگ شما در کتاب، یکسان نیست؛ اگر می‌دانستید...
  ای جماعت تصمیم‌گیرندگان! راه فرار کجاست ؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، قادر نیستید از «بعوضه» عذاب «رجز» [عذاب‌های دردناک هم‌پیمان =عذاب شرکاء] بگریزید. حتی اگر به سطح ماه بگریزید، از شما پیشی گرفته و در سطح ماه بی‌صبرانه منتظر رسیدنتان خواهد بود تا تخم‌هایش را در سینه‌تان بیفشاند و خداوند امر این تخم‌ها را با کلمات تامّه خود عهده‌دار است و از آن ویروس‌هایی را می‌آفریند که زنده‌اند و تقسیم و تکثیر می‌شوند. محل پرورش و تکثیر ویروس انسان است و این ویروس‌های بشری از انسان به انسان منتقل می‌شوند. هیچ یک از چهارپایان و حیواناتی که در خشکی و دریاها هستند یا پرندگان و خزندگان و حشرات، محل پرورش و تکثیر آن نیستند، بلکه هرکس از دو جنس [جن و انس= ثقلین] که خدا بخواهد، محل پرورش و تکثیر آن می‌شود تا شاید بازگردند و بدانند که خدایی دارند که جز او کسی نمی‌تواند آسیب و سختی را از آنان بردارد، این خداوند سبحان و پروردگار من و شما و پروردگار عالمیان است؛ آیا شما به او ایمان دارید؟ پس به سوی او بازگردید، جز او کسی این سختی را از شما برنمی‌دارد؛ آیا خدایی جز او هست؟ پاک و منزه و برتر است از آنچه که با او شریک می‌گیرید. پس به سوى خدا بگریزید، که من از سوى او براى شما هشداردهنده‌اى آشکارم [اشاره به آیه کریمه سوره الذاریات: فَفِرُّوا إِلَى اللَّـهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥٠﴾] و یقین داشته باشید راه فراری ندارید مگر به سوی خداوند؛ پس از خدا به سوی او بگریزید و به درگاه او توبه واقعی کنید. در پیشگاه او انابه کرده و بخواهید قلب‌هایتان را هدایت فرماید و فرقان به شما عنایت نماید و این نور و شفای آن چیزی است که در سینه‌هاست و همچنین بصیرت قلب‌ها اگر فکر کنید....
  ای مردم! ای مسلمانان روگردان و ای کافران! بشنوید و بنیدیشید، در جنگ خداوند واحد قهار، بازگشت و عقب‌گردی در کار نیست؛ عذاب از همه طرف احاطه‌تان کرده‌است. از آسمان و زمین و خشکی و دریا و فضا و همچنین از میان خودتان. خداوند فقط و فقط برعذاب خود می‌افزاید؛ پس ای خردمندان از خدا پروا کنید. شما هم‌چنان گرفتار جنگ «بعوضه» جنگی خدا و ویروس‌های تخم آن هستید که در سینه‌ها و در هوا آزادنه زندگی می‌کنند.
  خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم و گواه بودن خداوند کافی است که من امام مهدی ناصر محمد یمانی از اولین بیان خود که در دهم رجب صادر شد، اصرار داشتم آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده‌ای است که قادر است به تنهایی بدون نیاز به جسم [انسان] در هوا زندگی کند. موجودی که برای زنده بودن، قائم به ذات خود است و به سینه‌ها حمله می‌کند و راه علاجی برای آن نمی‌یابم مگر آنچه که در بیانی آورده بودیم که عنوان آن این است:
  « ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!». پایان عنوان بیان
  و خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم که من نه شعر برایتان می‌سرایم و نه در نثر مبالغه می‌کنم؛ بلکه این بیان حق ذکر برای کسانی از شماست که می‌خواهند متذکر شوند و از خدا و روز آخرت می‌ترسند. هشدار دهنده، معذور است و تنها خردمندان متذکر شده و پند می‌گیرند. تمام فتواهایی که در بیان آمده‌اند، از آیات محکم قرآن، برهان دارند. امام مهدی ناصر محمد یمانی چیزی را که نمی‌داند، نمی‌گوید . بی شک‌وتردید و به اذن خدا، حق بودن بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی در عالم واقعیات را خواهید دید درست مانند ۱+۱=۲.
  و اما تحدی خداوند در برابر دشمنانش با مثال زدن در مورد آفرینش «بعوضه مّا» جدید، خبری است که در آیات محکم ذکر قرآن عظیم و در این فرموده خداوند تعالی آمده است:
  {إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًاۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].
  { خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد! (۲۶) فاسقان کسانی هستند که پیمان خدا را، پس از محکم ساختن آن، می‌شکنند؛ و پیوندهایی را که خدا دستور داده برقرار سازند، قطع نموده، و در روی زمین فساد می‌کنند؛ اینها زیان‌کارانند. (۲۷)}
  و ما تفاصیل بیشتری در بیان حق قرآن مجید که از نزد خداوند عزیز و حمید نازل شده، در نزد خود داریم وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفةُ الله وعبدُهُ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  اقتباس المشاركة: 333539 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 8 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  04 - ذو الحجة - 1441 هـ
  25 - 07 - 2020 مـ
  12:17 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=333512

  _____________


  اقترب عذابٌ أليمٌ وبعثُ أصحاب الكهف والرّقيم عيسى بن مريم ..

  بسم الله الرحمن الرحيم
  { الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠﴾ فَضَرَبْنَا عَلَىٰ آذَانِهِمْ فِي الْكَهْفِ سِنِينَ عَدَدًا ﴿١١﴾ ثُمَّ بَعَثْنَاهُمْ لِنَعْلَمَ أَيُّ الْحِزْبَيْنِ أَحْصَىٰ لِمَا لَبِثُوا أَمَدًا ﴿١٢﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].

  ولبثُهم الأوّل كما يلي: ثلاث مائة سنين من سنين القمر، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { وَلَبِثُوا فِي كَهْفِهِمْ ثَلَاثَ مِائَةٍ سِنِينَ وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].

  فأمّا اللّبث الأول لأصحاب الكهف فهي ثلاث مائة سنين من سنين القمر لذات القمر وتعدِل بحساب يومكم وشهركم وسنينكم كما يلي: بالضبط تسعة آلاف سنة مِمّا تعدّون، وأمّا اللّبث الثاني فتِسع سنوات شمسيّة، تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم.

  ألا وإنّ زمن اللّبث الثاني لأصحاب الكهف تسع سنوات شمسيّة بحساب ذات الشمس، فشهرها ألف شهر وسنتها اثنَي عشر ألف شهر؛ يعني أنّ السّنة الشّمسيّة الواحدة لذات الشّمس تعدِل ألف سنةٍ ممّا تعدّون، إذاً تسع السنوات الشمسيّة تعدل بحساب يومكم وشهركم وسنينكم كذلك تسعة آلاف سنةٍ ممّا تَعدّون؛ بمعنى أنّ لَبْثَهم الأول تسعة أيّام بحسب أيّام الله في الحساب في الكتاب، وكذلك لَبْثهم الثاني تسعة أيّام بحسب أيّام الله في الحساب في الكتاب، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ ﴿٤٧﴾ وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ ﴿٤٨﴾ } صدق الله العظيم [ الحج ].

  وأوشك أن يقعَ القول عليكم بكويكب العذاب إضافةً إلى ما تُسمّونه وباء كورونا؛ بل هو عذابٌ مصدرُه من بعوضةٍ واحدةٍ فقط ولم يخلقها الله من زوجين اثنين بل ضرب مثلاً جديداً لقدرة الله فخلقها الله سبحانه من غير ذَكَرٍ ومن غير أنثى، بل ضرب مثلاً من خلق جديد في محكم القرآن المجيد ذلكم بعوضة مّا واحدة لا غير التي تحدّى الله بها المُكذّبين بذِكرِه القرآن العظيم من الكفّار والمُعرضين عن ذكرهِ القرآن العظيم من المسلمين، فلا تزال هذه البعوضة الجديدة ( التي هي أصغر كائنٍ حيٍّ خلقهُ الله في الكتاب لا يُرى ) تحدّياً لأشرّ الدّواب دونالد ترامب وأوليائِه الذين كانوا يزعمون أنّهم القوة التي لا تُقهَر فقهرَهم الله بأصغر كائنٍ حيٍّ في الكتاب؛ بعوضةٌ ما لا تُحيطون بها علماً، وأشهد للهِ أنّها بعوضةٌ واحدةٌ فقط لا تزال تخوض حربها العالميّة ضد الكافرين بالقرآن العظيم وأعداء القرآن العظيم وضدّ المُسلمين المُعرضين عن ذِكر ربّهم القرآن العظيم، ويحسبون أنّهم به مؤمنون ومَثَلُهم كمَثل الذين قالوا سمعنا وعصَينا ورفضوا أن يستجيبوا لداعي الله عبده وخليفته المهديّ ناصر محمد اليمانيّ ليحكمَ بينهم بما أنزل الله في كتابه فأعرضوا عن حُكم الله في كتابه حتى المسلمين فغضِب الله لكتابه، فمن يُجيركم من عذابه إن كنتم صادقين؟

  وعلى كلّ حالٍ لقد غضب الله لكتابه يا معشر الكافرين والمُسلمين المُعرضين فمن يُجيركم من عذاب الله ربّ العالمين إن كنتم صادقين؟ فادعوا الذين زعمتُم من دونه ليكشفوا عنكم ضرّ عذاب بعوضة التحدّي؛ وليست ذَكَراً بل أنثى تبيضُ ويخلق الله من سائل بويضاتها خَلقاً جديداً وهو بما تسمّونه فايروس كورونا، كذلك خلقاً جديداً بيضاويَ المنشأ خلقها الله من زلال بويضات بعوضة ما واحدة متشابهٌ خلقُهم ومتكاثرٌ خَلَقَهُ الله بكُنْ فيكون كائناً حيّاً جديداً تعيش في البرّ والبحر وفي الهواء من غير جسمٍ؛ بل تشهدون أنّي منذ أوّل بيانٍ مُصِرٌّ أنّ ما يسمّونه فايروس كورونا كائنٌ حيٌّ يحيا بدون أجسام ويعيش في الأجسام وفي الدّم.

  فاتّقوا الله يا بني آدم! فلا قِبَلَ لكم بحرب الله يا من أمِنْتم مكر الله وأعلنتُم على ربّكم الحرب وتريدون أن تُطفِئوا نورَه وخسِئْتم؛ وسوف يُتِمّ الله نورَه ولو كرِه المجرمون ظهوره، فلا تزال بعوضة مّا في الكتاب لا تُحيطون بها علماً، فهي ليست كالبعوضة المرئيّة التي تعرفونها كون التي تعرفونها لها ذَكَرٌ يُلقّحها قبيل أن تبيض ثم تبيض بيضاً ملقّحاً بذُريّة البعوض الذّكَر، وأما بعوضة التحدّي فخلقها الله من غير زوجين بل بكُنْ فيكون ضربَ مثلاً جديداً في الخلق ولن تَرَوها! فلا تزال تشنّ غاراتها الحربيّة عابرة القارّات والمُحيطات البحريّة والقطبيّة بكلمات الله تطير وتنطلق وتذرو بيضها من غير ذريّةٍ فيخلق الله من زلال بيضها كائنات حيّة فايروسيّة متشابهات ومختلفات، وجميعُها يخلقها الله بحَرفَي الكاف والنون فيقول: " كُنْ فيكون" لتعلموا أنّ الله على كل شيءٍ قديرٍ ولكنّ أكثر الناس لا يعلمون، ولا أعلم غير بعوضة التحدّي في الكتاب أنّها واحدةٌ فقط لا غير، وأمّا فايروسات بويضاتها فلا يعلم جنود ربّك إلا هو وتخترق الصدر وتطير في سماء البرِّ والبحر وفي سماء القُطبين فتغزو قوماً آخرين، فهي عدوّة لأعداء الله أينما كانوا فلن يعجزونها هرباً بإذن الله ليعلمَ الكفّار والفُجّار مِن الثّقلين ماذا تساوي قدرتهم عند قدرة الله! فلا تساوي قدرة بعوضة مُكرّمة ومُسَوّمة مدعومة بكلمات الله وتعيش في كافّة المناخات على مختلف أنواعها شديدة البرودة والحرارة والمناخات المعتدلة، فلا تزال تطوف العالم بأسرِه شرقاً وغرباً وشمالاً وجنوباً لتكوين البُؤَر المركزيّة؛ بل تطوف ظاهر الأرض وباطنها، ولسوف يشتدّ كرب حربها العالميّة وليست إلا من العذاب الأدنى، غير أنّ عذابها درجاتٌ فمنها تهذيبٌ ومنها تأديبٌ ومنها تعذيبٌ ومنها شرٌّ مُستطيرٌ وعذابٌ نُكْرٌ، فلا ولن ينفعكم الحجر المحجور فسوف تدركُكُم فتصيبكم بالعذاب حتى تروا الملائكة حين يضربون وجوهكم وأدباركم عند الموت لإخراج أنفسكم، وليس مماتكم سواء في الكتاب لو كنتم تعلمون.

  ويا معشر صُنّاع القرار أين المفر؟ فوالله الذي لا إله غيره لا تستطيعون أن تفِرّوا من بعوضة العذاب من رجزٍ أليمٍ حتى لو فرَرْتم إلى سطح القمر لسبقتكم إلى سطح القمر فتنتظر وصولكم على أحرٍّ من الجمر لتذرو في صدوركم بويضاتها ويتولّى الله أمر البويضات بكلماته التامّات فيخلق منها فايروسات كذلك حيّة مُنفطِرة ومُنشطِرة، وكذلك تنتقل من إنسان إلى إنسان فايروسات بشريّة نسبةً لحضانتها، ولم تتمّ حضانتها في أجسام الأنعام ولا كافّة الحيوانات البريّة ولا البحريّة ولا الطيور ولا كافّة الزواحف ولا الحشرات أجمعين، بل حضانة بويضات البعوضة مخصّصة لمن يشاء الله من الثّقلين لعلّهم يرجعون ويعلمون أنّ لهم إلهاً لن يكشف عنهم الضرّ سِواهُ؛ ذلكم الله ربّي وربّكم سبحانه ربّ العالمين، فهل أنتم به مؤمنون؟ فإليه ترجعون فلن يكشف عنكم الضرّ سواه، أَإِلهٌ مع الله؟ سبحانه وتعالى عمّا تشركون، ففِرّوا إلى الله إنّي لكم منه نذيرٌ مُبينٌ واعلموا عِلم اليقين أنّه لا مَفرّ من الله إلا إليه، فَفِرّوا من الله إليه وتوبوا إلى الله متاباً مُنيبين إلى ربّكم ليهديَ قلوبكم فيجعل لكم فرقاناً وذلك نورٌ وشفاءٌ لِما في الصدور وبَصر القلوب إن كنتم تعقلون.

  فاسمعوا واعقلوا يا معشر البشر المُعرضين المسلمين والكفّار، فلا رجعة للوراء لحرب الله الواحد القهّار وأحاط بكم العذاب من جميع الجوانب؛ من السماء والأرض برّاً وبحراً وجوّاً ومن أنفسكم، فلن يزيدكم الله إلا عذاباً فاتّقوا الله يا أولي الألباب، فلا تزالون في حرب بعوضة الله الحربيّة وفايروسات بويضاتها في الصّدور وفي الهواء الطّلق تعيش كائناً حيّاً.

  وأُشهِد الله وكفى بالله شهيداً أنّي الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ لا أزال مُصِراً من أوّل بيان:
  (في بداية شهرٍ بتأريخ عشرة رجب) (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=324226) أنّ ما تُسمّونه فايروس كورونا كائناً حيّاً يعيش بذاته في الهواء من غير جسم؛ كائناً حيّاً بذاته يغزو الصدور، ولا أعلم لكم بعلاجٍ إلا بما جاء في البيان الذي كتبناه بعنوان: (فايروس كورونا والبيان الفصل وما هو بالهزل) انتهى.
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=329951)

  وأُُشهد الله الواحد القهار أنّي لا أتغنّى لكم بالشعر ولا مبالغٌ بالنّثر بل البيان الحق للذِّكر لِمن شاء منكم أن يتذكّر ويخشى الله وعذاب اليوم الآخر، قد أعذر من أنذَر ولن يتذكّر إلا أولو الألباب، ولكلِّ فتوى في البيان برهانٌ من مُحكم القرآن، فلن يهرف الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ بما لا أعرف، ولسوف تجدون بيانات الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ هي الحقّ على الواقع الحقيقي 1+1=2 لا شكّ ولا رَيب بإذن الله العزيز الحكيم.

  وأمّا تحدّي الله لأعدائِهِ بالمَثل في خلقٍ جديدٍ بعوضة ما فهو خبرٌ مُحكَمٌ في مُحكَم الذِّكر القرآن العظيم في قول الله تعالى:
  { ۞ إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].

  ولدينا مزيدٌ من تفصيل البيان الحقِّ للقرآن المجيد تنزيلٌ من عزيزٍ حميدٍ، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..

  خليفةُ الله وعبدُهُ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
  ___________


 9. افتراضي از خلیفه خدا و عبدش مهدی به دشمن خدا امانوئل ماکرون و امثال او در جهان...

  -9-
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  07 - ربيع الأول - 1442 هـ
  24 - 10 - 2020 مـ
  ۳- آبان- ۱۳۹۹ه.ش.
  2:00 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?t=41140
  __________

  از خلیفه خدا و عبدش مهدی به دشمن خدا امانوئل ماکرون و امثال او در جهان...

  از خلیفه خدا و عبدش، امام مهدی ناصر محمد یمانی به رییس‌جمهور فرانسه « امانوئل ماکرون» ، دشمن خدا و دشمن دین خدا اسلام؛ دشمن محمد رسول‌الله که با دین اسلام آمده است و دشمن مسیح عیسی‌بن‌مریم رسول‌الله که با دین اسلام آمده است و دشمن موسی رسول‌الله که با دین اسلام آمده است و دشمن تمام رسولان الهی که همگی دین اسلام را آورده‌اند؛ از اولین تا آخرینشان محمد رسول‌الله که صلوات و بر او تمام رسولان الهی باد که همگی دین اسلام را آورده‌اند؛ در برابر آنها تسلیم کامل هستیم و میان هیچ‌یک از رسولان خدا فرقی نمی‌گذاریم؛ رسولانی که دین اسلام و تسلیم در برابر پروردگار عالمیان را آورده‌اند تا [انسان] خداوند را بدون قایل شدن شریکی عبادت کند، دینی است که رحمت برای مردم جهان است تا آرامش و صلح حاکم گشته و مانع ظلم کردن انسان به برادر انسانش گردد و صلح جهانی را بین ملت‌های عالم برقرار سازد و مسلمان و کافر زندگی مسالمت‌آمیزی در کنار هم داشته باشند. در دین خدا اسلام، اکراه و اجبار راه ندارد؛ هرکس می‌خواهد ایمان بیاورد و هرکس می‌خواهد کافر شود. وظیفه‌ی ما ابلاغ است و حساب مردم با خداوند که بهشت را برای شکرگزاران و آتش را برای کافران مقرر داشته است و اما بعد....
  سلام و رحمت خدا بر رییس جمهور صهیونیست فرانسه امانوئل ماکرون مباد همچنین بر رییس جمهور صهیونیست دونالد ترامپ و همه کسانی که در عالم امثال آنها هستند ؛ شیاطین بشری که به صورت آشکار و نهان بر علیه دین خدا اسلام اعلان جنگ کرده‌اند و خداوند بر مجرمان احاطه داشته و از آنان آگاه است و از جمله اعرابی که کفر و نفاقشان شدیدتر است؛ خدا بر آن نبوده است تا مؤمنان را [به حالی که هستند] واگذارد، تا آنکه در برابر چشم مسلمانان پلید را از پاک جدا کند. هرکس اعلان نکند که سفیر فرانسه را اخراج کرده و روابط دیپلماتیک و تجاری با حکومت فرانسه را قطع نکند، همانی بر او رواست که بر دشمنان خدا روا شده است: لعنت خدا و ملائکه و تمام صالحین بر آنان باد.
  ای رهبران مسلمانان عرب و غیر عرب! چنانچه نسبت به محمد رسول‌الله که دین خدا اسلام را برای عالمیان آورده است؛ غیرت ندارید؛ پس نسبت به خداوند و تمام رسولان الهی که دین اسلام را آورده‌اند؛ غیرت ندارید! ای ماکرون لعین! محمد رسول‌الله اولین کسی نبود که دین اسلام را آورد؛ بلکه خداوند نبی الله محمد، بنده و رسولش را و هم‌چنین نبی الله مسیح عیسی‌بن‌مریم بنده و رسولش را و نبی الله موسی بنده و رسولش را با دین اسلام فرستاد. اما کافران غیر از آنچه که آنان‌ آورده بودند را گفتند و وای بر آنان و امثال آنها؛ کسانی مانند تو در عصر حاضر؛ از عذاب‌های شدیدی که به کمک عذاب بسیار شدید کنونی یعنی بیماری خونی [عذاب الدّم] بر شما وارد می‌شود و درآیات محکم قرآن عظیم آمده است. آنچه که شما آن را ویروس کرونا می‌نامید و تمام پزشکان جهان تلاش می‌کنند برای آن واکسنی پیدا کنند و از آنجا که این نشانه‌ای از نشانه‌های الهی است تا مردم عالم در برابر خلیفه خداوند مهدی ناصر محمد یمانی سر طاعت فرود آورند، و از آنجا که من به یقین از نزد پروردگار عالمیان از این امر خبر دارم؛ لذا به فرمان خدا پیشاپیش نتیجه تهیه واکسن‌هایتان را اعلام می‌کنم. این واکسن‌ها نه تنها موفق به متوقف کردن آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، نخواهند بود، بلکه به اراده خداوند این واکسن‌ها به نفع این ویروس بوده و صد در صد به آن کمک خواهند کرد . این جزای تکبر شما در برابر خدا و خلیفه اوست تا بدانید خداوند بر همه کاری قادر است و بازگشت همه امور به سوی خداوند است. همان‌گونه که خدایی جز او نیست، بدی را نیز تنها او می‌تواند از سر مردم بردارد؛ پاک ومنزه است از شریکانی که برایش قایل می‌شوید او بسی والاتر و برتر است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { قُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَسَلَامٌ عَلَىٰ عِبَادِهِ الَّذِينَ اصْطَفَىٰ ۗ آللَّهُ خَيْرٌ أَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٥٩﴾ أَمَّنْ خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَأَنزَلَ لَكُم مِّنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَنبَتْنَا بِهِ حَدَائِقَ ذَاتَ بَهْجَةٍ مَّا كَانَ لَكُمْ أَن تُنبِتُوا شَجَرَهَا ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ بَلْ هُمْ قَوْمٌ يَعْدِلُونَ ﴿٦٠﴾ أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٦١﴾ أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ وَيَجْعَلُكُمْ خُلَفَاءَ الْأَرْضِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ قَلِيلًا مَّا تَذَكَّرُونَ ﴿٦٢﴾ أَمَّن يَهْدِيكُمْ فِي ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَن يُرْسِلُ الرِّيَاحَ بُشْرًا بَيْنَ يَدَيْ رَحْمَتِهِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ تَعَالَى اللَّهُ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٦٣﴾ } صدق الله العظيم [النمل].
  { بگو: «سپاس براى خداست و سلام بر آن بندگانش، که آنان را برگزید.» آیا خدا بهتر است یا آنچه که شریک او قرار مى‌دهند؟ (۵۹) کیست که آسمان‌ها و زمین را آفرید؟ و از آسمان براى شما آبی فروفرستاد، پس به وسیله‌ى آن، باغ‌هایى بهجت‌انگیز رویاندیم. کار شما نبود که درختانش را برویانید. آیا با خدا معبود دیگری هست؟ [نه،] بلکه آنان قومى هستند که برای خداوند همسان قرار می دهند . (۶۰) کیست که زمین را قرارگاهى ساخت و در آن، رودها قرار داد، و براى آن، کوه‌ها را ثابت و پابرجا نهاد و میان دو دریا مانعى قرار داد آیا با خدا معبود دیگری هست؟ [نه،] بلکه بیشتر آنان نمى‌دانند. (۶۱) کیست که هرگاه درمانده‌اى او را بخواند، اجابت نماید، و بدى و ناخوشى را برطرف کند؟ و شما را جانشینان زمین قرار دهد؟ آیا با خدا معبود دیگری هست؟ چه کم پند مى‌پذیرید. (۶۲) کیست که شما را در تاریکى‌هاى خشکى و دریا هدایت مى‌کند؟ و کیست که بادها را مژده‌اى پیشاپیشِ [بارانِ] رحمتش مى‌فرستد؟ آیا با خدا معبود دیگری هست؟ خداوند برتر است از آنچه براى او شریک قرار مى‌دهند. (۶۳)}
  اما خداوند من امام مهدی ناصر محمد یمانی را در میان این امت لائیک[بی‌دین] که به شدت نسبت به خداوند و پروردگار عالمیان ملحد هستند، برانگیخته است. اگر خداوند عذاب کمی بر سرشان نازل کند تا موعظه‌ای باشد و پروا کنند؛ این امر تنها باعث کافر شدن بیشتر آنان نسبت به خدا می‌شود. اگر گرفتار توفان سیل شوند؛ می‌گویند بلایای طبیعی. اگر گردباد دریایی توفنده [إعصار الريح البحريّ العاصف] بر سرشان بفرستد، می‌گویند بلایای طبیعی. اگر باد دریایی بسیار شدید [الريح البحريّ القاصف] به سویشان بفرستد، می‌گویند بلایای طبیعی. اگر تندبادهای بنیان‌کن در خشکی که انسان‌ها را از جا برمی‌کند[ إعصاراً برّياً قمعيّاً من النازعات تنزع الناس] به سویشان بفرستد می‌گویند بلایای طبیعی است . و اگر بادهای بنیان‌کن وغرق‌کننده دریایی [ريحاً من النازعات غرقاً بحريةً] بر سرشان نازل کند، می‌گویند بلایای طبیعی. یا اگر تندبادی حامل آتش بفرستد تا پاره‌ای از آتش به جان جنگل‌ها و بیشه‌هایشان بیندازد و سپس آن را به بادی تبدیل کند که باعث افروخته شدن بیشتر آتش و سرعت آن و گسترش دامنه آن به شهرهایشان ‌گردد، باز می‌گویند بلایای طبیعی که علت آن را اصطکاک درختان بر اثر باد و در نتیجه ایجاد آتش می‌دانند؛ اما دروغ می‌گویند و تفسیر شما برای آتش گرفتن جنگل‌های سبز را عقل و منطق نمی‌پذیرد. بلکه در اول کار خداوند تندبادی حامل آتش را بر می‌انگیزد که باعث آغاز آتش‌سوزی در جنگل‌های سبز شما می‌شود؛ سپس این تند باد را به بادی استوایی بدل می‌کند تا باعث افروخته شدن بیشتر آتش و گسترش دامنه آن به سمت دیارتان گردد تا باغ‌ها و بوستان‌های حاوی درختان تنومند را که در اطراف دیارتان هستند به آتش بکشد؛ ولی شما مردمانی ملحد هستید و ملحدان شما تنها چیزی که می‌گویند این است که اینها بلایای طبیعی است. و اگر با زلزله از زیر پاهایتان، عذابتان کند؛ ملحدان شما می‌گویند این از بلایای طبیعی شناخته شده است که گاه‌به‌گاه رخ می‌دهد.
  و حال این عذاب جدیدی است که خداوند، به تدریج شما را گرفتار آن کرده است؛ که تا به حال به هیچ وجه چیزی مانند آن در طبیعت وجود نداشت و رده‌ای [از موجودات] است که به رده‌های گوناگون تقسیم می‌شود و بیماری‌هایی در سینه و خون ایجاد می‌کند؛ در خلقت مشابه‌اند اما از نظر ژنتیکی با هم متفاوتند و خداوند آن را از تخم موجودی بسیار کوچک: « بعوضة ما» که فقط جنس ماده دارد؛ خلق کرده است و شما از نظر علمی به آن احاطه ندارید. با کلمات قدرت خداوند در جهان چرخش می کند و در خشکی و دریا و جوّ حرکت کرده و به گسترش وتقویت آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، مدد می‌رساند و سزوار نیست این مدد مثل اول باشد؛ هربار رده‌ای جدید خلق می‌شود و ذریه ندارد و مأموریت او تنها این است که به اذن خدا تخم‌ریزی کند و خداوند با کلمات «کن فیکون» خود، امر تخم‌ها را بر عهده گرفته و این کلمات را به تخم‌های ویروس‌ها القا می‌کند و سپاه خداوند را کسی جز خدا نمی‌شناسد.
  و خدا را گواه می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است آنچه که از مکر و حیله‌ی چیزی که ویروس کرونا می‌نامید در عالم رخ می‌دهد؛ فقط از یک «بعوضة» واحد[جنس ماده] از مخلوقات جدید خداست که وعده آن در محکمات کتابش به شما داده شده است و خداوند از اینکه روگردانان مستکبر از پیروی از کتابش قرآن عظیم را به تحدی بکشد؛ شرم نمی‌کند. خداوند با موجود زنده جدید « بعوضة ما» که درباره آن چیزی نمی‌دانند؛ آنان را به چالش کشیده است و مثالی جدید زده و خداوند با کلمات قدرت خود، آن [بعوضه] را مادر ویروس‌های جدید قرار داده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾ } صدق الله العظيم[البقرة].
  { خداوند از این که [به موجود کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند. آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد! (۲۶) فاسقان کسانی هستند که پیمان خدا را، پس از محکم ساختن آن، می‌شکنند؛ و پیوندهایی را که خدا دستور داده برقرار سازند، قطع نموده، و در روی زمین فساد میکنند؛ اینها زیان‌کارانند. (۲۷)چگونه به خداوند کافر می‌شوید؟! درحالی‌که شما مرده بودید، و او شما را زنده کرد؛ سپس شما را ‌میراند؛ و بار دیگر شما را زنده می‌کند؛ سپس به‌سوی او بازگردانده می‌شوید(۲۸).}
  شایسته امام مهدی نیست که بدون اینکه دانشی از نزد خدا داشته باشد، از دهم رجب سال ۱۴۴۱(۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ه.ش.)؛ در شروع موعظه درمورد عذابی که سینه‌ها را گرفتار می‌کند؛ چالش‌های پیش‌رو را مطرح نماید. من نمی‌توانم درمورد عذابی که سینه‌ها را فرامی‌گیرد به شما خبری بدهم؛ مگر زمانی که رخ دهد، چون که در کتاب آمده است که نقاط تحدی را به اذن خداوند در زمانی بگذارم که موعظه عذاب سینه‌ها‌ آغاز شده باشد؛ یعنی حین وقوع آن نه قبل از رخ دادنش. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٧﴾ } صدق الله العظيم [يونس].
  { ای مردم! اندرزی از سوی پروردگارتان برای شما آمده است؛ و درمانی برای آنچه در سینه‌هاست؛ و هدایت و رحمتی است برای مؤمنان (۵۷)}
  لذا نمی‌توانم آیه را تغییر بدهم و بگویم ای مردم، موعظه‌ای از سوی خدا برایتان خواهد آمد که درمانی است برای آنچه که در سینه‌هاست. ولی وقتی واقعه شروع شد؛ اعلان کردم که این نشانه و آیه عذابی جهانی است و تنها یک بیماری فراگیر جهانی نیست که بیاید و برود؛ هم‌چنان که پدرانتان را گرفتار می‌کرد. هیهات، هیهات... این عذابی مستمر، همراه با تقسیم و تکثیر وجهش‌های ژنتیکی است. به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ پزشکان تأثیرات جدیدی از این ویروس بر روی جسم پیدا می‌کنند که اصلاً فکرش را هم نمی‌کردند؛ و ما در اولین بیان درمورد آن به شما خبر داده بودیم که از مکر آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، چیزهایی خواهید دید که گمانش را هم نمی‌کردید. و حال می‌بینید که ویروس کرونا مهارت بسیار بالایی داشته و تمام پیچیدگی‌های بدن انسان را به خوبی و با دقت می‌شناسد و پزشکان متخصص عجایب زیادی از مکر و حیله‌های این ویروس را خواهند دید؛ انگار که خود این ویروس بدن انسان را آفریده و به تمام ظرائف و پیچیدگی‌های آن احاطه داشته و نسبت به بدن انسان آگاهی کامل و دقیق دارد. علت این است که این ویروس تعالیم و فرمان‌های خداوندی که انسان را آفریده و پروردگار من و شماست، اجرا می‌کند؛ خداوندی که خالق همه چیز است پاک و منزه است و نسبت به همه چیز آگاهی و بصیرت دارد و بر هر کاری قادر است.
  ای مردم جهان! خدا را گواه می‌گیرم که آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ مختص بشر است یعنی منبع انسانی دارد و اما ماده‌ای که خداوند این ویروس را از آن خلق نموده؛ از زلال[ سفیده] تخم‌های «بعوضة ما» است که شما از آن آگاه نیستید. در هر حال شایسته امام مهدی خلیفه خدا بر عالم نیست که چیزی را که به آن یقین ندارد؛ بگوید. ما هم چنان به بشریت یادآوری می‌کنیم که ما تحدی و چالش‌ها را در تاریخ ده رجب سال گذشته، سال ۱۴۴۱ به صورت زودهنگام گذاشته بودیم و در مسایل حقِ موردِ چالش، تناقضی نداریم، چون من چیزی جز آنچه که از کتاب خدا قرآن عظیم استنباط کرده باشم؛ نمی‌گویم و به خدا نسبت نمی‌دهم.
  خداوند را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که خداوند عذاب سخت خونی [القارعة الدّم] را که ویروس کرونا می‌نامید، از سر تمام عالم بر نمی‌دارد مگر اینکه در برابر خلیفه خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی سر فرود آورید و دعایی را بخوانید که در تاریخ ۲۶ رمضان ۱۴۴۱ (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) در بیانی آورده بودیم با عنوان « ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!» پایان عنوان بیان .
  در آن بیان؛ موعظه و راه درمان عذاب سینه‌ها آورده شده است. قفسه سینه کانون آن چیزی است که ویروس کرونا می‌نامید و سپس پیشرفت کرده و تمام دستگاه‌های بدن انسان را درگیر می‌کند و باعث فلج کامل آن می‌شود و در هر فردی که خدا بخواهد باعث از کار افتادن عمل این دستگاه‌ها با درجات متفاوت می‌شود، از توقف کار جزیی تا توقف نیمی از آن یا توقف کامل و تعداد فوتی‌ها در آینده بیشتر و بیشتر خواهد بود. همانا که ما در بیان اول به شما گفتیم در ابتدای کار تعداد فوتی‌ها کم است؛ چون می‌دانم در آینده افراد بیشتری فوت خواهند کرد و تعداد بیشتری مبتلا خواهند شد. چه کسی شما را از عذاب خداوند و پروردگار عالمیان نجات خواهد داد؟! برای هر یک از شما درجاتی از درگیری وجود دارد و آنها را به درجات مختلفی تقسیم کردیم. برخی به صورت تهذیب است یعنی عذابی خفیف؛ برای بعضی حکم تأدیب را دارد یعنی عذابی با شدت کم و برای برخی حکم تعذیب دارد یعنی عذابی شدیدتر و بالاخره برای گروهی عذابی بسیار شدید و سخت و فراگیر که بالاترین درجه عذاب است که گریبان مستکبران و مجرمان مفسد فی الارض را می گیرد و برخی از شما گرفتار ویروس خونی که در راه است خواهید شد که در عرض یک روز بر بیمار غلبه یافته و کار کسی که به آن مبتلا شده را یک روزه یعنی در عرض ۲۴ ساعت تمام کرده و باعث مرگ او می‌شود و برخی از شما به کما رفته و گرفتار مرگ بالینی می‌شوید تا زمانی که خدا بخواهد و روحش گرفته شود، و برخی بعد از ابتلا به ویروس بینایی را از دست داده و کور می‌شوند و برخی شنوایی و بینایی را از دست می‌دهند. در برخی از شما سیستم عصبی درگیر شده و قادر به تکان دادن دست و پا نیست و صدایش را به کل از دست می‌دهد و امراض و درگیری‌های بیشتر... خداوند بیش از این نزد خود دارد و دری از عذاب بسیار شدید را بر روی مجرمان و تمام کافران سرکش که به ناحق در زمین استکبار می‌ورزند، باز می‌کند.
  دوباره به شما هشدار می‌دهم... از خدا به سوی خدا بگریزید و درهای خانه‌های خدا را بر روی کسانی که به سوی خدا گریخته و بر روی معتکفین و اهل رکوع و سجود نبندید. خانه‌های خدا مانند سینما نیست که برای جلوگیری از تجمع و حفظ فاصله اجتماعی آن را تعطیل کنید؛ بلکه خانه‌های خدا مقدس هستند و این حدود خداست از عذاب خدا که اضافه بر آنچه که کووید ۱۹ و کووید ۲۰۲۰ می‌نامید و از زمین و آسمان و دریا در راه است، برحذر باشید تا زمانی که در برابر خلیفه خدا سر فرود آورده و کاملاً تسلیم او گردید؛ و هر کس هلاک مى‌شود، از روى حجّت و آگاهى هلاک شود و هر کس حیات یافت، از روى دلیل، حیات یابد و تمام اینها به اذن خداوند و پروردگار عالمیان است. خدایا ابلاغ کردم پس شاهد باش وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 337859 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..


  - 9 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  07 - ربيع الأول - 1442 هـ
  24 - 10 - 2020 مـ
  2:00 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )


  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=337821
  __________


  من خليفة الله وعبده المهديّ إلى عدوّ الله إيمانويل ماكرون ومَن على شاكلته في العالمين
  ..

  من خليفة الله وعبدِه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى الرئيس الفرنسي ( إيمانويل ماكرون ) عدوّ الله وعدوّ دين الله الإسلام وعدوّ محمدٍ رسول الله بالإسلام وعدوّ المسيح عيسى بن مريم رسول الله بالإسلام وعدوّ موسى رسول الله بالإسلام وعدوّ كافّة رُسل الله بدين الإسلام من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلى الله عليه وكافّة رُسل الله بدين الإسلام وأُسلّم تسليماً لا أُفرّق بين أحدٍ من رسل الله بدين الإسلام لله ربّ العالمين لعبادة الله وحده لا شريك له ورحمة للعالمين لتحقيق السلام ورفع ظلم الإنسان عن أخيه الإنسان وتحقيق السلام العالميّ بين شعوب البشر والتعايش السّلمي بين المسلم والكافر لا إكراه في دين الله الإسلام، فمن شاء فليؤمن ومن شاء فليكفر وعلينا البلاغ وعلى الله الحساب وجعل الجنّة لِمن شَكَر والنار لِمن كفَر، ثم أما بعد ..

  لا سلامُ الله ولا رحمتُه على الرئيس الفرنسي الصهيوني (إيمانويل ماكرون) والرئيس الصهيوني (دونالد ترامب) وكلّ من كان على شاكلتهم من شياطين البشر في العالمين الذين أعلنوا الحرب على دين الله الإسلام في السرّ والجَهر والله مُحيطٌ بالمُجرمين ومِن الأعراب أشدّ كُفراً ونِفاقاً، وما كان الله ليذَرَ المؤمنين على ما هم عليه حتى يَميزَ الخبيث من الطيّب على أعين المُسلمين، فمن لم يُعلن طرد السفير الفرنسي وقطع العلاقات الدبلوماسيّة والتجاريّة مع حكومة فرنسا فإنّ عليه ما على أعداء الله لعنة الله والملائكة والصالحين من الناس أجمعين.

  ويا معشر قادات المسلمين العرب والعجم، فإذا ليس عندكم غيرةٌ على محمد رسول الله بدين الله الإسلام للعالمين فإنّه ليس عندكم غيرةٌ على الله وكافّة رسله بدين الله الإسلام! وما كان محمدٌ رسول الله بِدعاً بدين الإسلام يا ماكرون اللعين، بل بعث الله بدين الإسلام نبيّ الله محمداً عبد الله ورسوله ونبيّ الله المسيح عيسى بن مريم عبد الله ورسوله ونبيّ الله موسى عبد الله ورسوله، فبدّل الذين كفروا قولاً غير الذي قيل لهم فويلٌ للذين على شاكلتهم أمثالك اليوم من باب ذي عذاب شديد إضافة لمددٍ جديدٍ ذي بأسٍ شديدٍ من عذاب الدّم في محكم القرآن العظيم؛ ذلكم ما تسمّونه فايروس كورونا الذي يسعى أطبّاء البشر جميعاً ليجدوا له لقاحاً، فبما أنّه آية من الله لإخضاع العالمين لطاعة خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليماني، وبما أنّي أعلم ذلك علم اليقين من ربّ العالمين وعليه
  فسوف أُعلن بنتائج لقاحاتكم مسبقاً بأمر الله أنّ لقاحاتكم ليس فقط أنّها سوف تفشل للحدِّ ممّا تسمّونه فايروس كورونا بل سوف يجعل الله لقاحاتكم لصالح فايروس كورونا ومُعينة له بنسبة مائة بالمائة، ذلكم جزاء تكبّركم على الله وخليفته ولتعلموا أنّ الله على كلِّ شيءٍ قدير وأنّه إلى الله تُرجع الأمور، لا يكشف السوء عن عباده سواه كما لا إله مع الله سبحانه عمّا يُشركون وتعالى علوّاً كبيراً، تصديقاً لقول الله تعالى: { قُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَسَلَامٌ عَلَىٰ عِبَادِهِ الَّذِينَ اصْطَفَىٰ ۗ آللَّهُ خَيْرٌ أَمَّا يُشْرِكُونَ
  ﴿٥٩﴾ أَمَّنْ خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَأَنزَلَ لَكُم مِّنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَنبَتْنَا بِهِ حَدَائِقَ ذَاتَ بَهْجَةٍ مَّا كَانَ لَكُمْ أَن تُنبِتُوا شَجَرَهَا ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ بَلْ هُمْ قَوْمٌ يَعْدِلُونَ ﴿٦٠﴾ أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٦١﴾ أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ وَيَجْعَلُكُمْ خُلَفَاءَ الْأَرْضِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ قَلِيلًا مَّا تَذَكَّرُونَ ﴿٦٢﴾ أَمَّن يَهْدِيكُمْ فِي ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَن يُرْسِلُ الرِّيَاحَ بُشْرًا بَيْنَ يَدَيْ رَحْمَتِهِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ تَعَالَى اللَّهُ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٦٣﴾ } صدق الله العظيم [النمل].

  ولكنّي الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بعثني الله في هذه الأمّة العلمانيّة الأشدّ إلحاداً بالله ربّ العالمين، فإن أرسل الله عليهم قليلاً من عذابه موعظة لهم لعلّهم يتّقون فلا يزيدهم ذلك إلا كفراً بالله، فإن أصابهم بشيءٍ من طوفان الفيضان قالوا كوارث طبيعية، وإن أرسل عليهم إعصار الريح البحريّ العاصف قالوا كوارث طبيعية، وإن أرسل عليهم الريح البحريّ القاصف قالوا كوارث طبيعية، وإن أرسل عليهم إعصاراً برّياً قمعيّاً من النازعات تنزع الناس قالوا كوارث طبيعية، أو أرسل عليهم ريحاً من النازعات غرقاً بحريةً قالوا كوارث طبيعية، أو أرسل عليهم إعصاراً فيه نار ليقبس غاباتهم ناراً فمن ثم يتحوّل إلى ريح لِشبّ سعيرها وتسييرها نحو ديارهم قالوا كوارث طبيعية بسبب احتكاك الأشجار بسبب الريح تولّدت نارٌ، وإنّكم لَكاذبون ولا يقبل تفسيركم لحرائق غاباتكم الخضراء العقل والمنطق بل يبعث الله بادئ الأمر إعصاراً فيه نار للبدء في إشعال نار الحريق لشيءٍ من غاباتكم الخضراء فمِن ثم يتحوّل ذلك الإعصار إلى ريحٍ استوائيّة لِيشبّ سعيرها ويجري بتسيير النار نحو الديار ليحرق حدائق غُلباً حول دياركم ولكنّكم قوماً مُلحدون وما كان قول الملحدين منكم إلا كوارث طبيعية، وإن عذّبكم بزلازل من تحت أرجلكم فقال الملحدون منكم كوارث طبيعية معروفة تحدث بين الحين والآخر!

  وها هو استدرجكم الله بعذابٍ جديدٍ لم يكن موجوداً في الطبيعة مثيله على الإطلاق وهو فصيلة تنقسم إلى فصائل شتى من أمراض الصدر والدّم متشابه في خلقه مختلف في جيناته خلَقَه الله من بويضات بعوضة ما أنثى واحدةٌ لا تُحيطون بها علماً تلفُّ في العالم بكلمات الله تتنقّل في البرّ والبحر والجوّ فتأتي بالمَدَد لِما تسمّونه فايروسات كورونا، ولا ينبغي لها أن تأتي بالمَدد من نفس نوع المَدد الأوّل بل كلّ مَدَد فصائل جديدة في الخلق وليس لها ذريّة وليس مُهمّتها إلا أن تُلقي بويضاتها بإذن الله ويتولّى الله أمر بويضاتها بكلماته يُلقيها إلى البويضات (كن فيكون) فايروسات فلا يعلم جنود ربّك إلا هو.

  وأُشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّ كلّ ما يحدث في العالم من مكرِ ما تسمّونه فايروس كورونا أنّه بسبب بعوضةٍ واحدةٍ مخلوق جديد من وعد الله في مُحكم كتابه لا يستحي أن يتحدّى المعرضين المُستكبرين عن اتّباع كتابه القرآن العظيم فيتحدّاهم الله بكائن حيٍّ جديدٍ بعوضة ما لا تُحيطون بها علماً، وضرب مثلاً جديداً فجعلها الله أُمّاً لفيروسات جديدةٍ من كلمات قدرة الله، تصديقاً لقول الله تعالى:
  {إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ
  ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾ } صدق الله العظيم[البقرة].

  وما كان للإمام المهديّ أن يضع لكم التحدّيات من عشرة رجب لعام 1441 هجري إلا بعلمٍ من الله في بدء موعظة عذاب الصدور، ولا أستطيع أن أعلمكم بعذاب ما في الصدور إلا حين تحدُث كون الخبر في الكتاب أن أضع نقاط التحدّيات بإذن الله حين بداية موعظة عذاب ما في الصدور؛ أي حين وقوعه وليس قبل الحدث، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ
  ﴿٥٧﴾ }صدق الله العظيم [يونس].

  ولذلك لن أستطيع تغيير الآية وأقول يا أيها الناس إنّها سوف تأتيكم موعظةٌ من ربّكم وشفاءٌ لِما في الصدور، ولكن عند بدء الحدث أعلن بالآية عذاباً عالميّاً وليس مجرّد وباءٍ عالميٍّ غيمة وتزول كما أصاب آباءكم! هيهات هيهات.. بل عذاب مستمرّ ذو تحديثات جينيةٍ منفطرٌ ومنشطرٌ، ألا والله الذي لا إله غيره إنّ الأطباء سوف يجدون من أحداث ما يفعله فايروس كورونا في الجسم ما لم يكونوا يحتسبون كما نبّأناكم من قبل في أوّل بيان أنّكم سوف تجدون من مكر ما تسمّونه فايروس كورونا ما لم تكونوا تحتسبون، فها أنتم هؤلاء قد وجدتم أنّ فايروس كورونا ذو خبرة عالية بكافة تفاصيل جسم الإنسان الدقيقة والمُعقّدة فيجد الأطباء المتخصّصون من مكر ما يسمّونه فايروس كورونا عجَب العُجاب وكأنّ فايروس كورونا مَن خلق الإنسان فأحاط بجسم الإنسان علماً كونه ذو دراية شاملة بكافّة أجهزة جسم الإنسان الدقيقة والمعقّدة وذلك كونه يُنفّذ تعليمات أوامر الذي خلق الإنسان الله ربّي وربّكم الذي خلق الإنسان وهو خالق كلّ شيء سبحانه وهو بكلّ شيءٍ خبير بصير وهو على كل شيء قدير.

  ويا معشر البشر، أشهد لله أنّ ما تسمّونه فايروس كورونا فايروس بشريّ؛ بمعنى أنّه بشريّ المنشأ، وأمّا مصدر المادة التي خلقه الله منها فخلقه الله من زلال بويضات بعوضة ما لا تُحيطون بها علماً، وعلى كلّ حال لا ينبغي للإمام المهدي خليفة الله على العالم أن يقول ما لم يعلم علم اليقين، ولا نزال نُذكّر البشر أنّنا وضعنا لهم التحدّيات في وقت مُبكّر في تأريخ عشرة رجب في العام الماضي 1441، فلا ولن أتناقض في نقاط التحدّي بالحقّ كوني لا أقول على الله ما لا أعلمه في كتاب الله القرآن العظيم.

  وأُشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّ قارعة الدّم ما تسمّونه فايروس كورونا لا ولن يكشفه الله عن العالم بأسره حتى يخضعوا لخليفة الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فيدعون بالدعاء الذي كتبناه بتأريخ 26 رمضان 1441 في بيان بعنوان:
  (فايروس كورونا والبيان الفصل وماهو بالهزل ..) انتهى.
  (https://mahdialumma.com/showthread.php?p=329951)

  ففي ذلك البيان شفاءٌ لموعظة عذاب الصدور، وفي الصدر بؤرة ما تُسمّونه فايروس كورونا وسوف يتطوّر الأمر فيُصيب كافّة أجهزة جسم الإنسان فيصيبها بالشّلل التام فيعطّلها في من يشاء الله عن العمل بدرجاتٍ متفاوتةٍ ما بين تعطيل جزئيّ وتعطيل نصفيّ وتعطيل كلّيّ ووفيات كثيرة في القادم أشدّ وأعظم، وإنّما قلنا لكم في أوّل بيان إنّ الوفيات قليل بادئ الأمر كوني أعلم أنّ الوفيات كثيرٌ في القادم والأصابات كثير، فمن يُجيركم من عذاب الله ربّ العالمين؟ فلكلٍّ منكم درجات ونصنّفها إلى تهذيبٍ (أي عذاب خفيف) وتأديبٍ (أي عذاب أشدّ قليلاً) وتعذيبٍ (عذاب أشدّ) ثم عذاب نُكر وشرّ مُستطير (العذاب الأشدّ) للمُستكبرين والمجرمين المُفسدين في الأرض، ومنكم من سوف يصيبه فايروس الدّم القادم فيقضي عليه خلال اليوم الذي أصابه فيه أي خلال 24 ساعة إصابته ووفاته، ومنكم من يخمده في غيبوبة موتٍ سريريّ إلى ما يشاء الله فيلفظ روحه، ومنكم من سوف يُصاب بالعمى بفايروس يُذهب الأبصار، ومنكم من سوف يفقد سمعه وبصره، ومنكم من يضرب جهازه العصبيّ فلا يستطيع تحريك شيءٍ من أطرافه جميعاً ويفقد صوته تماماً ومزيداً من الأعراض، ولدى الله مزيد ويفتح على المجرمين باباً ذا عذابٍ شديدٍ لكلّ كفّارٍ عنيدٍ مستكبرٍ في الأرض بغير الحقّ.

  وأكرّر التحذير.. ففِرّوا من الله إليه ولا تُغلقوا بيوت الله أمام الفارّين مِن الله إليه والعاكفين والرُّكَّع السُّجود، فليس بيوت الله كمثل دار السينما يُمنع التجمع لتحقيق التباعد الاجتماعيّ فيها! بل بيوت الله مُقدّسة، تلك حدود الله فلا تعتدوها واحذروا عذاب الله قادم جوّاً وبحراً وبرّاً إضافةً لعذابِ ما تسمّونه كوفيد تسعة عشر وكوفيد عشرين عشرين حتى تخضعوا لخليفة الله وتُسلّموا تسليماً فيهلِك من هلَكَ عن بيّنةٍ ويحيى من حيَّ عن بينةٍ، وكلّ ذلك بإذن الله ربِّ العالمين، اللهمّ قد بلّغتُ.. اللهم فاشهد، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

  خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ______________ 10. افتراضي

  -10-
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  24 - ربيع الآخر - 1442 هـ
  09 - 12 - 2020 مـ
  ۱۹-آذر-۱۳۹۹ه.ش.
  09:01 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=340081
  ________

  ویروس کرونا و اعلان معجزه‌ی شفا و بهبودی، بدون واکسن و یا دارو

  بسم الله الرحمن الرحيم
  از بنده و خلیفه‌ی خدا ناصر محمد به تمام مردم، ای مردم! من امام مهدی ناصر محمد، تنها خلیفه‌ی خدا در یمن نیستم، بلکه خلیفه‌ی خدا بر تمام مردم عالم هستم؛ والله برای من یمنی و چینی با هم فرقی ندارند.
  ای رهبران بشر و تصمیم‌گیرندگان ملت‌های جهان، ای تمام انسان‌های عاقل و بالغ، عرب و غیرعرب، مسلمان و کافر! گوش فرا داده و به فتوایی که به حقّ برایتان خواهیم داد توجه و در آن تدبر کنید؛ فتوای حقی که فصل الخطاب است و بیهوده‌گویی نیست:
  به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم، برای عذابی که خداوند در سینه مردمان مقرر داشته، نه واکسنی می‌شناسم و نه درمانی، مگر اینکه بدون تکبر ورزیدن نسبت به خلیفه‌ی خداوند مهدی منتظر، این‌گونه به درگاه خداوند دعا کنید و کلماتی که لازم است برای رفع عذاب سینه‌ها گفته شوند، این است که با التماس و تضرع به درگاه الهی بگویید:

  «ربّنا ظلمنا أنفسنا فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين»
  ««پروردگارا! ما به خویشتن ستم کردیم و اگر ما را نبخشى و بر ما رحم نکنى، از زیانکاران خواهیم بود.»

  و بعد از توبه گفته شود:
  « خداوندا! منِ بنده‌ات، به حق لا اله الا انت و به حقِّ رحمتی که بر خود واجب نموده‌ای و به حقِّ بزرگی و عظمت نعیم رضوان نفست که از بهشت تو بزرگ‌تر است، از تو مسئلت می‌کنم مرا از بیماریِ ناشی از عذاب کرونا شفا دهی یا آن را از من بگردانی که ما به دعوتگر حقی که از نزد تو آمده، ایمان داریم. خدایا عذابت را که از هر دری بر ما وارد می‌شود، از ما دور بدار تا از راه حقِّ تو پیروی کنیم و ما را در وفای به عهدمان، استوار بدار؛ ای خدایی که بین انسان و قلبش حائل می‌شوی. ما جز رحمتی که بر خود واجب فرمودی، چیزی نداریم و اگر ما را نبخشی و برما رحم نکنی، از زیان‌کاران خواهیم بود. خداوندا! در آیات محکم کتابت فرموده‌ای:

  { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } صدق الله العظيم [غافر: من الآية ٦٠]
  { و پروردگارتان فرمود: مرا بخوانید تا اجابت کنم شما را}
  پس دعا و انابه از من و اجابت از تو که تو خلف وعده نمی‌کنی. پاک و منزهی پروردگارِ ما، وعده‌ی تو حق است و ارحم الراحمینی. بارالها! ما را در وفای به وعده‌ای که برای پیروی از دعوتگر الهی و جهانی، خلیفه خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی دادیم، ثابت‌قدم و استوار نگاه دار. پروردگارا! برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد یمانی را نعمتی برایمان قرار ده و نکند که به خاطر روگرداندن از دعوتِ حقِ امام مهدی ناصر محمد یمانی، برانگیخته شدنِ او، مایه کیفر و عذابمان گردد».
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 340109 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 10 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  24 - ربيع الآخر - 1442 هـ
  09 - 12 - 2020 مـ
  09:01 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )


  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=340081
  ________

  فايروس كورونا وإعلان معجزة الشفاء من غير لقاحٍ ولا دواء ..


  بسم الله الرحمن الرحيم
  من عبد الله وخليفته ناصر محمد إلى الناس أجمعين، يا أيّها الناس إنّي الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ لستُ خليفة الله على اليمن فحسب؛ بل خليفة الله على العالم بأسرِه، فوالله لا فرق لديّ بين يمانيّ وصينيّ.

  ويا معشر قادات البشر وصُنّاع القرار في شعوبهم وإلى كل من بلَغ رُشده في البشر؛ العرب والعجم؛ المُسلِم والكافر، اسمعوا واعقلوا ما سوف نفتيكم به بالحقّ بالقول الفصل وما هو بالهزل:
  أقسم بالله الواحد القهار لا أعلم لكم بلقاحٍ وشفاءٍ لِما في الصدور من عذاب الله حتى تتضرَّعوا بهذا الدعاء من غير تَكبُّر على خليفة الله المهديّ ناصرِ محمد، وكلمات كشف عذاب ما في الصدور هي أن تستكينوا إلى الله وتتضرّعوا إلى الله بما يلي:

  "ربّنا ظلمنا أنفسنا فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين"، ومن بعد التوبة فليقولوا: " اللهم إنّي عبدك أسألك بحقّ لا إله إلا أنت وبحقّ رحمتك التي كتبت على نفسك وبحقّ عظيم نعيم رضوان نفسك الأكبر من نعيم جنّتك أن تشفيني من عذاب كورونا أو تصرفه عنّي فإنّا مؤمنون بداعي الحقّ من عندك، اللهم اكشف عنّا عذابك من كل بابٍ لنتّبع سبيل الحق من عندك وأن تُثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به يا من تحول بين المرء وقلبه، فليس لنا إلا رحمتك التي كتبت على نفسك، فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين، اللهم إنّك قلت في محكم كتابك:
  { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } صدق الله العظيم [غافر: من الآية ٦٠]، فمِنّي الدعاء والإنابة ومنك الاستجابة إنّك لا تُخلف وعدك، ربّنا سبحانك فوعدك الحق وأنت أرحم الراحمين، اللهمّ ثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به أن نتّبع داعيَ الله العالميّ خليفة الله في الأرض الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، اللهم اجعل بَعثهُ نِعمةً علينا لا نقمة علينا بسبب إعراضنا عن دعوة الحق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ".

  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  _____________
صفحة 1 من 2 12 الأخيرةالأخيرة

المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 03-06-2020, 03:09 AM
 2. بیانات تصویری امام مهدی ناصر محمد یمانی
  بواسطة فاطمه في المنتدى فارسي
  مشاركات: 9
  آخر مشاركة: 29-04-2020, 09:15 AM
 3. مشاركات: 26
  آخر مشاركة: 29-11-2016, 10:21 AM
 4. مشاركات: 4
  آخر مشاركة: 04-12-2015, 04:16 AM
 5. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 31-05-2014, 11:35 AM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •