- 16 -
امام مهدي ناصر محمد اليماني
01 - رجب - 1442 هـ
13 - 02 - 2021 مـ
۲۵ - بهمن - ۱۳۹۹ ه.ش.
01:08 عصر
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=41794

ویروس کرونا، همانا که سربازان خدا پیروزند و خواهید دانست...

به نام خداوند واحد قهار، فرمانده تمام سربازان کوچک و بزرگش در ملکوت آسمان‌ها و زمین و از جمله‌ کوچک‌ترین سربازی که خلق کرده، همان موجودی که شما آن را ویروس کرونا نام نهاده‌اید، درحالی‌که کرونا نیست؛ بلکه این سرباز خدا، یکی از آفریده‌های جدید اوست که خبر آن در آیات کتاب خدا، قرآن عظیم، آمده است. این، مثال جدیدی از قدرت آفرینش خداوند عزیز و حمید است که ما یک سال قبل با برهان علمی قطعی برگرفته از آیات محکم کتاب خداوند، قرآن عظیم، درباره آن فتوا داده بودیم.
ای جماعت انصار پیشگام برگزیده، ای حق‌جویان، و ای مردم عالم! به آنچه که به حق خواهیم گفت، گوش داده و بیندیشید:
آیا افراد دارای نظرات گوناگون و متفاوت، کسانی که پیش‌بینی کرده و از روی ظن و گمان سخن می‌گویند [و ظن و گمان کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند]، آنان که نشانه و آیتی از نزد پروردگار نداشته و نظراتشان تا زمانی که به وقوع نپیوسته، در حد گمانه‌زنی و پیش‌بینی است؛ آیا آنان با صاحب علم کتاب، قرآن، که ادله قطعی و علمی دارد، یکسان هستند، کسی که علم خود را از خداوند آموخته و برهان علمی حق دارد؟ سزاوار است که جز حق به خدا نسبت ندهم، خداوندی که حقیقتِ نشانه‌ها و آیات خود را، در عالم حقایق و واقعیات به شما نشان خواهد داد، خداوند آنها را برای مردمی روشن خواهد کرد که می‌دانند این نشانه‌ها به حق از نزد پروردگار است ولو اینکه خوشایند مجرمان نباشد؛ کسانی که در آیات الهی مکر می‌کنند تا بشر را از تصدیق اخبار غیبی که در آیات محکم ذکر، قرآن عظیم، آمده است بازدارند. هیهات، هیهات، به پروردگار زمین و آسمان‌ها [قسم] که فتوای من حق است و شما حق و حقیقی بودنِ آیات خدا را که در بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی آمده است، خواهید دید و در عالم واقعیات و حقایق آنها را به حق دیده و برایتان روشن می‌شود که تمام فتواهایی که از حقایق آیات قرآن عظیم برایتان بیان کردیم، به حق از نزد پروردگارتان هستند و ما از راستگویانیم. اگر از خداوند و پروردگار عالمیان پروا داشته و می‌ترسید، پس تقوا پیشه کرده و همراه صادقان باشید، همانان که ندانسته به خداوند نسبتی نمی‌دهند!
در هر حال چقدر برخی از پژوهشگران کم‌تدبیر و نادان هستند، آنها منتظرند که امام مهدی ناصر محمد یمانی، بعد از وقوع رخداد، بیان جدیدی بنویسد. اما من از قبل، از کتابِ خداوندی که از غیب آگاهی دارد، اخبار را برایتان بیان کرده و تشریح کردم. منظورم اخباری است که از آیات محکم ذکر برایتان توضیح دادیم و حتماً حقایق کتاب خدا را خواهید یافت و در عالم واقعیات و حقایق، آنها را مشاهده کرده و می‌شناسید و بی‌شک روزی خواهد رسید که من به مردم عالم خواهم گفت: آیا نگفتم من از نزد خدا چیزهایی را می‌دانم که شما از آن بی‌خبرید؟ چون درمی‌یابند که اینها به حق و بدون هیچ شک‌ و تردیدی از نزد خدا هستند و تنها شیاطین سرکش هستند که بعد از روشن شدن اینکه اینها به حق از نزد پروردگارشان است، آن را تکذیب می‌کنند. در برابر کسانی که مردم را از تصدیق حقایق آیات الهی باز می‌دارند، خداوند مرا بس است؛ کسانی که برای بازداشتن مردم از ایمان آوردن به نشانه‌های عذاب خفیف‌تر الهی، مکر می‌کنند تا آنها را مانند خود به آتش جهنم بکشانند و این از روی گمراهیشان نیست، بلکه بعد از آنکه برایشان روشن شد این حق است، تلاش می‌کنند که مردم را به شدت از آن بازدارند و خود را به هلاکت می‌افکنند و در برابر عذاب الهی هیچ یاور و پناهی پیدا نمی‌کنند.
«بعوضة» جنگی خداوند، همچنان با کلمات الهی «کن فیکون» که خداوند به تخم‌های او - ویروس‌هایی که از کوچکترین نشانه‌های زنده خداوند در کتاب هستند - القا می‌کند، مدد پشت مدد می‌فرستد. همانا که این کوچک‌ترین سرباز خداوند است و پیش از این فتوا داده بودیم مثالی که خداوند در آیات محکم قرآن عظیم آورده است، یعنی «بعوضة ما»، همان بعوضه مجهول و ناشناخته‌ای که چیزی از آن نمی‌دانید، «مدد» جدیدی برایتان رو نمی‌کند، مگر آنکه از مدد قبلیش قوی‌تر و شدیدتر باشد، ویروس‌های «بعوضة ناشناخته» که هیچ چیز درباره آنها نمی‌دانید. این از نظر شکلی، شبیه بیماری‌های واگیری است که دانشمندان طب و متخصصان و پروفسورهای ویروس‌شناسی، آنها را می‌شناسند ولی از نظر ژنتیکی با آنها تفاوت دارد. پیش از این، یعنی یک سال قبل، امام مهدی ناصر محمد یمانی این چالش را مطرح کرده بود که تمام پزشکان ویروس‌شناسی بشر از منشأ این ویروس جدید بی‌خبر بوده و بی‌خبر خواهند ماند و هیچ منشأ حیوانی برایشان پیدا نمی‌شود، نه حیواناتی که در خشکی زندگی می‌کنند و نه آبزیان و خزندگان و پرندگان و حتی تمام حشرات [منبع این ویروس نیستند]! این تحدی خداوند در آیات کتابش است، آیاتی که در آن خطاب به خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی چنین فرمانی صادر شده است:
{فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظيم [القلم].
*
و از آنجا که من امام مهدی، خلیفه خدا بر عالمیان، در بیان قرآن، با ظن به خداوند نسبت نمی‌دهم [چراکه ظن کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند]، بلکه با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم، سخن می‌گویم و با استناد به آیات خداوند در قرآن عظیم که به حق بودن آنها یقین دارم، سخن می‌گویم؛ لذا نمی‌بینید که به شما بگویم: انتظار دارم یا گمان می‌کنم یا نظرم این است! هیهات، هیهات... چقدر به پروردگار زمین و آسمان‌ها برایتان قسم بخورم که حق بودن فتوایم را در عالم واقعیات و حقایق خواهید دید و برای خردمندان روشن می‌گردد که فتوای ناصر محمد یمانی از روی ظن و گمان نیست که احتمال داشته باشد درست باشد یا غلط! بلکه او حقِّ حقیقی را می‌گوید و خداوند در عالم واقعیات و حقایق به شما نشان می‌دهد، آیات الهی که در قرآن عظیم آمده‌اند، حق هستند. پس وای بر آنانی که مردم را از حقایق الهی باز می‌دارند و حق آمده از نزد پروردگارشان را کتمان می‌کنند، آن هم بعد از اینکه من به فرمان خداوند، حقایق آیات خدا را برای مردم روشن کردم.
پس وای بر آنان، وای بر آنان از عذاب شدید خدا که با مدد جدید بر سرشان نازل می‌شود! مگر گمان می‌کنید واکسن‌های شما، قادر هستند شما را از عذاب شدید خدا، همان چیزی که از آن به نام ویروس کرونا یاد می‌کنید، حفظ کند؟ چقدر در هر یک از بیانات برایتان قسم خوردم که پروردگارم برای آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، پشت سر هم «مدد» خواهد فرستاد! من نگفتم این ویروس جهش خواهد یافت یا تکامل پیدا خواهد کرد یا به زعم شما تبدیل و تغییر خواهد کرد، بلکه به شما گفتیم این، سرباز و لشکر ِخداوند عزیز و حمید است و هر ویروسی [نه تنها] به مدد ویروس قبلی خواهد شتافت، بلکه از [نظر گرفتاری و عذاب از] قبلی بزرگتر بوده و شدت حمله و سرعت و مکر آن بیشتر و سریع‌تر خواهد بود! در جنگ خدا، عقب‌گردی در کار نیست و این امر ادامه خواهد داشت تا بالاخره اعلان کنید که تسلیم شده‌اید و دست‌هایتان را به سوی آسمان بالا برده و تسلیم پروردگار عالمیان گردیده و با فروتنی به درگاه او رو کرده و تضرع‌کنان بخواهید عذابش را از شما بردارد تا از کتابش پیروی کرده و از خلیفه‌ای که خداوند بر شما برگزیده اطاعت کنید. شما حق وتو کردن تصمیم خدا در امر انتخاب خلیفه‌اش را ندارید؛ خداوند بزرگ، منزّه و برتر است، بسی برتر و والاتر! و پروردگار تو هر چه بخواهد می‌آفریند، و هر چه بخواهد برمی‌گزیند، آنان اختیاری ندارند؛ منزه است خداوند، و برتر است از همتایانی که برای او قائل می‌شوند، بسی برتر و والاتر.
ای جماعتی که اهل تعقل نیستید! همان طور که گفتم به صلاح «معجزه بیانات» نیست که خبری را که قبلاً اعلان کرده بودیم، دوباره بیاوریم، چون بیان بر اساس تاریخ جدیدش صادر می‌شود و پژوهشگرانِ جدید، گمان می‌کنند این سخنان، مطلب جدیدی است که بعد از عاجز و ناتوان شدنتان صادر شده است؛ آیا فکر نمی‌کنید؟ به خصوص در مورد بیانات مربوط به جنگ جهانی سربازان الهی، ویروس‌های کرونای جدید، و بیانات مربوط به جنگ آب و هوایی که از آسمان و دریا و خشکی نازل می‌شود و حاصل اثرات ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب سقر، همان «آتشی که هر از چند گاه به سراغ بشر می‌آید» است. مگر گمان می‌کنید که سیل‌ها و طغیان‌ رودخانه‌ها در سال ۲۰۲۱ مانند سال ۲۰۲۰ خواهد بود؟ خیر، بلکه طغیان‌های سال ۲۰۲۱ شدیدتر است؛ ما از شانزده سال قبل به شما هشدار می‌دهیم که هر سال، شاخص و نشانگر آنچه که شما به آنها بلایای طبیعی می‌گویید، به دلیل نزدیک شدن سیاره عذاب، بیشتر و بیشتر می‌شود. این سیاره نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود تا به صورت ناگهانی از جنوب زمین، بر شما طلوع کند و تکذیب‌کنندگان را از مکانی نزدیک بگیرد؛ ای جماعت جاهلان و نادانان که دروغ افترازنندگان را باور کرده‌اید و گرم شدن جهانی را ناشی از دود دودکش‌ها و صنایع می‌دانید که از زمین به سمت غلاف جوَی می‌روند و گمان می‌کنید اینها هستند که روی زمین اثر کرده و باعث وقوعِ حوادثی می‌شوند که از آنها به عنوان بلایای طبیعی یاد می‌کنید؛ اما شما دروغ می‌گویید! کدام احتباس حرارتی،‌ این دروغ و بهتانی آشکار است. مگر به دلیل لشکر الهی، کرونا، کارخانه‌های شما در سال ۲۰۲۰ تعطیل نبودند؟ پس فرض بر این است که حوادث طبیعی باید در سال ۲۰۲۱ کمتر شوند، اگر راست بگویید...
بلکه حقیقت این است که می گویم:
همانا که اختلالات و ناپایداری‌های آب و هوایی، ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب است که از آسمانِ زمین بشر و از سمت جنوب زمین عبور خواهد کرد چون دَوَران آن از سمت شمال است تا اینکه به صورت ناگهانی از جنوب خورشید و جنوب زمین، غافل‌گیرتان کند؛ چقدر در این مدت شانزده سال درمورد سیاره عذاب به شما هشدار دادیم! اما شما دنباله‌رو ملحدان هستید؛ کسانی که مردم را از حق آمده از نزد پروردگارتان بازمی‌دارند و از شیاطین بشری که با آگاهی، مردم را از آیات الهی باز می‌دارند، پیروی می‌کنند. ای جماعت مسلمین! آیا شما هم مانند آنها، نسبت به خداوند ملحد شده‌اید؟
آنها برای حلِ مشکلِ تغییرات آب و هوایی درخواست تشکیل جلسه می‌دهند، انگار این آنها هستند که بر آب و هوای زمین تسلط دارند! و انگار که اصلاً خداوند وجود ندارد! و انگار که خداوند تسلط و سلطه ندارد؛ سبحان الله! انگار که این خدا نیست که باران و آب فراوان و سیل‌آسا را فرو می‌فرستد؛ سبحان الله! و انگار این ملحدان مجرم هستند که کره زمین و باران آسمان را در کنترل خود دارند درحالی‌که دروغ می‌گویند!! گردبادهای دریای مسجور و توفان‌های کوبنده و شدید و طغیان آب فراوان و گردبادهای حاوی آتش را - که جنگل‌های سبز زمین را می‌سوزاند - خواهند دید. ما سال‌هاست که شما را از عذاب خداوند که از آسمان و خشکی و دریا نازل خواهد شد و ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب است، برحذر می‌داریم ولی.. انگار من ملت‌هایی در عالم را صدا می‌زنم که کر و گنگ و کور هستند و اندیشه نمی‌کنند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند و تصدیق کند که اینها حق آمده از نزد پروردگارش هستند...
در هر صورت، به امر خداوند، بشارت وقوع حوادثی را به شما می‌دهم که وعده آنها را داده بودیم و همچنین حوادثی بیشتر از آنچه که وعده داده بودیم - به اذن خداوند عزیز و حمید - رخ خواهند داد، چه «مددِ» جنگ سرباز کوچک خدا، ویروس خفه‌کننده سینه‌ها، ویروس «بعوضة ناشناخته» که از آن اطلاعی ندارید و واکسن‌های تمام شرکت‌ها که پزشکان بشر ساخته‌اند، فشل و بی اثر بوده و نسبت موفقیت آنها صفر درصد خواهد بود. آنچه که در پیش دارید، آیاتِ «مدد» جدید از ویروس بعوضة ناشناخته [نوع جدید از ویروس که خداوند از تخم‌های همان بعوضه خلق می‌کند] است میزان بیشتری از ابتلا و فوت رخ خواهد داد که فکرش را هم نمی‌کردید! جناب شی جین رئیس‌جمهور چین! و تمام کسانی که در عالم، مانند او هستند! امسال با سال گذشته بسیار متفاوت خواهد بود! آن‌طور که امثال شما گمان می‌کنید، این ویروسی آزمایشگاهی نیست و به دست انسان ساخته نشده‌است. چین را متهم کردند و شما گمان می‌کنید آمریکا ویروس کرونا را ساخته است. اما امام مهدی به حق حکم داده و هر دو طرف [آمریکا و چین] را از این امر مبرا می‌دانم. شما قادر نیستید مگس یا پشه یا کوچک‌ترین موجود زنده‌ای را بیافرینید که مانند آفرینش خدا روح دارد، ولو اینکه تمام کشورهای بشر جمع شوند! این مخلوق جدید خداوند است؛ اگر راست می‌گویید چیزی را به من نشان دهید که دیگران آفریده باشند! آیا جز خداوند سبحان، کسی می‌تواند موجودی جاندار و زنده بیافریند؟ خدا و معبودی جز خداوند وجود ندارد.
و بیانم را با این سخن به پایان می‌رسانم:
خداوندا بین خلیفه‌ات و مجرمان داوری فرما که تو سریع‌ترین مکرکنندگان و سریع‌ترین حساب‌کنندگانی. خدایا بندگانی که می‌دانی، اگر حق آمده از نزد پروردگارشان را بشناسند، غرور آنان را به گناه نمی‌کشاند و راه درست را در پی می‌گیرند، از روی رحمت به بندگان مظلومت در جهان، هدایتشان فرما و وعده تو حق است و تو ارحم الراحمینی و زمان وعده‌ی خدا فرا رسیده‌است و خداوند خلف وعده نمی‌کند.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
خليفةُ الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمّد اليماني
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 343374 من موضوع سِلسِلة بيانات فَيروس كورونا وسِرّه المَكنون ..

- 16 -
الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
01 - رجب - 1442 هـ
13 - 02 - 2021 مـ
01:08 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=41794

فيروس كورونا، ألا وإنّ جُند الله لهم الغالبون ولسوف تعلمون ..

بسم الله الواحد القهار قائدِ جنودهِ الصُّغرى والكبرى في ملكوت السماوات والأرض، ومن أصغر جنوده في الخَلق هم ما تسمّونه (فيروس كورونا) وما هي بكورونا، بل جنودُ الله من خلقٍ جديد في أخبار كتاب الله القرآن المجيد، مثلًا جديدًا في الخلق لقدرةِ اللهِ العزيز الحميد كما سبقت فتوانا بالحقّ من قبل عامٍ بسلطان العلم قطعيّ الدّلالة في مُحكم كتاب الله القرآن العظيم.

يا معشر الأنصار السّابقين الأخيار، ويا معشر الباحثين عن الحقّ في العالمين، ويا أيّها النّاس أجمعين..
اسمعوا واعقلوا ما سوفَ نقولُه لكم بالحقّ، فهل يستويانِ مثلًا أصحابُ وجهات النّظر والرّأي الآخر وأصحاب التوقّعات وأصحابُ القول بالظّن الذي لا يُغني عن الحق شيئًا؟ كونَ التّوقّعات توقّعاتُ حتى تَقع، وليسَت آيات لهم من ربّهم كونها مُجرّد توقّعاتٍ وتكهّنات، فهل يَستوون مثلًا هم وصاحبُ علم الكتابِ القرآن القطعيّ الدّلالةِ العلميّة بما علّمه اللهُ الحقّ بسلطانِ العلم الحقّ؟ حقيقٌ لا أقول على الله إلا الحقّ الذي سوف يُريكم اللهُ حقيقَ آياتِه على الواقع الحقيقيّ لقومٍ يعلمونَ أنّه الحقّ من ربّهم ولو كرِه المجرمونَ الذين يمكرونَ في آياتِ اللهِ لصدّ البشر عن التّصديق عمّا جاءَهم من أخبار الغيبِ في مُحكم الذّكر القرآن العظيم، وهيهاتِ هيهات وربّ الأرضِ والسماوات لا أفتيكم إلاّ بالحقّ، وأنّكم سوف ترون حقائقَ آياتِ الله في بياناتِ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ هي الحقّ على الواقع الحقيقيّ حتى يتبيّن لكم أنّه الحقّ من ربّكم في كلّ ما أفتيناكم به من حقائق آيات الله القرآن العظيمِ وإنّا لصادقون إن كنتم تخافونَ الله ربّ العالمين، فاتّقوا الله وكونوا مع الصّادقين الذين لا يقولون على الله ما لا يعلمون!

وعلى كلّ حال، فيا لغباءِ بعضِ الباحثينَ الذي ينتظرون من الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أن يكتب بيانًا جديدًا من بعد الحَدث، كَوني فصّلت لكم الأخبارَ مسبقًا من كتاب علّام الغُيوب؛ وأقصد الأخبار التي نبيّنها لكم من مُحكم الذِّكر فحتمًا تجدون حقائقَ آياتِ الله فتعرفونها على الواقع الحقيقيّ، وحتماً يأتي يومٌ قريبٌ فأقولُ للعالمين: ألم أقل لكم أنّي أعلمُ من اللهِ ما لا تعلمون؟ كونهم علِموا أنّه الحقّ من ربّهم لا شكّ ولا ريب حتى لا يُكذّب الحقّ إلا كلّ شيطانٍ مَريد من بعدِ ما تبيّن له أنّه الحقّ من ربّهم، فحسبيَ الله على الذين يَصدّون الناس عن التّصديق بحقائق آيات الله فيمكُرون بالضدّ تَصديةً منهم حتى لا يُؤمن الناس بآياتِ عذاب الله الأدنى حتى يكونوا معهم سَواء في نارِ جهنّم، وليسَ بضلالٍ منهم بل بعد ما تبيّن لهم أنّه الحقّ فيصدّون عنها صدودًا فيُهلِكون أنفسهم ولن يَجدوا لهم من عذاب الله من وليٍّ ولا واق، فلا تزال بعوضةُ الله الحربيّة ترسل المَدد تلوَ المَدد بكلمات الله يلقيها لبويضاتها (كُن فتكون) فيروساتٍ من أصغر آيات الله الحيّة في الكتاب؛ أي من أصغر جنود الله على الإطلاق، وسبقت فتوانا بالحقّ الحقيق أنّه لا ينبغي لمَثل الله في محكم القرآن العظيم (بعوضةً ما لا تُحيطون بها علماً) أن تأتيكم بمددٍ جديدٍ إلا وهو أشدّ من المَدد الذي من قَبله؛ فيروسات بعوضة ما لا تحيطون بها علمًا، وتتشابَهُ شكليًّا مع الوباءِ الذي يَعرفه علماء الطبّ المتخصّصون بروفِسوراتِ علم الفيروسات وتختلفُ جينيًّا، وسبق تحدّي الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ من قَبل عام أنّ كافة أطبّاء الفيروسات في البشر لا ولن يُحيطوا بمنشأ هذه الفيروسات المستجدّة، لا في كافّة الحيوانات البريّة والبحريّة ولا في كافّة الزواحف ولا في كافّة الطيور ولا في كافّة الحشرات! فذلكُم تحدّي الله في الكتاب في الأمرِ الصّادر في الكتاب لخليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ في قول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].

وبما أنّي الإمام المهديّ خليفة الله على العالمين لا أقول على الله ببيانِ القرآنِ بالظّن الذي لا يُغني من الحقّ شيئًا، بل أنطقُ بالحقّ بسلطانِ العلم ومن مُحكم القرآن العظيم واستنادًا ليقيني بآيات الله في القرآن العظيم، ولذلك لا تجدونني أقول لكم أنّي أتوقّع أو أنّي أظنّ أو أنّ من وجهة نظري! هيهاتِ هيهات.. فلَكَم أُقسم لكم بربِّ الأرض والسّموات أنّكم سوفَ تجدون فتوايَ بالحقّ على الواقع الحقيقيّ، ويتبيّن لأولي الألباب أنّ فتوى ناصر محمد اليمانيّ حقًّا لم تكن ظنّية تحتملُ الصّح وتحتملُ الخطأ! بل يَنطقُ بالحقّ الحقيقِ فيُريكُم اللُه حقائق آياتِ الله في القرآن العظيم على الواقع الحقيقيّ، فويلٌ للذين يَصدون عن حقائق آيات الله من بعد ما بيّنتُه للناس بأمر الله فيكتمونَ الحقّ من ربّهم!

فويلٌ لهم ثم ويلٌ لهم من عذابٍ شديد من المَدد الجديد! أم تظنّون لقاحاتكم سوف تعصمكم من بأسٍ من الله شديد ممّا تسمّونه فيروس كورونا؟! فلَكَم أقسمتُ لكم في كل بيان أنّ ربّي سوف يزيد مددًا تلوَ المدد ممّا تسمّونه فيروس كورونا؟ ولم أقل لكم أنّه سوف يتحوّر أو سوف يتطوّر أو سوف يتبدّل حسب زَعمكم، بل قُلنا لكم أنّها جُنود من الله العزيز الحميد، وكلّ فيروس مَدد جديد إضافة إلى المَدد الذي من قَبله، بل أكبر من آيات المَدد من قبله وأشدّ فتكًا وسرعةً وأسرعُ مكرًا! فلا رجعة للوراء لحربِ الله حتى تُعلنوا الاستسلام فترفعوا أيديكم إلى السّماء مُستسلمين لله ربّ العالمين ومستكينين ومُتضرّعين لله أن يكشف عنكم عذابه لتتّبعوا كتابهُ فتطيعوا خليفة الله المصطفى عليكم من ربّكم، فليس لكم حقّ الفيتو لقرارِ الله في اصطفاء خليفته، سبحان الله العظيم وتعالى علوًّا كبيرًا! يخلقُ ما يشاء ويختار ما كانَ لكمُ الخيرةُ سبحانهُ عمّا تشركون وتعالى علوًّا كبيرًا.

وكما قُلت لكم (يا معشرَ الذين لا يتفكّرون) ليس من صالِح مُعجزة البيان أن نعيدَ الخبر كما قلناه من قبل، كون البيان سوف يصدر بحسب تأريخه الجديد فيظنّه الباحثون الجُدد أنّه قولٌ جديد من بعد عَجزكم، أفلا تعقلون؟ خصوصًا بيانات الحرب العالميّة بجنود الله فيروسات كورونا المُستجدّة، وبياناتِ حرب الله المَناخيّة جوًّا وبرًّا وبحرًا بسبب تناوش الأرض بسبب اقتراب كوكب العذاب سقر (النّار اللّواحة للبشر)، أم تظنّون أنّ فيضاناتِ عامكم هذا 2021 مـ سوف تكون كمثل فيضانات عشرين عشرين؟ بل فيضاناتُ عامكم هذا واحد وعشرين أشدّ كما حذّرناكم منذ ستة عشر عامًا أنّكم سوف تجدون في كلّ عامٍ أنّ مؤشّر ما تسمّونه بالكوارثِ الطّبيعية سوفَ يزدادُ بسبب أنّ كوكب العذاب في كلّ عامٍ أقرب، بل صار أقربَ وأقربَ حتى يُشرق عليكُم بغتةً من جَنوب الأرضِ فيأخذَ المكذِّبينَ من مكانٍ قريب يا معشرَ الجاهلينَ الذين يُصدّقون المفترين بأكذوبةِ الاحتباسِ الحراريّ بسببِ عوادمِ الدُّخان الصّاعد من الأرض إلى الغلاف الجوّي من مصانعكم، فتزعمون أنّه أثّر على الأرض حتى حدثت ما تُسمّونها بالتغييرات المناخيّة وإنّكم لكاذبون! فأيُّ احتباسٍ حراريّ كذبٌ وبهتانٌ مبين، ألم تتوقّف مصانعكم في عام عشرين عشرين بسببِ جنود الله كورونا؟ فكانَ من المفروض أن تخفّ ما تسمونها بالكوارثِ الطبيعيّة هذا العام الجديد 2021 لو كنتم صادقين!

بل الحقّ والحقّ أقول، أنّ الاضطراباتِ المُناخيّة هي بسبب اقتراب كوكبِ العذاب الذي سوف يمرّ في سماء أرض البشر من جهة جَنوب الأرض، كون دورانه من جهة الشمال حتى يُباغتكم من جَنوب الشّمس وجنوب الأرض، فلَكَم حذّرناكم من كوكب العذاب منذ ستة عشر عامًا! ولكنّكم تتّبعون المُلحدين الذين يَصدّون عن الحقّ من ربّكم ويتّبعون شياطين البشرية الذين يصدّون عن آياتِ الله وهم يعلمون، فهل أنتم صرتم ملحدين بالله مثلهم يا معشر المسلمين؟

وها هم يدعون إلى اجتماعٍ بسبب إصلاح التّغير المناخيّ وكأنّهم المُسيطرون على مناخ الأرض! وكأنّ الله ليس موجودًا سبحانه! وكأنّ الله ليس هو المسيطرُ سبحانه! وكأنّ الله ليس هو من يُنزّل المطر والماءَ المُنهمر سبحانه! وكأنّ الملحدين المجرمين سوف يتحكّمون بكوكب الأرض ومطر السّماء وإنّهم لكاذبون! فسوف يرون من أعاصير البحر المسجورِ العاصفِ والقاصِف وفيضانِ الماء المنهمر وإعصاراتٍ فيها نارٌ تُحرق غاباتِ الأراضي الخضراء، فلَكَم حذّرناكم منذ عددِ سنينَ من عذابِ الله جوًّا وبرًّا وبحرًا من جرّاء اقترابِ كوكبِ العذاب؟ ولكن.. فكأنّي أنادي أمم عالمٍ أصمٍّ أبكمٍ أعمى فهم لا يعقلون إلا مَن رحِم ربّي وصدّق أنّه الحقّ من ربّه.

وعلى كل حال، فأبشروا بما وعدناكم بأمر الله بالمزيدِ ممّا وعدناكم به من قبل بإذن الله العزيز الحميد، سواءً المزيد بمددِ حربِ جنود الله الصغرى فيروسات الصدور الخانقة؛ فيروسات بعوضة ما لا تحيطون بها علماً، وفشلِ كافة لقاحات شركات أطباء البشر فيجعلُ نسبة نجاحِها صفرًا في المائة، ومُقبلاتٌ إليكم آيات مددٍ جديدٍ من فيروسات بعوضة ما وكثرة إصاباتٍ ووفيات ما لم تكونوا تحتسبون! فلَكَم الفرق عظيمٌ بين العام الماضي وهذا العام يا (شي جين) رئيس الصّين ومَن على شاكلته في العالمين؟! وليس من مختبراتكم كما يزعم أمثالكم أنّ فيروس كورونا مُصنّع، فتُتّهم الصّين وأنتم تَزعمون أنّ أمريكا صانعةُ فيروس كورونا! ولكنّي الإمام المهديّ الحَكمُ بالحقّ وأبرئُ الطّرفين (أمريكا والصّين)، فلا تستطيعون أن تخلقوا ذبابًا أو بعوضةً أو أصغر كائنِ حيّ كمثلِ خلقِ الله له روح ولو اجتمعت لخلقِه كافّة دولِ البَشر! بل هذا من خلقِ اللِه جديد، فأروني ماذا خلق الذين من دونه إن كُنتم صادقين! فهل من خَلاّق لكائنٍ حيّ غير الله وحده سبحانه؟! لا إله غيره ولا معبودَ سواه.

وختامُ بياني هذا أقول: اللهمّ احكم بين خليفتك والمُجرمين وأنت أسرع المَاكرين وأسرعُ الحاسبين، واهدِ من عبادك الذين لو عَلموا الحقّ من ربّهم لما أخذتهم العزّة بالإثم واتّخذوه سبيلًا رحمةً بعبادك المظلومين في العالمين وَوعدك الحقّ وأنت أرحمُ الرّاحمين، وجاءَ وعدُ الله إنّ الله لا يُخلف المِيعاد.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
خليفةُ الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمّد اليماني.