[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيـــان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
29 - صفر - 1438 هـ
29 - 11 - 2016 مـ
۹- آذر-۱۳۹۵ه.ش.
11:18 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــ

بيان تصديق خداوند، برای بیانی که دوسال قبل یا بیشتر درمورد تحلیل اوضاع سیاسی خطرناک قبل از وقوع آنها نگاشته بودیم؛ آیا کسی هست که متذکر شود؟

به نام خداوند نازل کننده کتاب و به هزیمت‌کشاننده گروه‌ها و احزاب و خداوند شدید العقاب؛ ای خردمندان! قسم به خداوند عزیز و وهاب که سیاره عذاب نزدیک است که از جنوب عالم بر بشریت طلوع کند، ای خردمندان! از خدا پروا کنید و به کسی که شما را به حکمیت براساس کتاب خداوند دعوت می‌کند، پاسخ دهید. او از شما می‌خواهد، مذاهب و احزاب را نفی کرده و جنگ میان مؤمنان را متوقف کنید تا بر اساس آیات محکم قرآن عظیم در تمام موارد اختلاف میانتان حکم کنیم تا به فرقه گرایی مذهبی و فتنه‌ی نابودکننده‌ی کشورها خاتمه داده شود.
شیطان رجیم یعنی خود ابلیس، از اختلافات میان مؤمنان استفاده کرده و برای اولیای خود نقشه‌ راهی طراحی نموده تا زمینه‌سازِ تشکیل دولت بزرگ یهودی از قطب تا قطب [یعنی از امریکا تا روسیه] و زمینه‌سازی خروج او برای فتنه بزرگش باشد. اجراکننده‌ی نقشه‌ی راه خروجش، اولیای او یعنی یهودیان آمریکا و روسیه و هم‌پیمانان‌شان هستند و بعد از آن که یک‌دیگر را به دست هم کشتید و خانه‌ها و اقتصادتان را نابود کردید؛ آن زمان خود خارج خواهد شد.
امام مهدی شما را از پیروی از گام‌ها و نقشه‌های شیطان برحذر می‌دارد. از پیروی از نقشه‌های شیطان دور شوید و همگی از در صلح درآیید. ای رهبران احزاب! فرمان خدا را استجابت کرده و تمام جنگ‌های میان مؤمنان را متوقف کنید که این برعکسِ خواست شیطان و راهی برای به شکست کشاندن مکر شیطان رجیم و اولیای اوست؛ شیاطین بشری که اولیای شیطان اکبر هستند و رسولِ رسولِ شیطان، ولد الشیخ و یا درست‌تر این «ولد الچک» برای به انجام رساندن نقشه راهی تلاش می‌کند که شیطان بزرگ آن را فرستاده تا میان احزابِ مؤمنِ درگیر در یمن، فتنه بیشتری ایجاد کند و این نقشه راه، برای خروجِ شیطان کذاب برای شماست؛ درحالی‌که شما ضعیف و ناتوان شده‌اید. نقشه‌ی راه؛ زمینه‌چینی برای خروج دجال است. اوست که با ایجاد فتنه طایفی، به دنبال تضعیف مسلمانان است تا آنان به دست هم، یک‌دیگر را نابود کنند.
متأسفانه حکومت‌های اسلامی از گام‌ها و نقشه‌های شیطان
برای تحقق فتنه جنگ بین مؤمنان پیروی می‌کنند. این نقشه‌ی راه، برای محقق شدن برنامه‌ها و نقشه شیطان است و مؤمنان نمی‌دانند این خدعه و مکر، در جهتِ تشکیلِ دولتِ بزرگ یهود، از قطب تا قطب است. آنها می‌خواهند با خدا جنگیده و نور خدا را خاموش سازند و کار مسلمانان را تمام کرده و نابودشان کنند؛ همان‌طور که روسیه در سوریه چنین می‌کند و این کار را با تمام کشورهای عربی خواهند کرد و حق هیچ پیمان و عهدی را نگه نخواهند داشت نه با شیعه و نه با سنی؛ برای آنها شیعه و سنی فرقی ندارند. همانا که آنها را به جان هم انداخته‌اند تا به دست هم، یک‌دیگر را نابود کنند و خودشان هم در اثنای جنگ آنها بر علیه یک‌دیگر، از جایی که نفمهند به آنان ضربه مي‌زنند؛ همان‌طور که امریکا در یمن و در خلالِ حمله ائتلاف عربی در یمن چنین کرد و از پشت‌سر ائتلاف عربی برای شعله‌ور کردن جنگ بین دو کشور یمن و سعودی، اقدامات خود را عملی کرد. با این که ائتلاف به تسهیلات رفاهی شهری، بازارها و بیمارستان‌ها حمله نکرده و تنها به علت خشم و کینه، مراکز نظامیِ صالح و حوثی‌ها را مورد حمله قرار می‌دهد. من یقین دارم حمله به مجلس عزای بزرگ [صنعا] کار امریکا بوده است، چون می‌خواستند علی عبدالله صالح را ترور کنند؛ برای همین به شما گفتیم چقدر امروز شبیه دیروز است. سید عبدالملک حوثی متوجه این موضوع شد و گفت: «حمله به مجلس بزرگ عزا کار ائتلاف دشمن و هیچ یک از احزاب داخلی یمن نبوده است؛ بلکه این حمله توسط امریکا صورت گرفته است». ولی متأسفانه امریکا، سعودی را وادار کرد، به کار نکرده اعتراف کند.

همین‌طور افترایی که دولت‌های ائتلاف به حوثی ها زدند و گفتند آنها قصد حمله موشکی به هدفی در شهر جده را نداشتند؛ بلکه می‌خواستند مسجد الحرام را با موشک بزنند و حکم ما این است که: این اتهام به حوثی‌ها، دروغ و افتراست چون نه عقل آن را قبول می‌کند و نه منطق. آیا عاقلانه است، قبله خود را مورد حمله قرار دهند تا تمام ملت‌های اسلامی علیه آنان به پا خیزند؟! بلکه با این افترا، برای یهود امریکا فرصت فراهم کردند تا از باب المندب مسجد الحرام را هدف قرار داده و بگویند: «حوثی‌ها مسجد الحرام را مورد حمله قرار دادند» . اگر ترس از مکر یهود امریکا برای زدن مسجد الحرام و انداختن گناه آن بر گردن حوثی‌ها نبود، من در امور سیاسیِ بین احزاب، دخالتی نمی‌کردم چون امام مهدی ناصر محمد یمانی با هیچ‌یک از احزاب کاری ندارد ولی از مکرِ یهودِ امریکا می‌ترسم که از باب المندب به سوی مکه
و مسجد الحرام موشک شلیک کرده و بعد به مردم عالم اعلان کنند، کار حوثی‌ها بوده است که دراین صورت، خداوند این امریکای یهود را در هواپیماهای جنگیشان، به خوک مسخ و لعنشان خواهد کرد؛ هم‌چنان که اصحاب سبت، لعن شدند که این وعده‌ای حتمی است... به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! امریکا نمی‌خواهد مسلمانان به صلح دست یابند، بلکه هدفش جنگ‌های خونین و ویرانگر میان مسلمانان و نابودی آنها به دست هم و سپس به دست یهودیان بعد از اعلان قدس به عنوان پایتخت ابدی یهود است. با وجود این که مکر امریکا و هم‌پیمانانش در سازمان ملل برای همه روشن شده است، احزاب یمنی انتظار دارند این مجلس طاغوت که اعضای آن مجرم‌اند؛ درمیانشان حکمیت کنند! این سازمان ملل امریکایی...
ما منکر این نیستیم که حوثی‌ها کشور را خراب کردند ولی ائتلافِ متجاوز در یمن، خرابی و فساد بیشتری ایجاد کرد و سزاوار نیست که امام در برابر حق ساکت بماند. من انکار نمی‌کنم که علت اصلی ایران است و پل هوایی آن، سعودی را ترساند تا به‌ناحق به یمن حمله کند وآنها می‌بایست با زور، ایران را از دخالت در امور یمن باز می‌داشتند، چون یمن کشوری عربی است و در صلاحیت ایران نیست. ولی همان طور که ضرب المثل می‌گوید: «جنگ با یمن برایم آسان‌تر است» آیا این ضعیف‌کشی است برادر من سلمان بن عبد العزیز؟! آیا من دو سال پیش از تو دعوت نکردم، نظاره‌گر نقشه‌ی امریکایی؛ روسی؛ ایرانی نباش و عنوان بیانم هم «تحلیل سیاسی مهم برای همه‌ی مسلمانان» بود؟ بلکه گفتیم این بیان را فتوا به حساب آورید؛ ما مکر یهود امریکا و روسیه و ایران را به‌حق و بدون اینکه ظلمی در حقشان کرده باشیم، کشف کرده بودیم؛ قبل از این که سازمان‌های اطلاعاتی تمام کشورهای عربی متوجه آن شوند. حال می‌بینید که بیان امام مهدی ناصر محمد یمانی در عالم واقعیات محقق شد و متذکر نشدید. هم‌چنان به شما امر می‌کنیم، جنگ میان احزابِ مؤمن را در تمام کشورهای عربی و اسلامی متوقف کنید که اگر چنین نکنید، به شما اعلان می‌کنیم که خدا از خشکی و دریا و آسمان به جنگ شما و کافران به قرآن عظیم می‌آید. قسم به خداوند واحد قهار که پروردگار خود به تنهایی گردن‌هایتان را در برابر خلیفه او خاضع خواهد کرد، درحالی‌که خوار و ناتوان شده‌اید که این امر نزدیک است.
و هم‌چنان می‌گوییم: اگر مکری بر ضد من اندیشیده‌اید، منتظر نشوید تا خدا شما را بدل به عبرت بشریت و از نشانه‌های تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی گرداند. به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! اگر یقین نداشتم که امام برگزیده پروردگار عالم هستم؛ چرا باید همه‌ی شما را به چالش می‌کشید؟ اما من، امام مهدی ناصر محمد یمانی، خلیفه‌ی برگزیده‌ی خدا و پروردگار عالمیان در زمین؛ همان فرمانی را به شما می‌دهم که خداوند در آیات محکم کتابش به شما داده است:
{ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا ادْخُلُوا فِي السِّلْمِ كَافَّةً وَلَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّيْطَانِ ۚ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُّبِينٌ ﴿۲۰۸﴾ فَإِن زَلَلْتُم مِّن بَعْدِ مَا جَاءَتْكُمُ الْبَيِّنَاتُ فَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ ﴿۲۰۹﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
{ای کسانی که ایمان آورده‌اید همگی در صلح و آشتی درآیید! و از گام‌های شیطان، پیروی نکنید که او دشمن آشکار شماست‌ (۲۰۸) و اگر بعد از این همه نشانه‌های روشن که برای شما آمده است، لغزش کردید بدانید که خداوند، عزیز و حکیم است. (۲۰۹)}
و خواهید دانست که آیا خداوند، امر خود را به انجام و نورش را به کمال می‌رساند یا دشمنان دین و مسلمین؟
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.
دشمن شیاطین بشر، المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 244010 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


- 6 -

[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيـــان ]
https://mahdialumma.com/showthread.php?p=243996


الإمام ناصر محمد اليماني
29 - صفر - 1438 هـ
29 - 11 - 2016 مـ
11:18 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــبيان تصديق الله لبيان التحليل السياسيّ الخطير الذي كتبناه قبل سنتين أو أكثر من قبل الحدث، فهل يُحدث لكم ذكراً
؟


بِسْم الله مُنزِّل الكتاب هازم الأحزاب شديد العقاب، وأقسم بالعزيز الوهّاب يا أولي الألباب أنّ كوكب العذاب أوشك أن يشرق على البشر من جنوب العالَم، فاتقوا الله يا أولي الألباب واستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى الكتاب لنفي المذاهب والأحزاب وتوقيف الحرب بين المؤمنين بالحكم بينكم من محكم القرآن العظيم في جميع ما كُنتُم فيه تختلفون، فتنتهي المذهبيّة وفتنتها المدمّرة.


وقد استغل خلاف أحزاب المؤمنين الشيطانُ الرجيم إبليس بنفسه ورسم لأوليائه خارطة الطريق تمهيداً لتحقيق دولة اليهود الكبرى من القطب إلى القطب أي من أمريكا إلى روسيا وتمهيداً لخروجه للفتنة الكبرى، والذي يُنفّذ خارطة الطريق لخروجه إليكم أولياؤه يهود أمريكا وروسيا وحلفاؤهم، وذلك بدعم خروجه إليكم بعد أن قتلتم بعضكم وتدمّرت مساكنكم وتدمّر اقتصادكم.

ويحذّركم الإمام المهديّ أن تتبعوا خطوات الشيطان، فابتعدوا عن اتّباع خطواته وادخلوا في السلم كافةً واستجيبوا لأمر الله يا قادة الأحزاب بأمر توقيف كافة الحروب بين أحزاب المؤمنين كمضادٍ لإفشال مكر الشيطان الرجيم وأوليائه من شياطين البشر أولياء الشيطان الأكبر ورسول رسول الشيطان ولد الشيخ أو بالأصح ولد الشيك الساعي لنجاح خارطة الطريق أرسل بها الشيطان الأكبر بالمزيد من فتنة أحزاب المؤمنين المتشاكسين في اليمن وهي تحقيق خارطة الطريق لخروج الشيطان الكذّاب إليكم وأنتم ضعفاء، وخارطة الطريق هي التمهيد لخروج الدجال فهو يريد أن يضعف المسلمين بتأجيج الفتنة الطائفيّة لتحقيق إبادة المسلمين بأيدي بعضهم بعضاً.


وللأسف إنّ حكومات المسلمين تتبع خطوات الشيطان الرجيم لتحقيق فتنة الحروب بين المؤمنين، وتلك خارطة الطريق لتحقيق خارطة الشيطان وهم لا يعلمون أنها خدعةٌ للمؤمنين لتحقيق دولة اليهود الكبرى من القطب إلى القطب، ويريدون حرب الله وإطفاء نوره القرآن العظيم والقضاء على المسلمين وإبادتهم، فكما تفعل روسيا في سوريا فكذلك سيفعلون بكافة الشعوب العربيّة ولن يرقبوا فيكم إلّا ولا ذمّةً سُنةً وشيعة فلا فرق لديهم بين السُّنة والشيعة، وانما يضربونهم بأيدي بعضهم بعضاً وبأيديهم مع أيديكم أثناء حرب بعضكم بعضاً من حيث لا تشعرون كما تفعل أمريكا في اليمن خلال عدوان التحالف العربيّ وفي ظهر عدوان التحالف العربيّ لتأجيج الحرب بين الشعبين اليمنيّ والسعوديّ برغم ان التحالف لا يضرب المرافق المدنيّة والأسواق والمستشفيات؛ بل المواقع العسكريّة لصالح والحوثيين نظراً للحقد البغيض بينهم، ولكني أعلم علم اليقين أنّ من ضرب صالة العزاء الكبرى هي أمريكا وكانوا يريدون محاولة اغتيال علي عبد الله صالح، ولذلك قلنا لكم حينها ما أشبه الليلة بالبارحة، وقد أدرك ذلك السيد عبد الملك الحوثي فقال: ليس مَنْ ضرب صالة العزاء في الصالة الكبرى تحالفُ العدوان ولا أحدٌ من الأحزاب في الداخل؛ بل ضربت صالة العزاء الكبرى أمريكا. ولكن للأسف أخضعت أمريكا السعوديّة أن يعترفوا بما لم يفعلوا.


وكذلك افتراء دول التحالف العربيّ بأنّ الحوثيين لم يقصدوا ضرب هدفٍ في مدينة جدة وكانوا يريدون ضرب المسجد الحرام بالصاروخ، وأحكمُ أنّ ذلك كذبٌ وافتراءٌ على الحوثيين كون هذا لا يقبله عقلٌ ولا منطقٌ. وهل معقول أن يضربوا قبلتهم فتثور عليهم كافة الشعوب الإسلاميّة؟! بل هيّأتم بهذا الافتراء الفرصة ليهود أمريكا ليضربوا المسجد الحرام من باب المندب فيقولون: "الحوثيون ضربوا المسجد الحرام". ولولا خشية مكر يهود أمريكا بضرب المسجد الحرام فيحمّلون ذلك للحوثيين زوراً وبهتاناً لما تدخلتُ في سياسة الأحزاب كون الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ليس من كافة الأحزاب في شيء، ولكن خشيتي على المسجد الحرام من مكر يهود أمريكا بإطلاق صاروخٍ من باب المندب تجاه المسجد الحرام في مكة المكرمة ثم يعلنون للعالَم أنّ الحوثيين من فعلوا ذلك...
ومسخهم الله إلى خنازير فوق سفنهم الحربيّة أولئك يهود أميركا، أو لعنهم كما لعن أصحاب السبت وكان وعداً مفعولاً، فوالله الذي لا إله غيره إنّ أمريكا لا تريد تحقيق سلامٍ بين المسلمين بشكل عام؛ بل تحقيق الحروب الدمويّة وإبادة المسلمين بأيدي بعضهم بعضاً ثم بأيدي اليهود بعد إعلان القدس العاصمة الأبديّة لليهود، وبرغم أنه تبيّن للجميع مكر أمريكا وحلفائها بالمجلس الدوليّ فرغم ذلك يريد أحزابُ اليمن الاحتكام إلى مجلس الطاغوت؛ ذلكم المجرمين؛ ذلكم المجلس الأممي الأمريكيّ!

ولا ننكر أنّ الحوثيين خرّبوا البلاد ولكن تحالف العدوان زاد اليمن تدميراً وفساداً كبيراً، ولا ينبغي للإمام أن يسكت عن الحقّ. ولا أنكر أنّ السبب الرئيسي هم إيران وجسرها الجويّ الذي أفزع السعوديّة فأجبرها على العدوان على اليمن بغير الحقّ، وكان من المفروض أن يوقفوا إيران من التدخل في شؤون اليمن بالقوة كون اليمن دولة عربيّة فليس لإيران اختصاصٌ بها، ولكن كما يقول المثل (قدامي اليمن أسهل)، فهل هذا استضعاف يا أخي سلمان بن عبد العزيز؟ ألم أدعُك بعدم التفرج للتخطيط الأمريكي الروسي الإيراني من قبل سنتين وكتبنا ذلك بعنوان: [ تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ إلى كلّ مسلمٍ ] ؟ بل قلنا اعتبروه فتوى، وكشفنا مكر مخطط يهود أمريكا وروسيا وإيران بالحقّ من غير ظلمٍ من قبل أن تكشف مكرهم كافة مخابرات الدول العربيّة أجمعون، وها أنتم ترون بيان الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني تحقق بالحقّ على الواقع الحقيقي ولم يحدث لكم ذكراً، ولا نزال نأمركم بتوقيف كافة حروب الأحزاب بين المؤمنين في كلّ الدول العربيّة والإسلاميّة، ما لم فأذنوا بحربٍ من الله أنتم والكافرون بالقرآن العظيم براً وبحراً وجواً. وأقسم بالله الواحد القهار ليخضعن أعناقكم اللهُ وحده لخليفته وأنتم صاغرون عّما قريبٍ.

ولا نزال نقول إن كان لكم كيدٌ فكيدوني ثم لا تنظروني ليجعلكم الله عبرةً للبشر ومن آيات التصديق للمهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني، ألا والله الذي لا إله غيره لولا أني أعلم علم اليقين إني إمامٌ مصطفى من ربّ العالمين لما تحديتكم أجمعين ولكني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفة الله المصطفى في الأرض من ربّ العالمين نأمركم بما أمركم الله به في قوله تعالى:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا ادْخُلُوا فِي السِّلْمِ كَافَّةً وَلَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّيْطَانِ ۚ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُّبِينٌ (208) فَإِن زَلَلْتُم مِّن بَعْدِ مَا جَاءَتْكُمُ الْبَيِّنَاتُ فَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ (209)} صدق الله العظيم [البقرة]، ولسوف تعلمون هل الله بالغٌ أمره ومتمّ نوره أم أعداء الدين والمسلمين؟

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.
عدوّ شياطين البشر المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني.
_______________


إليكم بيان التحليل السياسيّ الخطير الذي كتبناه قبل سنتين أو أكثر من قبل الحدث في الرابط أسفله:

عـــــــاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة:
https://mahdialumma.com/showthread.php?21414